Opinie o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. w Kraków

Onii

Nie polecam projektu inwentaryzacja, a szczególnie kordynatora ireneusza rumana. A raczej tlumana zero wgl jakiego kolwiek zainteresowania swoją grupą notorycznie prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. To starty Komuch jak większość ludzi podsumowała osobnika nie polecam.

@HR Quality

Jesteście dobrą agencja, macie wporządku koordynatorów, ale ten pan irek ruman to jest naprawdę aspołeczny i wulgarny człowiek. Jedzie i otwiera okno w zimę i pali papierosa - dym i reszta leci na cały samochód, w dodatku dumny się śmieje ze zakopcił ludzi(usunięte przez administratora) Znam doskonale państwa agencje i gdy były problemy z jakimiś pracownikami pomagaliście zazwyczaj (bez względu na skutek nie zostawiliście nas bez odzewu - za co szacunek bo ja bym się zirytował i zwolnił, a tu trzeba mieć jeszcze wytrzymałość psychiczna do pracowników, koordynatorów co są nad nimi i wymaganiami z bajki). Polecam wasze usługi !

normalny pracownik

Pracuję kolejny sezon dzięki tej Firmie(HRQ). Czytałem komentarze ludzi "niezadowolonych" Jestem pod wrażeniem,oczywiście w sensie negatywnym!!! Nie potrafię zrozumieć wymagań co niektórych pseudo pracowników. Mają zapewnione od początku,pracę,bezpłatny dojazd,pieniądze za przepracowany miesiąc zawsze na czas! Nie rozumiem wymagań! Praca jest dobrze opłacana,kwatery różne ale zapewniają z reguły odpowiedni standard! Czego oczekują ludzie którzy za zwyczaj mieszkają i żyją w borach.. brak mi słów ! Uważam że ludzie( jak to dumnie brzmi ;) )za pracę którą mogło by wykonywać nawet dziecko...należą im się ekstra profity. Żałosne !!! Wracajcie ludkowie tam gdzie wasze miejsce i nie psujcie opini Firmie która tak naprawdę daje wam szansę na odmianę waszego żałosnego losu. Nie pozdrawiam! Pozdrawiam za to pracowników Firmy HRQ, BO WIEM, żę starają się najlepiej jak mogą żebý ("fachowiec od liczenia ;) ) był zadowolony:)) I tyle w temacie!

@normalny pracownik

sądząc po twoim komentarzu, nie żle wchodzisz w tyłek tej firmie pewnie pierwszym podpierdzielaczem jesteś . Wracać to sam możesz tam z kąt przybyłeś i przeproś m..at...ke . Każdy ma inne standarty mieszkaniowe i nie każdy nie da sie traktować jak świniaka w oborze ....

HR QUALITY

SORTOWANIE OGÓRKÓW DINGOLFING , ZARABIA SIE 2000 ZŁOTYCH ZA 2 TYGODNIE PRACY , PODKRESLAM ZŁOTYCH! (usunięte przez administratora)

Anka

Niestety też źle trafiłam. Dużo wolnego, więc wypłata to koszmar.Przez 3 tyg - 116 godzin. A Kwatera piękna, willa poprostu. ALE!!!! W tej kwaterze nie wolno nic poza spaniem, jedzeniem, praniem i kąpielą. Ani muzyki, ani ktoś nie może na "kawę " przyjść .... Nawet jeśli jest pracownikiem firmy. Skojarzenia..... klasztory Jednak z moich obserwacji to szefostwo firmy ma takie wytyczne.....

@hr

Para na projekcie sortowni super praca i mieszkanie pieniądze też niczego sobie moim zdaniem najlepsza agencja na jaką trafiłem i napewno wyjadę na inne projekty z tą agencją osoby w biurze też kompetentne pozdrawiam panią Andzelike bardzo pomocna osoba i kompetentna zawsze pomocna i odbierająca telefony z czystym sumieniem polecam agencję i prezesa pana Łukasza prze miły człowiek i bardzo pomocny

Chips
@normalny pracownik

To pracuj , myślę że każdy może wyrazić tu swoją opinię zła lub dobra , wolna wola wypowiedzi aczkolwiek uważam że źle opinie też nie powstają z niczego.

@normalny pracownik

Wracajcie ludkowie tam gdzie wasze miejsce i nie psujcie opini Firmie która tak naprawdę daje wam szansę na odmianę waszego żałosnego losu. Nie pozdrawiam! Odmianę losu? Niektórzy mają wyższe ambicje niż praca w tej firmie ;) i każdy może przedstawić swoją opinię w tym też negatywna i tego nie zabronisz .

