Opinie o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Panie D.M kiedy wkoncu zacznie być sprawiedliwość na hali jako przełożony powinieneś być neutralny co do pracowników a u tu jedne wielkie kolesiostwo jedni leżą drudzy zapieprzaja, wziąłes sobie pod parasol grupe osób i przydupasów którzy siedza przy biurku zbierają ploty i nic nie robią codziennie się obijają i ich oszczedzasz. Czy pani M.M. zacznie wkoncu pracować . Chyba pora złożyć odpowiednie pismo na ręce dyrektora zakładu .

Nie znany

Panie dyrektorze kulka niech Pan przestanie zmuszać pracowników do nadgodzin,jeśli ktoś nie chce to nie,każdy ma swoje życie poza pracą.

Klaudia

Co trzeba zrobić aby się dostać na wytłaczarki? Komu mamy dać aby nic w pracy nie robić?

Jo
@Praca

Teraz zrobiło się fajnie na hali bo nie ma całej załogi. Siedzą na urlopach. Mam nadzieję że każdy wyniósł wnioski z tej sytuacji bo już można by psychiatrę bądź psychologa na zakład zapraszać bo do pracy nie chciało się chodzić

Nowa

Witam wszystkich mam za parę dni badania robić i zatrudnić się w prima sosnowiec complex na jedności i czytając wasze wpisy zastanawiam się czy warto się pchać w ogłoszeniu oferują stawkę od22zl do 25zl i przez telefon mi pani z lavaro przedstawiła stawkę 18,50 plus 23% i 3zl do każdej godziny nocnej i nadgodziny 100%płatne za soboty stawki oczywiście brutto czy warto się tam pchać odpowie mi ktoś?dodam że bardzo szybka rekrutacja telefoniczną się odbyła I od razu rekrutację przeszłam tak i że skierowanie na badanie I nawet rozmiar odzieży ochronnej podawałam trochę mnie to zdziwiło bo zazwyczaj to agencja umawia do firmy na rozmowę z jakimś kierownikiem i dopiero po takiej rozmowie dają znać do agencji czy dany kandydat się nadaje czy też nie I agencja się później kontaktuję z wybranym kandytem a tu tak szybko od razu załatwione zastanawiam się czy tu jakiś chaczyk nie jest

@Nowa

Zapraszam do Magneti na Mikołajczyka tam jest luz ludzi brakuję teraz sąm przyjęcia do pracy

Operator

(usunięte przez administratora) Od dziś każde publiczne pomówienie osoby na zakładzie pracy oraz podszywanie się w internecie za inną osobę z zakładu pracy kończyć się będzie w sądzie. To jest strona, żeby wyrażać swoją opinię o pracodawcy i warunkach pracy. Pozdrawiam serdecznie.

Operator

Nie używam prawdziwego imienia bo nie mam takiej potrzeby. Mają potrzebę to niech piszą anonimowo. Gdy zobaczyłem że ktoś podpisał się moim nazwiskiem to już pewne granice zostały przekroczone. Musze zareagować. Nazwisko to już każdy rozpoznaje.

Roksana Nowy wpis

Czy tak z dnia na dzień są w stanie przyjąć do siebie pracownika? Chodzi mi o etat na mieszalni farb, bo niestety mąż się spóźnił, a bardzo mu zależy na tej pracy. Mamy nadzieję na zatrudnienie, bo 7 miesięcy temu szukaliście wielu kandydatów. Firma jedyne co oferowała to bogaty pakiet benefitów, może je ktoś wymienić? No i pensję podstawową też dobrze byłoby znać.

. Nowy wpis
@Roksana

Lakiernie są zamykane. NIe ma szans na przyjecie na to stanowisko.

Alex Nowy wpis

Witam czy wie ktoś może odnośnie rekrutacji na jedności jeśli tak to przez jaką agencję pozdrawiam

Ocb Nowy wpis
@Alex

Z tego co wiem nie szukają ludzi puki co

Aaa

Co z tą likwidacja miejsc pracy skoro pojawiają się nowe oferty, wie ktoś jaki firma ma w tym cel? Chce aplikować na stanowisko Inżyniera Logistyki ale szukam miejsca w którym mógłbym czuć się stabilnie dlatego pytam. Zastanawiam się również nad wyjazdami służbowymi podanymi w ogłoszeniu, czy często się zdarzają i na jaki czas średnio?

