Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

jasna strona mocy

Kiedy czytam niektóre posty jestem przekonany, że większość z nich to celowa prowokacja konkurencji. Siedzą i teraz wytykają palcami domex'owych nieudaczników, nielojalnych półgłówków, którzy swoimi mądrymi komentarzami zadają kolejne ciosy firmie, której tak wiele zawdzięczają, o czym nawet nie zdają sobie sprawy - wstyd Panie i Panowie, wstyd. Pewnie nawet większość z was "mądrych inaczej" nie zdawała sobie z powyższego sprawy. Idę o zakład, że przeciętny "prawdomówny" poster zapiernicza teraz w fabryce lub u konkurencji i pluje sobie w twarz do czego w życiu doprowadziło go jego zachowanie i nabyte wartości. Ale tacy właśnie niektórzy z nas są, zawistni. A na kim się to odbije? Na tych którzy chcą dalej pracować i sumiennie wypełniać swoje obowiązki, a przede wszystkim wierzą, że firma stanie na nogi. Jak już ktoś powyżej zauważył, odbija się to na liczbie klientów. Już teraz zostało poczynione wiele kroków do przodu, będzie dobrze jeżeli nie damy się wciągnąć w ten szereg wybiegów i spekulacji. Pamiętajmy, że powyższe niepotwierdzone informacje, obelgi pod adresem Domexu czytają również właściciele galerii, budynków które wynajmujemy, a to budzi w nich niepewność, niepokój, a później się dziwicie, że sklepy wam zamykają. Nigdzie nie ma utopii, nauczmy się doceniać to co mamy, bo inaczej możemy to szybko stracić.

@jasna strona mocy

lecz sie gosciu i idz zapieprzac dalej za darmo. a ty cudowne raczki - to idzcie sobie nadal z usmiechem. roznica jest taka, ze ja za kilka dni zaczynam nowa lepsza prace, a wy nadal tkwicie w bagnie. co poniektorzy juz bez wyplat, ale zamiast zglaszac gdzie trzeba nadal beda tyrac za darmo i ludzic sie ze bedzie lepiej.

@mars oddzialy

źle mnie Marsjaninie zrozumiałeś - z uśmiechem w sensie że strata pracy nie jest dla mnie tragedią i potrafię n/t temat żartować a nie tylko się użalać jak większość tutaj, a Ty miałeś pretensje że inni robią sobie jaja chociaż wcześniej sam bawiłeś się w kosmologa. Dołączę się do gdybania o Elektrodomie (gdybania bo nie mam danych)- teza o większej możliwości przetrwania Elektrodomu jest możliwa bo upadł Domex a Elektrodom i jego właściciel (chyba - bo stary Avans kupił nie Domex a właśnie Openmedia) spółka Openmedia mogą mieć czyste konto (czyste w sensie bez długów a nie puste). Pytanie jak powiązane są spółki z grupy Domex z samym Domexem i czy wierzyciele mogą je tknąć? a swoją drogą podałem Wam źródło z którego jasno wynikało że Elektrodom ma siedzibę w Modłej Kolonii (czyli tam gdzie stary Avans) i był założony w 2008 roku czyli nie jest to nowa spółka do zrobienia przekrętu.

@cudowne rączki

okej. a co z faktem ze domex i elektro sa spolkami z o o nalezacymi do braci t. ? czy to jest mozliwe ze cisami wlasciciele majac 2 spolki, moga jedna miec w upadlosci a druga wszystko gra i czesc sklepow jest okej? no i kwestia taka - ile sklepow faktycznie jest pod elektro, ile pracownikow. bo tego nikt nie wie.

jesus fuck
@mars oddzialy

oczywiście ze jest możliwe. tak jak możliwe jest ze cześć środków została wcześniej wyprowadzona z firmy D do firmy E lub nawet do kraju gdzie zarejestrowany jest udziałowiec firmy E (znajdziesz w krsie). To już jest zabawa dla dużych chłopców. wg mnie sklepy pod domexem "upadna"

@jesus fuck

jakiego kraju? swoja droga elektrodom ma jako strona internetowa podany adres avans . pl to ze domexy upadna to pewne. dla mnie to jest juz jasne. pytanie tylko ile domexowskich avansow przejdzie pod elektrodom. czy wogole jakies przejda. no i sie powtorze - ile na dzien dzisiejszy avansow jest pod elektro. chybaze wogole elektrodom ma zamiar otworzyc cos nowego, cos pod inna nazwa...? wogole moze chca sie zajac czyms innym... niewiem. a avans po prostu zniknie.

@mars oddzialy

elektrodom może mieć podany avans.pl bo jego właścicielem jest Openmedia który na przełomie roku zmienił nazwę na Avans sp. z o.o.

