Opinie o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Gosia

Pytanie. jak jesteśmy pracownikami z pośrednika pracy. Pracownikami bez plecow w pracy to mozna zawsze nas omijać przy zapisach jesli chcemy mieć nadgodziny? Pracuje na przypisanej sekcji w weekendy przychodzą pracownicy z innej sekcji na moja i wtedy jestesmy pomijane na pracę w weekend. Tylko w weekendy przychodzą obcy z plecami na nasze stanowiska

@Gosia

Problem polega na tym że jak potrzebują mniej pracowników na sobotę lub niedzielę to w pierwszej kolejności zapisują pracowników primy wiem bo to przeżyłem także musisz się do tego przyzwyczaić

Gosia
@Lysy

Przychodzą w weekend na nasz dział za nas. W tygodniu nie pracują u nas gdzie sprawiedliwość ?

@Gosia

No na pewno nie w tej firmie nie ważne że pracują gdzie indziej o tym kto przyjdzie decydują między sobą brygadziści

@Lysy

A wiecie, jak wygląda sprawa przejścia od tego pośrednia już bezpośrednio do firmy? Jest taka opcja, jak kończy się umowa z pośrednikiem, to można zostac tutaj, ale właśnie już jako pracownik firmy? Czy może w umowie z pośrednikiem jest jakiś zakaz takich praktyk, zakaz konkurencji itd.?

Mariolka

18 miesięcy I pod firmę ale mało kto tego doczeka bo zwolnią za nie pracowanie 7 na7 za wyrażanie opinii , za to że ktoś cię nie polubi z byle jakiego powodu, nie masz wydajności ciągłej non stop 100% na 100%

Panie D.M kiedy wkoncu zacznie być sprawiedliwość na hali jako przełożony powinieneś być neutralny co do pracowników a u tu jedne wielkie kolesiostwo jedni leżą drudzy zapieprzaja, wziąłes sobie pod parasol grupe osób i przydupasów którzy siedza przy biurku zbierają ploty i nic nie robią codziennie się obijają i ich oszczedzasz. Czy pani M.M. zacznie wkoncu pracować . Chyba pora złożyć odpowiednie pismo na ręce dyrektora zakładu .

No proszę a zarzucano mi kłamstwo i obrażano. A tutaj prawda ujrzała światło dzienne! Tak było zawsze! I to się nie zmieni dopóki nie wylecą wszyscy z dyrekcji!

I raczej nie składać pisma do dyrektora a znaleźć bezpośrednio do zarządu i akcjonariuszy. Tam wysłać całość z GoWork! Może wtedy coś się zmieni i będą chcieli pracować nowi pracownicy.

Pb

Jak komus cos nie pasuje jest kierownik prosze o zalatwianie spraw osobiscie nie wylewac zale przez internet :)

@Pb

Tylko Inwestor i akcjonariusze! Kierownictwo jest stronnicze. "Gadał (usunięte przez administratora) do obraża a obraz ani razu"! Tyle się z nimi załatwi! Zgłosić do się dzieje na zakładzie. Wymiana kadry wszystkim wyjdzie na dobre. Ci co siedzą po kantorach , będą szukać innej pracy!!

@Ania

Aniu skoro już tam nie pracujesz bo nieodpowiadało Tobie chyba wszystko to może nie doradzaj innym co powinni zrobić. Pracowałas , miałaś szanse iść i załatwić po swojemu. Każdy ma swój rozum, kto chce pracuje, kto chce zobaczyć jak tam jest ma szansę się przekonać, jak komuś coś nie odpowiada może iść i powiedzieć, nikt się za to nie obrazi i nikogo nie wyleją z roboty za to ze ma wlasce zdanie.

Don
@Gość

Haha Ania ma chyba problem ze soba ????

@Gość

Uderz w stół a kierowniczek się odezwie!! Będę tu pisała zawsze. Boisz się i słusznie. Skąd wiesz że już nie jest cwaniaczku nie zawiadomiona góra o (usunięte przez administratora) Nie mam zamiaru wam odpuścić w szczególności że jesteś obleśny i natarczywy! Jak ciebie i tobie podobnych w końcu zwolnią to prawda nie będą już tak boleć a wpisy będą z pewnością pozytywne!

