Opinie o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. w Kraków

Zdecydowanie nie polecam! Jak mają zbyt dużo negatywnych opinii to zmieniają nazwę firmy! Nawet moim wrogom nie poleciłbym tej firmy to jest poprostu absurd ! Warunki które oferują są nie ludzkie , a zarobki jakie dostałem nawet w połowie nie pokrywają się z tymi obiecanymi

HR Quality
@Anonim

Szanowny Panie, bardzo bym prosił o kontakt z biurem w sprawie wyjaśnienia Pana sytuacji. Niestety na podstawie anonimowego nicku nie jesteśmy w stanie odnieść się do sytuacji. Pozdrawiamy Zespół HR Quality

To wszystko jest prawda.

Sylwia
@Górnik

I nikt nie próbował się z biurem kontaktować w razie problemów? bo jak widzę się deklarują tutaj

@Sylwia

W razie problemów przestają odbierać telefony. Kontakt się urywa. Jak okradną z kasy w dzień wypłaty to dzwoniąc do biura jeden odsyła do drugiego. Śmiechu warte.

Maciek
@Anonim

Napisał Pan cała prawdę. Ta agencja to jedno wielkie kłamstwo. Sami (usunięte przez administratora)

Pracował ktoś z Was jako Pracownik Inwentaryzacji w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Ja tam na wypłatę nie narzekam jak bym tyle zarobiła w Polsce to bym nie musiała wyjezdzac i się tułać z kwatery na kwatere Praca jak dla dzieci i tak niektórym ciężko pracować bo już myślą o weekendzie Pozdrawiam panie z biura

Magdalena

To może powiesz, jaka ta wypłata jest? Oszczędzisz rozczarowania wszystkim :)

Aleksandra

A czemu nie? Przecież to też pracownicy i chyba mogą się wypowiedzieć na temat warunków swojej pracy :) Możecie się w ten sposób podzielić doświadczeniami.

Górnik

Myślę ze pracownicy z biura nie powinni pisać tych fałszywych informacji.

Sylwia
@Górnik

No nikt nieprawdy nie powinien pisać, to fakt ale skąd pewność, że ta opinia jest fałszywa? Da się to dla pewności udowodnić?

@Sylwia

Pracowałem tam 2 razy.

Dzisiaj podczas inwentaryzacji a raczej po niej, prowadzący wszystkim znany z poprzednich inwentaryzacji zachował się bardzo źle w stosunku do osób liczących. Błędy sa zawsze ztego uniknąć się nie da. Wszyscy którzy przyjechali mieli zostać za kare za to ze byko sporo błędów, 2 godz dłużej w pracy, siedząc za darmo az łaskawie panowie zakończą swoja pracę. Nie dość ze ludzie zapieprzaja za najniższe stawki to jeszcze traktowani sa w ten bardzo perfidny sposób. Byliśmy tam dzisiaj. Zastanawiam aiw nad tym czy gdyby to Niemcy tam pracowali zamiast nas Polaków to czy osoba prowadząca która jest Niemcem zrobiła by to samo wobec Niemców??? Raczej wątpię, bo żaden Niemiec by sobie na to nie pozwolił. Po czym osoba prowadząca zebrała ludzi i powiedział ze to było tylko ostrzeżenie ⚠ i ze jutro gdy pojawią sie błędy to zostaniemy w pracy za darmo az oni skoncza swoją pracę. Zostaliśmy potraktowani bardzo źle, nie zgodnie z prawem. Atmosfera jest gęsta. Wiele osób chce złożyć wypowiedzenie umowy. Zostaliśmy potraktowani tak jak byśmy byli jakimiś więźniami dosłownie. Nie jest to opowieść wyssana z palca. Byko to w sklepie Hagebau w miejscowości Bad Tolz. Nie jest to wina HR QUALITY. Prosze tego nie mylić ale ludzie powinni wiedzieć jak mogą być potraktowani. Osoba prowadząca inwentaryzacje znana jest z tego typu zachowań, rok temu były podobne sytuacje. Praca z uśmiechem ma ustach zakończyła się dzisiaj podczas pracy. Nie może być tak ze pan każe a sługa musi. Gdyby tam byli Niemcy, nigdy do czegoś takiego by nie doszło.

Stasio

Z przykrością muszę się zgodzić z tym bo byłem niestety tam i coś takiego nie powinno mieć miejsca . Odczucie dyskryminacji narodowej dało się niestety bardzo dosadnie poczuć . Mam nadzieję że to było ostatni raz takie zachowanie ,czasy (usunięte przez administratora) już dawno się skończyły ale jak widać nie dla wszystkich.

