Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

malina - 2012-03-10 19:34:50 O pieniądzach nigdy się nie rozmawia, ale mi zaproponowali 1,5 średniej krajowej. Jeśli chodzi o atmosferę na sklepie, to jako kierownik to sam ją sobie stworzysz. O jakie szkolenia pytasz? Kierownik salonu powinien mieć już za sobą szkolenia a w tej pracy z nich skorzystać.no to juz wiemy ile podstawy ma RKS bo na pewno nie kierownik sklepu

ups

jako kierownik 1,5 sredniej krajowej? chyba se jaja robisz?????

malina

dany

w wogole to są 2 media experty? domex i terg? o co tu chodzi? jest jakas roznica?

rufi

dzięki wielkie kolego ... za opinię...więc ile można wynegocjować podstawy jako kierownik? czy pracuje sie 7 dni w tygodniu? są jakies dni wolne czy wszystko jest omijane?

nie - 2012-03-09 22:28:26 Niestety nie ma.Jest tylo jedna pozytywna opinia - coroczny piknik:)

nowy

Mam pytanie, czy sklep w Siedlcach to istnieje jeszcze?

nie

Niestety nie ma.

morda

cały czas słyszę tylko negatywne opinie. Czy ta firma pozytywnych nie ma?

nowy

rufi - 2012-03-09 09:38:24 Witam...dostałem propozycje pracy jako kierownik nowootwieranego punktu. Prosze mi powiedzieć czy warto. Czego się spodziewać? jakie zarobki?Jakie obowiązki?Jaka atmosfera?Jak ze szkoleniem? Będę niezmiernie wdzięczny za subiektywne oceny - ale te naprawdę prawdziwe.No to się chłopino wpierniczyłeś

rufi

poludnie

:) - 2012-02-29 06:59:31 -->poludnie --> to straszne co piszesz heheh, 3 lata w firmie a najważniejsze informacje czerpiesz od kierowców... powiem Ci że straciłeś te 3 lata.. zastanów się co zrobić aby nie tracić następnych heheh Umiesz czytac ze zrozumieniem czy skonczyles zawodowke i ta praca jest Twoim szczytem marzen? Nie strace kolejnych 3 lat bo nie zamierzam tak dlugo pracowac dla darmozjadow ktorzy biora a nic nie daja. 3 lata temu to byla zupelnie inna praca a teraz tylko zabieraja za co sie da.

brrrrrrrrrrrr

zarobki dobre w teorii,za wszystko ucinają,awansują ci co włażą każdemu do łóżka-a póżniej głowa wysoko podniesiona,jest coraz gorzej

Żal mi Was

Popieram Pana o takim samym nicku jak mój :).

poludnie

:) - 2012-02-28 08:54:59 poludnie - 2012-02-26 21:42:53 albo jestes nieudacznikiem który nie sprzedaje ubezpieczeń albo jesteś kimś z centrali. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego "dobrze?" Dlaczego zabierają nam kasę za coś na co sprzedawca nie ma wpływu a do czego klient ma prawo? Jeszcze trochę i będziemy płacić za toner i papier do sklepowej drukarki.Te zwroty to wynik nadużyć w jednym ze sklepów gdzie handlowiec od razu zaczynał rozmowę z klientem: \"Weźmie sobie pan to PG, ja dam na to panu rabat a pan zrobi zwrot w hestii i odzyska pan pieniądze a ja będę miał parametr wyrobiony:)\". Mam nadzieję że sklep w którym miało to miejsce zostanie zrównany z ziemią bo przez takich(usunięte przez moderatora) my wszyscy tracimy kasę.głupoty opowiadasz. Nie jeden sklep tylko ok.6 sklepów i wszystkie praktykowały taki sposób sprzedaży? Na moim sklepie jestem pewien, że nikt nigdy nie proponował klientowi rezygnacji. Skoro klient ma do tego prawo to też z niego korzysta a sprzedawcy za to płacą z własnej kieszeni, dla mnie paranoja. Niech jeden z drugim pobawi sie w tajemniczego klienta i pochodzi po sklepach to może się dowie jak było a nie głupie spekulacje. Pracuję w domexie ponad 3 lata i widze, że jest coraz gorzej, wszędzie szukają oszczędności. Tak firma szanuje swoich pracowników, którzy pracują na cwaniaków z centrali, że nawet bonów na święta nie dali, śmiech na sali. A co do reszty informacji to wystarczy porozmawiać z kierowcami, którzy pracują o wiele dłużej niż Wy wszyscy razem :)

nikt

:) - 2012-02-28 08:54:59 poludnie - 2012-02-26 21:42:53 albo jestes nieudacznikiem który nie sprzedaje ubezpieczeń albo jesteś kimś z centrali. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego "dobrze?" Dlaczego zabierają nam kasę za coś na co sprzedawca nie ma wpływu a do czego klient ma prawo? Jeszcze trochę i będziemy płacić za toner i papier do sklepowej drukarki.Te zwroty to wynik nadużyć w jednym ze sklepów gdzie handlowiec od razu zaczynał rozmowę z klientem: \"Weźmie sobie pan to PG, ja dam na to panu rabat a pan zrobi zwrot w hestii i odzyska pan pieniądze a ja będę miał parametr wyrobiony:)\". Mam nadzieję że sklep w którym miało to miejsce zostanie zrównany z ziemią bo przez takich (usunięte przez moderatora) my wszyscy tracimy kasę.nie dość że nie zrównają to jeszcze awansują... wspomnicie moje słowa :) a jeśli chcecie podziękować za to co sie dzieje to wystarczy spojrzeć czyj region i jakie sklepy zamykają teraz ranking..

Same płaczki widzę na tym forum, skoro tak wam źle na sklepie to się zwolnijcie albo idźcie na namiot i tam odpoczniecie na łonie natury. Ale tak już mentalność Polaków ciągle źle i źle i wiecznie mało. Trzeba było się uczyć a nie w jakimś Media pracować i się teraz żalić. Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.