@Don

Pawda boli najbardziej. A nie będę się powtarzać co myślę o kierownicach:)

El

Jeżeli my mamy problem to chodźmy wszyscy razem to wyżej zgłosić. Za dużo lat już kręcą tą szopkę. Jak będzie nowy brygadzista to każdy zwykły pracownik na tym skorzysta. Płakać będą jedynie ci co nic nie robią przy tym brygadziscie. Zrobiono wielki błąd że drugi raz Darkowi dali takie stanowisko. Trochę osób ma u niego bardzo dobrze. Nic nie robią

@El

Trzeba jak w naszym rządzie , skończyć z kolesiostwem. Do wymiany cała kadra. To jest wrzód zakładu. Tak jest od początku. Jeszcze firma nazywała się Magnetti Marelli! Inaczej u nas nic się nie zmieni! Ta sama klika! A rączka rączkę myje! Przyjąłem się po raz drugi i ostatni. Szukam innej pracy! Dość przymusu do pracy w sobotę. Ja mam również swoje życie! A nie przyniosą ci kartkę a jak nie podpiszesz to się zwolnij.

To prawda na zmianie B jest tak samo jedni (usunięte przez administratora)inni siedzą na Facebooku. Kumpelstwo na całego i zero sprawiedliwości. Jedni są poganiani inni ostatnie 2h siedzą w szatniach pochowani. Kierownik mówi o pracy zespołowej i że nikt nie jest dyskryminowany, ale to nie prawda brygadzisci patrzą w kumpli zamiast być sprawiedliwym i bezstronnym.

@Anna

Jak ci nie pasuje atmosfera na zmianie, to zmień zmianę. Akurat tutaj jest kultura, zrozumienie i nikt nikogo nie pogania. Ta zmiana rzeczywiście tworzy zespół o który dba kierownik. Wiem, bo jestem teraz na szczęście częścią tego zespołu a przyszłam z innej zmiany. Widocznie ty tutaj nie pasujesz. Dlatego proszę, nie pisz niczym nie popartych bzdur i nie oskarżaj bezpodstawnie ludzi.

Natalia
@Monika

Czyli wszystko zależy od zespołu i od zmiany, tak? Bo z tego co czytam to niezłe kolesiostwo tam u was. A plotkuje się tu dużo czy można liczyć na spokój w tym temacie?

@Natalia

Najlepiej przyjść i przekonać się samemu, dużo tych opinii mocno przesądzonych. Ludzie są spoko i praca tez.

Lysy

Po kilku miesiącach pracy przyznam ci rację stali robią co chcą kawka co godzinę papierosek a agencyjni najgorsza praca jednym słowem kapa najgorszych kap

Irena
@Lysy

to w jaki sposób można dostać się do firmy bezpośrednio a nie przez agencję ?

Tego Pana to wymienili? Związki zawodowe miały zgłoszoną sytuację ?

Olaf
@Anna

Szkoda że ta opinie przeczytałem dopiero dzisiaj na zmianie b nic się nie zmieniło kolesiowstwo było jest i będzie p Daniel robi co chce jego pupilki robią co chcą dostają najlepsze maszyny tak żeby co godzinę mogły zmieniać się na papierosa i kawkę pracownicy pośrednika traktują z wyzszascia bo one są z primy a reszta to gorszy sort jakieś wybraki nadgodziny owszem ale jak tylko potrzebują kilku osób to tylko stali przychodzą to nie jest sprawiedliwe bo pośrednik pracuje jeszcze więcej do puki nie rozdzielą p Daniela i p Krzysztofa to nic się nie zmieni na tej zmianie z szacunkiem

Xxx

Fakt, Daniel jest wredny. Dziewczyny też. Strach podejść do kogoś i zapytać o co kolwieķ

Bożena
@Olaf

A co to jest najlepsza maszyna właściwie? Pytam serio, czy jest tak, że gdzieś jest dużo lżej niż na innych, czy raczej porównywalnie. Jaki dział warto wybrać?