Witam każdy który narzeka na firmę to tacy którzy by chcieli brać pieniądze za darmo inni żeby za nich pracowali maja wymagania jak by nad nim ktoś z batem stał są też tacy że tylko patrzą aby się napić iść do pracy 1 m zrobić przez 6 godz i jeszcze pretensje Ludzie ogarnijcie się bo ta praca jest naprawdę lekka i przyjemna i zarobić idzie Pozdrawiam pracowników z HR QUALITY

Jestem

Brawo

na miejscu

To Ty się ogarnij.Czytaj co zapisane w umowie i mów jak jest.Kwaterunki pożal się Boże.Szczury,myszy i robactwo w wielu wypadkach że nie wspomnę o ilości ludzi w pokojach.A nie każdy musi chcieć balować albo na odwrót.Praca fakt jest lekka ale wymagania są coraz wyższe.Nigdzie w umowie nie ma zapisu o akordzie.Owszem trzeba wykonywać sumiennie ale nie jak maszyna.O przerwach nie wspomnę które się należą a są delikatnie mówiąc urywane.

Magda45

Za granicę jedzie się po to aby zarobić a nie po to żeby przywieść 3000 tys z hakiem bo większe pieniądze,e się zarobi w Polsce jednym słowem praca (usunięte przez administratora) .. I firma też (usunięte przez administratora)LUDZI OBOECUJA ZLOTE GORY NA POCZTAKU A POZNIEJ SIE OKAZUJE JAK JEST ODRADZAM

Joanna

Czyli co, mają problemy z liczbą chętnych? Wpłynęło to jakoś na warunki które oferują?

Zbigu77

Moja opinia jest pozytywna.Polecam

@Zbigu77

Coś więcej na temat tej pozytywności? :) Skąd ta pozytywna opinia tak naprawdę?

Aplikowałeś na stanowisko Operator maszyn oferowane przez firmę HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Koleżka

Ktos pojechal w tym roku na develry ogorki?

@Koleżka

Tak,zdecydowanie nie polecam!!!!! Jeśli pojedziesz to będzie najgorsza decyzja twojego życia a o pieniądzach które oferują możesz pomarzyć

jegomość

Czy za granicą można liczyć na firmę? Słyszałem wprawdzie sporo dobrego ale lepiej się upewnić.

HR Quality
@jegomość

Dzień dobry, staramy się przykładać do każdego kontraktu, na którym mamy naszych pracowników najwyższą wagę. Zawsze się troszczymy w pierwszej kolejności o naszych pracowników. Dla każdego kontraktu przypisujemy indywidualnego opiekuna, z którym nasi pracownicy na bieżąco mają stały kontakt. Polecamy się do współpracy.

ff
@HR Quality

Tak troszczycie się a gdy jest problem to albo nie odbieracie telefonów albo nie odpisujecie a jak odpisujecie to wymijająco bo wiecie dobrze jaka jest prawda. Kłamiecie i oszukujecie na godzinach pracowniczych . Wasza logistyka kwateronkow w stosunku do miejsca sklepu ( pracy) jest tragiczna. Dziecko w szkole średniej umiałby lepiej zorganizować odległości między mieszkaniem a dojazdem do pracy. Gdzie w w (usunięte przez administratora) macie ilość pokonywania kilometrów czasem przekraczające 2-6 h .

Grzegorz Boczon
@ff

Proszę zatem bezpośrednio do mnie zadzwonić - numer jest na stronie internetowej i poprosić do telefonu. Dlaczego Pan/Pani ukrywa się pod nickiem w internecie, a nie podaje prawdziwego imienia i nazwiska? Przecież tu nikt nikogo nie zmusza do pracy?!. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną, ja w odróżnieniu od Pana/Pani nie mam nic do ukrycia.

Hej
@Grzegorz Boczon

A kim Ty jesteś ze mam z Tobą się kontaktować telefonicznie? Może najpierw przedstaw swoje stanowisko w tej firmie a później rozważę czy warto zadzwonić.

Ksks
@Grzegorz Boczon

Dlaczego nie opowiesz tu na pytania jawnie dla wszystkich tylko prosisz o kontakt telefoniczny? Bo prawda jest napisana.