HOkeista

Jeśli Japonia jest krajem kwitnącej wiśni to DOMEX jest Firmą Kwitnącej Lipy P Ozdrawiam

cudowne rączki

link nie przeszedł - info o Elektrodom jest na stronie infoveriti lub krs.wyborcza.biz

@cudowne rączki

a tak sobie na wyborczej zerknijcie na zakladke historia. moim zdaniem elektrodom zostaje i kto jest pod nim zostaje.

yy
@cudowne rączki

tylko ktory bo jest kilka

~pytanie

mówią,że Terg wykupił niektóre sklepy.Prawda,czy tylko takie gadanie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bedzie z firmy

Myślicie ze wam ktoś coś powie nie maja nic do powiedzenia ludziom którzy na nich pracują wszyscy wypruwaliśmy sobie flaki za firmę która teraz ma nas gdzieś. Mieczem wojujesz od miecza zginiesz.

aa

sklep 1 sandomierz zamkniety????

m&m
@aa

chwilowo...

adis

mam wiadomosci z pierwszej reki ze sklep 239 nie ma awarii pradu, musza opuscic lokal na dniach, .

...

Ciężko stwierdzić, o co w tym wszystkim chodzi. Jedni dostali kasę na konto z premiami, inni z kasy mają brać, a rano konwój był i poczekamy jeszcze sobie aż coś utargujemy. Dyrektor nic nie wie, premii nie mamy w tym miesiącu. Sklep niby nie do zamknięcia, bo mówi, żeby nas wcześniej poinformował,dzisiaj była u nas rekrutacja nawet... A dzwonią do nas ludzie i pytają o wynajęcie lokalu. Do czego to zmierza...? i komu wierzyć?

Leszek
@...

Ja Ci powiem jak jest: dyrektor wie, ale nie powie, bo jemu mówili, że jak będzie siedział cicho, to swoją premię dostanie. Rekrutacja jest po to, żebyś myślał, że jest OK, a inni tylko zamęt sieją. Żebyś pracował i nie szukał innej roboty. Proste. Poszukaj sobie w ogłoszeniach za ile wystawili Twój lokal na wynajem, będziesz wtedy na pewno wiedział, że to już koniec. Skoro pytają, no to wiedzą, nie? Ja to przerobiłem, to wiem: robiłem jako kierowca w firmie, którą na naszych oczach syndyk wyprzedawał, a my normalnie pracowaliśmy nic nie wiedząc do końca. Po wszystkim mój były przełożony powiedział mi, że gdyby tylko coś pisnął, to kasy na oczy by nie zobaczył. Wszystko na ten temat, i trzymaj się!

???

moze wiecie które sklepy w południowej wielkopolsce zamykają???

jol

sklep 239 zamkniety, potwierdzone dane- wyplate otrzymali z kasy

@jol

zamknięty chwilowo bo nie ma prądu; ludzie nadal maja umowy, najpóźniej w poniedziałek będzie prąd i sklep będzie funkcjonował normalnie.

mazi

u nas elektrodom - wyplacone wszystko na czas

tier147

GrupaDomex składa się z kilku spółek - domex, eldom, melogistics, ledconcept. 2 pisma już widzieliście na portalu 300 osób z domex i eldom, trzecie które nie jest zamieszczone dotyczy melogistics - 140 do zwolnienia. Te liczby nie obejmują osób, którym kończą się umowy w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu (nieprzedłużenie, to nie zwolnienie - nie musi być ujęte w zgłoszeniu do UP). Dzisiaj do Centrali weszli komornicy (dzieje się tak, gdy sąd ogłasza upadłość i syndyk zabezpiecza majątek firmy przed wyprowadzeniem) - czy tak się stało? pewnie się na dniach dowiemy... Jeżeli tak, to syndyk przeanalizuje plan naprawczy i pewnie go uruchomi. Co to oznacza? Wszystkie nierentowne sklepy out! (do Chorzowa w tamtym roku dołożono ponad 1 mln PLN dlatego został zamknięty). Co jeszcze? Wszystkie sklepy powyżej 1000m "skurczą" się do max 500m, jeżeli istnieje taka możliwość. Jeżeli nie - out! (sklepy nie muszą być duże - testy trybu operatora się powiodły - klient może przyjść i obejrzeć ekspozycję - jak jest spięty kupuje, jak nie to czeka dzień na nówkę z Centrali). Najlepsze sklepy, które na siebie zarabiają zostaną, a reszta poleci (syndyk ma jak najszybciej spłacić wierzycieli). Są firmy, które zaczynają dobrze działać dopiero po ogłoszeniu upadłości, bo do zarządu dochodzą ludzie, którzy mają o tym pojęcie... Co do helikoptera, to najprawdopodobniej przyleciał Pan, który jest współwłaścicielem firmy posiadającej dużą ilość tablic ledowych na skrzyżowaniach (czyżby finalizacja zakupu LEDConcept?) Co jeszcze? Sklepy, które przejął Terg znajdują się w obiektach, których właścicielami jest InvestMedia - będą co miesiąc płacić czynsz i przynosić zysk Grupie... Jak widać właściciele robią wszystko co mogą, żeby nietrafiony zakup Avansu nie pogrążył spółki i mogła funkcjonować w nowej, odmienionej formie...