Nie znany

Panie dyrektorze kulka niech Pan przestanie zmuszać pracowników do nadgodzin,jeśli ktoś nie chce to nie,każdy ma swoje życie poza pracą.

Te godziny wieczorne to jakie konkretnie? Mam na myśli ofertę dla osób do sprzątania autobusów, ta która jeszcze wisi w sieci, więc może da radę jeszcze się przyjąć. Oddzwonili do kogoś ogółem? bo tu widzę piszecie, ale inne stanowiska.

Z tego co tu piszą osoby niżej to nawet można przed czasem wyjść, czyli elastycznie podchodzą, a ogólnie to jakie są te godziny pracy? Bo tego właśnie nikt nie napisał tutaj, a w ogłoszeniu też jest bardzo ogólnikowo to napisane, że po prostu są godziny wieczorne. Ale to jakieś takie późniejszy wieczór czy jak? Chodzi mi oczywiście o tą pracę przy sprzątaniu autobusów.

Lysy

Tu się nie sprząta autobusów tu jest produkcja

@Lysy

To skąd poprzednik wziął faktycznie tamte informacje? jeśli już o ogólnikowym pisaniu tu była mowa to podobnie jest w ofercie dla inż. logistyka. Widnieje przypis o atrakcyjnym pakiecie benefitów, niby są wypisane w postaci obrazków, lecz bez szerszego opisu. czy rozwinie ktoś ich temat z bieżącej perspektywy? Na każdym stanowisku przysługuje to samo?

1 rok

niemam

primabylypracownik

Praca w Primie sama w sobie nie była zła. Fajne zarobki, czasami nawet półgodziny przed końcem zmiany się wyrabiało z swoimi obowiązkami i można było odpocząć. Kierownik w porządku człowiek tak samo jak brygadzista. Sympatyczni i wyrozumiali. Jednak niektóre kobiety, które dłużej tam pracowały, a niestety spora część to zawistne osoby, które czerpią satysfakcję z (usunięte przez administratora) na nowych pracownikach. Poza tym plotkowaly o każdym i nikomu nie można było z nich zaufać. Cokolwiek się powiedziało szło dalej. Również rozmawianie z kimś nagle miło kiedy przed chwilą za twoimi plecami mówił jak to okropnie ci nie idzie nie kojarzy mi się najlepiej. Nawet gdy pracowałam dobrze tylko z zmęczenia zrobiłam mały błąd kobieta po 50 potrafiła na mnie nakrzyczec, że co ja robię przeze mnie będzie musiała zrobić sztukę więcej. Moim zdaniem reakcja mało profesjonalna i przesadna. Rozumiem, że ktoś czerpie z tego satysfakcje lub kiedyś był tak traktowany i robi to specjalnie, żeby inni poczuli się tak samo. Jednak mimo, że zapewme nic to nie da i może moja opinia nie dojdzie do tych ludzi to moim zdaniem nie możemy się wyżywać na innych. Traktujmy kogoś z szacunkiem tak jakbyśmy MY chcieli być traktowani przez innych. W czasach gdzie wiele osób zmaga się z depresją i innymi problemami i taka zaczepka czy próba wyzycia sie na kims moze wyrządzić więcej krzywdy niż nam się wydaje. Nie mówię, że nie można komuś zwrócić uwagi, ale robi się to w kulturalny sposób. Wiadomo, że jestesmy tylko ludźmi i czasem każdemu zdarzy się stracić cierpliwość, ale da się to kontrolować lub przeprosić za swoje uniesienie. Przez tp traktowanie, aż stracilam chęć chodzenia do tej pracy w ostatecznym razie nawet musiałam wziąć L4 z powodu zbyt dużej ilości stresu i problemów psychicznych. Wiem, że są to pracownicy co pracują już wiele lat w tej firmie i moja opinia nie sprawi, że poniosą za to konsekwencję i zapewne nawet może gdy ktoś ją znajdzie to mnie wyśmieje. Szkoda, że u ludzi jest tak mało wrażliwości na drugą osobę, ale myślę, że ta opinia jest ważna. Być może kogoś spotka to samo i mysle ze jest to bardzo możliwe skoro niektórzy czerpią z tego radość i satysfakcję mówiąc między sobą jak to nie traktują i co nie powiedzieli nowej osobie w pracy. Jesli cie to spotka od razu to trzeba zglosic do kierownika i nie bój się drugiej osobie odpowiedzieć na jej przesadne komentarze. Także podsumowując praca jest w porządku, ale niestety można trafić na bardzo zawistne osoby. Tylko dla ludzi o stalowych nerwach.

