Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Jest ktoś w stanie opisać jednym zdaniem byłego pracownika Edwarda?

@Załamana chcesz powiedzieć, że w wrigley poland nie wszyscy pracownicy są równo traktowani? Po pierwsze jest podział na kobiety i mężczyzn? A potem na kobiety z agencji? Czy też pracują kobiety zatrudnione bezpośrednio przez firmę, czy dyskryminacja polega tylko na płci, a nie miejscu zatrudnienia?

Załamana

To jak kierownictwo traktuje pracowników randstadu to nieporozumienie , mam wrażenie że traktują nas jak śmiecie nikomu niepotrzebne śmiecie, o umowie to można zapomnieć pracuję tu już długo , jestem zmęczona, kobietom zleca się prace dla facetów którzy patrzą jak się męczysz i przeglądają Facebooka w czasie pracy, wkoncu dostał pracę po znajomości to co mu tam , przecież go nie zwolnią. Wrigley nie szanuję kobiet z firmy Randstadt o swoich pracowników pewnie dba ale jak można tak nie szanować kobiet

@Zyta w sensie bez znajomości pracę bezpośrednio w firmie wrigley poland ciężko dostać, tak? @Tiger ale przed zatrudnieniem w firmie pracownik jest informowany o tych wszystkich warunkach, prawda?

Wróżka

To takie małe miasteczko intryg,kłamstw,plotek,niedomówień,nieporozumień .Czas.się ogarnąć ludzie dorośli ,a dzieci zachowanie.

Technik

Witam serdecznie. Czy ktoś życzliwy mógłby mi powiedzieć jak się pracuje na utrzymaniu ruchu? Jest oferta pracy, któraś z rzędu w tym roku. Firma niby duża, poważna, a ciągle szuka techników utrzymania ruchu.O co tu chodzi? Tak wysokie wymagania? Kiepska kasa? Czy może tak jak w niektórych firmach produkcyjnych jak nie ma roboty, to każą robić technikom na maszynach? Chciałbym aplikować, ale nie wiem czy warto sobie zawracać głowę. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

tymczas
@Technik

ciągle szukaja bo jeleni mało - na poważnie trzeba zapinadalać za etatowych a oni ci wyjaśnią 5 zasad wrigleya - czyli czy się sto i czy leży zapieradalać tymczasowi się należy

Tiger
@Technik

zarobki porównywalne do McDonalda, technika z lat 80 ,kierownicy nie ma ją pojęcia o ur. 4 brygadowy czas pracy, świątki piątki trzeba bombać bez jakiego kolwiek dodatku ale ci napisza ze dostaniesz debutat gumny w wysoości 20 zl :) .Chora firma

ACoCieTo

Dobrze a więc hahahahaha randstad śmieszne jak ja Cię sunę mówil o podwyzce pakowanie nic nie dostalo rekrutacje wszystkie ustawione tak tak moge podac wiele przykladow co do pracownikow wrigleya ludzie ktorzy tu pracuja od 6 do 13 lat zarabiaja mniej niz nowo zatrudnieni tak dostaja 3,500 tys na reke zarabiaja tylko ci ktorzy tu pracuja od poczatku jesli chodzi o wynagrodzenia jednym slowem paranoja takie przepasci sa ale pamietajcie najlepszy staz w miescie ahahahahahahahha nie polecam tez z tad uciekam bo smieszne jest to aby pracownik z doswiadczeniem jadacy na roznych maszynach zarabial mniej od nowo zatrudnionego wola zatrudniac albo po znajomosci albo tych co liza (usunięte przez administratora) wiem duzo bledow i chetnie podyskutuje :)

Zyta
@ACoCieTo

Niestety masz rację rekrutacje z góry ustawione. Jak nie masz plecow to zapomnij abyś się dostał. A ranstad oszukuje jak tylko się da na każdym kroku na wszystkim. Zarząd wrigley jest ślepy czy ktoś komuś w lape daje ze trzymają ta agencje najgorsza ba rynku. (usunięte przez administratora)

długoletnia pracownica
@ACoCieTo

Ja jakos znajomości nie miałam 12 lat temu I MNIE PRZYJETO a to ze mamy ponad 3 tys zł na reke to prawda to tez sobie poszukaj prace przez zakład a nie przez agencje gdzie tyle płaca a nie pisz bzdur bo to nie nasza wina jest.

