Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Ola

w małopolsce pieniążki wypłaca kierownik - ale nie wiemy dlaczego- tajemnica jeszcze:)

mrówka Z
@Ola

a co z funduszem gwarantowanym???? Nasz rks zapewniał,że pensje w maju będą normalnie wypłacone, teraz okazuje sie,że nie wiadomo czy wogóle będą!!!!!

profesjonalistka

jakie wielomilionowe kary za niepłacenie zus??? bzdura, tylko naleznossc główna i odsetki, ewentualnie tzw. kara dodatkowa tylko dla uporczywych dłużników zus, której przy upadłosciach zus nie nakłada

...

Sklepy z brakami w inwentaryzacji nie otrzymują premii . Kwota inwentaryzacji ściągana jest z podstawy !!! Łącznie jest około 20 sklepów bez premii Info potwierdzone na 100%

awu

nie odprowadzenie ZUS czlowieku co ty bredzisz na 100% sa placone skladki firma za nie placenie ZUS ma wielo milionowe kary

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
pinformaowany

Informacja potwierdzona na 100% Część sklepów dostanie wypłatę na konto, druga część będzie wypłacać pieniądze z kasy. Mail z informacją kto ma co dostać zostanie wysłany na skrzynki kierownicze do 2-3 godzin od Justyny Cz. Sklepy wypłacające pieniądze z kasy nie mają odprowadzanych składek ZUS. Do wypłaty doliczane będą premie , sklepy po inwentaryzacji będą miały odliczone kwoty obciążeń od wypłaty. Jeśli nie starczy z premii ściągają z podstawy na podstawie uznania długu. Województwa do zamknięcia : Dolnośląskie - wystawione na sprzedaż Lubuskie - całkowite zamknięcie Zachodniopomorskie - całkowite zamknięcie Wielkopolskie - część przejęcia TERG, część do zamknięcia Domex zostawia sobie część sklepów na południu i wschodzie.

Ciekawy
@pinformaowany

Jesli to 100% info .. to Czy wiadomo cos moze o kujawsko-pomorskim i warminsko-mazurskim ???... Ciekawe co z podleglymi sklepami na tych woj. Przeciez tam rowniez jest duza ilosc salonow...

@pinformaowany

Co za stek bzdur. Owszem niektóre sklepy mają wypłaty płacone z kasy sklepu, ale składki ZUS są normalnie odprowadzone. Przecież wypłaty wypłacane z kasy to kwota netto, a nie brutto. Gdyby nie odprowadzano składek ZUS, to z kasy sklepowej byłby wypłaty bez podatku dochodowego i składek ubezpieczeniowych, a więc dużo wyższe wypłaty. PRZESTAŃCIE SIAĆ ZAMĘT. SKŁADKI ZUS SĄ NORMALNIE ODPROWADZANE. PENSJE WYPŁACANE Z KASY TO PENSJE NETTO!!!

gibon81
@pinformaowany

jeśli jesteś taki poinformowany to dowiedz się jeszcze kto mi to zaległą składkę.

mars oddzialy

chociaz raz przestalibyscie pisac bzdury. kto bedzie mial kase na koncie niech da znac. i z jakiego banku ma konto, to moze cos pomoze zniecierpliwionym.

Za takie pisanie powinni was (usunięte przez administratora) dyscyplinarnie. Jesteście bandą baranów że piszecie o takich rzeczach na forum. To są sprawy wewnętrzne firmy! Nie myślicie o konsekwencjach swojej bezmyślności. 1300 zł to i tak za duża pensja dla Was głąby.

Ben

kasę wypłacacie z kasy...jesteście zatrudnieni przez Domex czy Elektrodom?

fsfsf

I wierzcie ze bedziecie mieli oplacone Skladki ZUS, w razie choroby zycze powodzenia :)))))) Skoro jak piszecie kasa z kasy na koniec dnia

lolek

I cieszcie sie ze jeszcze prace macie :)ehehe ps. przypadkiem nigdzie nie szukajcie

fgdhf

my właśnie mamy sobie z kasy wypłacić kasę...;)jaja

pogramca

zarobcie sami na dzisiajsze wyplaty to ja dostaniecie na koniec dnia....hahahaha

Kelly

A od podstawy ucięli za inwentaryzacje?

mars oddzialy

ja tam nic nie mam. no chybaze tych co sie zwolnili olali i nie wyplacili.

zibi

Ewakuacja i l4 jak najszybciej ale w h.. zagrali z wypłatami uciekam do lekarza!

rysiopeja

W wypłacie sama podstawa, pięknie.

!!??!
@rysiopeja

A co dostałeś wypłatę juz?

Hymn;)

Jeszcze marka nie zginęła, Kiedy my pracujemy. Co nam obca przemoc wzięła, premią odbierzemy. Marsz, marsz Kowalski, Z ziemi tarnobrzeskiej do Polski. Za twoim towarem spotkamy się z regałem Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę, Będziem byłymi sprzedawcami. Dał nam przykład nowy zarząd, Jak przegrywać mamy.

kumiesz

tylko ta konkurencja cały czas zadaje głupie pytania.

kumiesz

kum kumowi kumem ostatnią stronę tego forum napisałem sam zmieniając tylko nicki nie czytajcie tych banialuków.

alibaba

A wie ktoś co ze sklepem 63?

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.