Stare głupie
@primabylypracownik

Stare kobiety na tej firmie to jedna wilka pomyłka. Większość młodych osób nie wytrzymało i się zwolniło tylko z powodu toksyny płynącej od starych pracownic. Przyjdzie młoda, ładna dziewczyna i nie ma życia odrazu na tej firmie. Smutne jest to ze większość z was ma dzieci, mam nadzieje ze ich ktoś tez tak będzie traktować w pracy. A kierownicy już dawno powinni zrobić z tym porządek bo jeszcze trochę a ich braknie a za nie nikt nie przyjdzie robić. Smutni ludzie tu pracują cieszę się ze uciekłam od nich bo przychodziłam i tylko płakałam

Czytając wasze komentarze to można dostać depresji i wtedy tylko siedzieć w domu na l4 i nie pracować. Warunki w pracy są bardzo dobre i nie mam pojęcia dlaczego tak chcecie zniechęcić człowieka. Pracownicy ze wschodu też pracują ciężko i każdy jest traktowany równo.

Ona
@1234

Opowiedz proszę więcej o warunkach pracy. Interesuje mnie głównie jak wygląda to z umowami i jaka kasa jest na start. Czyli te same stanowiska niezależnie od narodowości mają takie same pensje?

@Ona

Każda linia montażu bądź wtryskarki mają taką samą stawkę. Umowy dają w tych czasach. Najniższa stawka to 23.5 zł plus 23% premii. Od stycznia podpisana podwyżka i będzie plus 2.30 do stawki. Premia zawsze jest stała

@1234

Dużo osób już się leczy na depresję i mogą nie potrafić chodzić do pracy. Każdy ma problemy ale musimy jakoś razem w zgodzie żyć w pracy i siebie akceptować bo tak jak wyżej napisane. Warunki w pracy na bardzo dobrym poziomie

Ulu
@1234

Równo:)dobre ,moze zalezy na jakiej zmianie,u kogo,bo na mojej jest jedno wielkie kolesiostwo

Nel
@Jo

Dokładnie,szanujmy się wzajemnie bo ludzie potrafią być strasznie podli,zazdrośni i robią wszystko żeby się kogoś pozbyć.kazdy jest inny i to jest fajne,trzeba sie akceptować i żyć w zgodzie.baby są najgorsze:)bo praca zła nie jest

@Jo

Ale mowa o warunkach finansowych, czy też takich lokalowych? Chodzi i o zaplecze socjalne i sanitarne w miejscu pracy/ One też są dobre? Jest wygodna stołówka, jakieś prysznice szczególnie dla produkcji? Komfortowo ma pracownik pod tym kątem?

Mary
@Jo

Umowę o pracę się dostaje? Na jak długo? Można liczyć na czas nieokreślony? To na start dostaje się te 23,50 zł? Czy mając jakieś doświadczenie zaoferują więcej na start? Pytam, bo mój mąż chce tutaj pracować.

Dzień dobry, Słyszałam o dużej rotacji pracowników biura i problemach z wypłatami wynagrodzeń. Czy to prawda, że gdy jest cięcie kosztów zwalnia się pracowników bez jakiegokolwiek wcześniejszego uprzedzenia a po kilku miesiącach jak sytuacja się poprawia to zatrudnia się nowych na to samo stanowisko? Chciałam aplikować do księgowości, ale po tych pogłoskach chyba jednak sobie odpuszczę

Trafiłam na ofertę pracy dodana 2 lata temu na stanowisko Accountant. Myślę, żeby mimo braku rekrutacji zostawić po prostu firmie swoje CV. Pracuje lub pracował ktoś na tym stanowisku i jest w stanie podać widełki zarobkowe? Nie ma w ogłoszeniu o tym mowy, widziałam kilka benefitów w tym nawet prezenty świąteczne a premie, wpada coś dodatkowego do wynagrodzenia?

