Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

ola

Ja tylko pytam ile dziewczyny tam zarabiają na 3 zm czy w systemie 4 brygadowym bo nie wiem jak chodza a na pewno tez osoby pracują z 15 lat i więcej bądź mniej powiedzmy z 10 lat i na pewno maja umowy na stałe

ola

A stałe pracownice chodzi mi o dziewczyny to ile zarabiają chodzi mi o takie co długo tu pracują powiedzmy z 15 lat i więcej z umowa na stałe na produkcji i sa zwykłymi pracownicami .

Jarek

Pracuję jako pracownik sezonowy i zarabiam ponad 2000 tyś . Atmosfera super - chodzimy często na stołówkę na kawę i papierosa.Kierownicy są spoko sami siedzą na stołówce i się śmieją.Wcześniej pracowałem w amazonie i tej firmy nie polecam !

yo

Tymczasowi przez zafajdana agencje maja 1500 bez wozka 1700 z wozkiem

Leszno
komando

Wrigley pokazał w tym roku jak szanuje pracowników tymczasowych którzy pracują któryś sezon z kolei nawet, pracownicy tymczasowi wykonują czesto ciężką prace której nie podjąłby sie normalny pracownik , no o co jak są sezony niech jebi., tak tak działa też Wrigley, rok okazał sie wyjątkowo dobry jednak tymczasowi nie zobacza ani grosza co innego stali pracownicy, wiadowo. Wrigley orgazinuje w tym roku również impreze dla swoich pracowników, jednak nie wszyscy sa tacy sami bo sezonowych to nie dotyczy mimo ze ciezko pracują na marke, która jak widac nie ma szacunku dla wszystkich pracowników, sezonowi maja tylko ciezko jeba. podczas dgy stali czasami nic nie robią , ściemniaja i wszystko jest dobrze. Pracownik sezonowy to też człowiek i też zasługuje na odrobine rozrywki prezesi wrigleya

Ja na rekrutacji powiedziałem 3500 netto nie za dużo.

autor

Około 2000 to maja tymczasowi...

pracuś

Rekrutacja prowadzona przez agencje Ranstad to chyba jakieś totalne nieporozumienie proponowanie doświadczonym pracownikom umowy tygodniowej to jakiś żart .Pamiętajcie i nigdy tego nie róbcie to umowa gorsza od śmieciówy. Wstyd tego nie spodziewałam się po tej firmie.

Fryderyk

Ludzie jak wszędzie, większość wydaje się być w porządku ale część kierownictwa to jak łyżka dziegciu w beczce miodu. Muszę się przychylić do zdania niektórych na tym forum ,że ten zakład to lukrowane (usunięte przez administratora) Starzy pracownicy tam siedzą gdyż mają dobre stawki wywindowane jeszcze za prawdziwego wrigleya a teraz jest tam mars który jak wszystkie corpo w Polsce jest dogadany i daje tyle co inni + parę groszy na zachętę żeby łyknąć haczyk.Żałuję ,że tam poszedłem bo straciłem tylko nerwy a te infantylne szkolonka realizowane przez corpolemingi po wyższych szkołach gotowania na gazie to jakiś obłęd. Każą dorosłym ludziom bawić się jak przedszkolakom.Dosłownie jak sekta jones czy amway. Odradzam.

Na pierwszy rzut oka pięknie wszyscy słodko pierdzą ale jak posiedzisz tu trochę to zobaczysz ,że to lukrowane (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś nie widział cyrku to niech zatrudni się w "łyknij spermę". Tutaj wszyscy się do Ciebie uśmiechają gdyż to taki amerykański styl. Po prostu każą im tak się zachowywać i piorą im nabiał kilka razy dziennie na nasiadówkach po których wyprani piorą następnych i tak się to kręci. Jak w amazonie dosłownie. Zauważyłem ,że w tych kołchozach musisz być jak oni corpolemingami bo jak chcesz być normalny to po tobie.

chr

Od roku na 4 brygady...co drugi weekend wolny

Damian

Witam! Mam zapytanie. Jaki system pracy jest w Wrigleyu. Na ile zmian się pracuje, sa 2 czy 3 zmiany, weekendy wolne?

justyna

Cześć, mam do Was pytanie czy ktoś wie jak się tam pracuje na kuchni. Jaka jest atmosfera i zarobki, czy jest ciężko? Czy kuchnia podlega pod Wrigley, czy pod inną firmę. Pytam ponieważ potrzebują do pracy i dzwonili do mnie, zastanawiam się czy warto podejmować tą pracę.

Białas
@justyna

Kuchnię prowadzi Eurest. Dość spora rotacja z tego co widzę.

