Opinie o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. w Kraków

Maria

Przeglądam stronę internetową HR Quality: https://hrquality.pl/recruitment-oferty-pracy/. Interesuje mnie stanowisko Key Account Menager, ktoś zna zakres obowiązków na tym stanowisku?

Czy rozmowa rekrutacyjna w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. odbywa się również w języku angielskim?

Normalny pracownik

Witam Tak, preferowany język Polski,Angielski i niemiecki. Mile widziana inteligencja. W zasadzie to wszystko????

Pytający Człowiek

Miałbym kilka pytań do osób, które są obecnie (były) na wyjeździe na inwentaryzacje: 1. Na miejsce do Niemiec trzeba dojechać na własny koszt? 2. Do którego wypłacają wynagrodzenie? 3. Wypłacają zaliczki?

Michal
@Pytający Człowiek

Witaj Pytający Człowiek :-) Ja jestem obecnie w pracy w Niemczech, wyjechałem początkiem października, więc bus wyjeżdżał z Krakowa, ale dwie osoby dołączyły do mojego zespołu w listopadzie i musiały dojechać we własnym zakresie. Wynagrodzenie ja zawsze miałem na czas, do 15. dnia miesiąca jeśli wypłata w złotówkach, a za grudzień mają wypłacić podobno jeszcze z końcem grudnia, tak mówili, że mieli w zeszłym roku. Ja zaliczki nie brałem, ale u mnie w grupie dostali jak prosili.

Pytający Człowiek
@Michal

Dziękuje Panie Michale za odpowiedź.

Niestety negatywne opinie nie biorą się znikąd. Umowy zawierane w taki sposób aby oszukać pracownika. Ostania inwentaryzacja nocka, wybija godzina 00:00 gdzie teoretycznie i praktycznie jestem bez umowy i pracuje na czarno, ale w biurze twierdzą że nie mam racji i pracuj dalej. Do Polski wracasz już bez umowy oraz z ostaniej inwentaryzacji. Koordynatrzy bez języka jak się trafi jeden na trzech z językiem musi robić pracę innych gdzie ma więcej 50 euro jak osoba licząca. Niestety korzysta że swojego prywatnego telefonu i te śmieszne 50 euro opłaca rachunek telefoniczny???????? mieszkania często tak dramatyczne że ludzie nie chcą tam zostać. Przeprowadzki które często nie mają większego sensu, zostając na poprzedniej kwaterze mamy bliżej do pracy jak z nowej. Zero sensu i logiki. Kierowcy którzy nie mają zastępcy, a jeśli się coś wydarzy bus zostaje bez kierowcy. Większość pracowników to patologia, pijacy takie właśnie osoby przyjmuje hrq do pracy. Byłby sytuację że kierowca potrafił na przerwie wypić kilka piw a potem odwozil pracowników do domu. Problem alkoholowy tam to standard. W poniedziałki standardowo brakowało kilka osób na sklepie przez kaca. Pani ewelina z biura zajmująca się kawaterami to totalne (usunięte przez administratora) nadające się jedynie do zwolnienia. Jak podskoczysz pokaże ci rogi i focha. Z resztą kto był to widział. Cieszę się że moja kariera w tej firmie już się zakończyła, jest wiele firm dających pracę przy inwentaryzacjach które są naprawdę extra. Szkoda czasu na hrq

Cała prawda dlatego też opuściłam tą firmę robiąc odpowiednią opinie , adekwatną do jej postępowania względem pracowników i ogólnie.

Pracownik inwentaryzacji

Witam zgadzam się z niektórymi twoimi zdaniami Kordynatorzy czasami biorę pieniądze za coś co się podejmują tylko czasami u ciężko przekazać ludziom czasami trzeba się prosić aby wysłał grafik na dany tydzień W HR QUALITY to ciężko znaleźć dobrego kierowce jeżdżę i widzę co się dzieje jak niektórzy narzekają na kierowców co do mieszkań i tych przeprowadzek zgadzam się się nie przemyślane liczy się cena za kwaterę a na paliwo więcej stracą Co do pracy to nie ma co narzekać tylko ludzi którzy przyjeżdżają to wyrwani z łańcucha bo pewnie w domu tego pewnie pija

you

Zgadzam się z tą opnią powyżej

Aplikowałeś na stanowisko Operator maszyn oferowane przez firmę HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy pracodawca HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Squano

HRQuality nie jest twoim pracodawcą, tylko wynajmującym pracowników.

