Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Z tego co wiem, to PH Wrigley'a zarabiają ok. 3 500 netto ("na rękę") podstawy i jeżdżą czarnymi VW Passatami kombi z rejestracją ORBIT. Czy wiecie ile mają wizyt dziennie i czy powyższe się zgadza? Pozdro :)

Dobry
@Andrzej

Andrzeju ;) NIKT nie broni aplikować Ci na PH.

mm

Firma to wielka tragedia. Współpracownicy mają Cię gdzieś. Nie można liczyć na ich pomoc. Bo gdy potrzebujesz pomocy podpowiedzą źle a potem śmieją się z Ciebie że coś źle zrobiłeś i jeszcze doniosą przełożonemu. Omijać szerokim łukiem te wielkie dno.

KRZYSZTOF WISNIA WISNIEWSKI

Jaka tu jest chamica w tej firmie,bylem pare dni i zem nie wytrzymal

PRACOWNICA DŁUGOLETNIA

Stare pracownice które pracują x lat to zarabiają 3 tys zl i więcej NA PRODUKCJI PLUS BOGATY SOCJAL JEST.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mariusz

Może ktoś napisać jak się teraz pracuje, w jakiej atmosferze? Mam zamiar aplikować dlatego podpytuję.

Kolla

Czy jest nadzieja, że coś się w firmie zmieni i będziecie zadowoleni z pracy? Pracownik zadowolony to i firma na tym zyskuje, to jest prawda znana od lat.

Qaz
@Kolla

Gdyby zlikwidowali 4 brygady i praca by była tak jak kiedyś na 3 zmiany i weekendy wolne na pewno było by lepiej, sezonowi to już w ogóle są ruch#ni na robotę i p'

Qaz

Cziko
@Kolla

Nie ma nadzieii bo roszada które robią nie pomagają a tylko dezorganizuja . Osoby które nie mają pojęcia wskakuje na stanowiska bardxo decyzyjne.

Faraon

Prosze o zetelna wypowiedz .Ile zarabia magazynier operator wozka. Odpowiedz prosze wyslac na adres przystojniak79@gmail.com

John McClane

Z korporacjami i terrorystami się nie dyskutuje.

Ella

Szkoda ze firma wrigley daje zarobić agencjom a nie ludziom. Wiadomo już od dawna zresztą to Amerykanie udowodnili ze pracownik dobrze opłacanych jest bazie wydajny. Tyle że tu rządzą Polacy a wiadomo też ze są jednymi z najgorszych szefow. Przykład firma brigston dopóki rządzili Polacy była klapa rządzą Koreańczycy i ludzie dobrze zarabiają. A nasi tylko do siebie PRL owski naród

randstadt

Nod dobra moze ni 8 a 9 dla mnie to bez różnicy grunt ze sezonowi tam mają ciężko

S.E.Z.o.N.
@randstadt

Na jakim dziale maszynie pracujesz ze Ci ciężko ? Stawka jest fatalna zarabiamy w 2017r. Tyle ile stały staly pracownik zarabial 12-13 lat temu wszystko przez jeb*ną agencje i tak jest w większości zakładów ale nie gadaj że jest jakoś super ciężko bo pracowałem w innych firmach produkcyjnych za jeszcze mniejsze bejmy czasmi 6-7 dni w tygodniu i uwierz mi ze nie raz piekło przechodziłem... na maszynach jak i z ludźmi kolego...

Jak pracownicy mogą mieć 8 zł skoro 13zł/h brutto to stawka ustawowo ustalona w Polsce. Na pewno nie powinno wychodzić mniej niż 9 zł/h netto. To skąd w wrigley poland są takie stawki?

Randstadt

Czytam te opinie i dam rady dalej. Jeśli chodzi jak traktowani są pracownicy z agencji to uwłacza to ludzkiej godności. Koordynatorzy mają cię w (usunięte przez administratora) Największym burakiem. Jest marek nic u niego nie załatwisz , ludziom starszym zlecają ciężka pracę no po prostu wykorzystują ich za 8 netto za godzine , gdzie pracownik wwrigleya ma ok 15 netto za godzine i krząta się po stołówce udając że coś robi. Z umowami też trudno jak nie masz w rodzinie kierownika koordynatora albo kogoś innego z firmy to umowy nie dostaniesz. Ogólnie do (usunięte przez administratora) Muszę szybko znaleźć inną pracę bo tu czuje się jak śmieć a mam już swoje lata.

Gosc
@Randstadt

Jak bym mial 15 zl na reke to juz bym tam dawno nie pracowal... Sezonowi tez 8 zl nie maja tylko wiecej.

Delfi

Pracuje w innej firmie w Poznaniu od 20 lat,z nienaganna opinią,myślałam o zmianie pracy ale czytając o wrigley to się nie dziwię już niczemu,w każdej pracy można powiedzieć jest tak samo z załogą.Wiadome,że ludzie którzy pracują już z długim stażem potrafią wiele,ale niech dają innym szansę sprawdzenia się i nie stresowanie innych,w stresie człowiek gorzej pracuje,nie lepiej wytłumaczyć spokojnie nowemu o co chodzi by szła praca lepiej?Wiem coś o tym bo sama mam co chwilę nowa osobę,a jak już ja nauczę to mi ją zabierają na inne stanowisko.I ja mam dosyć swojej pracy i wyzysku ,że też muszę zapieprzac za innych , ale cóż,masz rodzinę i rachunki,trzeba pracować dalej .Myślałam by przenieść się do Waszej firmy ,ale chyba niema sensu,kiedy ktoś ma być traktowany z góry,że nic nie potrafi ,nie znając człowieka,a za chwilę zostać wogole bez pracy.Dzieki,wybieram swoją sprawdzona firmę.

