Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Jacek

Bardzo wysokich lotów są opinie na forum szkoda mówić. Jest proste wyjcie z tej sytuacji, można zmienić firmie i nie będzie problemu. Tylko myślę, że tu nie o to chodzi. Są osoby dla których hjt to sposób na życie, a może ktoś ich inspiruje do pisania?

Miłosz :)

praca w tej firmie jako pomocnik opratora to dno i wodorosty :) kiedys płacili 3500 brutto a teraz prawie najniższa krajowa :) dno nie polecam :)

Miłosz :)

Malina

Najlepiej usiąść i narzekać a może trzeba wziąć się ostro do pracy a jak będa efekty to firma z pewnością nie pozostanie dłużna.

Poznaniak
@Malina

Tak to my tero nie bydymy godać w Poznaniu. Dejcie wincy abo idymy prek.

Poznaniak
@Malina

Tak to my tero nie bydymy godać w Poznaniu. Dejcie wincy abo idymy prek.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jaras

Coś ostatnio brakuje pracowników sezonowych, ale nie ma co się dziwić praca w 4 brygadówce a zarobki Max. 2tys na rękę i jeszcze te soboty po 12h dziękujemy Marsowi za system 4 brygadowy !!!

Klara

Myślę, że firma Wrigley Poland nie zmusza nikogo do pracy. Ja mam taką filozofię, że do pracy idę żeby pracować z zaangażowaniem. Wiem również , że takie podejście owocuje w wynagrodzeniu. Może trzeba tak pracować?

Biju

Zarobki napewno światowe z Bangladeszu.

Neron

Wrigley poland to światowa marka, dla mnie to spokojna przyszłość. Mam taką filozofię życia, że w firmie trzeba pracować i jest mi dobrze. Polecam to myślenie.

Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik ogłoszenie pojawia się regularnie. Ludzie nie zagrzewają długo miejsca w tej firmie ? Ile można zarobić na tym stanowisku?

Miszcz
@Tomek

Ogłoszenie Technik utrzymania ruchu pojawiło się ponownie. Da się utrzymać za kasę którą oferują? Jakie są powody rotacji ? Czy dużo jest w tej firmie korpoidiotyzmow?

Klaus

Jestem pracownikiem firmy Wrigley i po lekturze wpisów wszystko mnie denerwuje. Jeśli komuś jest tak bardzo źle w firmie może zawsze zmienić pracę a w chwili obecnej jest dużo pracy na rynku. Niestety niektórzy przychodzą do pracy robić wrażenie i mają problem!

wawrzyn

Ostatnia opinie napisal (usunięte przez administratora) dyrektor z 10 letnim stazem z kasa 30..... na reke

Rafał

Firma Wrigley jest uznanym liderem w branży słodyczy, oferują szeroką gamę produktów, w tym gumy do żucia, miętusy, cukierki oraz lizaki. Fajnie jest tu pracować.

komando

Edek z z fabryki jak czytam twoje komentarze to powinieneś byc Edkiem z krainy czarów, po co mydlisz oczy ludziom wy tam tylko wykorzystujecie sezonów a rekrutacja jest zawsze ustawiona wiec albo nie wiesz co piszesz albo jesteś zepsuty do szpiku kości

Miłosz :) kolego świete słowa napisałes :)
@komando

kolego świete słowa napisałes :) 100 % prawdy :)

komando

Edek z z fabryki jak czytam twoje komentarze to powinieneś byc Edkiem z krainy czarów, po co mydlisz oczy ludziom wy tam tylko wykorzystujecie sezonów a rekrutacja jest zawsze ustwiona wieć albo nie wiesz co piszesz albo jesteś zepsuty do szpiku kości

Natalia

Wrigley poland ma w swojej ofercie pracę dla "European Engineering Leadership Programme". Może ktoś mógłby dodać coś więcej? Jak pracuje się w firmie? Czy poza podstawową pensją są jeszcze jakieś dodatki typu socjalnego?

kraina czarów

Jakiś czas temu miałam okazję pracować w tej firmie...a raczej sortowni buraków. Zazdrość, obgadywanie na każdym kroku, atmosfera okropna. Bywają i tacy, którzy do pracy nie przychodzą pracować, tylko poplotkować. Nie polecam.

Edek z fabryki kredek

Adam jesli dostaniesz sie na produkcje to wydaje mi sie ze bedziesz musial zaczac od pomocnika natomiast na pakowaniu sa tylko operatorzy. Co do róznicy zarobkow to obstawiam ok 300zl

Edek z fabryki kredek

Adam Ogłoszenie jest jak najbardziej aktualne.,nadal potrzeba operatorów maszyn Komando A Ty wogole startowałeś w rekrutacji żeby zostac operatorem MPS-a czy gadasz zeby gadac?

@Edek z fabryki kredek

A powiesz mi jeszcze kolego na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Ktoś wcześniej już pisał że jako pomocnik można liczyć na 2200 ale to pomocnik a więc jako operator na pewno jest coś więcej

Komando

Adam nie aktualne pisałem kto juz je dostał pani Dorotka zona koordynatora pracujaca od 2 miesiecy tylko przez Randstadt przeczytaj wyzej

Widzę że jest ogłoszenie na operatora maszyn produkcyjnych. Powiecie jak wyglądają zarobki na tym stanowisku? Jestem operatorem maszyn w innym zakładzie i chciałbym sobie troszkę polepszyć ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.