@Chips

Masz rację,każdy może wysyłać opinie(I dobrze,bardzo dobrze) Ale niech będą one obiektywne. Pozdro

Potwierdź swoją rację!

Po prostu ja
@normalny pracownik

Mówisz mogłyby wykonywać dzieci.To czemu trzeba sprowadzać pracowników z innych krajów skoro taka łatwa,lekka i przyjemna jest ta praca?I to teraz w czasie ponoć kryzysu i braku pracy?Fakt niektóre opinie są przesadzone ale wiele to prawda.

Squano
@normalny pracownik

Od 5 lat pracuję przy inventach w Niemczech. Moje pierwsze wrażenie było takie, że jest to praca lżejsza od leżenia. Podtrzymuję to. Obojętne jaki jest wynajmujący. Liczy się dla jakiej firmy wykonuje się pracę. Kwatery też były różne, nawet takie, gdzie były owady. Chcę się zapytać tych gnoi, którzy tak narzekają, czy zarobią w Polsce 40 zł. na godzinę(stawka brutto+10%). Idioci weźcie się do myślenia i roboty. To wcale nie jest takie trudne.

Ciągle pracownik

ahh...@nienormalnypracownik dobrze, że Ty chociaż trzymasz cały czas ten wysoki poziom pracy i wnosisz ciągle nową jakość w rozwój gospodarczy tego kraju, gdy inni schodzą na psy :D Show me the way - jak to się robi :D ?

Marta43
@normalny pracownik

Witam żałosna to jest ta firma kłamcy i (usunięte przez administratora)wypłaty śmieszne, zakwaterowanie jak na melinie ,a już nie wspomnę o kontaktowaniu się z firmą zero odzewu z ich strony taka firma nie powinna istnieć a co zatrudniać pracowników badziewie

Były Pracownik
@normalny pracownik

Niestety miałam styczność z tą firmą i bardzo żałuję. Nie jestem osobą jak to pan nazwał ...wymagającą ale na pewno też nie taką która będzie mieszkać w pokoju jednoosobowym bez grzejnika i z wybitym oknem. Za 6 dni pracy w normalnej agencji dostaje się na pewno więcej niż (usunięte przez administratora)e. Jeżeli panu to odpowiada to życzę powodzenia ????

Aska
@Chips

W punkt

pracownik Nowy wpis

Lukasz Nowy wpis

Tam się zarabia mniej jak w Polsce. Jedna wielka ściema

Krzysiek Nowy wpis

Z czystym Sumieniem nie polecam tych (usunięte przez administratora). Tłumaczę fakt umowa zlecenie to jedno, miałem wypadek nie z mojej winy , wózek najechał mi na stopę , skutkiem tego bylo zlamanie 4 palców i uszkodzenie polowy stopy, byłem totalnie nie zdolny do pracy po wypisie z niemieckiego lekarza, po operacji , zamiast być człowiek dla człowieka i dać dokończyć leczenie w Niemczech, tzn wyciągnąć druty w nodze plus dojść do siebie ,stwierdzili że rozwiążą ze mną umowę i tyle i do dnia dzisiejszego mam problem z polskimi lekarzami by co kolwiek zrobić z tą nogą, życzę tej agencji szybkiego upadku i wylądowaniu na ulicy tych nie ludzi !! Póki pracujesz nie ma skarg jest okey, będziesz miał wypadek czy coś dowidzenia.. jak można potraktować tak drugiego człowieka bo ważniejsze jest parę euro dla nich. Ja zdrowia nie odzyskam A wy te euro se wsadzcie w (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Polecam panią rekruterke Dagmarę. Bardzo sympatyczna i zawsze pomocna. Z strony tej pani jak najbardziej wszystko okej .

Aplikowałeś na stanowisko Operator maszyn oferowane przez firmę HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakie warunki pracy są w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Magazynier?

Pracownik Bad Schwartau

Witam,niestety nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami na temat tej firmy,pracowałam z nimi 7 miesięcy i nie mam nic do zarzucenia.Nawet teraz po skończonym projekcie mam doskonały kontakt z panią Angeliką, jestem bardzo zadowolona zarówno z warunkami mieszkaniowymi jak i z wypłata , chętnie podejmę pracę dalej z tą agencja Katarzyna

@Pracodawca

Nie polecam cyganiom na wypłatach jak mogą jak sobie nie pilnujesz w biurze sami guwniarze co nigdy prawdziwej roboty niewidzieli,jak się odezwiesz i coś powiesz to później od ciebie telefonu nieodbieraja .Kapitał zakładowy 5000tys złotych na umowie zlecenia .Wmawiają innym że się dotatkuw zrzeki nie informując ich o tym dowiadujesz się dopiero po wypłacie. Tak Pani Dagmaro i Panie Łukaszu.Projekt landshut!!!