Piszecie, że pracownicy agencyjni nie są traktowani tak samo jak stali pracownicy firmy wrigley poland, wręcz gorzej. Jestem w stanie zrozumieć, że agencja ma inne zasady, ale czy nie ma opcji, żeby zostać pracownikiem firmy? Czy nie ma rekrutacji, w której w pierwszej kolejności zgłaszali się pracownicy agencyjni?

@Marta

Ich główną zasadą to okradać ludzi z ochłapów które "dali" jako wynagrodzenie

Stary pracownik Randstadt

Wszystkie negatywne opinie to prawda, pracownik radstadt momentami moze poczuć się jak w (usunięte przez administratora) bo się narobi jak wół a dostanie marne grosze no i dodam że jak pracownicy wwrigleya dostają na święta 1000 zł to ci randstadu pomimo tego ze pracuja tam kilka lat nie dostają nic na święta a więc tu 1000 zł. A tu 0 zł. Jak ktoś pisał wyżej 5 sort ludzi. I takich kontrastów jest wiele . Wrigley daje umowy po znajomości, ciągle wychodzi na jaw od kogo jest ten czy tamten istne kolesiostwo.

Praca w Wrigley to jakas parodia, jeśli ktoś jest ułomny to może sobie pozwolić na prace w tej firmie. Zarobki przez agencje fatalne bo około 2 tys na reke, praca w systemie 4 brygadowym w tym czasem po 12 h, praca również w weekendy bez jakiegokolwiek dodatku do pensji. Kolesiostwo. Jedna wielka sciema stalych pracowników, tylko kraza od palarni do toalety, albo po działach do swoich kumpli na obgadywanie. Nowych pracowników traktują jak gorszy sort. Oczywiście nie wszyscy, sa ludzie w porządku i chcą przekazac jakas wiedze ale to ewenement. Osobiscie nie polecam pracy w tej firmie

OSA
@anonymous

ALE STARE PRACOWNCIECE JAKOS PRACUJA X LAT W TEJ FIRMIE I NIENARZEKAJA NA WYPŁATY I NA SOCJAL BO IM W MIARE PŁACA.

tymczas
@anonymous

gościu nie na to tymczasy są zeby etatowi zasuwali nie

@Dyzio ale tak traktują ich pracownicy firmy wrigley poland, a nie sama firma. Pamiętajcie, że na charaktery ludzi zatrudnionych pracodawca nie ma wpływu. @Fgz1 ale chyba nie za dużo osób choruje aż tak długo. Takie to są raczej już poważne choroby, że się dostaje dłuższe L4, więc mało osób z tego powodu powinno tracić premię.

Pepe

Wow ale Randstad poszedl podwyżka taka ze będą walić drzwiami i oknami ale z wrigley nie do wrigley. Podstawą niby wyżej ale o kilka groszy a nocna nic się nie zmieniła tzn. obniżyla się do tego co było. . He he stacza się firma i pedzi ku dnu. Wrażenie takie jakby ktoś próbował z zarządzających ta firmę zlikwidować po mału.

Fgz1
@Pepe

Stawką się nie zmieniła, tylko zrobili premię miesięczne i kwartalne... tak śmiesznie małe ze szkoda pisać. zachorujesz dłużej niż 5 dni tracisz obie premie paranoja, na święta znów nic nie będzie, a to wszystko po to abyście pracowali z nami jak najdłużej... dno dno dno

fredzia

Tej firmy już nic nie jest w stanie uratować. Idzie na dno. Wygląda Jakby celowo ktoś rozwala firmę od środka. Szkoda bo była to dobra forma ale z naciskiem była.