Pat

Oferty pracy wystawiane przez Wrigley w żaden sposób nie dyskredytują kolesiostwa wśród pracowników. Zaaplikuj, być może dostaniesz pracę bo to przecież niewykluczone, nie wszyscy pracują tam po znajomości ale głównie tak to wygląda. Poza tym nie ma co polemizować - wystarczy przejść się po fabryce bo zobaczyć jak wiele małżeństw, ich dzieci, rodzeństw, sąsiadów czy znajomych pracuje w tej firmie i to jest fakt!!

Pat

Absolutnie NIE POLECAM !!! Firma kolesiostwa, znajomych i całych rodzin, którzy stanowią 3/4 pracowników. Pozostała część to pracownicy sezonowi, przyjęci przez pośrednika. Pracowałem tam miesiąc i takiego wyścigu szczurów jeszcze w życiu nie widziałem. Atmosfera fatalna !! (NIEpozdrawiam brygady D na pakowaniu) pracownicy stali traktują tych sezonowych jak śmieci i co chwilą próbują ich wykorzystać podczas "szkolenia" do wykonywania całej roboty za nich lub do sprzątania. W przypadku innych sezonowców zatrudnionych już nieco dłużej, którzy zdążyli wkupić się w ich łaski, starają się na każdym kroku wbić nóż w plecy lub podrzucić świnie nowym gdy tylko poczują zagrożenie swojej ciepłej posadki. Kasa jest jedynym plusem ale oczywiście nie dla pracowników sezonowych bo stawka naliczana przez Randstad jest o prawie połowę mniejsza niż Wrigleya. Podsumowując - TRAGEDIA.

mariusz

witam interesuje mnie praca na stanowisku magazyniera moze ktos powiedziec jak to wyglada kasowo ???

były

pracowałem jako sezonowy pół roku, nie polecam, zwłaszcza przez pośrednika, pamiętam jedną wypłatę, w 30 dniowym miesiącu przepracowałem 28dni po 8h liczyłem na kasiurke fest, a dostałem 1800 xD atmosfera.. jeśli jesteś sezonem to oryginalni pracownicy mają cię za śmiecia, praca- zależy gdzie cię rzucą.. produkcja najgorsza, pakowanie ujdzie

abcd

Zapewniam Cie, że mają więcej...

Wynagrodzenie jest sprawą indywidualną i przede wszystkim tajną, dlatego jest tyle spekulacji wokół wynagrodzenia w tej firmie. Firma należy do Mars Inc, co sprawia, że jest jedną z największych firm branży FMCG na świecie. Jest to dobre miejsce dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie i rozwijać się dalej, zarówno w Mars jak i w innych firmach. Jak w każdej firmie, są rzeczy lepsze i gorsze, ale jako pracodawca, to jest to pewna i dobra firma, o czym może świadczyć kadra, gdzie średni staż to 10 lat, a i sporo jest takich osób, co mają 15 i więcej lat pracy. Nie siedzi się w firmie tyle czasu, jeśli jest źle. Trzeba pamiętać, że jest to korporacja, a jak to bywa w korporacjach, rządzi się ona swoimi prawami. Jest to ta sama klasa co Unilever, American Tabacco czy Nestle. Dla osób narzekających, dodam, że obecnie w firmie pracuje blisko setka osób, które mają za sobą przeszłość jako "tymczas" i nie narzekają. Jest nawet jedna osoba na kierowniczym stanowisku.

taka prawda

Znawca się znalazł. Każdy szanujący się pracownik wie że jest coś takiego jak poufność informacji więc większość tych wpisów odbiega od rzeczywistości... :)

antiwrigley

Ludzie omijajcie tą firmę, szczególnie jeżeli macie sie zatrudnić przez biuro pośrednictwa typu Radstadt . Oszukują na wypłatach które i tak są masakrycznie niskie . Lewactwo i wyzysk , zatrudniają po znajomości i tylko tak jeżeli chodzi o pracowników produkcji a szczególnie pakowania. Prowadzą rekrutacje na stanowiska które są z góry obstawione i tylko denerwują tym ludzi którzy nie wystarczy że nie wiedzą jak związać początek z końcem miesiąca to jeszcze muszą brać udział w tej szopce zwaną rekrutacją.

kasia

Mogę wiedzieć ile zwykła kobieta zarabia na produkcji pakowaczka bez nadgodzin z umowa na stałe bo ja pracuje w innej firmie tez na produkcji i mam niecałe 3 tys zł na reke plus bogaty socjalrowniez z umowa na stałe lubie sobie porownac zarobki a od zawsze słyszałam ze macie dobre zarobki i ze ciężko się dostać tak bezpośrednio.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.