Opinie o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Nikt nie zniechęca pracowników i nikt też nie będzie wchodził w czarną dziurę. Pisze się zawsze prawdę. A jak praeda zabolała i są później głupie wpisy kierownictwa . To tylko podtrzymuje się wcześniejsze opinie na temat tego zakładu , wiadomo dla kogo. Nie jest to praca dla ludzi mających swoje zdanie a przede wszystkim , szacunek dla samego siebie.

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Accountant. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Ania Nigdy Więcej Plastic Comp

Ta firma to tragedia ! nie ma procesu rekrutacji dlatego że nikt już nie chce u nich pracować! wysyłasz CV lub dzwonisz do LAVORO i zaraz masz umówione spotkanie! Rekrutacja odbywa się przez telefon i zaraz potem masz od razu szkolenie , dostajesz skierowanie na badania , podpisujesz papiery i do roboty. Ta firma to (usunięte przez administratora) Jak Scanfil. Manuli Hydraulik Brembo ITP. Szukaj pracy w normalnym środowisku z normalnymi ludźmi! Będziesz miał normalną rekrutację i rozmowę kwalifikacyjną z normalnym umysłowo kierownikiem lub prezesem! (usunięte przez administratora)Nie słuchaj o ile się zdecydujesz że nie będziesz pracować w soboty! Pseudo kadra cię psychicznie do tego zmusi! Tam pracują sami " Pożycz 50 groszy" z pod biedronki i PKN Orlen! Szukaj normalnego zakładu pracy a nie Rybnika!

Nowa
@Ania Nigdy Więcej Plastic Comp

A ja się przyjęłam pod koniec tego roku i nie narzekam, kierownik bardzo konkretny człowiek , do soboty tez mnie nikt nie zmuszał a i zarobki całkiem fajne. Ludzie też okazali się sympatyczni wbrew temu co się tu naczytalam

Ania Nigdy więcej...
@Nowa

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. TYLKO DLA NAIWNYCH! Tak samo NOVE FRONTIERE LAVORO!!!

@Ania Nigdy więcej...

Jak się komuś nie chce pracować to wszędzie mu źle, potwierdzam atmosfera i ludzie bardzo ok. Firma również.

Anna nigdy więcej
@Michał

Ile dostajesz za tego typu piosenka! Każdy normalny kto tam pracował nigdy do tego nie wróci no chyba że taki z pod PKN Orlen i Biedronki! Dzieciom możesz pisać co chcesz! Pewnie następny misio któregoś kierownika!

Nowa
@Anna nigdy więcej

Aniu, gdyby przejrzeć opinie tutaj, to najwięcej Twoich. To oczywiste że musiałaś kiepsko wypaść i nie przedłużono Tobie umowy???? inaczej napisałabyś co myślisz i nie wdawala się w dalszą dyskusje. Każdy moze przyjść i przekonać się jak jest naprawdę, a opinia osoby która chyba nienawidzi wszystkiego co ja otacza jest tutaj mało istotna. Pozdrawiam. Życzę wspaniałego roku 2022 , pozytywnych ludzi wokół, szczęścia i wymarzonej pracy????

@Nowa

Tłumaczenie się przedszkolaka oczywiście misia prezesa lub kierownika!SAMA SIĘ ZWOLNIŁAM! NIE JESTEM JAK TY PIERWSZA ...... Wątpię by ktoś kto ma rozum tam przyszedł a dowodem na to jest to iż już dwukrotnie do mnie dzwonili ! Dlatego da takiego czegoś jak ty zaabonowalam ten kanał by skończyły się przynajmniej w jednym zakładzie penitencjar nym przyjęcia! Tyle na temat i powodzenia z przełożonym na nockach!!!

