Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

elita

wypłata na koncie +

dostałem wypłatę, razem z ekwiwalentem za urlop i chyba kawałkiem premii :/

krzycho
@12345

Kolego, a odprawe dostales?

pilne
@12345

Jaka jest wysokość odprawy i w jakim banku masz konto?

@pilne

sam sie zwolnilem wiec o odprawie nic nie wiem. a konto to pekao sa

mirio

boję się jutra ..... mamy rodziny na utrzymaniu mam nadzieje ze wyplata bedzie

to
@mirio

to trzebabylo juz dawno inna prace znalezc, a nie siedziec na forum i pieprzyc bzdury.

kk

jle sklpow dzis zamknietych????

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

248 Gorzów Wielkopolski kolejny sklep który się zamyka.

Keep Calm

Jak jutro nie zobaczę wypłaty zgodnej z tym, co się nam należy to cała załoga L4 i sajonara do końca tego burdelu, niech sobie sami zamykają i pakują, wuj mnie to boli... ;)

Dokładnie tak
@Keep Calm

Popieram

Terminator

Jutro Judgment Day

asfg

A co z tymi odprawa mi RKS mówił ze będą ale pewnie sciemnial

WWO

Jutro okaże się czy warto zostać z firmą do końca, tzn. do czasu, aż przyjdzie nam pakować sklep. Dzień wypłaty - dzień próby. Zobaczymy na ile słowne są pewne osoby.

wwa
@WWO

jeżeli chodzi ci o słowność ks, rks to śmiało można powiedzieć, że kłamią premie w ich mniemaniu będą ale słabe czyli tak jakby ich nie było. chyba im się wydaje,że 1350 to już z premią wychodzi. a poza tym na ile tej premii liczysz u mnie najwyższa wychodzi 150 czyli szału nie ma zwłaszcza, że cały miesiąc się pracuje jak wół.

www.
@wwa

dokładnie 1500 max to ile weźmie gwiazdeczka domexu czyli najlepszy wynik na firmie w tabelce miesiąca maj.

LPU
@www.

Mi wpłynęło dzisiaj:1850:)

abudabi

Ta firma już poleciała. Nie wiem czego oczekujemy od firmy w upadłości gdzie syndyk ma za zadanie ją zlikwidować przy okazji wyciągając z tego jak najwięcej kasy żeby pokryć długi/zobowiązania.

rebel

To nie jest kwestia wiary tylko racjonalności.

prezes geno

Firma ELEKTROGRATY SA - bardzo rozwojowa ((czeka na propozycje)). My nie sprzedajemy. My kupujemy. Jesteśmy silni na rynku. ZAPRASZAMY Jak macie fajne rupiecie to my jesteśmy pierwsi. Dzwoncie na naszą infolinię. Jesteśmy w 15 min. Geno, Henio, Zbysiu // 12 wózków // 3 z podnośnikami. Skup czynny od 5.30 - do 4 jabcoków. W dni upalne czynne do 11.30 // bo winka mocno buzujo //

rebel

Ci co zostali lubią się łudzić że firma przetrwa lub ich ktoś przejmie. Czekają na gwiazdkę z nieba. Na sklepach zostały takie niemoty co nawet podpiszą rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i zgodę na obciążenie za braki inwentaryzacyjne z kosmosu. A i zgodzą się na pracę bez premii. Potwierdzone info