Ej ale teraz wstawili nawet ofertę dla specjalisty ds. zakupów, a tu piszecie, że jakieś zwolnienia się szykują. Ba, nawet przeniesienia pracowników biurowych na produkcję (?). To już sama nie wiem czy mam aplikować czy nie, może dział zakupów jest bezpieczny skoro teraz szukają nowych osób? Dają umowę o pracę, więc jednak oczekiwałabym stabilności.

Mała mi

Wo jak zwolnili kogoś z tego działu to nic dziwnego że jest miejsce. Zresztą nie tylko poleciało kilka innych osób z różnych działów i to nie koniec zwolnień

1 rok

niemam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Olaf

Kogo mieli zwolnić to zwolnili robią miejsca dla pracowników z ergomu ale niektóre z Ukrainy dostały umowy czego nie rozumiem

Renia
@Olaf

Jeszcze maja czas do czerwca. Pracowników z biur, team leaderów i machine liderów maja dać na produkcję. Jak ktoś się nie zgodzi to zwolnienie za porozumieniem stron bo likwidacja stanowiska pracy

@Olaf

Dla pracowników ergomu nie muszą robić miejsca bo oni przechodzą ze swoją linia

Renia

Izzabella

Witam, W jaki sposób można dostać się do pracy w PSC..nie mogę znaleźć maila do firmy Magazyn,produkcja kobieta

Lysy

Zwalniają ale pewnie znowu zostaną przyjęci nowi pracownicy praca nie jest zła zarobki też do przyjęcia ponad czwórka bez nadgodzin duże premie wakacyjna i świąteczna i zapisz się do związków wiele robią jak naprawdę zależy ci na pracy to trzymaj rękę na pulsie i życzę powodzenia

@Lysy

To chyba spora rotacja jak tak ciągle zwalniają i przyjmują. A z drugiej strony aktualnych ofert nie widzę... Wspomniałeś o nadgodzinach a ten temat mnie interesuje. Ile można ich miesięcznie zarobić? Płacą setki za siedzenie dłużej w robocie?

Lysy

Nie ma czegoś takiego jak siedzenia po godzinach osiem i do domu a chwilowo nadgodzin nie ma ale jak są to możesz pracować od deski do deski

Szeryf

Z tą firemka nie ma co się wiązać....jak potrzebują to zatrudniają na miesięczne umowy a później zwalniają jak mniej (usunięte przez administratora) czyli obecnie...w środku (usunięte przez administratora) niesamowity...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy firma ma zwolnienia w biurze? Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko w kadrach, ale obawiam się o stabilność zatrudnienia. Czy możecie coś podpowiedzieć? Jakie są zarobki w biurze? Dużo jest osób w kadrach?

Mrowkojad

Z tygodnia na tydzień maleją zamówienia ma nie byc już nadgodzin w pracy. Pracownik tymczasowy z pośrednika pracy będzie mieć szczęście jak sie utrzyma.

Mróweczki
@Mrowkojad

@Mrowkojad , my to wszystko rozumiemy , redukcja etatów itd., ale nowy kierownik zatrudnia Ukraińców a doświadczonych pracowników Polaków zwalnia , jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi , po co utrzymywać Polaków jak można Ukraińca przyjąć na umowę zlecenie za 20 zeta na godzinę

Krzysiek
@Mrowkojad

Mam małe dzieci to dobrze ze nie będzie weekendów w pracy wole z rodziną spędzać weekendy. W ten weekend odwołali prawie wszystkim sobotę przyszło kilka osob na wtryskarki. Fiat nie pracował w sobote. Teraz już fiat ma nie robić sobót dostali podwyżki ponad 800 dlatego tak dużo bo maja nie miec weekendów.

Roksana
@Krzysiek

A ile można było dostać za jeden weekend, dużo więcej niż te 800zł? Ta kwota to jest podwyżka netto i objęła wszystkich?

Qqqq
@Roksana

1,5-2 soboty

Nie zgodze sie, bardzo fajny i konkretny facet

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. dla pracy jako asystent osoby niepełnosprawnej są dla was satysfakcjonujące?

No, ale zgadza się to, że pracują tu osoby z orzeczeniem? Firma chętniej zatrudnia takie osoby? Jak na dane stanowiska aplikuje osoba z orzeczeniem i bez niego to większe szanse na pracę ma osoba niepełnosprawna?