Czy można liczyć w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Gej

Hahaha jaka prywatną opiekę medyczną? To nie umowa o pracę w Polsce w renomowanej firmie.

Ola

Tak, firma zapewnia prywatną opiekę medyczną Generali. Sama miałam konieczność wizyty u stomatologa będąc w Niemczech i na następny dzień po zgłoszeniu odbyła się wizyta.

Denys.Razrabiaka

Super firma, polecam

Magdalena
@Denys.Razrabiaka

Właśnie zastanawiałam się, czy warto wysłać CV do HR Quality. Napisałeś, że polecasz firmę. A na jakim stanowisku pracujesz? Co trzeba tam robić?

@Magdalena

Nie warto , resztki płacą na ZUS a w grudniu w ogóle nie zostały odprowadzone składki za pracę. Oszusty.

HRQuality

Szanowna Pani, w grudniu wypłacaliśmy dla Pracowników dwie wypłaty - za listopad (zgodnie z zapisem w umowie) oraz po zakończonym kontrakcie z końcem roku otrzymali Państwo wypłatę za grudzień, choć według umowy powinno to nastąpić w styczniu. Była to prośbą większości z Państwa, aby otrzymać pieniądze jak najszybciej. Do ZUS odprowadzane są składki raz w miesiącu, co oznacza, że zrobiliśmy wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jeśli miałaby Pani jakieś pytania do powyższego, to zapraszam do kontaktu z biurem. Pozdrawiam serdecznie, HRQuality

Kamyk

Za żadne grzechy nie polecam tego biura do (usunięte przez administratora)koordynatora (usunięte przez administratora)nie umiejący nawet odebrać telefonu polecam biuro osobiście pokazać gdzie jest zieloną słuchawka bo ja przed wyjazdem dzwoniąc do tego pajaca to nie odbieral a chciałem znać lokacje na którą miałem przyejchac żeby podać kierowcy gdzie ma mnie zawieść dobra chrem tam podala jakas inna kobieta co miałem numer w e-mail niby od zakwaterowania ok spoko jest sobota dzwonię do tego (usunięte przez administratora)koordynatora żeby poinformowac że wyjechałem i mniej więcej o której będę spoko nie odebrał więc napisałem SMS klawiatura chyba była taka nowoczesna bo nie odpisał nawet ale luz lekkie obawy nie powiem że nie kierowca zrobił przerwę na obiad dzwonię znów ale komórka technologiczna więc nie wiedzial jak odebrać najwidoczniej awansują tam na ala koordynatora z łapanki l ty dziś będziesz a tamten jutro mhm mniejsza o to dojechałem na niby tą lokacje o 4 rano kolejne telefony że już jestem itd oczywiście wiadomo Jerzy osioł ma to w (usunięte przez administratora) plbo komorka technologiczna w końcu 21 wiek to i pewnie on smartfona se kupił co nie umie nawet odebrać z niego połączenia albo odpisać po 8 godzinach stania próbowania się dodzwonić nie dało skutków i człowiek musiał wrócić do PL gdzie koszty są ponad 700 zł tak tak mnie busy kosztują 350 zł więc tak szczerze pijąc kawkę drogi Jerzy i ta pani co przeszkodzilem jej w wolnej niedzieli bo chciałem podziękować za miłą współpracę nie burz się następnym razem do ludzi bo jak ty kobieto byś stała 8 godz na podwórku wokół samych Rumunów i cię obserwujac i po samej drodze ponad 20 godzinnej też byś zapewne chciała odpocząc to tyle na temat tego biura a ja pasażer nawet opowiadał że kiedyś wysłaliście człowieka a nawet na miejscu nie wiedzieli że ma ktoś być więc jak to ta pani dziś z wielkim żalem odpisujac ze ma 300 ludzi proponuje zaparzyć sobie Melissę jak do takiej roboty się pani bierze w Holandii mają po więcej ludzi i mają lepszą organizację jak wy a więc pozdro panie Jerzy uśmiechnij się czytając to i przyjedź na mazury nauczę obsługi telefonu bo (usunięte przez administratora) jak jesteś koordynatorem to się odbiera nie pozdrawiam i środkowy palec na takie biura

Jest ok

Ok

Grzegorz B

Bardzo dobry i rzetelny pracodawca, świetna atmosfera pracy, możliwość rozwoju zawodowego. Polecam wszystkim zainteresowanym pracy w Agencji Pracy Tymczasowej.

