Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Sezon

Marta czy możesz odp mi na moje pytanie dotyczące oferty pracy w fabryce dla kobiet?

Aktualnie Wrigley poszukuje pracownika na stanowisko: Inżynier ds. Bezpieczeństwa - proszę o kilka informacji nt. stanowiska. Czy firma poszukuje osoby, która raczej rozpoczyna karierę w obszarze BHP czy doświadczonego eksperta? Jak wyglądają zdaniem pracowników warunki bezpieczeństwa? Dziękuję za komentarze.

Sezon

Podziękowania za super dzień 25.06.2018 Piątek .Dzień jakości. Organizator stanął na wysokości zadania dodam ,że dużo grono moich kolegów,koleżanek również byli zadowoleni .Gratulacje prac tymczasowy .

@Sezon

Sorki 15.06.2018

Oferta pracy na Automatyka A na samym końcu wymagań,taki piękny podpunkt. "Wykonywanie innych prac na polecenie przełożonego wynikających z potrzeb Fabryki" Czyli np. Praca na produkcji itd. Hahahahah

@Technik Utrzymania Ruchu – Ele nadal nie odpowiedziałeś na moje kolejne pytania związane z Twoim postrzeganiem firmy wrigley poland. Mógłbyś udzielić odpowiedzi? Najczęściej powtarzane jest to ogłoszenie, bo jest duża rotacja na tym stanowisku?

Technik Elektryk
@Marta

Szanujący się Technik Elektryk w Poznaniu woła na rękę min. 3k i nie musi pracować na zmiany. Jeśli chcecie aby ludzie pracowali na zmiany musicie im lepiej zapłacić. Amerykańskie slogany nie wystarczą. Nikt się na to nie nabierze. Dlaczego nie można zapłacić lepiej technikom, a możliwe jest wyrzucanie pieniędzy na ogłoszenia? Odpowiem: Tam gdzie kończy się zdrowy rozsądek zaczyna się korporacja!

Technik Elektryk
@Technik Elektryk

Technika Elektryka szukamy dalej wydajemy kasę na ogłoszenia i nic. Wniosków nie wyciągamy. Ale skoro ktoś płaci za szukanie to interes się kreci.

Od miesiąca nie pojawiła się żadna opinia na temat pracy w firmie Wrigley. Z czego wynika ta cisza? Czy coś zmieniło się w firmie względem poprzednich opinii? Będę Wam wdzięczna za każdą aktualną informację.

Romario

Mam pytanie dlaczego ,firma szuka tak długo elektromechanika na UR. Tak dużo potrzeba ludzi , nie ma chętnych czy jest jakiś inny powód ?

Remik

Tak jakoś się składa, że firmy płaca za pracę a nie leżenie.

majowa

na stolowie ciagle kielbacha.....mniam mniam

Firma która stawia na rozwoj pracownika i mowi tak duzo o pracy zespolowej,chca jak najwiecej mlodych ludzi zatrunic.Niestety firma tylko mowi , ze stawia na rozwoj , rekrutacje ustawione, dostaja sie osoby które nie przyszly na rekrutacje, rozwój-wysyłają Cię na najgorszy dzial 'na chwilę', obiecuja złote góry, po czym gdy w końcu masz szanse na jakikolwiek rozwój -po długim czasie oczekiwania , ktos blokuje Cię , że nie masz opcji zeby isc na inny dział , bo na tym nie ma ludzi. Dodam jeszcze, ze w ten dzien byla szkolona osoba za Ciebie..wiec krotko mowiac wrzucaja Cie tam gdzie jest im wygodnie i nie patrza czy jestes w najlepszym wieku produkcyjnym i masz duze szanse na rozwoj. ROZWOJU W TEJ FIRMIE BRAK. Praca zespołowa ? Nie ma tutaj czegos takiego. Młodzi ludzie będą przychodzić i jeszcze szybciej odchodzić z firmy. Może firma nie była by taka zła gdyby zmieniła się kadra zarządzająca , mówię tutaj o kierownikach zmiany, działu. Oczywiście są wyjątki.

