Opinie o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Pracownik A

Informacja dla Dyrekcji Prima (nie powiem która ) . Jak ktoś dostaje informacje że dana osoba ma przejść pod firmę a tu dostaje SMS od pośrednika że ma umowę przedłużoną to zastanówcie się co robicie . Bo to jest robienie wodę z mózgu ciężko pracującym osobą i robię nadziei .

@Pracownik A

Umowy dostali ci którzy na to nie zasługiwali i poszli sobie na L4 a ci co pracują uczciwie nadal czekają nie ma i nie będzie sprawiedliwości

@Lysy

No nawet mnie nie denerwuj . Jak widzę taką osobę to mnie szlak trafia bo ja (usunięte przez administratora) i w soboty i urlopu nawet mi nie dadzą i ja dalej przez pośrednika i bez szans na normalną umowę.

Pawel
@Pracownik A

Ale wy (usunięte przez administratora) Stary czy młody pracownik ma taką samą pracę. Z tym tylko ,że nowa osoba potrzebuje szkolenia. Więc nie bądźcie zadufanymi "starymi " babami tylko nauczcie te osoby. Bo z tego co wiem zawsze jest NIE MAM CZASU lub NIE PRZESZKADZAJ MI!

Wojciech
@Pawel

Czyli za szkolenie odpowiadają tu bardziej doświadczeni pracownicy? Tylko, czy w firmie są jakieś normy do wyrobienia premii, że, jak piszesz, można usłyszeć, by nie przeszkadzać im w pracy? Nie ma tu jakiegoś dodatku dla pracowników, którzy zostaliby wyznaczeni do nauki nowych osób?

@Pawel

Nowe osoby prawie nigdzie się nie szkoła dostają ciągle te same detale czyli te gdzie nic się nie robi są pod ochrona bo gdyby stanęły tam gdzie jest dużo roboty to zapewne zaraz by odeszły a my musimy nie mamy wyboru a to jest wina brygadzistów tu nie chodzi że nie chcemy szkolić poprostu nie mamy kogo

@Pawel

Tylko mnie nikt nie uczył na żadnym detalu . Sam musiałem się dowiedzieć na co mam uważać i co robić . Niech sami się wyszkolą jak ja .

Buzka

Na zmianach króluje taka zasada kto młody ma fory nic nie robi i bierze za to kasę a kto stary dostaje najgorszą pracę czy może ktoś się tym zainteresuje czy nadal każdy będzie udawał że nie ma problemu wszyscy to widzą ale nikt nic nie robi

@Buzka

Zgadzam się, mlodzi zamiast się uczyć to siedzą na (usunięte przez administratora) a starzy łażą wszędzie "bo już potrafia" . Ciekawe kto będzie robił jak starzy odejdą

@Buzka

No chyba u ciebie na zakładzie lub zmianie . Bo u mnie to młody zawsze ma najgorszą robotę a starzy (nie którzy mega pyskaci i nie słuchający poleceń) mają najłatwiejszą robotę.

Katarzyna O.

KOLESIOSTWO. Pracowałam tam 12 lat, myślałam że ekipa jest zgrana i do pewnego momentu każdy za każdym się wstawiał. Teraz jestem świadoma że kolegów w pracy nie ma, nie ma niczego dla pracodawcy również jesteśmy tylko malutcy i jak nie my to ktoś inny. Byłam pracownikiem powiedzmy, że administracyjnym, od kiedy pewne relacje zaczęły wykraczać poza sferę pracy a decyzje zaczęto podejmować poprzez łóżko kierownicze otworzyło mi to oczy w jak zakłamanym środowisku pracuje na szczęście nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pozdrawiam Kasia

Emilia
@Katarzyna O.

(usunięte przez administratora) To jest efekt globalny. Na produkcji też takie przypadki były. Tutaj mało kto dostaje umowę za pracę. Liczą się znajomości, wchodzenie w (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora). Większość przełożonych to zboczeńcy. Każdy tutaj biega napalony za babami. Wszystko do momentu kiedy nie padnie słowo (usunięte przez administratora)w pracy i zgłoszenie zaistniałej sytuacji

Magda
@Emilia

Do mnie też zagaduja, piszą na messenger. Taki nieudacznik z pracy to myśli że jest (usunięte przez administratora) . Czasami pokazuje rozmowy koleżanką z pracy i się śmiejemy z nich. Rozmów nie kasuję. Trzymam gdyby byli natrętni. Oni myślą że każda z nas pójdzie z takim na wino, masaż a w domu mają kobietę, rodzinę

@Magda

Musimy o tym głośno mówić żeby wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia. przyjmują dużo młodych dziewczyn. świnie mają tylko jedno w głowie. zgłaszać przełożonemu takie zachowania