Słyszałem na przerwie ze w przeciągu kwartału możemy byc bez zamówień zastanawiamy sie czy możemy mieć odprawy jak w magnetti ?

Kandydat Spawanie

Jak wyglądają warunki zatrudnienia względem spawacza? Firma oferuje stanowisko SPAWACZA DREWNIANYCH STATKOW POD WODĄ GUMOWĄ ELEKTRODĄ. Bo na taką mam tylko kwalifikacje. Zależy mi na tej robocie bo nie mam za co jeść. Jak atmosfera w pracy i przy pracy? Kierownicy mili czy robią sobie żarty? Jak wygląda ilość przerw w pracy oraz zarobki ?

Witam czy w waszej firmie są przyjęcia i jak aplikować pozdrawiam

Kamila

Nowy kierownik produkcji zmiany A no nie wiadomo czy z deszczu nie pod rynnę bo poprzedni był totalnym chamem dla ludzi i zero szacunku obecny puki co to zmusza do pracy 7 dni w tygodniu i robi ludziom wymówki, zastrasza umowami. Jak można szantażować i zastraszać ludzi, w tej firmie nie patrzą na jakość a na ilość i ludzi mają gdzieś. Jednej dziewczynie zrobił wymówkę że się źle czuła i chciała do domu w czasie wolnego dnia w dobrowolnych nadgodzinach. Ludzie opanujcie się czemu nie ma kontroli na zakład przez PIP???!!!!

@Kamila

To podobnie jak na zmianie C kierownik "S" to też totalny cham i gbur. Najlepsza wymówka żeby nie dać urlopu to mówi że pracownik produkcji nie może mieć lepiej niż ON bo on dużo pracuje nawet w weekendy

Żaklina
@Kamila

A ja od innej strony, to wiecie, ile zarabia taki pracownik? Jaką ma pensję? I czy taki kierownik to awansuje z niższej posady, czy zatrudniają z zewnątrz?

@Kamila

Kierownik zmiany A to karierowicz słucha plotek nie prawdy ma swoich brygadzistów co dla kariery sprzedadzą własną matkę, ludzie pracują tam całymi rodzinami więc łatwo nimi manipulować, a jak przyjdzie ktoś nowy z poza szeregu to już jest dla nich zagrożeniem, jak będziesz dobrze pracować nie podziękują ci tylko zmusza do większej pracy, zastraszanie psychiczne, szantaże. Kierownictwo nie idzie nikomu na rękę tylko nękają i sieją postrach a to jest w brew prawu. Nie liżesz im 4 liter to jesteś wrogiem. Gdyby tylko łatwo można dostać pracę to już odchodzę bo plotek i kłótni w tym zakładzie nie da się już słuchać. Dobrego pracownika latają a taki co bimba i patrzy plotkować i papierosów, a nie pracy to trzymają czemu bo donosi na innych i innym sabotuje pracę

@Kamila

Dyrektor robi spotkania ze ludzie na telefonie siedzą i grają,a jak człowiek potrzebuje odebrać osobiście telefon bo dzwoni lekarz a nie ma kierownika działu,to wstawiają dyscypliną naganę za nic.Dyrektor jeszcze grozi że securitas wyprowadzi człowieka za nic, jest artykuł że można dzwonić na telefonie jak jest potrzeba.

Hej czy ktoś się orientuje może czy są przyjęcia do Prima na Zaruskiego ? Jak tak to czy praca jest ciężka jakie są normy do zrobienia i czy ludzie są w miarę spoko i przełożeni? I czy to prawda że się pracuje 6dni w tygodniu i jak z zarobkami?:) z góry dziś za odpowiedź

@Kandydat

Na umowie pracujesz 5 dni w tygodniu a w rzeczywistości kierownik zmianowy S. przymusza do pracy 7 dni w tygodniu

Pracownik P
@Kandydat

Ja bym bardziej proponował na Jedności. U nas nie ma przymusu .

@Chuchror Z MORDORU

No to jego Chyba po ....że 7dni dramat:/ nie powinno tak być:/ A praca spoko lekka czy ciężka i zarobki?