XMNTkm

OPERATOR MASZYN. Ktoś jest w stanie napisać coś więcej na temat zarobków, systemu pracy itp. Można oczywiście na meila Mateusz471990@wp.pl

@Ile premii dla pracownika Rand nie jestem ani z firmy wrigley poland, ani z agencji Randstadt, dlatego nie jestem w stanie udzielić Ci takiej informacji. Jeżeli jesteś zatrudniony z agencji to musisz o tej kwestii z nią rozmawiać lub się dowiadywać czy firma nie zatrudni Cie pod siebie.

Derbi

Najlepszy program stażowy w miesicie. Chyba zapomnieli ze w mieście jest VOLKSWAGEN co daje 2x (zł) tyle na stażu co gumy

Rodzic
@Derbi

Mało ,że daje więcej "zł"to jeszcze przyjmują młodych i nie tylko z otwartymi ramionami . Moje dziecko właśnie po szkole zawodowej tam chce iść do pracy i ma rację . Zakład ten bierze udział w wielu projektach ,które nie kończą w szufladach tylko przynoszą korzyści zakładowi . Tak chcę żeby moje dorastające dziecko miało pracę na dobrych warunkach ,z umowa o pracę ,bez agencji ,z stawka proporcjonalna do umiejętności i możliwość dalszego rozwoju . Czy Wrigley jest w stanie naszym dzieciom zapewnić zatrudnienie i jakie ?

W tej Firmie mozna tylko garba dostać..

Ile premii dla pracownika Rand

Marta powiedz mi bo wiem że jesteś z firmy Randstadt , ile premii dostaną pracownicy Randstadt którzy przepracowali cały rok budżetowy w firmie Wrigley. Pracownicy wrigleya dostaną bowiem 130% premii . Jak wiadomo pracownicy firm zewnętrznych pracujących w innych firmach jak np firmy Sanpro która zatrudnia dla Kompanii Piwowarskiej dostają premie zbliżone do tych co pracownicy Kp oczywiście po przepracowaniu całego roku budżetowego . 130% to jak wyliczyłem będzie jakieś 3500 netto, może trochę więcej , A ile dostaną premii pracownicy Randstadt ?

@Ile premii dla pracownika Rand

Nic ta premia nas nie obowiązuje .

Liliol
@Ile premii dla pracownika Rand

ile jest dodatku za 4 bry?

@Ma

Skoro plan do wyrobienia nas interesuje to premie za wyrobienie jego też nam się należą. Nie może być tak że jedni dostają premie a ci z Randstadu nie, ja nie pracuję na pracownika wrigleya tylko na siebie do ku. Nędzy.

@Leonard katorga, czyli ciężka praca jest na produkcji? To chyba młodzi ludzie mają więcej siły, więc nie sądzisz, że oni się jednak bardziej do takiej pracy nadają? Nie ma szans na wprowadzenie jakiś szkoleń dla pracowników?

Ostatnie Wasze opinie na wątku firmy wrigley poland dotyczą głównie agencji przez, którą pracujecie. Może te negatywne opinie powinniście pisać na wątku tej agencji, skoro to do niej macie pretensje? Czy nie da się zatrudnić bezpośrednio przez firmę?

Zyta
@Marta

Jak nie nasz znajomości to zapomnij

Tania
@Zyta

a czy chociaż prysznice są koedukacyjne ?

@Zyta

Znajomości i to mocne

Leonard

Firma tragedia nie dla młodych ludzi przynajmniej stanowiska produkcyjne bo to katorga,szukaja techników bo nikt tam nie chce robic. Bez rozwoju i szkoleń to co tam mają ludzie szukać.Nie długo będą cukiernicy robić w UR.Jak już może nie robią

Ma

No cóż podobno mamy tu możliwość rozwojurozwoju tylko jakiego ?

@Technik Utrzymania Ruchu – Ele to cytat z ogłoszenia o pracę w firmie wrigley poland? Skoro nie zgadzasz się z tymi słowami to jaka jest Twoja opinia o tej firmie? Co sądzisz o pracy w tym miejscu?

Technik Utrzymania Ruchu – Ele
@Marta

Dno i wodorosty. albo Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik - najczęściej powtarzane ogłoszenie

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.