@Nowa

Prawda zawsze wychodzi na jaw a was bolą prawdziwe wpisy! W innym przypadku ignorowalibyście wiadomości! A więc kolejne potwierdzenie tego co pisałam wcześniej i nie jestem jedyną osobą która tak schludnie i wylewnie opisała ten szpital kliniczny z Biedronkami i PKN Orlen na czele! OVER FDCDD!!!

Paweł Krasnodębski.
@Ania

Ania popieram. W Rybniku ( wiesz o czym piszę) jest chyba więcej osób z rozumem , niż w tej zbieraninie "łowców przystanków i sklepów nocnych"(usunięte przez administratora)Wystarczy wyjść za bramę i widzisz kto tam pracuje. Pozdrawiam i powodzenia i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Dla Wszystkich Którzy Nie Chcą Już Tam Pracować????

Pytacz

Jak sytuacja ? Co chwila przestoje ? Czy szykują się zatrudnienia jak to wszystko ruszy ?

Zakochany

Witam co się stało z Marzenka Ż ? Myślę o niej

1 rok

niemam

Polako

Jest tam jakiś numer telefonu??

Alex
@Polako

517345356 - Nuove Frontiere Lavoro S.A. Proszę. Zaraz jest rekrutacja

@Alex

Od kiedy rekrutacja?

@Alex

Na Olx wyślij CV. Skontaktują się z tobą. (usunięte przez administratora)

@Ola

Już jest rekrutacja! Na Olx wyślij CV. Skontaktują się z tobą. (usunięte przez administratora)

@Fox

Już wysłałam wczoraj. Mam nadzieję że zadzwonią.

Xxx
@Ola

Do mnie zadzwonili i teraz czekam na prace

@Xxx

Radziła bym sprawdzić opinie o tej firmie kogucik!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Alex

Szukaj Pracy w normalnym zakładzie pracy!

Skowronek

Żadnych xD

Ann

Przede wszystkim zastanów się czy chcesz pracować za darmo w soboty, czy chcesz prosić się o swoje pieniądze gdzie ciężko to nazwać wypłatą bo w lavoro im się wszystko zgadza a tak na prawdę nie zgadza się nic. Umowę dadzą co najwyżej na miesiąc a jak nie będziesz potrzebny to nara. Polecam szukać innego miejsca pracy, nie warto psuć sobie nerwów.

@Ann

Już to pisałam kilkakrotnie. Jest bardzo dużo ofert pracy na OLX! Znajdzie normalną pracę z normalnym pracodawcą a nie w krainie cudów!

Raz na wozie. Raz pod wozem

Bożeno tutaj na zakład raczej bym się nie pchała. Agencja jest tutaj traktowana źle. Chodzi mi o umowy. Dziś są natomiast jutro ich nie ma. Sama słyszałam, że dużo osób tutaj wraca.po kilka razy. Dziwię się takiemu pracownikowi bo liczą na coś czego nie będą mieć. Natomiast gdzie indziej te osoby miały by umowę na czas nieokreślony. A Tak tylko l4 przez pół roku i wracają zadowoleni. Teraz tez pewnie pojda na l4 bo nie ma dla nich pracy. Cała produkcja samochodów stoi.

Bożena

Widzę, że na forum tutaj panuje spory chaos. Ciężko uzyskać jednoznaczną informację o pracy w Prima w Sosnowcu. Może mógłby ktoś na spokojnie wyjaśnić, na czym polega ta praca? I czy warto tam aplikować, czy środowisko pracy jest okej.

Do Bożeny
@Bożena

Warunki są bardzo dobre. Praca nie jest ciężka. Głównie montaz części samochodowych. Kobiety tutaj mają bardzo dobrze

Marzena Żak

Nie wiem kto się pisemnie podszywa i wypisuje głupoty sprawę zgłaszam

Hades
@Marzena Żak

Nie którzy nie wiedzą że imię Marta nie jest przypisane do jednej osoby. No ale rozumiem osoby ze wsi w której mieszka 20 osób!!

@Marzena Żak

To nie są głupoty. Taka jest prawda.

