Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

były wrigley

Jeśli myślicie że słowo "Wrigley" w CV uatrakcyjnia cokolwiek to jestescie w wielkim błędzie....

poznań

Odradzam zdecydowanie pracy w fabryce. Po przejęciu przez MARS(nie mylić z fuzją)oni nas po prostu kupili zrobił się totalny syf! Za Wrigleya było super jedna z najlepszych firm w Polsce. W tej chwili robią czystki wszystkich starych pracowników się pozbywają tych z doświadczeniem. Przyjmują nowych którzy nie mają pojęcia o tej fabryce i to co zrobić żeby było OK. Praktycznie nic tam już nie działa. Zwolnią cię za byle co. Dodatkowo skończyli z podwyżkami i zaczynają ciąć pensje.

lukasz

Co możecie powiedzieć o pracy handlowca w tej firmie? czy warto spróbować?

cycu

poza tym ze lubiał smierdziec to ja mało wiem moze ktos inny sie wypowie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
phoenix

Witam kolegów mam do was pytanie co mozecie powiedziec o (usunięte przez administratora) od jakiegoś czasu został zatrudniony w naszej firmie i zaczyna siać zament chciałbym sie dowiedziec jak Wy go zapamietaliscie dlaczego sie zwolnił itd dzieki za pomoc

phoenix

ja właśnie cebularzu chce się dowiedzieć jak on traktował swoich podwładnych to tak trudno zrozumieć przecież w nowej firmie będzie się zachowywać tak samo jak w starej wiec proszę o odpowiedz czy jest kompetentny i ogólne odczucia co do niego

Czy możecie mi coś powiedzieć o pracy w HR ? Jest ogłoszenie dot. pracy w tym dziale, ale nie jestem pewna czy warto aplikować. Jakie są warunki (atmosfera, benefity, wynagrodzenie itp.).

@Ania

Atmosfera obrzydliwa. Kierowniczka mocno średnia a manager hr - nie nadaje się do pracy z ludźmi. Kasa ok, benefity ok, ludzie z innych dzialow ok. Jak ktoś lubi lizanie tylka przelozonym to idealna praca dla niego.

Zapewne należałoby cofnąć fuzję z MARS.

zzawinkla

Ta firma psuje się od środka. Kto szuka stabilnej pracy i nie jest żmiją niech omija tę fabrykę szerokim łukiem. Kolesiostwo, brak wiedzy merytorycznej u menadżerów, koordynatorzy mają pracowników liniowych za nic. Nawet dział personalny rozpada się od środka, przez debilne decyzje HR managera....cóż...kiedyś to była firma z klasą a teraz? Teraz trzeba szukać nowej pracy.

ewa

Nigdy się nie pchałam do waszej firmy bo ponoc ciężko się dostać ale ja pracuje w firmie niemieckiej tez spozywka i tez zarabiam niecałe 3 tys złna reke bez nadgodzin i tez mam bogaty socjal co roku podwyzka itp i tez jest ciężko się dostać ale łatwiej niż u was bo nawet jak przez agencje człowiek jest zatrudniony to przez poł roku i jak firma jest zadowolona z pracownika to go zatrudnia a u was jest wypad pewnie

doświadczony

Zycze powodzenia wszystkim którzy chca sie dostac na stanowisko przedstawiciela. Dosc ze popierdzielasz całymi dniami, stres taki ze lepiej zapisac sie do psychiatry to jeszcze na koniec wypieprzą Cię choć nie mają pojęcia o Twojej pracy bo szef nie przepracował z Tobą ani jednego dnia i nie zostałes po spotkaniu na popijawie bo wolałes jechac do rodziny. Tak wygląda praca w Wrigley'u po zmianach które zaszły w ostatnim roku.