IZA
@Delfi

ALE KOŁO 3 TYS ZŁ BADZ PONAD SIE ZARABIA ZWYKŁA PRACOWNICA MA Z TAKIM STAZEM WIEC NIGDZIE NA POCZATEK TEGO NIE MA PLUS FAJNY SOCJAL TAK JAK W WRIGLEYU WIEC ZAKŁAD ZLE NIE PŁACIŁ I NIE PŁACI SA ZAKŁADY ZE MNIEJSZE SA ZAROBKI.

Toudi
@Delfi

Jest kilka starych klemp które powinni wywalić na zbity pysk wydaje się im ze są niezastąpione i wszystko wiedzą i umieją najlepiej a zachowują się jak dzieci rozkapryszone z przedszkola. Szkoda ze góra tego nie chce widzieć . Mała czystka i zaraz atmosfera byłaby inna. A tak traci przede wszystkim pracodawca szkoda ze nie słyszą jak psy na nim wieszają.

@We are living in America. America ist wunderbar to nie pytanie do mnie, a do firmy wrigley poland, bo ja dla tej firmy nie pracuje. Ja tylko zarządzam dyskusją, by była na prawidłowym torze, który umożliwia pozyskanie największej liczby rzetelnych informacji, bo jestem moderatorem tego forum/ @Kuba a skąd posiadasz takie informacje? Możesz powiedzieć co dokładnie słyszałeś o firmie?

Kuba

Szukając pracy trafiłem na Wrigley Poland i dowiedziałem się, że mają opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czytałem wpisy na forum i sądzę, że to jedna osoba stara się zrobić dużo złego. Myślę, że prawda wyjdzie.

Masz rację @Filip ogłoszenie na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik (http://www.gowork.pl/praca/obsluga-klienta-call-center;b/poznan;l?oferta_opinie=infopraca.pl14221541) jest ciągle dostępne. Czy Ty pracujesz na tym stanowisku i mógłbyś więcej powiedzieć na ten temat? Pracodawca oferuje pracownikom rozbudowany program szkoleniowy, możliwość rozwoju i awansu zawodowego, atrakcyjne warunki wynagradzania, pakiet benefitów obejmujący między innymi ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, program emerytalny oraz zatrudnienie na umowę o pracę. Powiesz coś na ten temat? Czy wszystko się zgadza w praktyce?

We are living in America. America ist wunderbar
@Marta

Nawet w ogłoszeniu Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik oznaczone jest jako "super oferta". Na propagandę nie żałujemy kasy? - rozbudowany program szkoleniowy Zagadka? może chodzi o szkolenia BHP, może jak ulepić "korpoluda" - możliwość rozwoju i awansu zawodowego pusty amerykański slogan, - atrakcyjne warunki wynagradzania 2500 na rękę żadna łaska w Poznaniu jak się chodzi na zmiany. - ubezpieczenie na życie za free czy odciągane z pensi? - opiekę medyczną dobra rzecz jak się naprawdę choruje. Fuchy na chorobowym nie odwalisz - program emerytalny free czy odciągane z pensi?

We are living in America. America ist wunderbar
@We are living in America. America ist wunderbar

Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik Może aby zachęcić kandydatów w następnym ogłoszeniu zamiast SUPER OFERTA. Wstawić: KTO PRZYŚLE CV CZTEROPAK GRATIS !!! KTO PRZYJDZIE NA ROZMOWĘ FLASZKA GRATIS !!!

Norbi

Nie ma idealnych firm, ludzi również. Jeśli komuś praca w firmie nie odpowiada to lepiej ja zmienić dla dobra wszystkich.

American Big Qutas

"Wrigley nie jest zwykłym miejscem pracy. Jako część Mars Incorporated tworzymy wielokulturowy zespół składający się z ludzi wzajemnie się inspirujących. Nasi Współpracownicy to nie tylko światowej klasy profesjonaliści, ale także niesamowite osobowości. Dlatego do naszego zespołu szukamy tych, którzy potrafią nadać pracy większy sens i lubią mieć wpływ na to, co ich otacza." Co przez ten slogan Korpolud rozumie. Szukacie motylków żywiących się nektarem? Napiszcie ile zarobi Technik Utrzymania ruchu.

Lechu

Jak firma jest dobra to nie mają nawet ofert pracy. Szkoda bo miałam zamiar aplikować do firmy ale skoro nie ma ofert to zbyteczna moja fatyga. Nawet na forum nie można się zbyt dużo dowiedzieć o firmie i pracy. Chyba, że ktoś słyszał o nowych etatach i mógłby coś napisać?

Filip
@Lechu

Lechu skoro miałaś aplikować, to aplikuj od kilku lat od kilku lat szukają technicznych. W internecie znajdziesz ogłoszenie Technik Utrzymania Ruchu. Płacą bo muszą. Firma to typowy amerykański fajans. Wielkie slogany nic pozatym.

Obserwator

Jesteście pewni, że nie można o firmie napisać coś pozytywnego? Nie ma idealnych firm tak jak nie ma idealnych osób. Błędy mogą przydarzyć się każdemu trzeba tylko wyciągać z nich wnioski i dalej pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.