Opinie o North Medical Holding Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy North Medical Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie North Medical Holding Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o North Medical Holding Sp. z o.o. w Wrocław

Były pracownik - na szczęście

Niestety wszystkie negatywne opinie, które się tu pojawiają to prawda. Szkoda, że tylko, że są usuwane. Nie bez powodu mnóstwo osób zwalnia się z tej firmy. Toksyczna atmosfera,(usunięte przez administratora) szantaże emocjonalne są tutaj na porządku dziennym. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników. Osoby zarządzające firmą totalnie pozbawione kompetencji. Brak prawidłowego przeszkolenia nowego personelu, ale nie ma się co dziwić, skoro pracownicy odchodzą tak szybko, że nie ma kto szkolić tych nowych. Ciągłe dokładanie obowiązków, oczywiście przy braku jakiejkolwiek rekompensaty finansowej. Zwalanie winy za błędy zarządzających na osoby niżej postawione w firmie też jest codziennością. Nie podporządkujesz się szefostwu - lepiej od razu szukaj nowej pracy. Naprawdę długo można wymieniać rzeczy, które są nie tak w tej firmie. Zalet niestety nie ma żadnych. Jeżeli jednak postanowisz się tu zatrudnić - z pewnością szybko wspomnisz wszystkie opinie, które tu przeczytałeś.

CaleszczescieEX

Drogi przyszły pracowniku! Nie rób tego, nie daj się nabrać na złote góry, samochód służbowy i super podstawę z jeszcze lepszą premia. Żadnej z tych rzeczy nie dostaniesz… W zamian za to otrzymasz jednak:(usunięte przez administratora), wieczne poczucie braku jakiejkolwiek wartości i niekończący się stres. Zawsze będzie mało. Mało przychodu, mało obowiązków które się wykonuje, dokładanie zadań za które nie powinno się być odpowiedzialnym, ciągła kontrola przerwy („czy przypadkiem za długo nie jesz!”) wieczne (usunięte przez administratora), manipulacja, wykorzystywanie ludzi, groźby, słowne obietnice bez pokrycia oraz praca ponad ludzkie możliwości zarówno psychiczne jak i fizyczne. Na domiar tego wszystkiego… PAMIĘTAJ! Nigdy nie licz że usłyszysz coś pozytywnego o wykonywanej przez Ciebie pracy, bo zawsze góra będzie niezadowolona. Najlepszą opinią dla tej firmy jest wieczna rotacja pracowników, nie znajdziesz tam nikogo powyżej kilku miesięcy. No! Może poza jedną osobą…. (usunięte przez administratora)

były pracownik Nowy wpis

widze, ze 3/4 negatywnych opinii zniknęło. w takim razie firma na bieżąco usuwa negatywne opinie. Niech każdy ich unika. Depresja i stany lękowe juz po tygodniu pracy. Kierownictwo bardzo niekompetentne, nie wspominając o dyrektorce, która emocjonalnie wyładowuje sie na pracownikach. zero kompetencji zarzadzania, ciągłe przekręty. straszenie karami umownymi. i informowanie pracowników, ze nie ma pieniędzy na ich wynagrodzenia, jakby to byla ich wina. Nikomu nie polecam wspolpracy z tym dziwnym tworem.

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Wrocław. Zainteresowała mnie oferta firmy North Medical Holding Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4200 ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w North Medical Holding Sp. z o.o.?

BP Nowy wpis

Zero wsparcia, zero zdrowej komunikacji, presja, brak wyrozumienia, załamanie nerwowe, zero szacunku. Na to możecie liczyć w tej firmie.

Były pracownik - na szczęście

Lekarz

Sprawnie miło profesjonalnie. Prezes jest lekarzem wiec porozumienie było odrazu

Doświadczenie , plany, zarobki

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
CaleszczescieEX

@pracownik

Prawdziwy (usunięte przez administratora), kontrolowanie na każdym kroku, kłamstwa i spychologia, atmosfera gęsta i jadowita. Zastraszanie wszystkich. najgorsza firma, proponuje omijać. Żaden pracownik nie wypowiedziałby się miło o tym pracodawcy. Rozkaz trzeba wykonać stad pracownicy piszą poniższe „pozytywne” opinie.

Praca jak praca , fajnie gdy się ją lubi. Nie zawsze jest kolorowo .Ale ja mam super koordynatorkę współpracuje się nam super. Zawsze mam na czas czego potrzebuję do gabinetu. I efekty współpracy mamy.

Rozmowa o prace

Dzisiaj byłam świadkiem jako kandydatka na rozmowę - gdy pracownice wyrzucono z przychodni z hukiem - od razu wyszłam i wracać nie mam zamiaru. Wstyd pracować w takiej firmie

Czy można liczyć w North Medical Holding Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

kandydatka

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, zapytałam o benefity. Firma nie oferuje nic. Jedyne to zniżka na świadczone usługi.

Wszyscy pracownicy mają możliwość korzystania z usług medycznych które się odbywają. Każdy pracownik dostanę znaczącą zniżkę na usługi.

Kierownictwo.
@kandydatka

Zniżka na świadczone usługi to szeroki zakres prywatnej medycznej oraz stomatologii (spółka Smile.expert) należy do spółki. Dużo pracowników wyleczyli sobie zęby, wybieliło, ortodoncja implanty itd. W ten sposób oszczędzają dziesiątki tysięcy złotych. Firma nie oferuje karty multisport bo uważa ze przywileje wynikające z leczenia „po kosztach” oferowanych znacznie przekracza wartością karty multisport czy inne. Każdy pracownik może korzystać z wizyt u lekarzy internistów , Med rodzinne oraz innych specjalizacji. Np. Kroplówki witaminowe otwartości 450zl po kosztach materiałów (kilkadziesiąt złotych) Benfity są bardzo duże , lecz nie kasy potrafi je docenić , bo jest skoncentrowany na multisporcie czy inny tego typu.

