Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

zwolniony

a moze dacie jakies bardziej szczegolowe info co na tym portalu wam podali? mnie zwolnili i juz nie mam tam dostepu. ale jestem ciekawy mimo wszystko co tam sie dzieje. napisze ktos? ale tak serio, bez zbednych zartow.

bb

Ani Myszkowa, ani Zawiercia nie zamykają

Maniek

jak widzę co tu niektórzy wypisują to nóż w kieszeni się otwiera, słuchajcie decyzje kogo zwolnią będą mieli na pewno regionalni i kierownicy sklepów, przestańcie snuć bajki o wypłatach w poniedziałek i ludzi w błąd wprowadzać, myślałem że tu w miarę normalni ludzie piszą ale niestety począwszy od bajek galaktycznych do straszenia zwolnieniami to jest tylko garstka normalnych !!!

mars oddzialy

ale to jest dobre - "nie masz na utrzymaniu rodziny. czyli ze co - jak ktos sobie narobil 8 dzieci, to teraz mają tego wine ponosic osoby, ktore dzieci nie maja? a moze ktos nie ma tej rodziny (w zalozeniu wspolmalzonek i dzieci), ale ma trudna sytuacje finansową rodziny (w zalozeniu rodzice, ewentualnie rodzenstwo) i tez pracy potrzebuje? sory ale to kryterium jest akurat niedorzeczne i niesprawiedziwe. no chyaze domex najpierw wysle do tych rodzin wszystkich pracownikow, ludzi z osrodkow pomocy spolecznej, aby ci sprawdzili kto faktycznie ma na utrzymaniu rodzine (bo miec na utrzymaniu rodzine moze miec wspolmalzonek, ale moze miec tez syn mieszkajacy w domu). no bo sory ale jezeli oni utrzymanie rodziny beda rozumiec jako posiadanie dzieci, to to jest paranoja i totalne kretynstwo, oczywiscie niesprawiedliwe (chociaz jak wszystko w tej firmie). maksymalna żenada.

biadolenie
@mars oddzialy

nie biadol tak, ja to mam dopiero trudną sytuacje a mianowicie, moj sąsiad nie m pracy, sąsiadka trzy domy dalej też, siostrzeniec cioci wujka zenka itd... czy cie do reszty poj...bało, napisz skargę do strasburga jak tak ci żle...

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Jeżeli ktos ma pewne info to niech poda osoby które prorokuja niech nie piszą

Centrala

Wypłaty w poniedziałek bez premii

??

proszę o dokładną ścieżkę do tych dokumentów

ma
@??

Dokładniej się nie da.Jeśli nie korzystasz z portalu i nie wiesz jak to znaleźć to już twój problem.

Które sklepy mają zamknac w najblizszym czasue?

Czujny

no to łądne dokumenty są na portalu, 100 ze sklepow to pomiedzy 10- a 20 sklepow obejma zwolnienia grupowe

ślonzak
@Czujny

czytałeś to ze zrozumieniem? Jest napisane, że będą zmniejszać załogę na sklepach i jest napisane jakimi kryteriami będą się kierować. Czyli, jeśli nie miałeś wyników(byłeś najsłabszy na sklepie), często chorowałeś, nie masz na utrzymaniu rodziny i krótko pracujesz w DOMEX to jesteś pierwszy na wylocie

Czujny
@ślonzak

Ty przeczytaj ze zrozumieniem. Zmnuejszanie jest pracownikow biurowych i kadry menadzerskiej, natomiast jesli chodzi o sklepy to jest mowa tylko o likwidacji niektorych placowek handlowych.

w

Wiadomo co z 38?

kasjerka

Czy u was też pojawia się problem z inkaso? Ze niby brakuje każdy w banku w paczkach? U nas juz drugi raz niby źle policzylismy i przekazaliśmy

kasjerka
@kasjerka

Dodam, że mój sklep w podkarpackim

JONY84

Dzis znowu zostalem nakryty przez kierownika,ale czego sie nierobi dla ogolu.nowy nius cala prawda na portalu domexu wejdzcie: PORTAL,WAZNE DOKUMENTY,WSZYSCY PRACOWNICY,OGOLNE,atam zawiadomienie dp PUP w sprawie zwolnien grupowych,da sie da sie,poczytajcie wszyscy naiwni.

więc weź
@JONY84

wiec wez skopiuj i wrzuc tu

sklep, które nie przynoszą zysku będą systematycznie zamykane

jurek
@mł

Czyli wszystkie

sklepik

a kiedy bedzie zamnkiete zawiercie

córka mamy
@sklepik

PEWNIE O 19 NIE WIEM DO KTÓREJ TAM MACIE ;)

największy mam ból ze firma tak nas traktuje jak najgorsze śmieci , zadnych konkretnych informacji nie podaje kierownik ani nawet nie przyjdzie nic na maila , nic zero! jedyne rzeczy i to nie wiadomo na ile prawdziwe czytamy tutaj , ja naleze do pracowników ze stażem który zawsze robił tyle ile dawałem rade , miałem dobre wyniki - zarobić też dało się zarobić a teraz jesteśmy jak śmieci ma się nas głęboko w .... !! kilkaset osób czyta tutaj te posty codziennie zeby się czegoś dowiedzieć !! piszę do władz przekażcie nam jakieś konkretne informacje !!!! jesteście nam no winni !! mamy rodziny kredyty a nie wiemy co będzie z nami dnia następnego !! to nie są ku.... żarty!! żądamy wręcz konkretnych informacji a nie ciągłego straszenia !! konkurencja swoje dokłada ... ale na was kiedyś też przyjdzie pora i będziecie w takiej samej sytuacji a inni się z was śmiać będą !! Ciekawe jakie wtedy będziecie mieli odczucia !!!

JONY84
@pracownik

Masz racje w 100%,ja z nich sie smieje caly czas,ale to sie jeszcze wszystko na nich odbije, za te dreczenie pracownikow,traktowanie jak zero,ni niepowiedza do samego konca,te info ktore wczesniej podalem odnosnie portalu,juz dawno kierownik powinien przekazac ale po co,jak mozna dalej oszukiwac,wmawiac bajki o przejeciu przez konkurencje.

jadzia

64 Zawiercie żwirka i muchomorka

sklepik

który sklep będzie zamkniety 241 myszków czy 64 zawiercie??

córka mamy
@sklepik

ale jak to na Marsa ja nie mam w co się ubrać :(

kreator mdy Mars
@córka mamy

Obowiązują stroje streczowe, panowie preferowali przezroczysta ale stanelo na czarnym Marsjanie wolą kobiety w czerni

małe

Oficjalne info z centrali sklep 84 zostanie zamknięty dnia 12/05/2014.Pracownicy wraz z trefnym towarem zostaną wysłani najbliższym promem na Marsa.

kiwi

apel do ludzi piszących brednie- ogarnijcie się!

lala

z 20, 2 i 4 to sciema nie ma zadnego info

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.