@Kandydat

@Kandydat Praca leka zarobki dobre jak na produkcję. Jednakże współpracownicy są jacyś nie do końca normalni bo najpierw narzekają że dużo nadgodzi i jest płacz i lament, a gdy nie było nadgodzin przez dwa tygodnie to płakali wręcz że nie wyżyją bez nadgodzin i że to dziwne tyle dni wolnych. Wracając do kierownika S. potrafi grozić że nie przedłuży Ci umowy jak nie będziesz posłusznie chodzić na nadgodziny bo on dużo pracuje a ty jako robił nie możesz mieć lepiej niż on. Ogólnie praca i pieniądze nie są złe jednakże kierownictwo, liderzy którzy nic nie załatwia bo wiecznie czasu nie mają to jakaś porażka . Większość współpracowników to Ukraina, jacyś Azjaci i ciemno skórzy. Zatrudniają tylko przez agencję pracy a przejścia pod firmę nie widać bo biura mają ludzi w dupie. Broń się przed tą firmą rękami i nogami NIE POLECAM

Zuczek
@Chuchror Z MORDORU

Co do kierowników to mają wszystko gdzieś gdzieś zarabiają dużo za nic brygadziści faworyzują Azjatów którzy stoją na tych samych detalach na stołkach siedzą i nic nie robią a Polacy zapiepszaja najgorzej jest na zmianie a u pana m s może ktoś się za to weźmie

@Chuchror Z MORDORU

Ale co oznacza to przymuszanie? Jak pracownik nie chce pracować tyle dni, to ma jakieś sugestie, że zostanie zwolniony, jak się nie zgodzi? Czy jakoś słownie zmuszanie? I czy jak przełożony tak robi, a pracownik zgłosi takie zachowanie do HR, to ktokolwiek działa, aby rozwiązać sprawę i pracy ponad wymiar lub właśnie nieodpowiednie zachowanie?

Magda

Po prostu nie pracujesz w sobotę to umowa na dwa tygodnie z upomnieniem że soboty są obowiązkowe drugi raz nie dostajesz umowy i tracisz pracę jak masz szczęście to dadzą ci na kolejne dwa tygodnie i koniec.

@Magda

To działanie to jest polityka firmy? Czy to ten kierownik tak działa, a np. szefostwo czy wyższe kierownictwo nic o tym nie wie?? Dział HR wie o tym, że tak wygląda praca w soboty? Ktoś zgłaszał to do szefostwa??

Nie znajomy.

Praca zmuszanie w soboty,szefostwo o tym wie doskonale nawet kierownicy.

Mariolka
@Zuczek

Nikt nic nie zrobi z niczym tam jeden drugiego kryje by normy się zgadzały a ciągle je podkręcają, zabraniają telefonów gdzie prawo i PIP mówi jasno pracodawca nie może ci zakazać telefonu no chyba że rozmawiasz przez telefon 5h, koleżanka Ania z montażu mówiła jak dyrektor wydzierał się na zebraniu na pracownika bo ten poprosił o opuszczenie bo telefon mu dzwonił i się pokłócili ten pracownik odszedł. Czy to jest praca gdzie ludzie pracują i się cieszą czy przymusy i poganianie do pracy z łamaniem przepisów BHP i PIP? Zamiast pracy to plotki o opowieści o innych zamiast o sobie czemu bo mają zrąbane życie to gadają bzdury o innych. Ten zakład powinni zamknąć dawno temu cały kompleks był super miejscem do pracy obecnie to gorzej jak w psychiatryku. Pracownicy są poniżani przez kierowników i dyrektorów zmuszani szantażem umowy do pracy, jak się odezwie to są gnebieni, a związki zawodowe to trzymają stronę firmy nie pracownika nie walczą dla pracownika tylko by pracownik się zamknął a dyrektor się cieszył. Tam powinny być niezapowiedziane tajne kontrole BHP i PIP