@tier147

"Sklepy, które przejął Terg znajdują się w obiektach, których właścicielami jest InvestMedia - będą co miesiąc płacić czynsz i przynosić zysk Grupie..." chcesz mi wmówić że Terg będzie płacił nam wyższy czynsz niż my osiągaliśmy zysk? jedyne co tłumaczy mi tę decyzję to solidne odstępne lub była to sprzedaż budynku a nie wynajem. I do reszty - info o spółce Elektrodom (usunięte przez administratora)

yy
@tier147

eldom? pierwsze slysze. w koncu ktos sie zorientowal ze sklepy po 2000m2 to glupi pomysl

zibi
@tier147

w końcu ktoś napisał coś sensownego

jeszcze jedno

Nie wiem o co wam chodzi sklep 57 nie jest zamykany tylko zmiejszany. Drugi temat przez wasze komentarze nie mamy klientów na sklepie, poniewaz konkurencja czyta to i wykorzystuje jak tylko potrafi łącznie z lokalną konkurencją. będzie jeszcze gożej jak pysków nie zamkniecie. a ty megi to lepiej (usunięte przez administratora) bo zamęt siejesz.

wiesz kto
@jeszcze jedno

nie "gożej" tylko "gorzej", kumasz?

megi

zamykają 57 info potwierdzone

jeszczeżyję

dobra, kurcze, mówcie co ze Szczytnem warm.-maz.

dawny pracownk z sklepu 62

Ludzie co wy opowiadacie za głupoty? Czas spojrzeć prawdzie w oczy, większość była oszukiwana do ostatniej chwili , czyli do dnia wypłat.Tak panie Hubercie i panie Przemku , zamiast powiedzieć o tym dużo wcześniej bo wiedzieliście o tym dokładnie , trzymaliście buzie na kłódkę do dziś i znając życie nie pojawiliście się pewnie dziś w pracy obaj , prawda? To teraz jak masz jaja zamiast na ślub pieniądze jutro wypłać pensje pracownikom , a odbierzesz sobie jak w kasie będą pienidze. Co Ty na to? Jesli masz jaja to zrób to , przynajmniej pokażesz , że masz resztki honoru w sobie, inaczej będziesz oszustem jakich swiat nie widział....

jaja

To sa jakies jaja. Regionalny 2 dni temu obiecywal ze kasa bezie dzisiaj z premia na koncie a rano powiedzial ze z kasy mamy zabrac. I jak tu ufac regionalnemu? Ale dla wszystkich kasy wystarczylo z premia. Tylko czy nam skladki oplacaja skoro nie maja na wyplaty...? Pewnie jeszcze pare dni i bedzie koniec.

KOKOJUMBO

OFICJALNY NEWS - LIDL WYKUPUJE WSZYTSKIE AVANSE I ZAMIENIA JE NA BIEDRONKI

@KOKOJUMBO

skoncz pajacu. ludzie chociaz raz sie ogarnijmy na tym forum. nie piszcie bzdur. skoro na sklepach nic nikt nie wie to moglibyscie sie tutaj ogarnac i podawac tylko sprawdzone info. ale spoko skoro wam nie zalezy... to juz na szczescie nie moj problem. bylem, pracowalem. dziekuje. a wy wypisujcie sobie bzdety do konca. powodzenia.

@mars oddzialy

przyganiał kocioł garnkowi nawet jeśli pisze/robi jaja to przypominam że ktoś inny zaczął "kosmiczne podboje" czyli tak bardzo od Niego się nie różnisz przynajmniej widać po takich postach że część z nas idzie przez "upadek" z uśmiechem na ustach, bo przecież to tylko praca - nie ta to inna, kto wie może lepsza?:)

MC

Zawsze można wypłacić sobie w sprzęcie :)

mars oddzialy

a tak sobie glosno myslac. skoro niejaki elektrodom ma normalne wyplaty, to moze ma miejsce jakis fajniutki przekret. domex upadnie a elektrodom zostanie z jakas czescia sklepow...? ale to tylko takie moje glosne myslenie. bo nie wiem do konca jak wyglada sytuacja z tym niejakim elektrodomem

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.