Grzegorz Boczoń
@Hej

Właścicielem i jest Pan/Pani pracownikiem mojej firmy, a brak szacunku i ignorancja pokazuje właśnie jaki poziom profesjonalizmu Pan/ Pani reprezentuje.

Grzegorz Boczoń
@Ksks

Ale tu nie ma prawdy. W internecie każdy może napisać wszystko. Poziom hejtu sięga już zenitu w internecie. Jeśli Państwu nie odpowiada kontakt telefoniczny zapraszam do naszego biura. Niestety rzeczywistość jest taka, ze ponieważ Pan/ Pani pisze z różnych nickow tylko szkalujące opinie i brak Panu/Pani odwagi, a najważniejsze ze nie ma Pan/Pani racji najprawdopodobniej ani się nie usłyszymy, ani nie zobaczymy, aby wyjaśnić sytuacje. Ja służę pomocą.

Ktos
@Grzegorz Boczoń

Człowieku siedząc za biurkiem albo na Bahamach w mustangu nie masz pojęcia jak wygląda praca , bo mam na to dowody i jest mnóstwo innych osób które w tym siedzą i widzą jakie cyrki są. Ty nie przejmujesz się takimi ludźmi , robolami które pracują na Twoją kieszeń. I co mi powiesz przez telefon? Jak wszystko pięknie jest? Hahaha Bez sensu ta rozmowa. Zobaczysz panie jak ludzie zaczną uciekać z Twojej firmy bo szukasz oszczędności. Powodzenia , trzeba zajrzeć do konkurencji bo na dzień dzisiejszy mają lepszą ofertę ;)

Wariatek

Zależy co masz na mysli

Jerzy
@HR Quality

Firma jest spoko. Kontakt zawsze jest, nawet w dni wolne. Pracownicy biura są zawsze życzliwi i pomocni. Dziwię się,że ludzie rozsyłają takie pomówienia. Pozdrawiam Firmę a innych zachęcam do współpracy. Naprawdę warto.

@ff

Wiedziałaś przed wyjazdem na co się piszesz.O co pretensje? Żenada!!!

@jegomość

Witam. Jak najbardziej można liczyć na Firmę HRQ. WIEM O CZYM PISZĘ. Pozdrawiam.

Były pr
@jegomość

Jeżeli nie dzwonisz w niedziele o 3:00 rano to zawsze odbierają ???? - zdażyło się nawet ze w nocy jak była potrzeba to reagowali

na miejscu
@normalny pracownik

Na warunki jakie są zapisane w umowie.Więc Twa wypowiedz jest żenadą.No chyba że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

@jegomość

Niestety nie można. Ja na wyjeździe miałem koordynatorkę która wraz ze swoim partnerem byli ciągle pijani, do pracy na kacu. Brali zaliczki tylko po to żeby nie kraść alkoholu ze sklepu i nie wylecieć z pracy.

@jegomość

Powyższa kwestie pijaństwa koordynatorki zgłaszała wielokrotnie całą grupa która była na kontrakcie. Niestety żadna interwencja z biurem nic nie pomogła, nawet prezes Mateusz k. stwierdził że jak nam się ich pijaństwo nie podoba to zawsze możemy zjechać do polski, bo przecież pani Beata (koordynatorka) już drugi raz pojechała, a na pierwszym wyjeździe nie było z nią problemu...

@Marcin

ale czy to nadużywanie alkoholu, o którym wspominacie, aż tak bardzo przeszkadza?

Andrieji

Jak się dodzwonić do firmy? Numery z ich strony nie odpowiadają...

Marcin Gregor

Zdecydowanie ODRADZAM podjęcia współpracy z HRQuality. Co do wypłaty, owszem są w terminie, jednakże na pasku widać potrącenia nie wiadomo skąd wzięte. Warunki mieszkaniowe które NIBY gwarantuje Mateusz Król są poniżej normy człowieka. Wmawiali mi przez cały miesiąc że codziennie pije alkohol (dowody trzeźwości Deutsche Polizei), wmawiali mi że robię rzeczy których nie robię, koordynatorka pijaczka i jej partner też (nagrania audio i video do wglądu).. Firma i prezesik (usunięte przez administratora) SKIEROWALEM POZEW PRZECIWKO FIRMIE - kontakt mecenas Marek Czuba - Legnica

@Marcin Gregor

To co w tym miejscu zamieszkania było nie tak że uważasz że warunki poniżej normy? Mi by wystarczyło tylko łóżko, dach nad głową i łazienka.