Lalka Barbie

Zmiana kierownika Stefańskiego to jakaś porażka. Pseudo Lider Sergiusz nigdy nic niewie i nie ma czasu żeby coś pomóc lub załatwić natomiast mniemanie o sobie ma jabybyl niewiadomo kim. Wyżej wspomniany kierownik to zwykły (usunięte przez administratora) jego odżywki są nie na miejscu. Jedno z jego powiedzeń to " zminno Ci to pracuj szybciej" zaznaczę że wtedy było 3°C na hali. Kolega pracował na maszynie w ten dzień przy bramie która była otwarta i Kierownik Stefański powiedział mu " jak tylko pójdziesz na L4 to cię zwolnie " oczywiście my ubrani w koszulkę i cienkie spodnie oraz niektórzy mają polar jednak na taką temperaturę to nie pomaga. Pracuje tam jeszcze na zmianie taki Konrad (usunięte przez administratora) lidera i (usunięte przez administratora)kierownika tak zwany donosiciel części jak i plotów wyżej. Jest on nawiedzony i gdy masz awarie to normalnie odlicza się od normy ten czas a on przychodzi ale zróbcie więcej co będziecie tacy zróbcie kierownik będzie szczęśliwy. Chciałabym tylko powiedzieć że kierownik Stefański jak i lider Sergiusz nadają się do tarcia chrzanu a nie kierowania ludźmi. Jak tacy ludzie dostali się na takie stanowiska ?

@Lalka Barbie

Ale to nie tylko tam bo zmiana A to też skarżenie i utrudnianie pracy drugiemu a kierownik to prześladowca (usunięte przez administratora)

Gosia

Pytanie. jak jesteśmy pracownikami z pośrednika pracy. Pracownikami bez plecow w pracy to mozna zawsze nas omijać przy zapisach jesli chcemy mieć nadgodziny? Pracuje na przypisanej sekcji w weekendy przychodzą pracownicy z innej sekcji na moja i wtedy jestesmy pomijane na pracę w weekend. Tylko w weekendy przychodzą obcy z plecami na nasze stanowiska

@Gosia

Problem polega na tym że jak potrzebują mniej pracowników na sobotę lub niedzielę to w pierwszej kolejności zapisują pracowników primy wiem bo to przeżyłem także musisz się do tego przyzwyczaić

Gosia
@Lysy

Przychodzą w weekend na nasz dział za nas. W tygodniu nie pracują u nas gdzie sprawiedliwość ?

@Gosia

No na pewno nie w tej firmie nie ważne że pracują gdzie indziej o tym kto przyjdzie decydują między sobą brygadziści

@Lysy

A wiecie, jak wygląda sprawa przejścia od tego pośrednia już bezpośrednio do firmy? Jest taka opcja, jak kończy się umowa z pośrednikiem, to można zostac tutaj, ale właśnie już jako pracownik firmy? Czy może w umowie z pośrednikiem jest jakiś zakaz takich praktyk, zakaz konkurencji itd.?

Mariolka

18 miesięcy I pod firmę ale mało kto tego doczeka bo zwolnią za nie pracowanie 7 na7 za wyrażanie opinii , za to że ktoś cię nie polubi z byle jakiego powodu, nie masz wydajności ciągłej non stop 100% na 100%

No proszę a zarzucano mi kłamstwo i obrażano. A tutaj prawda ujrzała światło dzienne! Tak było zawsze! I to się nie zmieni dopóki nie wylecą wszyscy z dyrekcji!

I raczej nie składać pisma do dyrektora a znaleźć bezpośrednio do zarządu i akcjonariuszy. Tam wysłać całość z GoWork! Może wtedy coś się zmieni i będą chcieli pracować nowi pracownicy.

Pb

Jak komus cos nie pasuje jest kierownik prosze o zalatwianie spraw osobiscie nie wylewac zale przez internet :)

@Pb

Tylko Inwestor i akcjonariusze! Kierownictwo jest stronnicze. "Gadał (usunięte przez administratora) do obraża a obraz ani razu"! Tyle się z nimi załatwi! Zgłosić do się dzieje na zakładzie. Wymiana kadry wszystkim wyjdzie na dobre. Ci co siedzą po kantorach , będą szukać innej pracy!!

@Ania

Aniu skoro już tam nie pracujesz bo nieodpowiadało Tobie chyba wszystko to może nie doradzaj innym co powinni zrobić. Pracowałas , miałaś szanse iść i załatwić po swojemu. Każdy ma swój rozum, kto chce pracuje, kto chce zobaczyć jak tam jest ma szansę się przekonać, jak komuś coś nie odpowiada może iść i powiedzieć, nikt się za to nie obrazi i nikogo nie wyleją z roboty za to ze ma wlasce zdanie.

Don
@Gość

Haha Ania ma chyba problem ze soba ????

