Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Toruń

wasi starzy

widze, ze nikt dawno nie updatowal sytuacji w tej czarnej dziurze, wiec uprzejmie donosze wszystkim zainteresowanym opiniami, ze nadal jest mobbing, seksizm, szowinizm i brak jakiegokolwiek szacunku wobec wspolpracownikow. podestowi jak zwykle wredni i pozbawieni empatii, strach cokolwiek zglaszac albo prosic, bo zdeby nie potrafia sie zachowac, wydaje mi sie, ze to kwestia jakichs brakow; byc moze chodzi o brak piatej klepki, nie wiem. tak samo wielmozni odsluchujacy rozmowy, tzw. skjim, az ciezko uwierzyc, ze ci „ludzie” zyja ze soba w zgodzie gadajac pracownikom takie bzdety na feedbacku. ogolnie, to mieszaja cie z blotem, bo nigdy nie robisz nic dobrze, mimo, ze wynik jest ponadprzeciętny, potem pluja ci w twarz, bo masz myslec i mowic, ze deszcz pada. mam nadzieje, ze wszystkich was los sprawiedliwie potraktuje i odechce sie wam zyc :) zadbajcie lepiej o porzadek, bo zal ubierac do tej obory dobrych ciuchow, zeby nie byly zaraz uwalone. w klawiaturach babole, pajeczyny w boksach, osikane krzesla, robactwo, ble. taki wyglad wasz, brudaski. sanepid by sie przestraszyl, a co dopiero pip. za mobbing i tak wszyscy bekniecie i to glosno, zadbamy o to.

Lukas
@wasi starzy

Już kredyty biorą na bieżącą działalność.Corwz więcej.Zysk spada bo coraz więcej abonentów odchodzi.Jeszcze troszkę czasu.

Kontroler z podestu

Cześć, jestem pracownikiem podestu, mam stanowisko kierownicze. Zarobki są praktycznie identyczne jak u zwykłego konsultanta, aczkolwiek wyróżnia mnie to od szeregowca, że moim przełożonym jest ogromny (usunięte przez administratora) Jestem zmuszony żeby być chamskim i niemiłym, a pomagać mam niechętnie. Family guy każe nam łazić między boxami i niczym gestapo sprawdzać czy aby konsultant nie korzysta z telefonu komórkowego, oczywiście jak używa urządzenia to muszę się wydrzeć. Moi koledzy lubią stać nad takim pracownikiem i gapić mu się w telefon, potem gdy pracownik ogarnie, że za nim taki creep stoi to chowa telefon (strasznie cringowe wiem). Jakie są moje obowiązki? Nieraz odebrać telefon, wpisać coś w tabelkę, zrobić podsumowanie, a tak to siedzę w telefonie, gram na komputerze albo robię zakupy online. Mój kolega Kamil np ogląda ciągle jakieś gale sportowe. Przez 14 godzin może pracujemy z dwie. Bardzo lubimy (usunięte przez administratora), są równi i równiejsi konsultanci, ustalamy im zmiany w niedzielę kiedy tylko chcą, a resztę wołają 'karoliny" że niby niedziela im nie weszła hehe

Czy Cyfrowy Polsat S.A. zapewnia kartę multisportu?

@Do smash

Mam oferte 24 miesiące za darmo i następna umowa dopiero płatna

Katarzyna Wojtczak

Bardzo fajna atmosfera, dosyć dobre zarobki, możliwości rozwoju i mała rotacja. Polecam ambitnym osobom.

@Katarzyna Wojtczak

(usunięte przez administratora) Zarobki najniższe, prowizji nie ma, ekip nie ma bo każdy sobie rzepkę skrobię. Kierownictwo przemilcze

Jack Ruby Nowy wpis

Praca fajna idzie zarobić jest tez w miarę elastyczna, z ludzmi na podescie nigdy nie miałem problemu są całkiem spoko idzię sie dogadać. Z minusów (usunięte przez administratora) w biurze i w kiblach, monnotona praca robisz to samo ciągle, brak rozwoju, brak logiki w niektórych sprawach, przestarzały nie intuicyjny crm, brak jakiś sensowny szkoleń chociaż szkoleniowcy są naprawdę spoko, irytujący klienci. Spoko praca dla studenta albo zeby dorobić ale maks na 3 lata bo trochę szkoda tyle tam siedzieć bo nie jest to miejsce gdzie się można rozwinąć.

Czy Cyfrowy Polsat S.A. zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Tak zapewnia ale trzeba dopłacić co miesiąc 100 złotych

Smash Nowy wpis
@Odpowiedź

Zależy ja Np mam zapewniony na pewien okres od marca do czerwca miałam kwotę około 360 zł i co mies zwroty 25 zł na fakturke

Do smash Nowy wpis
@Smash

35zl misięcznie jest zwrotu

Nick Nowy wpis
@Do smash

Mam oferte 24 miesiące za darmo i następna umowa dopiero płatna

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Cyfrowy Polsat S.A.?