Marzena
@Hades

Ale tak się składa że na hali c pod lavoro robi tylko jedna Marzena i to jestem ja i ktoś pod moim imieniem wypisuje głupoty

Marzena

Cały czas myślałam że dostanę umowę pod zakład w tym roku. Z tego co widzę bardzo produkcja spadła. Zobaczymy co będzie. Praca jest w miarę ok. Ludzie jak ludzie zawsze się znajdzie (usunięte przez administratora) brygadzisty który doniesie.

Nie interesuje
@Marzena

A o jakich "przydupasów" chodzi?

Norbert

W każdym zakładzie produkcyjnym podstawą do utrzymania pracownika u siebie są nadgodziny płatne. Chca nam to zabrać to nie ma sensu tutaj siedzieć. Panny na Audi to będą siedzieć tutaj bez nadgodzin bo w życiu nie miały lepszej pracy

Dla zainteresowanych pracą w Prima Sosnowiec i Lavoro naprawdę zastanówcie się sto razy czy chcecie z taki osobami pracować. Jest masa zakładów a pracodawcy już proszą się o ludzi. Ukrainy też już brakuje. Szukajcie Pracy w której będziecie szanowani i wynagradzani za swoją wiedzę. Zakładów jest masa w samym Sosnowcu. Wystarczy wejść na portale z pracą i oczywiście sprawdzić wcześniej opinie o danym zakładzie. Nie dajcie szargać swojego imienia i nie dyskutujcie nawet z podrzędnym sortem ponieważ szkoda czasu. I tak będą "kota obracać ogonem" a wam przysparzać problemów w samej pracy. Pozdrawiam wszystkich którzy nie wybrali tych firm i życzę powodzenia w normalnej pracy!

Pracownicy są sprawdzani przez kadrę kierowniczą. Może to od niej trzeba zacząć zmiany. W wielu zakładach by się to przydało. Nie tylko w Primie. A Lavoro to już kolejna firma w dodatku z Nysy. Wychodzi na to iż nikt już z Magneti Marelli nie chce współpracować. I nie dziwi mnie to!!!

@Ania

Ale przeciez Prima to nie Magneti. A z pracownikami APT nie przeprowadzaja rozmowy wstepnej kierownicy z Primy.

To to samo. Sprawdź historie zakładu. Sory nie mam czasu na lizusów. I tak się już nie wybielicie. Proponowała bym zacząć szukać normalnej pracy!

@Ania

Prima nie nalezy do grupy Magneti Marelli. Nie masz czasu itd.itp. a ciagle odpisujesz i obrazasz ludzi ktorzy tam pracuja, no brawo Ty :)

Sami siebie obrażacie popisując się niewiedzą. Takich arogantów u mnie w dziale też nie brakowało. Skąd wy przyjeżdżacie?? Przecież większość osób to osoby wykształcenone i na poziomie. Jeżeli cię obraziłam to przepraszam ale zawsze piszę i mówię prawdę. Żegnam . Jeszcze to wrzucę na stronkę i po śmiejemy się z Primy Sosnowiec :)

Prima nie ma możliwość sprawdzić kogo zatrudnia Lavaro oraz sgp. Chociaż w tym roku już mają się pozbyć pracowników z sgp natomiast na ich miejsce mają wrócić pracownicy z logistyki którzy są upchnięci na sztucznych stanowiskach pracy