@Grzegorz B

Nie ma to jak komentarze wystawiane przez pracowników firmy HR Quality i szefów.

Adrian Huk
@Michał

A czy tu jest zakaz wystawiania opinii przez pracownikow HR Quality o pracodawcy? Wiecej obiektywnosci frustracie

Zadowolony z pracy
@Michał

Typowy zakompleksiony polaczek... Tylko gada, a tak naprawdę nic nie robi. Pierwszy do marudzenia, do wytykania ludziom niedoskonałości, wtrącania się w ich życie, oceniania, skupiania się na innych, a nie na sobie. Pajac, ktory mysli ze wszystko mu sie nalezy

@Adrian Huk

Zakompleksione jest biuro i cała firma ,która nie radzi sobie z negatywnymi komentarzami :D

Zadowolony z pracy
@Michał

Pajacu jestem na kontraktorce w Nienczech Tak jak (usunięte przez administratora)tylko Ja w odroznieniu od ciebie nie jecze caly czas tylko pracuje. Jakbys byl inteligentniejszy to bys zostal team leaderem Ale ty tylko potrafisz sie nachlac i pieprzyc glupoty I siac teorie spiskowe. Na szczescie tacy koncza szybko. Cwaniaki w necie..:.sieroty w realnym swiecie

Michal
@Zadowolony z pracy

Haha na jakiej podstawie uważasz że pije i różne takie bzdury które wypisujesz? Nawet człowieku mnie nie znasz i nie wiesz kim jestem ;) ale Patoka , która zatrudnia Firma haha Pozdro ziomku

normalny pracownik
@Zadowolony z pracy

Masz rację w 100% Pozdrawiam.????

Jakub

Pracuje przez nich w Dan Caje w Chrzanowie 15 zł na godzinne w sumie za dość lekka prace jest ok - szczególnie dla studenta sie opłaca bo bez ZUS i podatków ???? i grafik można ogarnac

Tomasz J.

Razem z dziewczyną jesteśmy w Niemczech . Można się dogadać na nocleg, warunki OK . Kasa się zgadza ????

Endi

Pełen profesjonalizm. Koordynator wszystko wyjaśnił mi od A do Z na temat oferty. Współpracuję z nimi już ponad rok i jestem bardzo zadowolony.

Wiecie czy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ktoś

Tak laptop,smartfon i co tylko zechcesz,nawet polską telewizję

Grzegorz Boczon

Mamy kilku pracowników w pracy zdalnej i jak najbardziej narzędzia pracy typu laptop, czy telefon komórkowy są standardem. Pytanie o jakie stanowisko Pani/Pan pyta ?