Smash

Wiesz co na umowe zlecenie to minimum musisz wyrobić 125h także 125*27,70 zł to 3462,50 zł plus około 500 zł jak nie więcej premii ????????‍♀️(zależy od działu)

Jaro

Wiesniaki tu robią ale kupujemy już w toruniu mieszkanko ale mały kłopot mamy z obecnymi właścicielami bo jakieś dzikie negocjacje chcą robić pod kredyt na dom ale już niedługo nie będę wieśniakiem będę miał mieszkanie w mieście co prawda kredyt ale jednak ;) da się zarobić

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cyfrowy Polsat S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Żeśko-sreśko

Jak tu wzbijać się do rywalizacji w dziale sprzedaży bez umowy o pracę?

DD

Polecam serdecznie.Praca fajna.Pieniądze na czas.Nie warto sugerować się opiniami od ludzi którzy zostali zwolnieni i mają żale do wszystkich o wszystko bo muszą teraz iść do pracy do biedronki albo magazyn(usunięte przez administratora)

A widzisz

Dlatego nie oceniają i mnie bo nie wiesz jak jest.Tak łatwo komuś łatkę przypiąć i stygmatyzować.A człowiek nic złego nie zrobił.....Powinieneś mieć rozum i posłuchać obu stron by wyrazić zdanie i opinie która kreski niesłusznie innych

Agent Driselov

Atmosfera wśród pracowników jest bardzo fajna. Jestem zadowolony z przyjaźni, które zawarłem z paroma pracownikami podczas tego krótkiego czasu. Problem jest z goła inny, stanowi go atmosfera i zapach towarzyszące na terenie CC, szczególnie w pokoju odsłuchujących. W owym pokoju każdy pracownik musi znaleźć się raz w miesiącu na podsumowaniu rozmów. Podczas wizyty czuć fetor, bąki, zapach potu, zgnilizny. Pracownicy spożywają w środku kanapki, obiady, są głośni, rozmawiają ze sobą, wyśmiewają konsultantów, podnoszą usilnie swoje poczucie własnej wartości. Jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek powiedział złe słowo na podest i zespół szkoleń...powinien się bezpośrednio do nich udać i ładnie przeprosić. W porównaniu do odsłuchujących są to ludzie szlachetni, honorowi i bardzo pomocni. Przez obcowanie z tym pokojem podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy z Polsatem. Można zmuszać się i znosić ten klimat ale po co? W Toruniu mamy inne call center oferujące podobne warunki dla młodych.

Kasi94
@Agent Driselov

Jeśli wypełniasz standardy w rozmowach, to na pewno nic złego cię w tym pokoju nie spotka. Oni też pod kogoś podlegają i po sprawdzeniu rozmów jeśli o czymś nie powiedziałeś, to muszą ci to powiedzieć, abyś o tym mówił. Np o fotowoltaice, czy innych pierdołach. Jeśli by tego nie sprawdzali prawidłowo to sami mieliby problemy. Taka praca.

Podlegaja

Dzwonić pisać do Warszawy Przyjeżdżają raz na jakiś czas niebac się mówić.Od tego są ale niewiele wiedzą póki ktoś przed szereg nie wyjdzie i nie powie jak jest naprawdę.Chidzi o Wasz komfort pracy Nikt niema prawa (usunięte przez administratora) stosować a nie jeden już miał za to problemy jakiś czas temu.Zawsze można przypomnieć i uświadomić

wasi starzy

@wasi starzy

Jak są takie zachowania jak opisujesz to czemu ich nie zgłosisz gdzieś wyżej? Przecież tolerowanie tego nie sprawi że coś samo się zmieni:)

Hahahaboldupy
@wasi starzy

Ale kogoś złapał ból (usunięte przez administratora) xD jak sie jest debilem ktory nie ogarnia to co sie dziwic ze wylewasz żale na goworku hahaha jakos sa osoby ktore siedza tam wiele lat i jest oky. Ja tez. Przychodzisz, robisz swoje, ogarniasz wiedze, tematy to nie ma co narzekać. Ale widze ze problemy najczesciej maja te osoby ktore nie umieja czytac i przyswajac wiedzy tylko w telefonie siedziec mlodziaki, wzialbys sie do roboty a (usunięte przez administratora) o mobbingu bo chyba nie wiesz co to znaczy jak wszyscy którzy (usunięte przez administratora) o nim hehe pozdro

