PHUB WAPEX - 2 MICHAŁ GRABOŚ

Katowice

Opinie o PHUB WAPEX - 2 MICHAŁ GRABOŚ

... 2012-03-27 15:05:16
agata0979 - 2011-02-01 12:17:10

PHUB Wapex - 2 Michał Graboś bywa znaną firmą Duża liczba ludzi jak również i ja wypowiada się o niej pozytywnie. Robota bywa tam podobno ciekawa idobrze płacą. Swoje wymagają ale wszystko jest dla ludzi. Polecam PHUB Wapex - 2 Michał Graboś, pozdrowienia
w twoim mózgowiu Agatka bywa też więcej niż trzy szare komórki ale podobno to nie prawda gdyż w przewadze są żółte z przepicia ale wszystko jest dla ludzi i takich bezmózgich zwierząt jak ty i inne typki szablonowo wypisujące bzdety :))
julian 2013-03-07 07:56:38
Dobre. Z tego co wiem to [usunięte przez moderatora] nigdy nie zatrudniał żadnej kobiety
zami 2016-04-26 12:57:23
Branża jest moim zdaniem bardzo ciężka. Nawet jeśli niektórzy starają się to wykpić. W poprzedniej firmie nie udało mi się przetrzymać zbyt długo. Mam nadzieje , że tu będzie inaczej. Co do zatrudniania kobiet @moze to nie ma przecież takiego obowiązku
Zostaw swoją opinię o PHUB WAPEX - 2 MICHAŁ GRABOŚ - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUB WAPEX - 2 MICHAŁ GRABOŚ