Alkia

Hej czy ktoś pracował na produkcji foteli? I może coś więcej napisać??

mieczyslaw

Pracuję przez tą firmę drugi sezon.Kiedyś kwatery były na bardzo przyzwoitym poziomie....kiedyś????Od czasu kiedy kwaterami (wynajmem) zajmuje się Pan (usunięte przez administratora) Wszystko uległo zmianie,oczywiście na gorsze! Pan ten ma dar do wyszukiwania obskórnych melin,na obrzeżach wsi, na największych zadupiach. Warunki koszmarne. Pokoje wieloosobowe,totalna porażka. Ja rozumiem że kwatery są "darmowe" ale powinny choć troszkę zapewniać normalne warunki do życia..rozmawiamy z ludźmi z innych firm i nie dość że mają lepsze warunki godzinowe to t akie meliny były by nie do przyjęcia.Ludzie masowo odchodzą z firmy hrq do konkurencji i wcale mnie to nie dziwi. Dziwi mnie jednak podejście Pana Mateuszka (który żyje sobie we własnym, autystycznym świecie) dla którego pasją życia i największym osiągnięciem w pracy jest znalezienie dla pracowników, z których między innymi się utrzymuje, kwatery z 5€. Mój wpis powinien też dać do myślenia zarządowi firmy, bo już niedługo może się okazać że Pan mateuszek nie będzie miał dla kogo szukać kwater...no chyba że dla siebie, czego z całego serca mu życzę i nie pozdrawiam!

A ile tam pracowałeś? I co najważniejsze, na jakie warunki przystałeś rozpoczynając prace? bo widzę, że nie jesteś zadowolony z współpracą z tą firmą... :/

Adam Z

Padaja Tu mocne slowa. Wiesz ze po IP latwo Dzisiaj namierzyc trolla, a rzucanie oszczerstw typu,, okradanie,, konczy SIE w sadzie?

Pogon

Ta agencja klamie bo wysylala z jakis innych zrodel zdjecia warunkoch hotelowych gdzie widac sa idealne a na miejscu okazakuje sie co innwgo nie jehac do hulsa na hotel fatalne warunki

Spawacz Mysłowice

Nie polecam,pani która rekrutuje do prAcy jako spawacz w Imieliniu bezczelnie kłamie że moja kandydatura czeka u dyrektora firmy na biurku a on nic o tym nie wie

Firma to jedna wielka porażka. Jeśli ktoś chce jechać i zaraz wracać to polecam. Panie z biura nie mają żadnych kompetencji, umowy z błędami, wymagają dokumentów, a same nie wiedzą nawet jak one wyglądają. Po kilku dniach pracy na zakładzie okazuje się, że jest przestój, panie w biurze po zgłoszeniu (w środku tygodnia) nic nie zrobiły żeby sprawę wyjaśnić. Twierdziły, że praca będzie na przyszły tydzień, kazały czekać weekend, a w poniedziałek do pracy. Gdzie kilka razy było zgłaszane, że pracy nie ma na najbliższe dwa tygodnie. W poniedziałek na zakładzie okazało się, że pracy nie ma i trzeba wracać do domu. Robią z pracownika wariata i nie wierzą, że pracy nie ma. Zamiast skontaktować się z zakładem mają wszystko w (usunięte przez administratora) i piją kawę. Zakwaterowanie to następny hit, pomijając fakt, że ta pseudo firma potrafi wynajmować tylko meliny, człowiek wraca z pracy, a okazuję się że wyrzucają go z pokoju, bo przyjechała grupa z inwentaryzacji. Rozdzielają dwie osoby z innego projektu i dołączają do pracowników inwentaryzacji gdzie każdy pracuje na inne zmiany. Dramat. Wypłata rozliczona na najgorszej z możliwych grup podatkowych. Wszędzie się da a u nich nie. Brak zwrotu kosztów za dojazd gdzie było obiecane. Podsumowując szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy. A panią z biura polecam zmienić pracę, brak kompetencji właśnie tak się kończy.

Były Pracownik

Zgadzam się

Proszę o kontakt osoby które czuja się poszkodowane przez to firmę.i maja na to dowody. Proszę pisać na maila staszek844@interia.pl.