XXX
@Karolina

Oj uwierz Karolino zgłosimy niebawem jak się nic nie zmieni i to na samą górę bądź tego pewna.A zaczniemy od handlowania zmianami bez podatku efektywna księgowość przechowalnia kochających inaczej którzy wiele ludzi do nędzy wpychają bo im ktoś nie pasuje gdzie sami niesą świeci.I kurwidol towarzystwo się pogoni.Niech zajmą się odsluchujacymi niemalże wszystkimi.Od ich widzimisię i problemów w życiu zależy podejście do człowieka.Zero profesjonalizmu etyki biznesu.Nie jest to tożsame z prestiżem jakości TV Polsat.Trzeba im tylko oczy na to otworzyć.Bo na taką krechę w wizerunku sobie nie pozwolą.Maja tyle kasy to dlaczego nie zatrudniają na umowę o pracę a tracą przez to najlepszych konsultantów którzy w tej firmie mając talent niemoga się rozwijać.Najlepszych powinno się zatrzymywać a nie zastępować nowymi których trzeba wyszkolić i nauczyć A to i kosztuje i jeszcze gorzej czas zabiera.Zegar tyka

XXX
@wasi starzy

Bo to szczera prawda.To co się tam dzieje sposób traktowania ludzi przechodzi ludzkie pojęcie.Jeszcze trochę i to (usunięte przez administratora)tam wszystko.

xyz
@Karolina

Kto ci to zgłosi. Każdy pilnuje swojego stołka.

@XXX

To na jakiej umowie teraz zatrudniają? Tylko zleceniu czy trzeba mieć swoja działalność i B2B?

Melman

Rożnie zależy od stanowiska

Agata
@Melman

A można się dowiedzieć, do którego jaka umowa tutaj jest przypisana?

Były
@wasi starzy

Powinni to zamknąć już dawno,co tam się wyprawia

Jeremi
@Były

To jest cyrk w tym Toruniu. Ludzi pozatrudniali różnych i to też takich z zaburzeniami psychicznymi, są też i toruńskie ćpuny i pijacy, do tego są też tam na słuchawce transy ukryte, (usunięte przez administratora) co (usunięte przez administratora) własne domostwa i wynoszą do lombardu złoto i inne szumowiny. Praca nie dla poważnych ludzi, to środowisko wyniszcza zdrowego człowieka, tam siedzi (usunięte przez administratora)

Ziomal
@Jeremi

No jakby tam był alkomat albo robi teksty to połowa ludzi by już dawno wyleciało nie wazne czy to kknsukt czy ktos z podestu , (usunięte przez administratora)

Obiecny widz tyn
@wasi starzy

Nie polecam rutera nikomu ciągle som probiemy z programiuw tyn i polecam ludziom wyrzucić te rutery do śmietnika polsatu wszystkie i podpisuje umowę z calal plus i biorę ruter od nich calal calal plus bardzo serdecznie pozdrawiam miłego dnia

Lukas
@wasi starzy

Pracuję około 5 lat w firmie cyfrowy Polsat w Toruniu, moje doświadczenia są traumatyczne. Jestem bardzo niezadowolony z pracy w tym miejscu, przysporzyła mi ona wiele schorzeń i chorób min. psychicznych. Na klientów można się uodpornić, ale na niekompetentny i prostacki podest nie ma remedium. Nie potrafią pomóc, są niemili, nieprzyjemni, ich wiedza nie istnieje. Jest jeszcze skjim, panowie stamtąd udają profesjonalistów, jednak są to ludzie którzy zatrzymali się około 2015 roku. Nie mają pojęcia jak sprzedawać, nie mają pojęcia jak działają dekodery i jak denerwuje klientów wciskanie paneli fotowoltaicznych. Są również chamscy i po prostu niekompetentni. Co bardzo zaskakuje, na minus oczywiście, to wszechobecny bród, smród i...mocz. fotele są brudne, zmoczone (usunięte przez administratora)W powietrzu unosi się zapach kanalizacji i defekacji. Klawiatur i komputerów, słuchawek nie będę komentować, ponieważ to jest zbrodnia, że można takie narzędzia do pracy dać ludziom. Zarobki fatalne chyba że robisz 200+ godzin i nie masz życia prywatnego. Pracownicy to (usunięte przez administratora) wyglądają bardzo dziwnie, ufają kompetentnych przez słuchawkę, jednak gdy wychodzę z nimi na papierosa to wychodzi im słoma z butów. Niektóre pracownice ubierają się jakby miały pracować w domu publicznym. Do pracy również problemem jest dojazd, ponieważ firma jest schowana, wjazd do firmy jest wąski i fatalny. Praca dla ludzi którzy nie mają marzeń, ambicji i niczego sobą nie reprezentują

Darek

Praca dla ludzi bez ambicji a pracujesz tam 5lat?Dobry jesteś (usunięte przez administratora)