HR Quality
@@Pracodawca

Szanowny Panie/Pani, niestety do anonimowego komentarza nie jesteśmy w stanie się odnieść, dlatego jeśli nie ma Pan/Pani nic do ukrycia, proszę o przedstawienie się z imienia i nazwiska, a wtedy sam osobiście się z Panem/Panią skontaktuje i zajmę Pana/Pani tematem. Niestety słownictwo którego Pan/Pani używa w stosunku do osób, które, co mogę osobiście potwierdzić, charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, sprawia, że zakończenie rozmowy było w tym wypadku jak najbardziej sensowne. Wszystkie uwagi chętnie rozwiążemy, jednak wymaga to wzajemnego szacunku. Pozdrawiam Mateusz K.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. odbywa się w siedzibie firmy?

Oliwia bad schwartau

Współpracę z HR Quality wspominam bardzo pozytywnie. Pani Amanda świetnie spisała się jako koordynatorka i zawsze była gotowa do pomocy. Zakwaterowanie spełniło moje wymagania; mieszkania naprawdę ładne i dobrze wyposażone. Dobre pieniądze, przyjemna praca. Z pewnością jeszcze podejmę współpracę z tą agencją.

HR QUALITY

Dominika
@HR QUALITY

A to wcześniej nie dostaje się informacji ile będzie się zarabiać?

@Dominika

Dostaje, ale potem i tak dostajesz mniej. I to o wiele mniej. Np o 400 euro

Maciek
@HR QUALITY

2 tys za dwa tygodnie??? W biedronce zarabia się więcej. I nie trzeba wyjeżdżać do Niemiec z dala od rodziny. Myślę ze hr quality powinno się w zamknąć w psychiatryku.

@Dominika

Podaja kwotę brutto a przez telefon kłamią ile będziesz miała netto. Niestety w dniu wypłaty to wszystko okazuje się kłamstwem.

Olga

Zgłaszałeś gdzieś ten problem, może zaszła jakaś pomyłka po prostu przy rozliczeniu? Powiesz ile tak netto msc wyciągałeś?

Anka

@hr

Pracownik Schwartau Werk 1

Jestem zadowolona i usatysfakcjonowana z poziomu usług HRQ. Wspaniały projekt, profesjonalizm ze strony pracowników HRQ, idealne zakwaterowanie, godna pochwały opieka i wsparcie ze strony HRQ. Polecam i zapewne nadal będę korzystała z pośrednictwa tej Agencji. ŻYCZĘ by każda agencja reprezentowała taki poziom jak HRQ Polska SP,. z o.o. Sp.k. Kraków Pozdrawiam wszystkich i dziękuję Małgosia Kwiatkowska

Pracownik sortowni

Witam,.... jestem bardzo zadowolona ze współpracy z HRQ. Nawet gdybym chciała nie mam się do czego przyczepić. Kontakt z firmą bez problemów, wynagrodzenie na czas, a nawet wcześniej, kwatera godna mieszkania. Jak najbardziej polecam!!!!!!!

Artur

Witam,....no nie wiem czy moja opinia się spodoba, ale ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z HRQ. Nawet gdybym chciał, nie mam się do czego przyczepić. Kontakt z firmą ok, rekruterka Pani Amanda super, praca ok , kasa ok, kwatera ok, ludzie spoko, Pracuje , zarabiam , zwiedzam. Jeśli taki poziom HRQ utrzyma , będę chciał z tą firmą współpracować jak najdłużej. Pozdrawiam,Artur z projektu w Bad Schwartau .

Onii

tragedia HR quality
@Onii

pracowałem 10 miesięcy pod koniec mojego projektu oszukali na pieniądze , nie odbierają telefonów ani nie odpisują na maila, jednym słowem ręce mi opadają , mógł bym dużo pisać na ich temat co przeżyłem i jak okradają rodaków. Ludzie omijajcie tą firmę z daleka .

HR Quality
@tragedia HR quality

Szanowny Panie, niestety na podstawie anonimowego nicku nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pana sytuacji. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny który widnieje na Pana umowie. Chętnie postaram się wyjaśnić Pana problem. Pozdrawiamy Zespół HR Quality

@HR Quality

Czy w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. są szkolenia zewnętrzne?