Alex 2

Zatrudniłem się po raz drugi w tej firmie chodź już zmienia nazwę trzeci raz chodź był to czysty przypadek. Miałem zrezygnować ale sprawdzę czy coś się zmieniło i tak chwilowo nie mam zbytu na towar. Przedszkole i to dosłownie przedszkole!! Podejście do pracownika urąga nawet krają trzeciego świata! Traktowani dalej jak towar a nie człowiek. Jeżeli macie inne perspektywy radzę zmienić zakład. Jeżeli to wasza pierwsza praca, gdzie indziej zarobicie o wiele więcej. O podwyżkach możecie zapomnieć. Miałem przyjemność być przy takiej rozmowie. Jeden kierownik nabijał się dosłownie z pracownika który prosił o podwyżkę. Jak można być tak chamskim i ograniczonym?! No ale niektórzy naprawdę jeszcze nie wyrośli z pieluch i dalej siedzą z inteligencją w przedszkolu. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Jeżeli zostajecie to sprawdzajcie na co się godzicie. W szczególności chodzi o soboty! Nikt nie ma prawa wam tego narzucić co jest nagminnie łamane w tym zakładzie a ludzi nie przybędzie i będą się o nich prosić jak Brembo, Scanfil Magneti Marelli itp. a zakładów na szczęście u nas przybywa! Niech pracują po 12 godzin na dwie zmiany. Ja już nie zamierza tam wracać! Nie dam się traktować jak śmieć!

@Alex 2

Dobrze że Ciebie już nie ma.

@Marcin

Mnie też cieszy że nie muszę się męczyć z takimi gburami w dodatku bez wyobraźni . Fakt faktem tacy jak ty do tej kliki pasują!

@Alex 2

Wszędzie są różni ludzie. Tego się nie wybiera ale nie ma tragedii. Wywalili to po co te żale? Oby się dzialanosc kręciła. Pozdrawiam

@Marcin

Sam się zwolniłem a z retoryki twojej wypowiedzi można tylko wyciągnąć jeden wniosek. Jesteś lizusem w dodatku niereformowalnym! A ludzi można sobie dobrać i to na poziomie. Oczywiście nie tak przykrych i bez inteligencji jak w Prima Sosnowiec i Lavoro Nysa!

Wiadomo do kiedy będzie stała linia audi q8?

Grażyna

Czy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS zatrudniają studentów? Jeśli tak to czy tylko zaocznych czy także dziennych? Wiąże się to z różnicą w dyspozycyjności, dlatego pytam. Podpowiedzcie.

@Grażyna

Zatrudnia ale studentów zaocznych, praca na 3 zmiany, do sobot nie zmuszaja, jesli studiujesz nie ma problemu

Ola

Lavoro nie odbiera telefonów, nie wiem po co piszą oferty jak nie można się dostać do pracy.

@Ola

Oni ogólnie nie mają w ogóle logistyki. Wszystko robione w pośpiechu. Uda się to się uda. Radził bym szukać normalnej firmy. U mnie zmienili dane personalne i od samego początku miałem problemy. Na szczęście mój problem sam się rozwiązał. A w dodatku miałem okazję dokładnie poznać politykę firmy i nigdy więcej ani Lavoro ani Prima Sosnowiec. Jeżeli jeszcze tam nie pracujesz i się szanujesz , to radzę szukać innej pracy!

Alex 2

Zatrudniłem się po raz drugi w tej firmie chodź już zmienia nazwę trzeci raz chodź był to czysty przypadek. Miałem zrezygnować ale sprawdzę czy coś się zmieniło i tak chwilowo nie mam zbytu na towar. Przedszkole i to dosłownie przedszkole!! Podejście do pracownika urąga nawet krają trzeciego świata! Traktowani dalej jak towar a nie człowiek. Jeżeli macie inne perspektywy radzę zmienić zakład. Jeżeli to wasza pierwsza praca, gdzie indziej zarobicie o wiele więcej. O podwyżkach możecie zapomnieć. Miałem przyjemność być przy takiej rozmowie. Jeden kierownik nabijał się dosłownie z pracownika który prosił o podwyżkę. Jak można być tak chamskim i ograniczonym?! No ale niektórzy naprawdę jeszcze nie wyrośli z pieluch i dalej siedzą z inteligencją w przedszkolu. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Jeżeli zostajecie to sprawdzajcie na co się godzicie. W szczególności chodzi o soboty! Nikt nie ma prawa wam tego narzucić co jest nagminnie łamane w tym zakładzie a ludzi nie przybędzie i będą się o nich prosić jak Brembo, Scanfil Manuli Hydraulik itp. a zakładów na szczęście u nas przybywa! Niech pracują po 12 godzin na dwie zmiany. Ja już nie zamierza tam wracać! Nie dam się traktować jak śmieć!

