Opinie o Em Cars Emilian Sobierański w Jaksonek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Em Cars Emilian Sobierański. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Em Cars Emilian Sobierański o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Em Cars Emilian Sobierański w Jaksonek

Klienttt Nowy wpis

Widać że konkurencja wypisuje takie głupoty na tego sprzedającego. Ja kupiłam u tego pana już 3 samochód i nie mam z nim żadnych problemów. Pozdrawiam sprzedającego

Nick Nowy wpis

Omijać z daleka !! Pan który sprzedaje samochody jest (usunięte przez administratora) - samochód miał być w 100% sprawny , a po kilku dniach okazało się że w samochodzie jest kilka usterek. Brak kultury osobistej , pan zaczął wyzywać nas przez telefon …

ANONUM Nowy wpis

ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ , TEZ MNIE (usunięte przez administratora) SPRZEDAJE SAMOCHODY Z WIELOMA UKRYTYMI WADAMI, NIE CHCE ZWRÓCIĆ PIENIEDZY

LUDZIE NIE KUPUJCIE OD NIEGO SAMOCHODÓW - (usunięte przez administratora) Ostrzegam przed firmą EM CARS Jakosonek -sprzedał NAM samochód z wieloma wadami ukrytymi. Chcieliśmy oddać mu ten uszkodzony samochód-Nie chciał zwrócić nam pieniędzy. Arogancki typ, brak kultury i agresywny podczas rozmowy. Zapewniał w ogłoszeniu oraz w trakcie rozmowy że samochód zadbany i w super stanie , że zawieszenie i Silnik -SUPER. (usunięte przez administratora) SAMOCHÓD obecnie na warsztacie -mechanik nie dowierza w to co widzi -silnik był składany na sztukę , nieudolnie próbował przed sprzedażą go naprawić , po złożeniu wszystko ale to wszystko posklejane na silikon. Silnik na ten moment nawet nie nadaje się juz do naprawy, koszt zakupu silnika i montaż to ok 10 tyś . Mało tego Klimatyzacja była nabita GAZEM PROPAN BUTAN-GDYBY DOSZŁO DO WYPADKU SAMOCHODOWEGO NASZ SAMOCHÓD BY WYBUCHŁ.. w układzie chłodzącym , zamiast płynu chłodniczego woda, dobrze że nie odpaliliśmy teraz w trakcie mrozu bo by rozsadziło układ, na bagnecie zamiast olej to jakaś maź. Ogłoszenia wystawia w taki sposób żeby lokalizacja była inna niż Jaksonek np wpisuje Paradyż oraz Sulejów.

Klient

Super sprzedający. Kupione u niego już kilka aut w rodzinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. 100% polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Em Cars Emilian Sobierański? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Zdecydowanie nie polecam, sprzedawca jest nieuczciwy. Sprzedał nam auto z wieloma ukrytymi wadami, zapewniając w ogłoszeniu jak i w rozmowie o idealnym stanie technicznym całego auta gotowym do rejestracji. Pan jest arogancki, pozbawiony całkowicie kultury osobistej. Tą opinią chcielibyśmy ostrzec innych przed nieuczciwym sprzedawcą.

Klient

Super kontakt ze sprzedawcą, już kolejne Auto kupione w jego firmie, wszystko wporzadku. Gorąco polecam

Fryta

Nie polecam Sprzedaje auta z ukrytymi wadami i nie chce oddać pieniedzy

Ktos

Nieuczciwy sprzedający. Omijać z daleka.

klient
@Ktos

zgadza się, do tego kultury osobistej brak

Zostaw merytoryczną opinię o Em Cars Emilian Sobierański - Jaksonek

• Jak się pracuje w Em Cars Emilian Sobierański?

Zobacz opinie na temat firmy Em Cars Emilian Sobierański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Em Cars Emilian Sobierański
  • 41A