@Gość

Uderz w stół a kierowniczek się odezwie!! Będę tu pisała zawsze. Boisz się i słusznie. Skąd wiesz że już nie jest cwaniaczku nie zawiadomiona góra o (usunięte przez administratora) Nie mam zamiaru wam odpuścić w szczególności że jesteś obleśny i natarczywy! Jak ciebie i tobie podobnych w końcu zwolnią to prawda nie będą już tak boleć a wpisy będą z pewnością pozytywne!

@Don

Pawda boli najbardziej. A nie będę się powtarzać co myślę o kierownicach:)

El

Jeżeli my mamy problem to chodźmy wszyscy razem to wyżej zgłosić. Za dużo lat już kręcą tą szopkę. Jak będzie nowy brygadzista to każdy zwykły pracownik na tym skorzysta. Płakać będą jedynie ci co nic nie robią przy tym brygadziscie. Zrobiono wielki błąd że drugi raz Darkowi dali takie stanowisko. Trochę osób ma u niego bardzo dobrze. Nic nie robią

@El

Trzeba jak w naszym rządzie , skończyć z kolesiostwem. Do wymiany cała kadra. To jest wrzód zakładu. Tak jest od początku. Jeszcze firma nazywała się Magnetti Marelli! Inaczej u nas nic się nie zmieni! Ta sama klika! A rączka rączkę myje! Przyjąłem się po raz drugi i ostatni. Szukam innej pracy! Dość przymusu do pracy w sobotę. Ja mam również swoje życie! A nie przyniosą ci kartkę a jak nie podpiszesz to się zwolnij.

To prawda na zmianie B jest tak samo jedni (usunięte przez administratora)inni siedzą na Facebooku. Kumpelstwo na całego i zero sprawiedliwości. Jedni są poganiani inni ostatnie 2h siedzą w szatniach pochowani. Kierownik mówi o pracy zespołowej i że nikt nie jest dyskryminowany, ale to nie prawda brygadzisci patrzą w kumpli zamiast być sprawiedliwym i bezstronnym.

@Anna

Jak ci nie pasuje atmosfera na zmianie, to zmień zmianę. Akurat tutaj jest kultura, zrozumienie i nikt nikogo nie pogania. Ta zmiana rzeczywiście tworzy zespół o który dba kierownik. Wiem, bo jestem teraz na szczęście częścią tego zespołu a przyszłam z innej zmiany. Widocznie ty tutaj nie pasujesz. Dlatego proszę, nie pisz niczym nie popartych bzdur i nie oskarżaj bezpodstawnie ludzi.

Natalia
@Monika

Czyli wszystko zależy od zespołu i od zmiany, tak? Bo z tego co czytam to niezłe kolesiostwo tam u was. A plotkuje się tu dużo czy można liczyć na spokój w tym temacie?

@Natalia

Najlepiej przyjść i przekonać się samemu, dużo tych opinii mocno przesądzonych. Ludzie są spoko i praca tez.

Lysy

Po kilku miesiącach pracy przyznam ci rację stali robią co chcą kawka co godzinę papierosek a agencyjni najgorsza praca jednym słowem kapa najgorszych kap

Irena
@Lysy

to w jaki sposób można dostać się do firmy bezpośrednio a nie przez agencję ?

Tego Pana to wymienili? Związki zawodowe miały zgłoszoną sytuację ?

Olaf
@Anna

Szkoda że ta opinie przeczytałem dopiero dzisiaj na zmianie b nic się nie zmieniło kolesiowstwo było jest i będzie p Daniel robi co chce jego pupilki robią co chcą dostają najlepsze maszyny tak żeby co godzinę mogły zmieniać się na papierosa i kawkę pracownicy pośrednika traktują z wyzszascia bo one są z primy a reszta to gorszy sort jakieś wybraki nadgodziny owszem ale jak tylko potrzebują kilku osób to tylko stali przychodzą to nie jest sprawiedliwe bo pośrednik pracuje jeszcze więcej do puki nie rozdzielą p Daniela i p Krzysztofa to nic się nie zmieni na tej zmianie z szacunkiem

Xxx

Fakt, Daniel jest wredny. Dziewczyny też. Strach podejść do kogoś i zapytać o co kolwieķ

Bożena
@Olaf

A co to jest najlepsza maszyna właściwie? Pytam serio, czy jest tak, że gdzieś jest dużo lżej niż na innych, czy raczej porównywalnie. Jaki dział warto wybrać?

Nie znany

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 20 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Gen. Mariusza Zaruskiego 11
    41-219 Sosnowiec

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.