Były pracownik Centrali

Witam. Dziwię się,że pracownicy sklepów mają jeszcze jakieś nadziej,że ,,będzie lepiej". Wszystkie sklepy zostaną zamknięte. Jest to kwestia czasu. Nie chodzi o to czy są ,,rentowne" czy też nie. Sklepy likwidowane są w ustalonej kolejności. Chodzi o redukcję kosztów utrzymania,transportu towarów oraz jak najszybsze ich sprzedanie w dobrej cenie. Szefostwo nie może o tym oficjalnie poinformować gdyż większość z was poszła by na L4 itp, a ktoś musi sprzedać zalegający sprzęt zanim stanie się eksponatem nadającym się do muzeum. Szkoda,że nikt nie pomyśli o Was, mających rodziny na utrzymaniu,wzięte kredyty itp. Od przełożonych nie uzyskacie żadnych konkretnych informacji. Ogólnie panuje ,,zmowa milczenia". Więcej info w środę...Pozdrawiam

usb

po co domex zmieniał nazwę...musiał, jakieś wymagania terga w ówczesnych czasach były? czy tak dla widzi misie?

polewa

dobre hehehe ostatnio wygrala eurowizje 100 % pewne info :D

REKIN CENOJAD2

1.REKINY ZAWSZE MAJĄ RACJĘ-NO BO KTO NAM PODSKOCZY :) 2.JAK MASZ WĄTPLIWOŚCI PATRZ PUNKT 1 :) 3.PROSZĘ SIĘ ODJEBAĆ OD P.P JESZCZE ZATĘSKNICIE ZA TAKIM KIEROWNIKIEM :)POZDRO PRZEMO OD TEGO CO MIAŁ PRZECIĄG NA DZIALE- :)stare dzieje. 4.CO Z KONKURSEM KIEDY I DO KIEDY I JAKIE SKLEPY--OSOBIŚCIE STAWIAM FOUR PACK WARKA NAWET WYŚLĘ DHL-em DLA WYGRANEGO :) 5.JAK MYŚLICIE WARTO BYĆ SPAWACZEM CZY KIEROWCĄ TIRA :)A MOŻE TAXI???BO HANDEL JEST BEEEEEEEEEEE..... 6.DZIĘKUJĘ ZA SPRZĘT Z INNYCH SKLEPÓW BĘDĘ MIAŁ KIEDYŚ WIĘCEJ PAKOWANIA :( 7.ZNA KTOŚ MOŻE NUMERY TOTKA W NAJBLIŻSZYM LOSOWANIU?? TYLKO PEWNE INFO!!! 8.KTOŚ CHĘTNY NA PIKNIK--SYNDYK STAWIA. PEWNE INFO :)JAK JUŻ ZAMIECIE FIRMĘ P.S WIEM ŻE JUŻ KAŻDY MA DOSYĆ WIĘC POZDRAWIAM GŁOWA DO GÓRY MAX 2 MIECHY I PO KŁOPOCIE :):) 9.JEDEN +++++ TEJ SYTUACJI ŻE WRESZCIE WOLNE WAKACJE NA BEZROBOCIU .....BO NA WAKACJE NIE SZUKA SIĘ ROBOTY....

dupa maryna

Zajebisty jsteś! haha

gość

Takie pytanko do zamykanych sklepów jak tam inwentury wygladaja na zamkniecie. Kto to liczy jak tak na potege zamykaja i jakieś zaki wam wychodzą.

Gonzo
@gość

U nas inwentura wyglądała tak : towar rozpisany na sklepy/magazyn co zostało w CDN-ie = braki, nadwyżki wypisane i przesłane do centrali i na podstawie tego wyliczono różnicę. Zongów nie było, nic nie urodziło się z nie wiadomo skąd.

koko

ludzie ale juz brednie piszecie nieda sie tego czytac firma upadla sklepy zamykaja wy macie dalej nadzieje zalosne

POTRZEBUJĄCA pigi_13@interia.pl

Hej mam mega pilną sprawę! Widziałąm wcześniej, że ktoś już prosił o manual sprzedaży IT! Mam mega prośbę do kogokolwiek kto tylko jest w posiadania. Sprawa serio życia i śmierci! JEśli ktoś tak łaskawy by się znalazł i podesłał taki manual na adres pigi_13@interia.pl W zamian zapraszam na piwko do Gliwic! I z góry dziękuję! :)

Zaspokojona ;)

Jesteś BOSKI kolego :) Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.