HR Quality

Szanowni Państwo, jestem Pracownikiem firmy HRQuality i pracuję w biurze w Krakowie. Naprawdę czytając poniższe opinie bardzo mi / nam przykro. Droga Pani @Anonim @Nieważne (z Zespołu 15) doskonale Pani wie, że argumenty, których Pani używa są nieprawdziwe. Odnosząc się do Pani każdego punktu i zarzutu: - ilość przeprowadzek & odległości do pracy - sama Pani pisze, że odległości do pracy są dalekie. Więc jak mamy zredukować ilość przeprowadzek skoro miejsca pracy od Klienta są tak rozmieszczone? Albo będziemy Państwa przeprowadzać codziennie, albo zredukujemy ilość przeprowadzek i odległość do pracy będzie zdecydowanie większa -uszkodzenia na kwaterze - skoro na kwaterze mieszka tylko ośmiu naszych Pracowników i w dniu wyprowadzi właściciel zgłasza szkody (mają Państwo całą korespondencję mailową oraz zdjęcia i rachunek), to kto jest odpowiedzialny za te szkody? - dodatek urlopowy - dodatek urlopowy w wysokości 10% jest wypłacany z każdą wypłatą, jest to 10% wynagrodzenia brutto bez dodatków i premii - tak jak informowałam Panią telefonicznie i mailowo - Dział Kadr będzie mógł dokładnie przedstawić rozliczenie i czarno na białym przedstawić wartość dodatku - oczywiście jeśli nadal nie jest Pani przekonana o prawidłowości, proszę o kontakt z odpowiednią Instytucją, która przeprowadzi kontrolę, nie mamy nic do ukrycia - brak kontaktu z biurem - Szanowna Pani, na prawdę tak jest? Biura standardowo pracują w godzinach 08:00 - 17:00, proszę zweryfikować w jakich dniach i godzinach Państwo dzwonią do nas - sobota, niedziela, wieczór, noc - nie zważają Państwo uwagi na porę kontaktu. Państwo wyjeżdżają na kontrakt 2-3 miesięczny i chcą, aby biuro było dostępne 24h/dobę. Tylko, że my Pracowników oddelegowanych mamy przez cały rok - bez dwóch tygodni grudnia - czyli według Pani słusznie byłoby, aby ta dostępność była cały czas bez jakiejkolwiek przerwy? Na prawdę pisząc takie komentarze, jest Pani szczera? Szanowna Pani z Zespołu 15, jeszcze raz podkreślę, że Inwentaryzacje mają taki charakter, że jest to mobilne miejsce pracy i to nie ulegnie zmianom o czym Państwo doskonale byli poinformowani w procesie rekrutacji. Ponadto skoro jest Pani tak niezadowolona ze współpracy, a jest Pani na kontrakcie z naszą firmą trzeci raz a na tej edycji od 07.10, to proszę o złożenie wypowiedzenia, ma Pani do tego prawo, nikt nie zmusza Pracowników do pozostania na kontrakcie. Pozdrawiamy, Zespół HRQuality

Grzegorz Boczoń

Do użytkownika @anonim , który nie ma odwagi przyznać się z imienia i nazwiska....jestem przyzwyczajony do tego, ze Polacy jak piszą opinie to zazwyczaj tylko te negatywne zwłaszcza na agencje pracy, ale przede wszystkim ja jako właściciel firmy nie pozwolę na to, żeby obrażać naszych pracowników. Post Pana/Pani pokazuje tylko poziom jaki Pan/Pani representuje....w trosce o Pański/Pani stan psychiczny proponuje się spakować i wrócić do Polski, a wszelkie złe rozliczenia godzin zgłosić w sądzie pracy. Przecież od tego są instytucje? Ja jako właściciel firmy nie przypominam sobie, żeby którykolwiek pracownik był przez nasza firmę (usunięte przez administratora) na rozliczeniu godzin. Pomyłki się zdążały, bo kto się nie myli, ale nigdy nikogo nie odszukaliśmy. Ja w odróżnieniu do Pana zgłoszę tego typu posty do odpowiednich organów, bo nie może być tak, ze ktoś będzie szkalował firmę podając bez konsekwencji nie prawdziwe informacje o firmie i jeszcze wyzywać od najgorszych pracownikow. Wstyd mi za takich rodaków i sugeruje się spakować i opuścić kwaterę. Proszę się również nie martwić o nasza firmę, mamy ponad 250 zadowolonych pracowników w Niemczech na inwentaryzacjach i chce w ten sposób pokazać ile warta jest Pana/Pani opinia. Zapraszam tez do naszego biura, aby osobiście ze mną wyjaśnić wszelkie nasze uchybienia jeśli pokrywają się one z prawda. Ps. Swoją droga Drogi @gowork zeszliście na naprawdę żenujący poziom, ze pozwalacie anonimowo użytkownikom obrażać firmy i ich pracowników. Wstyd!