Lalka Barbie

Polecam zmianę na montażu u Irka. Tylko proszę nie zrażać się zachowajiami Pani M****. Trzeba to zlewać, tak jak robią to już Pan Irek z M*******. Praca nie jest ciężka, dobrze można zarobić jak na produkcję. Zmiana o której wspomniałam bardzo plotkarska i stała załoga lubi chodzić do biurka.

Zapraszam wszystkich do pracy na. Mikołajczyka do Magneti praca letka i przyjemna.dobre zarobki przez agencję Gi grup agencja pracy jest w Katowicach nawet można zadzwonić do agencji.

Nowa

Witam wszystkich mam za parę dni badania robić i zatrudnić się w prima sosnowiec complex na jedności i czytając wasze wpisy zastanawiam się czy warto się pchać w ogłoszeniu oferują stawkę od22zl do 25zl i przez telefon mi pani z lavaro przedstawiła stawkę 18,50 plus 23% i 3zl do każdej godziny nocnej i nadgodziny 100%płatne za soboty stawki oczywiście brutto czy warto się tam pchać odpowie mi ktoś?dodam że bardzo szybka rekrutacja telefoniczną się odbyła I od razu rekrutację przeszłam tak i że skierowanie na badanie I nawet rozmiar odzieży ochronnej podawałam trochę mnie to zdziwiło bo zazwyczaj to agencja umawia do firmy na rozmowę z jakimś kierownikiem i dopiero po takiej rozmowie dają znać do agencji czy dany kandydat się nadaje czy też nie I agencja się później kontaktuję z wybranym kandytem a tu tak szybko od razu załatwione zastanawiam się czy tu jakiś chaczyk nie jest

@Nowa

Jedno mogę powiedzieć. Nie polecam tego pośrednika. Najniższa krajowa plus premia i zapomnij o przejściu pod zakład! Atmosfera gesta! Jak masz alternatywę , to szukaj pracy bezpośrednio. Ja już nigdy w życiu nie zatrudnię się u pośrednika. Nie będę opisywał tutaj szczegółów , ale sama firemka to tragedia! Z resztą przyjmij się na okres próbny i sama się przekonasz czy warto. Ja byłem zatrudniony w dwóch bliźniaczych zakładach Primy. Wtedy miały jeszcze inną nazwę. Wykorzystywanie pracowników w każdy możliwy sposób. Składałem lampy i pracowałem na wtryskarkach. Więźniówie w w Patner Nadwozia , mają o wiele lepszą pracę. Powodzenia i pozdrawiam.

@Nowa

Lamp się już tu od lat nie składa, umowy pod zakład właśnie dają, a płacą tak jak powiedziała pani z lavoro. Pracuje się całkiem fajnie, nie ma takiego (usunięte przez administratora) jak w innych zakładach. Najlepiej przyjść i zobaczyć.Ale nie jestem pewien czy jeszcze są przyjęcia bo ostatnio dość dużo ludzi przyszło do pracy

@Gość

Lampy się składa obok w zakładzie siostrzanym!!! Obok Zaruskiego 11!!! Przyjechała są stale i to się nigdy nie zmieni! Nawet do mnie już trzy razy dzwoniły ponieważ nie ma i nie będzie ludzi na ten zakład. Może się przyjąć na próbę na trzy miesiące. Chodź jak większość , zaraz będzie szukać innej pracy. Podobne warunki są w Lear Tychy , Neexter i Brembo! Nikt w tych zakładach nie chce pracować. Nawet Ukraina!!!

@Krzysiek

Lampy się składa w automotive obok Primy i to się zgadza, ale automotive nie ma nic wspólnego z Prima, prima ma drugi zakład na Jedności.