Kierownictwo
@kandydatka

Zniżka na prywatne usługi medyczne do bardzo duzy benefit. Np. W stomatologii , jedna wizyta kosztuje 400-600 złotych, prawnik ma 50% zniżki wiec oszczędza 300 zł tylko na jednej wizycie! A jest ich wiele wielce w trakcie leczenia. 2. Konsultacje z lekarzami specjalistami 50% zniżki 3. Kroplówki witaminowe koszt 450zl - pracownik ma 80% zniżki Jest tego wiele więcej.

Uiopp
@Kierownictwo.

Zabawne, jak kierownictwo próbuje się bronić i w nerwach popełnia tyle błedów tłumacząc się, które nie działają ani na korzyść Waszą, ani na korzyść pracownika. Strzelacie sobie w kolano. Prawda jest taka, że niebawem nikt nie będzie chciał współpracować z osobami, które zwalniają pracowników po kilku miesiącach, nie trzymają się ustalonych warunków oraz obrażają innych na forum publicznym.

Zadowolony pracownik
@Kierownictwo

Pracuje w tej firmie od 4 lat i uważam ze jeśli ktoś się odpowiednio stara i ma dobre wyniki może liczyć na bardzo dobre zarobki oraz premie (ja dostaje regularnie).

@Zadowolony pracownik

Bo to prawda, w każdej firmie są zwolnienia i czasami taki zwolniony pracownik wylewa frustracje w internecie. Z tego ci się orientuje w firmie pracuje ponad 50 osób, w większości od dawna. Właściciel jest lekarzem, firma ma wiele lat i ma mocna pozycje na rynku. Wiem ze ostatnio szukali nowych ludzi do nowych projektów, tam się dużo dzieje i pewnie dlatego jest dużo rekrutacji.

Hahahaha

Czemu lekarze sami przynoszą do was wypowiedzenia? Zwalniacie ludzi od kilku lat a nie przed chwilą "bo nowy projekt" (który macie niby co chwila i co chwila nie wypala). Rekrutacje trwają, bo nie ma ludzi, po przeczytaniu Waszych warunków ludzie rezygnują, bo i tak zostaną zaraz zastąpieni NOWYM PROJEKTEM Z NOWYMI LUDŹMI.

PR

Żałuję, że nie ma tu więcej opinii, bo gdyby było ich conajmniej tyle co słyszałam pracując tam 3msc to bym nigdy nie podjęła współpracy ;) A do momentu, w którym na pozycjach kierowniczych będą pracować osoby niepotrafiące zarządzać pracownikiem, czasem czy czymkolwiek nie uświadczy się tu pozytywnych opinii. Dlaczego? Przytoczę kilka przykładów niekompetencji: - nie odpisywanie na maile, nawet po wielokrotnym,, ponawianiu" go (czasami to był tydzień, czasami dwa a czasami nigdy z premedytacją oraz z założeniem ,,domyśl się ") - tydzień brak jakichkolwiek informacji (nowych czy zwykłych odpowiedzi) aby potem jednego dnia dać wiele nowych i pytać o stare zadania (mimo że zostało wysłane pytanie o ten projekt które zostało zignorowane) - moment, w którym zostajesz bez odpowiedzi (kluczowych do wykonania zadania) jest twoją winą (pomino powyżej wymienionych działań) - podczas 3 miesięcznej pracy udało mi się przeżyć raz z ich strony zapomnienie o mojej wypłacie (musiałam się upominać o należne mi wynagrodzenie) oraz pomyłkę co do wysokości wypłaty - jeszcze miesiąc po zakończeniu pracy dostałam telefon od jednego z koordynatorów odnośnie mojej dawnej pracy (po raz kolejny - przepływ informacji kuleje niesamowicie) - osoba przede mną pracowała krócej niż ja, a w kadrach zmiany są co chwila mimo że pracowników nie jest dużo, ciągle kogoś poszukują do pracy (praktycznie permanentnie wisi ogłoszenie o jakiegoś koordynatora) Jedyny plus to wynagrodzenie - jednak czy to dobra cena za doświadczanie permanentnego stresu?

Xyz
@PR

Wszystko w tej opinii jest w 100% prawdą!!! w tej firmie stosuje się (usunięte przez administratora), wszystkich próbuje ustawić niekompetentne szefostwo, wieczne kłamstwa, zastraszanie i pogardzanie pracownikiem na porządku dziennym, śmieciowa umowa, zero benefitów, ogromne kary pieniężne w podejrzanej umowie, omijać szerokim łukiem jeśli nie chcecie nabawić się nerwicy!

PR

Kierownictwo główne powoduje, że ludzie jak szybko sią zatrudniani tak szybko odchodzą gdy poznają realia pracy. Można zobaczyć jak często w centrali zachodzą zmiany personelu ;)

Wiciu

Obecnie szukają na stanowisko HR Managera, stawka kusząca, ale pieniądze to nie wszystko. Może ktoś jeszcze pracował i może podzielić się opinią o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o North Medical Holding Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w North Medical Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy North Medical Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w North Medical Holding Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy North Medical Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w North Medical Holding Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

North Medical Holding Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Dworcowa 11B
    50-456 Wrocław
  • NIP: 8971861743 REGON: 381910066 KRS: 0000760058

North Medical Holding Sp. z o.o.