Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

wypłaty

Są Wypłaty !!!! ale nie ma premii maskara

N

Was,szanowni RKSi powinni wymienić,bo to wy tworzycie ten dramat.

Magda

RKSie-ty bez handlowca jesteś nikim!!!Dzięki pracy tych ludzi,ty masz pieniądze.zacznij myśleć,bo to nie boli.

EWA

A widział ktoś kiedyś myślącego rks?Szkoda gadać.Powyższa wypowiedz RKS właśnie świadczy o inteligencji i wysokiej kulturze osobistej.WIELKIE BRAWA BARDZO MYŚLĄCY RKSie(usunięte przez administratora)

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
tia

jesli niby poszly w pt pensje to powinny wejsc 1 sesja dzis(usunięte przez administratora)

kroczek

nie narzekajcie już tak. kilkudniowe obsuwy w wypłatach zdarzają się praktycznie w każdej robocie. nie ma co płakać, niedługo kasa na pewno będzie

niewolnicy

"Rks" jesteśmy tylko sprzedawcami?wiecej myślimy od was...ty pewnie dostałeś wypłate pełną z premią itd.Nie zapominaj że to dzieki nam ją dostałeś!!dzisiaj ma być cała kasa na naszych kontach i przeprosiny każdemu z osobna bo to nam się należy.I Rks zdajecie sobie chyba sprawe z tego że już nikt nie bedzie pracował tak samo jak dotychczas

qwe

pilnuj lepiej tabelek czy ci parametry nie lecą w dół (usunięte przez administratora)i będziesz wtedy taki malutki ha ha/i jak się będziesz tłumaczył. Bez handlowców ciebie nie ma

Rks

Dokładnie nikt was nie zmusza. Jesteście tylko sprzedawcami niczym innym nie wymagamy od was myślenia

Agata

Nie potwierdzone informacje. Ale chodzą plotki że firma chcę zrezygnować z premi całkowicie podstawa i koniec. Jest 10 na Twoje miejsce jak się nie podoba to tu są drzwi. BRAWO

B. Sull

Trzeba podjąć decyzję co robimy mamy możliwość albo zbiorowy pozew o mobbing i o brak płatności albo odejść z pracy z TV pod pachą. Mój ks powiedział że jak mi się nie podoba to mogę iść do domu.

qwe
@B. Sull

kompletnie żadnego szacunku do pracownika - człowieka jak ci nie pasuje to drzwi otwarte i nie ważne że robisz wyniki że jesteś na każde zawołanie. Jesteśmy po prostu inicjałami w tabelkach a cz będzie A.B czy B.A to już nie istotne, rób rób a jak się odezwiesz to won!!!

ojciec Mateusz
@B. Sull

Mam konto w żubrzyku i pieniądze miałem na koncie w piątek ok. godz. 17. Ale oczywiście nie wszystkie, tylko część pensji...

Poczekajmy do 15 czy przyjdą jakieś przelewy. A informacja że poszło pózno w piątek to klamstwo mam konto w tym samym banku więc przelew byłby od razu .Takie okłamywanie ludzi powoduje jeszcze większe zdenerwowanie.Oficjalna wiadomość na pewno by uspokoiła wszystkich a brak wiadomości wprowadza chaos

kontakt24

Ludzie a robicie coś z tym poza biadleniem?

ADAMzespołowy
@kontakt24

U nas 3 osoby się zwolniły!!! Już coś zrobiły :)

A może nowi kierownicy regionalni ? Nowi ludzie ,nowe pomysły.bo obecni to chyba się wypalili.Jedynie niezwykłe maile i straszenie babą jagą.Nagle cisza,nikt nic nie wie. Super

ash

na nic nasze starania, o wszystko w tej firmie (syfie) trzeba się prosić. O wszelką pomoc, wyjaśnienia, delegacje, a teraz o należne Nam pieniądze, które zarobiliśmy. Próbując ustalić w centrali w piątek 10.01.14 około godziny 16.30, co się dzieje z naszymi zarobionymi pieniędzmi, telefony całej hierarchii milczały, jak tak można traktować ludzi, swoich pracowników, to dzięki nam - handlowcom, kasjerkom, RKSi i wszyscy w biurze macie pieniądze, niech Zarząd i zarządzający zrozumieją to, że istnieją i mają wypłaty dzięki NAM. To zaraz po Klientach my jesteśmy najważniejsi - ZROZUMCIE TO. My też mamy rodziny, mamy swoje życie, opłaty, jak nas potraktowaliście. Najpierw w nocy wysyłacie maile do kierowników, że wynagrodzenie będzie wypłacone w ratach, a okazuje się, że nie wypłacacie w ogóle. Tak się ludzi, którzy dla Was pracują, nie traktuje. ŻENADA !!!

hmmmmmmmm

skoro z firma tak cienko, ze nie ma na wyplaty, to po co otwieraja nowe sklepy?? po co ciagle jakies rekrutacje??? najgorzej maja ci ktorzy w tym momencie sa na okresie probnym. bo jezeli sie sprzeciwia czyt. - nie ma wyplaty, nie sprzedaje - to poprostu wyleca. a o prace ciezko. w ostatnim czasie otworzono bodajze 2, 3 nowe sklepy... po co nowi pracownicy jezeli obecnym nie ma z czego zaplacic...

xyz

może jutro będzie premia i wszyscy zapomną o problemie...

WWW

SZANOWAŁEM TĄ PRACE BO DAJE UTRZYMANIE MOJEJ RODZINIE ,ROBIŁEM DO TEJ PORY WSZYSTKO CO FIRMA WYMAGAŁA .PARAMETRY UTARG NA KAŻDE ZAWOŁANIE DO PRACY BO UWAŻAŁEM TO ZA OBOWIĄZEK WZGLĘDEM PRACODAWCY.MAMIONO MNIE PREMIĄ ZA OKRES WYTĘZONEJ PRACY .A NIE DOSTAŁEM NIC NAWET WYJAŚNIEŃ DLACZEGO NIE MA KASY ....I NIECH MI TERAZ KTÓRYŚ (usunięte przez administratora)PRZYJDZIE I POWIE ZE MAM PARAMETRY ROBIC WIECIE GDZIE TO MAM ...TAM GDZIE WY MACIE MNIE......

NieTaBajka

Mam gdzieś tą robotę.... Człowiek zasuwa jak (usunięte przez administratora) przez cały miesiąc i co?! 10 nadchodzi (Matki Boskiej Pienięznej Domexowej czyt. Kupa kasy .... Wielkie oczekiwanie bo przecież weekend i na dodatek wolne... Jedyne co zobaczyłam to odsetki które z dnia na dzień powiększały się na moim koncie... My jako takie małe szaraczki polaczki domexowe MUSIMY wywiązywać się ze swoich obowiązków natomiast RKSi i kierownicy mają to gdzieś aby ŁASKAWIE nas poinformowac o spóźniajacych się wypłatach. Bo po co?! Idąc do tej pracy wierzyłam, że moje życie się polepszy, bedzie mi jak w bajce ale jak później się przekonałam że to nie ten zamek i zamiast Księcia był Gollum... Dziękuję za uwagę. A co do tej ploty o PKO to od razu wiedzialam, że to sciema. Niech pan (usunięte przez administratora)wie, że jaka płaca taka praca :) Pozdrawiam

Rogerio

moze masz PKO BP bo to roznica

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.