@Gość

TO SIĘ KIEDYŚ WSZYSTKO NAZYWAŁO MAGNETI MARELLI. W Sosnowcu Dąbrówce ciemnoto masz jeszcze dwa zakłady . Co za ciemnotę teraz zatrudniają??? Jak się chcesz wypowiadać , najpierw wróć do szkoły????

@Gość

To tylko potwierdza , że Sosnowiec zamieszkuje pogierkowska ciemnota ściągnięta z całej Polski! Rodzice pewnie że Starachowic , Kielc lub z pod Lublina. Macie narzędzie w ręku i nie potraficie głąby z niego korzystać!!!

@Nowa

Robiąc nadgodziny, średnio będziesz mieć wypłatę na poziomie 3800 netto. Będą większe wypłaty.

@Krzysiek

Chyba nie jesteś na bieżąco. Trochę kultury.

@Gość

Właśnie jestem i nienawidzę- buraków! Takich właśnie jak ty! (usunięte przez administratora) powinny być utylizowane a pisał będę jak mi się podoba siolaku z kielc!!

rom
@Krzysiek

te firmy kiedyś należały do jednej grupy MM ale nie były połączone, teraz PRIMA jest całkiem oddzielnymi PRYWATNYMI zakładami

@rom

To dalej jedna cholera i dalej to samo! Zmieniają się tylko nazwy by nie płacić podatków! Tak samo sytuacja pracy się nie zmienia. Czy pracujesz na Zagórzu czy Dańdówce , to dalej jeden i ten sam s.......

@Nowa

Ciągły brak pracowników i warunki. Co niektórzy mają problem jak mówi się głośno prawdę. Sama zdecyduj tego nikt za ciebie nie może zdecydować.

Seba
@Monika

Dokładnie masz problem z kimś troszkę wyżej postawionym nigdy nie idz do kierownika żeby Ci pomógł,bo wylecisz

Ula
@Seba

W każdej pracy tak jest ,trzeba ugryźć się w język i tak nie wygrasz

@Nowa

Zapraszam do Magneti na Mikołajczyka tam jest luz ludzi brakuję teraz sąm przyjęcia do pracy

Nowy może

Jak sytuacja na lakierni? Warto się starać o przyjęcie?

Roksana

Jest jeszcze miesiąc na aplikację na stanowisko mechanik/elektryk. Zaintrygowała mnie w ogłoszeniu kwestia dofinansowania do nauki języków? Dla każdego pracownika przysługuje ten benefit? W jakim stopniu pracodawca pokrywa takie koszty?

an
@Roksana

Są normalne kursy językowe na zakładzie angielski/włoski/niemiecki

Czy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Klaudia

Co trzeba zrobić aby się dostać na wytłaczarki? Komu mamy dać aby nic w pracy nie robić?

Ann

Zakład pracy na górze to będą zamykać jeżeli nie poprawia się z jakością detali. Ponad 50% z dziennej produkcji nadaje się do kosza. Jest wolne stanowisko w kontroli jakości natomiast chętnych nie ma

Zuczek
@Ann

To wina dyrektora zatrudnienia osoby które nie mają pojęcia o produkcji dużo zatrudnionych to cudzoziemcy którzy nie rozumieją po polsku i tak właściwie nie są nam potrzebni bo stoją po kilka osób na jednym stanowisku a już nie wspomnę o Polakach którzy są zatrudnieni a nie nadają się do pracy

Ann
@Zuczek

Zakład ma duże zamówienia więc na chwilę obecną są potrzebne każde ręce do pracy. W przyszłości sytuacja się może zmienić

Koleżanka
@Klaudia

My nie rozumiemy tego pomagania na wlewie 846. My musimy zrobić swoją normę same. nam lider nie pomaga żebyśmy skończyły po 4 godzinach i spały w pracy

Koleżanka
@Koleżanka

Na wlew 312 już nie chodzi bo nie ma dwóch ochroniarzy wokół siebie i nie mogli by przy niej stać cała dniowke. może pójdą na obsługę wlewu 312 na hali A żeby pilnować "skarbu".