Hej
@Grzegorz Boczoń

Przyjedź tu i zobacz jakie są warunki , a nie wielki pan z ciebie . Wiadomo że bronisz swoich interesów. Nie ciesz się z tyłu zadowolonych osób bo na wyjeździe jest ich coraz mniej zadowolonych. To wytłumacz to czemu wciskacie kit z 10 procentami że są w wypłacie jak ich nie ma. I dlaczego innym busom płacicie pracownikom za dojazd długi do pracy a innym nie? Czemu zdzieracie pieniądze z pracowników za uszkodzone rzeczy bez paragonu bez żadnej faktury. Z głowy kwoty wymyślacie? Jedna rzecz tu która została według was zniszczona przez Polaków kosztuje co najwyżej 50 euro a wy zdarliacie 1700 zł.

Niewazne

(usunięte przez administratora) Robi z ludzi idiotów. Kłamie co do kwater , wysyła zdjęcia całkiem inne mieszkań. Załatwia najgorsze mieszkania. Jak dla świń a nie ludzi. Często tlumaczy właścicielom to co ona chce a nie to co pracownik zgłasza nieprawidłowość związana z mieszkaniem. Zdarza się że i ściągają pieniądze za zniszczone czy uszkodzone rzeczy w mieszkaniach które nie zostały zniszczone z winy pracownika na żadnej podstawie. Bez faktury bez paragonu tylko kwota(usunięte przez administratora) wymyślona, nie argumentując tego niczym. Odradzam. Szkoda nerwów. Idzie dostać depresji i nerwicy z bezsilności.

Grzegorz Boczon
@Niewazne

Kolejna wypowiedz klasa.... proponuje się bezpośrednio ze mną skontaktować telefonicznie, a nie ukrywać pod milionem anonimowych nickow i bazgrac bzdury w internecie. Czego się Pan/Pani ukrywa skoro jest tak zle?

Hej
@Grzegorz Boczon

W internecie nie podaje swoich danych a jak Ty podajesz to twój problem. Nie jesteś tu więc nie wiesz jakie jaja się tu dzieją. Mam e-maile od Pani M i E. Które są dowodami na to jak panie zbywają nas pracowników i nasze problemy związane z godzinami pracy czy kwateronkow .

Grzegorz Boczoń

Do użytkownika @niewazne , który nie ma odwagi przyznać się z imienia i nazwiska....jestem przyzwyczajony do tego, ze Polacy jak piszą opinie to zazwyczaj tylko te negatywne zwłaszcza na agencje pracy, ale przede wszystkim ja jako właściciel firmy nie pozwolę na to, żeby obrażać naszych pracowników. Post Pana/Pani pokazuje tylko poziom jaki Pan/Pani representuje....w trosce o Pański/Pani stan psychiczny proponuje się spakować i wrócić do Polski, a wszelkie złe rozliczenia godzin zgłosić w sądzie pracy. Przecież od tego są instytucje? Ja jako właściciel firmy nie przypominam sobie, żeby którykolwiek pracownik był przez nasza firmę (usunięte przez administratora) na rozliczeniu godzin. Pomyłki się zdążały, bo kto się nie myli, ale nigdy nikogo nie odszukaliśmy. Ja w odróżnieniu do Pana zgłoszę tego typu posty do odpowiednich organów, bo nie może być tak, ze ktoś będzie szkalował firmę podając bez konsekwencji nie prawdziwe informacje o firmie i jeszcze wyzywać od najgorszych pracownikow. Wstyd mi za takich rodaków i sugeruje się spakować i opuścić kwaterę. Proszę się również nie martwić o nasza firmę, mamy ponad 250 zadowolonych pracowników w Niemczech na inwentaryzacjach i chce w ten sposób pokazać ile warta jest Pana/Pani opinia. Zapraszam tez do naszego biura, aby osobiście ze mną wyjaśnić wszelkie nasze uchybienia jeśli pokrywają się one z prawda. (usunięte przez administratora)