Magda
@Ewa

Dlaczego mój komentarz został usunięty? Napisałam prawdę ze dużo facetów myśli że mogą wszystko. Zapraszają na wino, masaż a kobietę mają. Próbują pisać na Messenger bądź SMS. Gdyby ich kobieta pracowała z nami na hali to by taki burak nie przyszedł porozmawiać

@Magda

Chyba nawet wiem o kogo chodzi, mówisz o osobach z biura? Trzeba to gdzieś zgłosić, też mam rozmowy, myśle że gdyby była możliwość anonimowo do związków to by nie jedna z nas poleciała, bo to się w pewnym momencie zrobił ochotę biedne te żony w domach gdyby tylko wiedziały kogo mają

@Magda G

Miało być „ w pewnym momencie zrobiło chore” mi chodzi i typa z logistyki

Ktoś.
@Magda G

W innym zakładzie w którym pracowałem były skrzynki do których można było anonimowo wrzucać swoje skargi itp. U was nie ma takiej możliwości?

@Ktoś.

Nie słyszałam o takiej skrzynce na anonimowe skargi

były pracownik/czka

Pracowałam/łem na zmianie u panaD i to co tu piszą to faktycznie prawda.

1 rok

niemam

Kamil

Słyszał ktoś że będą ponownie zmiany team leadera i machine lidera na różnie zmiany od nowego roku ? Ma to zapobiec kolesiostwu w pracy

Dominik
@Kamil

W nowym roku będą dobre zmiany

Aneta
@Dominik

Słyszałam jak dyskutowano na jadalni. Prima na jedności

@Dominik

Z logistyki TL i nie tylko tez zmieniac beda☺

@Jacek

W końcu dobre inforamcje. Mam nadzieję że od 2 stycznia będą zmiany TL i ML

Gerard
@Marcin

Niech ich wymieniają bo siedzą tylko w palarniach. Myślą że są najważniejsi w primie

TL
@Gerard

Wymienią na takich co nie palą, lepiej dopilnują produkcji, co wyjdzie Primie na plus a pracownicy będą zadowoleni że pracują pod czujnym nadzorem co zwiększy wydajność i jakość wykonywanych procesów.

@Marcin

Ja tez

@Kamil

Tak Kamilku, będą. Ty i Buła w końcu wezmiecie się do roboty.

@TL

Rozumiem ze jesteś TL. Normalne że ludzie mają płacone za wykonanie normy. Jeżeli nie potrafisz tego pilnować to się nie nadajesz. Ty jesteś od porządku na zmianie i żeby ludzie robili normy.

Pewnie czekamy

TL
@Jacek

Twoje rozumowanie jest mi obojętne, chodziło o zmianę TL ,oby jak najszybciej to nastąpiło, od pilnowania jak napisałeś to byli kapo , nie chciałbyś aby ludzie płacone mieli od wykonania normy ( pracodawca mógłby cię "zabić"" normą i byłbyś bez kasy, porządek na zmianie ? Uważasz że pracę wykonują pięciolatki? To są dorośli ludzie i chyba wiedzą jakie mają obowiązki , chyba że myślą o swojej pracy w kategoriach "odje..e" osiem godzin i tak mi zapłacą, to proponuję ci otworzyć swoją dzialalmość i powodzenia , i wtedy pilnuj norm.

Kamil

Zmiany przyszły. Zmieniono trochę górę i każdy pracuje równo. Nareszcie nie ma tych co wiszą u brygadzisty na ramieniu i nic nie robią. Ale powinni zwolnić brygadzstow że dopuścili się tego że ich papugi nic nie robią.

Franciszek
@Kamil

Wymienili kierownictwo? Dużo osób poleciało? A szeregowi pracownicy mogą się czuć bezpiecznie?

@Franciszek

Jeszcze w primie na jedności nie wymieniono. Jezeli wymieniają to niech wymieni wszędzie mistrzów

@Franciszek

Nic się nie zmieniło jak było tak jest

@Lysy

ale chyba do czasu? pisali w jednym z wątków, że czekają i że parę innych rzeczy może ulec zmianie.. zawsze tutaj wszystko tak długo wprowadzają?

Byly pracownik

Mam taką cichą nadzieję że w końcu Danielek zostanie sam że swoimi księżniczkami.Bedzie jedna wielka rodzina bo księżniczki też muszą z 5 razy iść na kawę fajke a Ty (usunięte przez administratora) jak osioł Primowym się Należy Agencyjnym Nie .Mam nadzieję że kiedyś ktoś ten (usunięte przez administratora) Danielka ogarnie.

@Byly pracownik

Nikt go nie ogarnie chyba że zmienia kierownika

Mlody
@Byly pracownik

Cierpimy na bezssenosc czy mamy nocki panie Tomku? Dużo info jak na osobę która już nie pracuje w tym zakładzie i jest na bieżąco.