HRQuality

Szanowny Panie Stanisławie, wraz z Partnerką porzucili Państwo miejsce zlecenia podczas weekendu 20-21.11.20201r., mimo podpisanej umowy. W umowie, którą Pan podpisał jest zapis o konsekwencjach. Dodatkowo był Pan o tym informowany podczas rozmowy telefonicznej z koordynatorem projektu. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Oczywiście jeśli czuje się Pan poszkodowany w jakikolwiek sposób, to chętnie wyjaśnimy temat. Pozdrawiam, Zespół HRQuality

Stanislaw
@HRQuality

Oczywiście trzymacie się państwo prawa które jest dla państwa wygodne. Proszę sobie dokładnie sprawdzić daty bo wkradla się państwu pomyłka .Doskonale znacie państwo sprawę,liczyliśmy na państwa ludzkie odruchy i niestety jesteśmy zawiedzeni.My cenimy bardziej życie i bezpieczeństwo od pieniędzy. Zachęcam do osobistej refleksji. Z poważaniem Stanislaw

Stanislaw
@HRQuality

Oczywiście wszystko jest zgodne z literom prawa ,ale czy napewno ? Warto sprawdzić kilka innych zagadnień .Szanuje prawo polskie i niemieckie . Pozdrawiam Stanisław

Staszek

Bardzo dziękuję państwu za zainteresowanie. Proszę o kontakt osoby które miały problemy z podstawową opieką zdrowotną na terenie Niemiec. Zdjęcia z kwater które były dramatyczne też mogą się przydać Pozdrawiam Staszek

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Basia

Na skaner i kamizelke.Nie ma nawet plastikowej ochrony na identyfikator.

@Basia

Dokladnie.Ja mialam swoja plakietke na ident6fikator.

Lidia
@Basia

Hej, Order Pickerko :) Nie wiem, czy plakietka zalicza się do narzędzi pracy, ale chyba rozumiem, że chciałaś podkreślić w taki sposób, że nie bardzo obficie wyposażył Cię HR? Jeśli tak, to ok. Ciekawe, jak z kwaterą w Twoim przypadku, bo tu widzę narzekano...

Witam mógłby ktos cos powiedzieć o firmie, planuje jechac do pracy pod koniec stycznia i chce sie zapytac czy warto? Jak to wyglada?

@Kandydat

Witam. Można spokojnie zaufać tej firmie,Dojazd do pracy za darmo, zakwaterowanie również. Klimat w zespole różny ale można go dopracować. Wypłaty na czas. Polecam :)

@Kandydat

Wyplata na czas a co do warunków raz lepiej raz gorzej ale idzie przeżyć za te pieniądze pracy nie znajdziesz praca lekka

@normalny pracownik

Witam dojazd do pracy i zakwaterowanie miało być darmowe co do wypłaty wszytko zostało odciągnięte miałam zarobione 5.500 tys a na konto wpłynęło 2.800 zl większość odciągnęli dojazdy i zakwaterowanie chciałam się dowiedzieć czemu tak się stało pani P. Nie odbierała tel przez meila się z nią skontaktowałam też bez odzewu jednym słowem kicha

HRQuality
@Elka125

Szanowna Pani, bardzo proszę o Pani godność, abym mogła zweryfikować tę sytuację. Dojazdy do pracy i zakwaterowania zawsze były i są bezpłatne, nigdy Zleceniobiorcy nie mieli potrącenia z tego tytułu. Więc osobiście chciałabym sprawdzić skąd u Pani taka różnica w wynagrodzeniu. Rozumiem, że nie będzie Pani chciała podać tutaj swoich danych, więc proszę o maila: rekrutacja@hrquality.pl Chętnie zadzwonię i omówię z Panią zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Zespół HRQuality

Basia

Nie polecam tej firmy i radze uciekac poki czas.Bylam na inwentaryzacjach i nigdy wiecej z tej firmy juz nie pojade.Firma zatrudnia w wiekszosci osoby tzw.Trunkowe na ktore jestesmy skazani niestety we wspolnych kwaterach.Wstaje siw o 2 w nocy zeby jechac na inwentaryzacje na 5 rano a konczy sie juz o 9 rano.Zakwaterowania sa na wsiach gdzie do sklepu jest 50 min.na pieszo.Kwatery sa rozne i kobiety sa zmuszone przebywac razem z mezczyznami co jest bardzo krepujace.Pidpisujemy umowe na okreslony czas nie wiedzac o tym ze powrot jest na swoj wlasny koszt.A powrit z takiej wsi to koszmar ktory sama przezylam.Trzeba robic to co chce firma i jezeli orzyjezdza sie latem a firma mowi ze trzeba zostac do grudnia to trzeba zostac.Moze wtedy zjedzie sue nie nacswoj koszt.Nikt nie interesuje sie pracownikiem jak i za co wroci do kraju.Nikogo nie obchodzi ze masz letnie ubrania ze musisz wrocic pozalatwiac sprawy isc do lekarza czy przyjechac po leki i ubrania.Rzekomo pracownik jest ubezpieczony tylko nie wiem gdzie bo ja jak chcialam skorzystac z lekarza to byla awantura.Koordynator nie zna niemieckiego i raczej nie interesuje sie ludzmi.Jedyne co moge powiedziec pozytywnego to na sklepach natrafilam na super koordynatorow w tym Niemcow.To naprawde fajni ludzie.A p.Waldek i Dawid sa mega fajni i tylko ich bedzie mi brakowalo.