Firma porządna , dobre wypłaty , atmosfera , rekrutacja. Naprawdę nie można było nic zarzucić. Do czasu jak wszystko. Na początek zacznę od przeprowadzek , jest ich bardzo dużo od 5 nawet do 14 w ciągu 3 miesięcy , te przeprowadzki często są bezsensowne ponieważ inwentaryzacje są w tych sklepach bliżej poprzedniego zamieszkania niż po przeprowadzeniu w nowe miejsce. Za dojazd do pracy niekiedy jest aż 500 km gdzie nie ma za to płacone. Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy w tej firmie . Aczkolwiek nie wiem w jaki sposób obliczają czas pracy kiedy widząc dokładna godzinę zakończenia na skanerze zapisuje w zeszycie , nie zgadzają się te godziny z tym co oni mają w raportach w biurze. Czyli jasne jest to że tam utną 10 minut tam 30 , nawet i potrafią uciąć 2 h bez podstawnie i w ciągu miesiąca uzbiera się ładna ilość godzin i pieniędzy do ich kieszeni. Nigdy nie było takich mahloj jak teraz robią. Oszukują na godzinach i mam na to dowody . Lalunie w biurze są milusie ale przed wyjazdem. Na wyjeździe nie pomagają , nie potrafią wytłumaczyć najprostszych rzeczy typu " gdzie są pieniądze 10procent URL które kiedyś były ( czyli 10 procent z wypłaty dodatkowego wynagrodzenia) , twierdzą że są w wypłacie w brutto choć patrząc na pasek wypłat nie ujrzysz tych pieniędzy. A w ogóle ludzie dopytują o ten dodatek a te panie albo nie odbierają telefonów , albo jedna na drugą zgania że odpowie na pytanie . Busy są niesprawdzalne przed wyjazdem. Było i tak że bus z Niemiec z turnusu przyjechał do Polski a na drugi dzień jechał z powrotem do Niemiec z ludźmi ;) Zakwaterowania są różne , zdarzają się bardzo super , ale rzadko. W niektórych mieszkaniach brakuje nawet tak podstawowej sprawy jak ciepłej wody ! No ludzie kochani ! Panie w biurze nic sobie z tego nie robią. Wiedza dobrze na jaki (usunięte przez administratora) w niektórych mieszkaniach wsadzają bo szukają jak najtańszych kwater , kłamiąc i oszukując że właściciel zapewnia świetne warunki. Na miesiąc kiedyś i było 4500 zł nawet i więcej. Teraz nawet tyle nie ma. Robią wszystko by nie dostać gwarantowanych godzin ,tylko to ile wypracowane w miesiącu. Kiedyś było 120 gwarantowanych , dziś jest 110. Myślę że jak będą tak dalej robić , ludzie już nie przyjadą do pracy. Nie będą robić za darmo. I nie damy się oszukiwać na godzinach i dawać się poniewierać. Pi...zdy nic sobie nie robią z tego bo lalunie siedzą za biurkiem i mają (usunięte przez administratora) pojęcie o warunkach i o pracy na inwentaryzacji która niekiedy trwa 10 h. Także odradzam. Lepiej nie będzie w tej firmie bo już są pierwsze znaki że trzeba uciekać jak najszybciej póki nie są az takie straty. I takie pierwsze znaki były w firmie invent która ratuje się różnymi bonusami za wyjazd i nawet podnaszajac stawkę. Ale nikt tam już nie jeździ normalny.

Magdalena
@Anonim

Dzięki za wyczerpujący wpis o HR Quality Polska. A powiedz, na jakim stanowisku pracowałaś? Napisz, co tam robiłaś.

Włodek

Firma bardzo profesjonalna. Byłem rekrutowany przez Agencję na stanowisko KAM-a i na każdym etapie rekruter profesjonalnie informował mnie o przebiegu procesu, co jest w obecnych czasach rzadkością.

@Włodek

Fajnie, że byłeś zadowolony z procesu rekrutacyjnego w HR Quality Polska, to prawda że informowanie kandydata na bieżąco jest dużym pozytywem w oczach potencjalnych pracowników. Chciałbym też zachęcić ludzi związanych bezpośrednio z firmą, aby napisali coś na temat pracy w tym miejscu, ciekawi mnie kwestia atmosfery oraz wynagrodzenia. Liczę że ktoś zaznajomiony z tematem będzie w stanie udzielić mi kilku ciekawych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
3.2/5 Na podstawie 39 ocen.

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.