Ona

Nowy rok już za nami. Więc czas na podwyżki. Od kiedy można zacząć rozmowy o podwyżki ? Przy takiej sytuacji ekonomicznej to 4zl brutto to minimum co musimy dostać ☺

Ona
@Ona

Tak bym mogła przywitać ten rok ????

Do ona
@Ona

Jak dostaniemy 2 zł przed wakacjami to będzie cud

Marzena

Pracuje na hali C i praca nie jest ciężka. Wynagrodzenie jest ok jak są nadgodziny. Najgorsze jest to że nie chcą dawać umów pod zakład, gdy się kogoś zapytam to mi mówi że nie ma szans na umowę w tym roku. Druga rzeczą jaką zaobserwowalam to że Team Leader oraz Machine Leader zawsze potrafią siebie upchnąć na nadgodziny płatne jak są. Teraz nie ma nadgodzin płatnych tylko trzeba odebrać to zobaczymy czy będą tacy chętni żeby przyjść do pracy.

@Marzena

A zauważyłaś Marzenko , jak Marcin J Dżaga "upycha sie" na soboty A czasem i na niedzielę na halę B na Q8 , w tygodniu nie chce mu się robić A tam bardzo chętnie, może brakuje na kebaby

@Marzena

A zauważyłaś Marzenko , jak Mar J Dżaga "upycha sie" na soboty A czasem i na niedzielę na halę B na Q8 , w tygodniu nie chce mu się robić A tam bardzo chętnie, może brakuje na kebaby

Agnieszka
@Kierownik hali C

Moje pięcio letnie dziecko potrafi lepiej składać zdania. Jeżeli ktoś do nas przychodzi na Audi to przychodzi dlatego że jest zapotrzebowanie na pracownika. Przychodzą też osoby z wtryskarek i nikt nikomu nic nie wypomina. Natomiast u was jest problem bo jest ukrywanie przed pracownikami, że przychodzi ktoś do pracy w sobotę. Nie rozumiem tego wypominania na temat kebaba. Dla mnie to jest śmieszne. Jeżeli Ciebie drażni, że ktoś zamówi kebab to zejdź później na przerwę. Ewentualnie zapytaj kolegów/koleżanki z pracy to może ktoś ci pożyczy i też będziesz jadł kebab.

Agnieszka
@Kierownik hali C

Widocznie jest ból że ktoś napisał prawdę bo aż kilkakrotnie powtarza się komentarz

@Kierownik hali C

Żałosne. Pisać na kogoś a nie mieć samemu honoru i ukrywać się jako to Kierownik hali C

Wacek
@Marzena

Ludzie pod zakładem muszą odbierać soboty. Ale jak jesteś pod agencja to nie trzeba to nie wiem kto ci takich głupot nagadał !!!

@Marzena

Najgorsze to to że muszją do nadgodzin, każą pralcowalć w każdą sobotę pod groźbą nie przedłużenia umowy, a te są celowo miesięczne. Chcą wprowadzić pracę też w niedzielę. Gdy powiedziałam że nie mogę przyjść do pracy bo obiecałam dziecku to mnie kierownik wyśmiał i kazał przyjść do pracy. Agencja Lavaro twierdzi że to nieprawda że soboty nie są obowiązkowe ale albo kłamią albo nie chcą słuchać ludzi.

@Marzena

Widać po opiniach że tych liderów też trzeba na ziemię sprowadzić. Poprawili się?

Pracownik lakierni

Jak sprawuje się nowy szef wtryskarek?

@Pracownik lakierni

Słyszałem że płacze i chce się zwolnić

Jonny

Znowu tania siłę robocza przyjmują jak ktos myśli ze tam zostanie to grubo sie myli wyrZuca cie jak psa nawet jak bedziesz chodzić do pracy i dobrze wykonywać swoje obowiązki żałosna firma nie polecam wręcZ odradzam

@Jonny

Mają jeszcze ponad 100 osób zatrudnić. Dostaną umowy a takie stare (usunięte przez administratora)jak Ty to wypowiedzenie

Produkcja

Czy jest możliwość dostania umowy pod zaklad

Nikoś
@Produkcja

Tak po kilku miesiącach pod agencją. Ktoś coś wie o premii świątecznej ?

Anonymous
@Nikoś

1000 brutto

@Anonymous

w tamtym roku ile było? tu paczek już dla dzieci nie dają? i tak ogólnie to jak macie takie zwykłe premie to w jakiej wysokości są zazwyczaj i na jakich zasadach je przyznają?

@Natalia

I w zeszłym roku i w tym premia świąteczna to 2000 brutto, dodatkowo paczka dla pracowników zatrudnionych przez zakład, dzieci na święta dostają paczki, premia jakościowa co 3 miesiące kilka stówek, premia miesieczna 23 % podstawy dla każdego.