Wojtek.W.

Dostałem dzisiaj wypłatę za listopad i jest w porządku. Nie jestem pracownikiem biura zaznaczam. Moje imię jest prawdziwe w nicku a nazwisko zacsyna siw na W. Jest ok.

Beata
@Wojtek.W.

To czym się zajmujesz w firmie skoro nie jesteś pracownikiem biura? Dostałeś odpowiednią kwotę? Wszystko z wypłatą jest w porządku?

Rafał Włodarczyk

Pracowałem ponad rok zatrudniony przez HR Quality. Obecnie mam przerwę, ale polecam tą firmę. Stały kontakt z koordynatorami projektów, zawsze mogłem liczyć na ich pomoc i szybkie działanie. Jesli chodzi o kwaterę warunki dobre. W razie jakich kolwiek problemów zawsze miałem mozliwośc zmiany mieszkania w porozumieniu z koordynatorami. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, zgodne z warunkami umowy. Mozliwosc otrzymywania zaliczek na poczatku swojej pracy to równiez kolejny plus dla tej firmy.

Karola72

Uważajcie ludzie. Pozytywne wpisy piszą pracownicy z biura a nie ludzie którzy zostali (usunięte przez administratora) przez hrq.

Kodorska
@Karola72

Pani wybaczy ale ja nie jestem z biura tylko pracowniczką inventu nie mam powodu żeby kogoś tu (usunięte przez administratora) napisałam jak ja zostałam potraktowana bardzo pozytywnie przez panie z HR i z wypłata jak do tej pory nie miałam problemu wszystko się zgadzało ,kwatery jak już pisałam wcześniej też były ok . Nikt nikogo na siłę nie trzyma jak komuś się nie podoba może wrócić do domu...Więc w czym problem jak mi by było coś nie halo wsiadam w busa i robię powrót proste.

Karola72
@Kodorska

Uwaza pani ze krzesło, łóżko, zbiorowa brudna kuchnia i ogólny brud, trochę smrodu, wsie zabite dechami gdzie do najbliższego sklepu 10km a agencja zabrania jechać do sklepu busem jest ok???? Proszę nie kłamać przynajmniej, bo te kłamstwa tutaj nie przejdą

Grzegorz

Jeszcze raz Panu/Pani napiszę, jeśli Pan/Pani kogoś pozywa o tak poważne oskarżenia jak kradzież czy (usunięte przez administratora) proszę się przedstawić z imienia i nazwiska. Myślę, że osoba (usunięte przez administratora) czy okradziona nie powinna mieć nic do ukrycia. Narazie to Pan/Pani się jawi jako potencjalny (usunięte przez administratora) Oszczerstwa wobec firmy spotkają się z ewentualną odpowiedzialnością karną. Jeśli ma Pan/Pani zarzut do firmy są od tego odpowiednie instytucje, ale zapraszamy też do centrali firmy, aby wyjaśnić sytuację jeśli czuje się Pan/Pani niesłusznie potraktowana. W innym przypadku Pana/Pani słowa nie mają tu większego znaczenia.

Renata

Można więcej informacji?

AśkaM
@Grzegorz

Panie Grzegorzu osoba która napisała ten post czy jak to nazwać ma rację. Pracowałam dla tej agencji rok temu i dziwnym trafem z wypłaty zniknęło mi około 300 euro a dzwoniłam dwa dni wcześniej i osoba która odebrała telefon twierdziła ze nie ma żadnych potrąceń. Niestety były. To sa zakłamani ludzie,oszuści i (usunięte przez administratora) Te komentarze nie piszą (usunięte przez administratora) Ani nie są to kłamstwa. Sama jestem ofiarą można powiedzieć tej pseudo agencji która tylko czeka by cos zabrać pracownikowi. Ta agencja powinna byc juz dawno zamknięta a jej pomysłodawcy zamknięci w więzieniu. Na pytanie jaka jest stawka netto odpowiadają zupełnie czymś innym, śmiech na sali. A te dobre komentarze nie piszą pracownicy tylko sama agencja. Bo nikt dobrego słowa nie napisze o tej pseudo agencji. Ta agencja to kpina. Nie wspomnę juz o mieszkaniach w których panuje ogólny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Rzadko trafiają sie mieszkania do zamieszkania. Ale słyszałam ze ktos im siw dobiera do tyłka, nie wiem niestety kto ale życzę tym ludziom powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
3.2/5 Na podstawie 39 ocen.

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.