Jac_k

Pracowałem przez kilka projektów. Ogólnie dla normalnego człowieka który jedzie pracować żeby zarobić lub dorobić robótka super. Warunki mieszkaniowe znośne czasem b dobre, czasem tylko dobre ale jadę tam zarobić nie na balety. Najlepiej zorganizować sobie swoją paczkę ludzi dogadanych i heja. Darmowy dojazd, zakwaterowanie, pieniądze na czas, ubezpieczenie wszystko u mnie ok. Pozdrowienia dla całego zespołu HRQ Kraków

Olga
@Jac_k

Jak wyglądają warunki mieszkaniowe w HR Quality? Opiszesz? Ile można w firmie zarobić lub dorobić? :) Jeśli chodzi o kwestię 'dorobienia' to można pracować w firmie w niepełnym wymiarze czasu pracy? :P

@Olga

Witam warunki przez pierwszy tydzień były super po tygodniu wywieźli nas na jakąś wioskę do barakow brak prądu brak wody robactwo jednym słowem brud

Aeiou

Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy przez agencje na skrowini ogórków w Dingolfing. Czy są tuosoby, które wyjeżdżaly na sezon np rok temu i mogą powiedzieć jak było z pracą ( ile godzin, kiedy i jaka realna wyplata, warunki itp) tak naprawdę szczerze. Pozdrawiam

Lidia
@Aeiou

Chodziło Tobie o sortowanie ogórków w Niemczech przez HR Quality? https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sortowacz-ogorkow,lento.pl9e3acae0bc14be34a03dfa9d345d361b,krakow To jest te ogłoszenie. A mnie zastanawia, jaką ilość tych ogórków trzeba przewalić minimalnie, żeby uznali, że się nadajesz. Jeśli pojechałeś do tej roboty, daj proszę znaka.

Pieron.
@Aeiou

Ogólnie rzecz biorąc kobiety które siedzą w biurze HRquality minęły się z powołaniem. Jedna wielka ściema. Nie polecam tej firmy i żałuję że podjąłem współpracę z tymi ludźmi. Zero kompetencji.

Mateo
@Pieron.

Kolejna rzetelna opinia typowego trolla internetowego. Bez merytoryki bez konkretow… tylko sam hejt. Pytanie dlaczego co sezon te same osoby wyjezdzaja na ten konktrakt. Bo jest tak zle?

Biuro HRQuality
@Pieron.

Witam serdecznie, Szanowna Pani / Szanowny Panie, chętnie poznam szczegóły i dokładnie Pani / Pana opinię. Co miała/miał Pani/Pan na myśli, że "kobiety, które siedzą w biurze minęły się z powołaniem"? Zapraszamy do biura, porozmawiamy przy kawie. Łatwo jest oceniać innych :-) Proszę mi wierzyć, że praca jaką wykonuje nasz Zespół jest bardzo ciężka. Praca z ludźmi nigdy nie należała do najłatwiejszych. Biuro HRQuality

Zuza12
@Aeiou

Odradzam pracw u tej firmy klamce i (usunięte przez administratora)wszytko co obiecają nie zgadza się wogule (usunięte przez administratora) ludzi

@Aeiou

Dzień dobry zdecydowanie odradzam wyjazd do dingolfing ponieważ nie dawno wróciłam z tej pracy pieniądze to śmiech na sali liczba godzin pracy miało być do 10 zrobiło się nawet do 16 godzin także jednym słowem firma nie jest rzetelna okłamują ludzi i pieniądze jakie tam zarobiłam to większe zaeobie w Polsce zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
3.2/5 Na podstawie 39 ocen.

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.