Ocb

Wszystko się zgadza premie dostają wszyscy niezależnie czy spod zakładu czy pośrednika ale dlaczego pracownicy z agencji nie zasługują na paczki pracują ciężko może nawet ciężej niż pracownicy primy bo im zależy ale są gorszym sortem a fe prima nieładnie

@Ocb

Zgodze się że paczki powinni dostawać wszyscy, ja jako pracownik zatrudniony przez firmę czuję się nieswojo gdy odbieram paczkę a ktoś inny nie może. To jak pracuje nie ma nic wspólnego czy jest zatrudniony przez firmę czy agencje, jak komuś zależy i chce zarobić to będzie pracować na każdym dziale i w soboty dodatkowo. Dużo jest ludzi którzy notorycznie zawalają poniedziałki, nie chodzą soboty i mają wyrąbane i to nie ma nic wspólnego z tym w jaki sposób są zatrudnieni, zwyczajnie im siebie chce, chodzą bo muszą

Ocb

Dzięki że masz takie zdanie jak ja życzę tobie i twojej rodzinie zdrowych swiat

Ocb

Nie chodzi o paczki tylko w imię zasad .....obejrzyj psy Pasikowskiego

Nowa

Również jest parę osób Co robią wszystkie soboty i święta o tych osobach chyba zapomniałeś napisac

@Produkcja

No na pewno nie zapomnij wolą zatrudnić nowych niż przejąć sprawdzonych pracowników

PA

Zgadzam się. Paczki świąteczne powinny być dla każdego kto przepracował określony czas w Prima przynajmniej około 6 miesięcy . Przecież to nie nasza wina że zatrudniają przez pośrednika . Ale fakt że paczka się należy .

@PA

Robimy więcej a nikt nas nie docenia paczki niby nic ale jakoś to lepiej wygląda

Byly pracownik

Tak jak pisałam wcześniej P Daniel lubi pozbywać się ludzi po cichu ktoś kto mi nie pasuje eliminuje dziewczynę od Siebie że zmiany przeniósł na inną zmianę bo nie lubi ludzi z pod agencji Dla Niej akurat to dobrze bo Sobie chwali i jak to mówi Mariusz Lider Jest (usunięte przez administratora) ????????Danielku duuuuzzoooo Ci brakuje do Tego By być człowiekiem dla drugiego człowieka władza za bardzo udezyla do głowy Niestety w Twoim przypadku.

W PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Krawcowa. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Tu nikt nie szyję

Związki zawodowe

Zakład zmienia się na lepsze. Zwolniono jednego kochasia dyscyplinarnie. Jezeli dziewczyny macie też taki problem w pracy z chlopami to zapraszam do kontaktu i też się ich pozbędziemy. Nie trzeba zgłaszać do kierownika, od tego jesteśmy my. Związki zawodowe Proszę się nie bać tylko zgłaszać takich erotomanów, którzy męczą was w pracy bądź poza nią.

Jacek

Tutaj za nie długo będą potrzebne obowiązkowe badania psychiatryczne. Ręką niech pracuje w domu zamiast uganiać się za koleżankami z pracy. Bądź za mało pracy maja to uganiaja się za kobietami. Później pamięciowka w domu że rozmawiała ze mną. Nie szkoda mi takich że tracą pracę. Proponował bym postawienie anonimowej skrzynki z problemami w każdej jadalni. Może to pomoże unikać takich sytuacji. Skrzynka była by przeglądana przez przewodniczących związków

Maja

Hej był ktoś na rekrutacji jako Accountant? Piszą tam o dobrych umiejętnościach Excela. Czy wiecie może jak to sprawdzają podczas procesu rekrutacyjnego?

Gdzie sie pracuje lepiej na zaruskiego czy na Jedności

Bożena

Cześć, ja piszę w sprawie oferty pracy sprzątaczki, która została zamieszczona przez firmę, chciałam się dowiedzieć, jaka jest realna stawka na początek? Podstawa i premia. Proszę o informację, jeśli ktoś wie, co oferują.

@Bożena

Pani Bożeno tutaj w zakładzie jest inna firma zewnętrzna sprzątająca

@Ania

Firma mega serwis z Katowic

@Ania

To dziwne, że jakieś ogłoszenie widziała. Czyli obowiązki właściwie spełniają? A do innych procesów jeszcze kogoś zatrudniają czy raczej firma sama sobie radzi?

OLO

WE FIRMIE PRACUJĄ NIEDOSZKOLENI KURSORZY KTÓRZY UDZIELAJĄ SZKOLENIA Z MAŁYM DOŚWIADCZENIEM.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 20 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Gen. Mariusza Zaruskiego 11
    41-219 Sosnowiec

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.