Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

American Big Qutas

Szukają od kilku lat Techników Utrzymania Ruchu – Elektromechaników. ale Jelonek Bambi, zaprzyjaźnił się z królikiem Tuptusiem i skunksem Kwiatkiem. Bambi poznałą łanię Felinkę, W zimie mama Bambiego została zastrzelona w lesie podczas polowania i nie będzie więcej JELONKÓW.

Paletnik

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy Wrigley ma jakieś potrzeby pracownicze? Nigdzie nie mogę namierzyć żadnej oferty a chciałbym tu pracować tym bardziej, że słyszałem o firmie dobre opinie. Niektórzy narzekają ale sami sobie robią piekło w pracy bez sensu.

Zaza

Niestety prawda z tym ze traktują cie źle ale to głównie współpracownicy a dokładnie baby są tak wredne ze brak słów. Atmosfera fatalna szczególnie zmiana d na pakowaniu. Ale myślę że zło do nich wrócić tyle ze podwójnie. Oby tak się stało.

Jestem bardzo ciekawa jakim stażem pracy mogą pochwalić się osoby narzekające na wysokość wynagrodzenia? Pół roku czy krócej? Może trzeba popracować , pokazać co się potrafi i dopiero oczekiwać dobrej pensji.

co sie potrafI?lamac guume?nie badz smieszna,to praca dla roboli z podstawowym wyksztalceniem

Jagoda

wyzysk za grosze..bylam pol roku i dzieki bardzo,nie mam zamiaru nigdy tu wracac,smiech na sali,i traktuja pracownika..sami wiecie jak

WRIGLEYOWA
@Jagoda

TYLKO TE STARE PRACOWNICE CHODZI MI O STAZ PRACY TO MAJA 3 TYS ZŁ NA REKE NA PRODUKCJI I NIEZŁY SOCJAL WIEC MAŁO NIE PŁACA TYLKO NIESTETY NIE MA PRZYJEC BEZPOSREDNIO PRZEZ ZAKŁAD I DLATEGO GROSZE PŁACA TAK JUZ JEST W WIEKSZOSCI ZAKŁADACH.

U

Ta fabryka to dno, pensja rzenada

Marucha

Beznadziejna robota za najnizsza krajowa,fatalne warunki i wynagrodzenie,nie polecam,zwalniajcie sie poki mozecie

Baśka

Firma ma raczej stabilną załogę i niewiele ofert pracy co się chwali.

Leo

Często zwalniają nowych pracowników czy mozna liczyc na dłuższą kariere w Wrigley?

Pracownica

Wrigley to firma z ustabilizowaną pozycją na rynku światowym. Pracuję w takiej znanej firmie i to jest dla mnie dodatkowy powód do zadowolenia. Wiele osób n ie pracuje jak trzeba , maja później problemy !

Master of puppets

Witam ile można zarobić jako pomocnik produkcji i jak wygląda system pracy?

Nowinka

Jaka jest prawda o firmie. Słyszałem sporo dobrego a tu niektórzy nieźle oskarżają firmę. Chociaż takie forum nie jest obiektywne ale sieje zamęt i nowi sie boją.

wrigley

Ale jak ktoś pracuje tam normalnie przez zakład z umowa na stałe dziewczyna to ma 3 tys zł na reke nawet ponad na produkcji.

NnN.

Hej jak wygląda praca jako PH w Wrigley? Na pracuj.pl jest sporo ogłoszeń. Jakie warunki, samochody? z góry dzięki za odp :)

Nowinka

Świetna firma, ale nie dla wszystkich, niestety taka prawda

@Nowinka

Na pewno firma nie jest dla Techników Utrzymania Ruchu – Elektromechaników, którzy muszą utrzymać rodzinę płacić rachunki. Młodzi single którzy mają wikt i opierunek u rodziców mogą startować. W Poznaniu w ciągu 2 wekendów na pewno przepijecie cała wypłatę. Mile widziani są również "jelenie" chociaż to gatunek rzadki. Ponieważ "Lasy rzedną świat się zmienia coraz trudniej o jelenia"

Eda elektryk
@American Big Qutas

Technik Utrzymania Ruchu Elektrotechniki pracujący obecnie niestety w Niemczech. Techniczni we Wrigleju zarabiają kopiejki. Szkoda czasu. We Wrigley nikt cię nie doceni. Nadmuchany balonik.

Norbi

Czy przedstawiciel ds. sprzedaży i merchandisingu ma w firmie dobrą pozycję? Jakie poza pensją profity mogą go dotyczyć? A tak ogólnie to w firmie dobrze się pracuje? Jeszcze jedno pytanie jaka umowę i na jaki czas firma podpisuje? Dopytuję na forum , lubię być przygotowany.

dd

ta firma to wielkie dno. Kierownicy do niczego. Współpracownicy to zbieranina różnego elementu. Teraz zatrudniają byle kogo.

Józek

Widziałem ofertę pracy dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. Może ktoś ma wiedzę w tym temacie? Jakie warunki stawia firma na początek? Czy wynagrodzenie jest w porządku? Słyszałem trochę dobrego o firmie.

student

Cześć, Czy ktoś wie cokolwiek na temat programu EELP Wrigleya? Czy da się czegoś nauczyć, jakie są mniej więcej zarobki, czy jest perspektywa jakiegoś rozwoju po programie?

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.