x

randstad nie stac na wyplaty

nie jest źle

Nie jest źle nawet jako tymczasowy. Polecam

zal.pl
@nie jest źle

jak mieszkasz z mamusia to nie jest źle

kolo

Nie pchajcie się tam bo teraz to już tragednia na stale się nie dostaniecie a tymczasowi teraz mają 7.50 za godzine masakra

calineczka

witam jak dostac sie do tej firmy dane kontaktowe lub meilowo bede wdzieczna pozdrawiam :))) czy wyzysk czy jak tam chodza tu bardzo rozne opinie ze cięzko ,ze stres itp(usunięte przez administratora)prosze o szczere prawdziwe opinie osob ktore tu pracuja pracowaly

oberwatorX

Obserwuję firmę od lat. Zarobki jak na polskie warunki OK, ale to głównie dzięki olbrzymiej ilości wypracowywanych nadgodzin. Ale sa pracownicy, którzy bija sie o te nadgodziny, bo maja parcie na kasę. Pogarsza się niestety i to w szybkim tempie atmosfera w pracy. Zmiany organizacyjne są nieprzemyślane i niczemu pozytywnemu nie służą, a wręcz dezorganizują i wprowadzają haos. Szkoda bo marnuje sie potencjał dobrych plracowników. Polityka kadrowa tez jest od dawna niezroumiała, bo nawt najlepszy sezon nie ma sznas na stałą pracą i w końcu musi odejść. No cóż, jak firma chce utrzymać renomę, gdy 30 % załogi to ciągle zmianiający się sezonowi? Na miejscu obecnego właściciela Marsa bardziej zayfałbym starym doswiadczonym pracownikom i posłuchał ich głosu, a nie nowym karierowiczom dyrektorom czy kierownikom. Te wszystkie ankiety i badanie opinii to jeden pic, tak samo jak oceny pracownicze(usunięte przez administratora) i absolutnie niemające odzwierciedlenia w rzeczywistości. Pozo

MP

Firma randstad zatrudnia osoby na prace tymczasowa stawka 11zł brutto

stały

Kochani ! Co wy się tak pchacie do tego Wrigleya?! Tutaj dobre czasy się dawno skończyły.Stali pracownicy traktowani są jak zło konieczne,a podwyżki nam serwowane to szczyt bezczelności (1%,2%) -śmiechu warte! Renoma tej fabryki to przeszłość.Kiedyś mówiąc "pracuję w Wrigleyu" - widziało się zazdrość w oczach znajomego ... teraz widać pożałowanie :( Niestety pracownikom trudno jest przekazywać w świat dobrą ocenę firmy ,jężeli dostają informację od przełożonego : przyjdź w sobotę do pracy i odbierz sobie dzień wolny bo my Ci za sobotę nie zapłacimy ;bądź .."firma tyle Ci daje więc ty także powinieneś się jej poświęcić " ...jest tylko jedno zasadnicze pytanie : Co tak naprawdę oprócz niewolniczej pracy ta firma nam daje ?? Moja ocena ogólna to dostateczny tylko dlatego ,że faktycznie zarabiam powyżej średniej krajowej , z każdym rokiem to "powyżej" zamiast rosnąć ...maleje :( Żal panie dyrektorze żal

stała
@stały

Pracuję we Wrigley'u 6 lat i jestem bardzo zadowolona! Co to za gadanie że stare dobre czasy już dawno się skończyły? Wypłaty rewelacyjne idzie żyć godnie i to jeszcze sporo co miesiąc odłożyć. W tym roku podwyżki 2-4% to prawda, ale do tej pory były znacznie wyższe więc szło wypracować sobie sporą podstawę. Jest to zakład godny polecenia i jeśli macie możliwość to pchajcie się rękami i nogami bo na pewno nie pożałujecie!

zbulwersowana
@stała

Kto dostaje podwyżkę ten dostaje (usunięte przez administratora) i obiboki no i ci z biura!!! Produkcja to (usunięte przez administratora)mają ludzi za nic a ludzie jeden drugiemu by oczy wydłubał!!! Tak jest w tej fajnej firmie!!!

on
@stała

Co ty możesz wiedzieć(usunięte przez administratora) wrigleyu jak pracujesz tu dopiero 6 lat!!!!

CiiekW

Witajcie, teraz jak nie ma Start People to wiecie przez jaka agencje idzie sie dostac? jak sie pracuje przez agencji w wridley? bo to chyba jedyna opcja..

Alek

Owszem dokładnie 3 tygodnie temu dzwonili z Agencji Pracy że potrzebują pracowników na produkcje.Czterobrygadówka to norma.Stawka na godz.11 zł brutto plus gumy na deputat.Umowy na tydzień przedłużane(usunięte przez administratora)A tak naprawdę do końca roku 2013 niech spadają.Nikogo nie zatrudniają na stałe.Ogłaszają się jak jest pynd na gumy.

kolagen

czyli jak rozumiem cała przed terma idzie spowrotem do kotła?

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.