To ja

Na ergomie po takiej akcji z wyplata w sobote pewnie nie przyjda do pracy A u nas nikt nie ma jaj zeby sie postawic Niby produkcja sie nie zapisala na sobote ale co to da Lakiernia nie ma nikogo z jajami kto pojdzie do kierownika (klamcy) i skresli sie z listy Dwaj (kierownicy z zmiany a) przydupasy pana A pewnie beda dawac nakazy na sobote

Franek
@To ja

Nakazów nie mogą dawać. (usunięte przez administratora) Na zebraniu że nie mogą zmuszać kierownicy. Jedynie mogą prosić ale jak ma mnie ktoś na siłę zapisać? Nie może. Pozdrawiam i proszę się szanować w pracy

@Franek

Pan Mad tak samo warty..

Anonymous
@To ja

O ktorego kierownika chodzi.?

@To ja

Oco chodzi z tymi wyplatami ja tez nie dostalem wynagrodzenia za listopad twierdzą że wysłali wczoraj na konto i zeby sobie w banku wyjaśniać..wlasnie wyszedlem z banku i zadnego wpływu z agencji nie bylo ani wczoraj ani dzisiaj. Oszukali nas ? Co robic dalej

@To ja

NIKT CIĘ DO NICZEGO NIE MA PRAWA ZMUSIĆ. JEŻELI NIE BĘDĘ MÓGŁ IŚĆ W SOBOTĘ TO POWIEM TO WPROST KIEROWNIKOWI! RADZIŁ BYM PRZEJRZEĆ KODEKS PRACY.

@To ja

Jest jeszcze inna alternatywa. Ja miałem dziewięć ofert Pracy. Wybrałem tylko tą że względu na niewielką odległość od zakładu pracy! Tylko dzisiaj było prawie 80 ofert w samym Sosnowcu na OLX. A w promieniu 30 km 476 ofert pracy. Tak że albo idziemy na kompromis albo???

Tadeusz

Posada ktoś email na kadry ? Chce zgłosić naruszenie pracy. Rzucają nas po różnych strefach gdzie jest zakaz

Robert
@Tadeusz

Zmiana (usunięte przez administratora). Próbowała coś z tym zrobić ale jest za mało osób żeby to miało działać jak należy. Muszą nas dac raz z hali A bądź C na B ponieważ nie pracy dla wszystkich

Konrad
@Robert

Podobno jest nas mało na zakładzie i mogą nas mieszać jak chcą.

@Konrad

Nic nie mogą mieszkać. Wystarczy BHP zgłosić. Nie mogą mieszać między Hala ani strefami. Jak BHP się.dowie to Kierwonik Zmianowy oraz brygadzista dostają naganne Gdyby mogli mieszać to zmian w przyjściu do pracy by nie było.

Gosc
@Tadeusz

Gościu, a Ty masz taka umowę z zakładem ze będziesz pracował tylko na jednej "strefie" jak to ująłeś? Poczytaj umowę, masz taką jak każdy więc masz (usunięte przez administratora) na każdej hali

Franek
@Gosc

Pan GOSC głupoty pisze. Nie po to są zmienione godziny żeby chodzić z hali na halę. Wystarczy zawiadomić BHP

@Tadeusz

Na zakładzie jest komórka BHP. TAKICH SPRAW NIE ZAŁATWIAJĄ KADRY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 21 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Gen. Mariusza Zaruskiego 11
    41-219 Sosnowiec

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.