Qwerty

Tylko dział HR. Kierownika to nawet nie ma co mieszać w ta sytuację na hali C. Dział HR powinien zdecydować

Praca
@Koleżanka

Mnie już ręce bolą. Często jak przychodzę z pracy do domu to muszę wziąść tabletki przeciwbólowe. Cała kompletna pedaliera ciężka jest dla nas. Dużo jest nas co nie mamy siły przychodzić do pracy w soboty przez ciężka pracę od poniedziałku do piątku. Zobaczymy koleżanki czy będzie od poniedziałku spanie na nocnej zmianie w szatni , wytlaczarkach. Przyzwoitość w życiu jest najważniejsza i my wolimy brać tabletki przeciwbólowe niż antykoncepcyjne

@Ann

A jak ma być dobrze skoro pracownicy z wieloletnim stażem nie dostają się do SPC na wtryskarki, a pracownik agencji w dodatku z lakierni otrzymuje taka posadę dzięki układom z dyrektorem produkcji A. P.? Żenada, tak wygląda załatwianie pracy i umowy po znajomości na Zaruskiego. Pan kierownik M. M. już tu nie pracuje, ale dzięki układom załatwił pracę w kontroli jakości swojemu pasierbowi.

@Praca

Teraz zrobiło się fajnie na hali bo nie ma całej załogi. Siedzą na urlopach. Mam nadzieję że każdy wyniósł wnioski z tej sytuacji bo już można by psychiatrę bądź psychologa na zakład zapraszać bo do pracy nie chciało się chodzić

Mirek

Praca nie najgorsza,ludzie zależy gdzie się trafi na jaķą halę,Ukraińcy mają większe fory i luz,kierownictwo już nie będę się wypowiadał,szkoda słów.pracuje bo muszę,ale się rozglądam za czymś gdzie doceni się pracownika.jedni stoją lub siedza na tel,drudzy zapieprzają.nie ma co się poświęcać bo i tak nikt tego nie doceni.

Marysia

Cześć, bardzo potrzebuje aktualnie jakiejś pracy, nawet dorywczej. Tutaj znalazłam tą do sprzątania autobusów, interesuje mnie ta stawka też, można tylko wiedzieć za ile godzin to jest podane? W jakich godzinach tam się pracuje przy tym sprzątaniu? Do późnej nocy trzeba siedzieć?

Chuchror Z MORDORU

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora)nie polecam nikomu. Kierownictwo to najwięksi (usunięte przez administratora). Przymuszają cię do pracy w weekendy i po więcej godzin niż na umowie. Według umowy będziesz pracować 5 dni w tygodniu po 8h, a oni przymuszają cię żebyś pracował 7 dni w tygodniu najlepiej po 16h. Jak nie chcesz się zgodzić to Pan kierownik potrafi wskoczyć z morda i cię dojechać i poniżyć bo powinieneś pracować cały czas i być wdzięcznym że masz pracę. Wspomniane kierownictwo nie posiada żadnej kultury osobistej. Nieważne czy jest awaria czy np. nie było prądu na zakładzie godzinę czy więcej to przełożeni mają pretensje że niema NORMY. Jest teraz okres urlopowy chciał dwa tygodnie to Pan kierownik odpowiedział mi że on bierze 6 dni i nikomu nie podpisze gdy ma więcej niż 6 dni i zaproponował żebym wziął max 5 dni i z łaską 1 dzień na żądanie. Także ta firma to porażka jak już pracujesz to uciekaj jak szukasz to omijaj szerokim łukiem. To miejsce jest gorsze niż obozy pracy.

Jadzia

Mąż się zainteresował tą ofertą na magazyniera. Zwłaszcza że są bardzo standardowe godziny. Tylko jak tam w ogóle z dojazdem jest, jest jakiś darmowy parking dla pracowników?

Witam dla kobiet owszem praca lajtowa i polecam ale niektóre stanowiska dla mężczyzn to harówka...nawet do WC jest duży problem iść...normy podkręcone na maxa...organizacja pracy zerowa!!!chaos wszechobecny...brak narzędzi do pracy to codzienność....tragedia....bez sobót zarobki na poziomie ok 3500 więc szału niema...

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 20 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Gen. Mariusza Zaruskiego 11
    41-219 Sosnowiec

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.