Tibra Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Tibra Sp. z o.o.

nefri 2014-07-11 15:29:02
Witam. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy, ktoś kto już pracował przez nich w Niemczech, bo nigdzie nie znalazłam opinii o nich, a chciałabym podjąć pracę przez tą firmę
s 2014-09-19 10:05:38
czy ktoś cos wie o tej agencji?
Aska 2015-01-13 15:52:05
hej, pracowałam przez nich całe wakacje jako kelnerka w hotelu. Wszystko było ok. W następne pojadę znowu.
de 2015-02-05 15:48:31
czarna magia nikt nic nie wie, a tyle ofert pracy ! agencja śmierdzi oszustwem na kilometr!
Marek 2015-02-18 01:16:02
właśnie wróciłem po pół roku pracy w niemieckim hotelu. Prace tam załatwiła mi ta agencja. Jestem super zadowolony. Pobyczę się trochę w PL a potem znowu do nich uderzę.
aha 2015-05-09 20:19:17
agencja z kapitałem 2000 zł dobre sobie! poza tym adres w krs jest inny aniżeli domniemana siedziba firmy, której notabene patrząc według google maps nie ma ;O
tor 2015-05-28 08:58:49
nie wiem gdzie sprawdzałeś, ale na pewno nie w KRS'ie bo tam jest wszystko O.K. i adres się zgadza, a i kapitał jest nieco większy :), sprawdzałem ich bo chciałem przez nich jechać, ale Niemiec mnie nie chciał, bo nie mam prawa jazdy
lemon 2015-06-09 13:50:54
Byłem z nimi w zeszłym roku (2014) jako kelner. Doskonały kontakt z pracownikami Tibry chociaż nawet nie wiem gdzie mają siedzibę, bo wszystko załatwiłem mail'owo i telefonicznie. Przed wyjazdem otrzymałem od nich wszystkie informacje o moim niemieckim pracodawcy, z którym również mogłem omówić wszystkie warunki przed podpisaniem umowy. W tym roku również z nimi jadę, właśnie się pakuję.
tom 2016-03-08 21:07:45
Jestem kucharzem i miałem robotę w Krakowie w dobrej restauracji, przez przypadek wszedłem na ich stronę internetową i zobaczyłem ofertę pracy w Niemczech w 4-gwiazdkowym hotelu. Zarobki znacznie wyższe, sprawdzony przez Tibrę pracodawca chce mnie na dłużej. Teraz jestem na urlopie do Wielkanocy ale zaraz wracam. Jakość pracy u Niemca lepsza i mogę trochę odłożyć.
grzesiek 2016-03-29 13:36:52
teraz pracuję jako spawacz, ofertę dostałem od agencji Tibra. Formalności przez telefon szybko załatwiłem, miły pan był bardzo pomocny. Dobrze trafiłem, dobre zarobki, ogólnie jestem zadowolony.
iza 2016-04-07 13:39:17
w zeszłym roku przez 6 miesięcy pracowałam w hotelu w Niemczech jako kelnerka, ofertę dostałam od tej agencji. Byłam bardzo zadowolona, hotel 5-cio gwiazdkowy, zawsze służyli pomocą, dokładnie jak mówili tak było. Przez zimę siedziałam w domu a za tydzień jadę do innego hotelu znowu od nich. Dam znać jak trochę popracuję.
iza 2016-04-07 13:43:27
zapomniałam napisać, że moim zdaniem dość dokładnie sprawdzają niemieckich pracodawców, bo pracowałam z dziewczyną która mi to potwierdziła. Wiedziałam, że jadę do sprawdzonego hotelu gdzie dobrze ludzi traktują.
goja 2016-05-10 10:10:27
Jadę już trzeci raz do pracy z tej firmy, poprzednio bardzo byłam zadowolona. Za tydzień jadę do innego hotelu, trochę znam niemiecki, resztę podszkolę na miejscu. Zawsze mogę do nich zadzwonić jak jest problem i natychmiast pomagają. Jestem zadowolona
Ania 2016-06-19 21:26:37
Bardzo polecam. Jedyna uczciwa firma i nie zeruje na osobach poszukających pracę.
Marta 2016-09-29 10:54:30
skoro ta firma jest taka dobra, dlaczego znajduje się w LIKWIDACJI ? Na stronach KRS można o tym przeczytać.
szzz 2016-10-02 12:16:12
Na pewno są jakieś premie do podstawy, bo wiedzą jak zadbać o stabilne warunki finansowe, bo umowa i tak jest w pełni respektowana. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ela 2016-11-18 08:42:23
Już trzeci raz znaleźli mi pracę w hotelu w Niemczech, wszystko załatwiałam z panem Darkiem z tej agencji. Polecam w 100% i agencję i tego pana. Bardzo miły, zawsze gotowy do odpowiedzi na każde pytanie, wszystko zawsze załatwił jak trzeba. Warunki jakie mi przedstawiał zawsze były lepsze od tego, co obiecał, dokładnie wie, gdzie ludzi wysyła, sprawdza niemieckie firmy. Jestem bardzo zadowolona.
Ania 2016-12-01 13:03:36
Obowiązki: pakowanie i rozpakowywanie paczek, praca ze skanerem, praca przy układaniu towarów, pomoc przy ogólnych pracach Wymagania: odporność na stres samodzielność gotowość do pracy fizycznej gotowość do pracy zmianowej znajomość j. niemieckiego nie jest konieczna Prosimy o przesłanie CV Oferta: atrakcyjne wynagrodzenie pełne niemieckie ubezpieczenie niemieckie świadczenia socjalne możliwość stałej pracy w Niemczech zatrudnienie na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy zapewnione zakwaterowanie Prosimy o przesłanie CV. Informacje dodatkowe: wynagrodzenie od 6700 zł brutto / miesięcznie plus 21 zł netto dziennie diety Minimalne wykształcenie: Podstawowe Wynagrodzenie: od 6700 do 8000 PLN (miesięcznie brutto) Kontakt Tibra Sp. z o.o. Bronowicka 42/44 30-091 Kraków email: rekrutacja@tibra.com.pl Powołaj się na Gratka.pl www: http://www.tibra.com.pl

Czytaj więcej: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynierpakowacz-niemcy-3562590.html

Wybiera sie ktos moze ? :)
Zostaw swoją opinię o Tibra Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tibra Sp. z o.o.