Darek

Bardzo fajna atmosfera.Polecam prace.Pracuje już prawie trzy lata z małą przerwą po której wróciłem i nie chce już ponownie szukać gdzie indziej źródła dochodu

John pork

Tutaj jest podzielenie na działy, ja pracowałem na infolini plusa i ogólnie spoko, nie wiem jak w innych działach ale tutaj zawsze pieniądze na czas. Elastyczny grafik, spoko prowizję, jak dla studenta fajne. Jeżeli nie bedziesz płakać jak czasem 40 latek wyzwie cie od (usunięte przez administratora) i masz tolreancje na klientów (usunięte przez administratora) praca jest dla ciebie

Plus! Ogólnie nie polecam. (usunięte przez administratora) zasady / nie można napić się kawy przy biurku... Brak pomocy że strony kogokolwiek. Ludzie niewychowani ! Na wigile kupią kilka kartonów ciasta, rzucą w kuchni, bez żadnych życzeń ani niczego jak bydłu i oglosza,że tylko po 1 kawałku. Najgorzej jak jesteś studentem, to masz ciężko bo osoby np. Pozawodówce uważają, że jesteś od nich gorszy!! To moje autentyczne odczucia !

Kontroler z podestu

Pracowałem na ogólnej, ale chyba jest więcej działów, nie można wziąć L4, i urlopu na święta dlaczego?? Bo oczywiście grożą zwolnieniem, złamałeś ręce??? Nogi??? Cooo ty musisz przyjść!! A kierownicy??? Ciągle siedzą w telefonach i oglądają filmy, a jak mają zepsuty humor to wyżywają się na konsultantach, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. nikt z tym nie robi!!! Myślą tylko pod którą (usunięte przez administratora)

Maurycy

Bardzo dobre miejsce pracy w Toruniu.Sprzątaczki dbają o to by było czysto.W kuchniach automaty z kawusią i batonikami.Do tego lodówki,mikrofalówki,czajniki.Jest gdzie postawić rower,którym dojeżdżam.Pieniążki zawsze na czas.Polecam

The Witcher

Jestem zainteresowany pracą. Słyszałem bardzo wiele dobrych opinii, czy jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na temat tego jak wygląda ścieżka awansu w firmie? Czy na stanowiskach kierowniczych można liczyć na służbowy samochód/laptop/telefon? Czy przysługuje pakiet benefitów zdrowotnych/Multisport? Czy ciężko pracujące osoby są doceniane? Pozdrawiam

@The Witcher

Cześć, jestem wieloletnim pracownikiem. Na stanowisku kierowniczym umowa B2B, widełki płacowe tak od 10 tysięcy do 15. Służbowy samochód BMW , smartfon apple i laptop dostajesz od firmy. Multisport też jest, wystarczy wyrazić taką chęć.Polsat ma bardzo atrakcyjną ofertę dla kierownictwa. Nie dziwi fakt, ze stanowiska te są zajmowane przez bardzo kompetentne osoby z żyłką do biznesu i zarządzania. Są to osoby bardzo doświadczone, z własnymi biznesami poza pracą i ogromną wiedzą . Oczywiście, nie jest tak łatwo się tam dostać. Musisz mieć wykształcenie wyższe, angielski na C1 z certyfikatem oraz kurs BHP/ podyplomowo też może być. No i wiadomo, liczy się też doświadczenie, najlepiej szczebel po szczebelku od początku piąć się w hierarchii Polsatu.Tak będzie najłatwiej, chociaż są osoby spoza np mój kolega był kierownikiem w drobaleksie, przebranżowił się i teraz jest specjalistą od telecommunication engineering właśnie w Polsacie. Na co dzień jeździ A klasą. Czyli da się :)

Maurycy

Dokładnie tak.Praca jak to praca na słuchawce.Czasami ciężka ale warunki pracy w porządku.

JOSEF BRT-os

Zdecydowanie najlepsze miejsce pracy w Toruniu. Argumenty za: - Najlepsi sprzedawcy w Polsce - MERYTORYCZNE TECHNIKI SPRZEDAŻY takie jak: metoda na staruszka, metoda na brak sygnału. - Szacunek i miłość dla środowisk LGBTQ oraz kobiet. Liczne benefity oraz fory dla przedstawicieli środowisk. - Wykwalifikowana i wyluzowana ekipa szkoleniowa, często oglądają podczas pracy rozgrywkę z battlefielda lub słuchają polskiego rapu. Klimat swojski. Minusy: (usunięte przez administratora)

Pablo Blashkovski

Praca ok owocowe czwartki i premia za sprzedaz, dostepne tez ziemniaki w przystepnych cenach

Marecki

Bardzo polecam tą firmę po 3 miesiącach mając feedback na poziomie 50 procent dostałem 13 nastke fajnie że doceniaja nowych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 11 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cyfrowy Polsat S.A.