A.K.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy pracuje się również w święta takie jak Wielkanoc i Boże Narodzenie?

Janusz
@A.K.

Nie! Pracujemy np. w boze cialo, swieto pracy itp. 1 listopada tez nie pracujemy.

@Janusz

Sorki, ale trochę nie zatrybiłem. Nie pracujecie w żadne święta czy tylko Wielkanoc, Boże Narodzenie i 1 listopada?

Janusz
@A.K.

Nie pracujemy w Wielkanoc, boże narodzenie i 1 listopada aaa i sylwester oczywiście. Reszta pracująca

@Janusz

Dzięki bardzo za odpowiedź. Bardzo mi pomogłeś.

Pracownik wrigley'a
@A.K.

pracujemy!!! Jeśli chodzi o działy takie jak personalny, księgowy czy inne logistyczne ale dział produkcji i pakowania pracuje... Np.1 listopada 2017 zmiana C pracowała na nocną zmianę... 1 ,2 i 3 maj 2017 były pracujące z pełną postawą 3 zmianową !!! ..

@Pracownik wrigley'a

Ale rozumiem, że to była zmiana od 22:00 do 6:00 z 31.10 na 1 listopada czy może z od 22: z 1.11 na 2.11?

@A.K.

Praca odbywała się 1 listopada - zaczynała się zmianą nocną na 22 ...

Ģacie

Czemu młynarz pierdzi przy stole?

@Pracownik Randstadt a czy w wrigley poland pracują tylko pracownicy z agencji czy też firma zatrudnia pracowników? Czy w takim wypadku są odczuwane inne sposoby traktowania pracowników? Bo rozumiem, że wszyscy, którzy się wypowiadają to pracownicy od agencji.

Dyzio
@Marta

Pracownik zatrudniony w wrigley trakuje z pogardą pracowników sezonowych są wg nich gorsi pod każdym względem piąty sort.

Pracownik Randstadt

Wrigley nie oferuje nic pracownikow z Randstad ( i nie sa to pracownicy sezonowi wcale tylko pracujący non stop przez Radstadt nawet 2 lata )Wrigley wykorzystuje ich tylko do ciezkiej pracy , tyle w temacie

5 zasad

Badanie zaangażowania jak i great place to work czy inne jasno wskazują że jest to świetne miejsce pracy. W duchu wzajemności jeśli ktoś ma jakiś problem zawsze może porozmawiać z innym współpracownikiem celem pomocy w rozwiązaniu problemu :) Jeśli problem jest na tyle duży i nie ma szans go rozwiązać zawsze można szukać takiego miejsca pracy które sprosta indywidualnym oczekiwanią-jak w życiu.

@5 zasad

Badanie angazowania im lepiuej nam wyjdzie tym wiecej kasy na wyjscie dostaniemy dlatego wszyscy z marszu zaznaczaja wsoka ocene

Randstadt

Sezonowi mają 11 brutto więc niecale 8 netto nie wiesz to nie pisz glupot

S.E.Z.o.N.
@Randstadt

Ale łeb z Ciebie 8zl netto i huh ! Bez uprawnien na wozki 14-15,20zl brutto/h Z uprawnieniami 14,60-16zl brutto/h za nocki dolicz 2-2,50zl brutto/h oczywiście to jest skandalicznie mało jak na 4 brygady dlatego coraz mniej sezonów przychodzi do firmy .

@S.E.Z.o.N.

to dziwne te stawki bo ja mam 14,25 za dniowkw a za nocke 19,45 brutto

Nadrek

Wrigley poland prawie nie ma braków kadrowych. Dobrze to świadczy o firmie , że załoga nie szuka pracy.

janekQ
@Nadrek

bo połowa załogi to pracownicy sezonowi, a wśród nich jest DUŻA rotacja bo pieniądze gorzej niż smieszne !

PRAWIE.......
@Nadrek

I prawie nie szuka Technika Utrzymania Ruchu Elektromechanika.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.