Cyfrowy Polsat S.A.

Toruń

Opinie o Cyfrowy Polsat S.A.

. 2015-11-11 16:43
Rad... Jestem zaskoczony, że Ci się chce wypisywać tego typu komentarze, można pokusić się o stwierdzenie, że jest to żałosne. Oby wynikało to z polecenia służbowego, jeżeli nie, to naprawde nie będąc złośliwym, powinieneś pomyśleć o terapii.
Alek 2015-11-11 21:16
Ciekawa firma
hela 2015-11-22 17:02
Witam chciałbym się dowiedzieć jak długo trwa u was szkolenie?
hania 2015-11-25 11:17
Jak jest liczone wynagrodzenie na infolinii?
ologlogow 2015-12-30 14:17
WITAM
CZY KTOŚ MOŻE PODAĆ MI @ do dyrektora CYFROWEGO POLSATU? olewają mój problem i chcę napisać bezpośrednio do niego
Z GÓRY DZIEKUJE !!
ocena 2016-01-11 21:29
Nie zaprzataj sobie głowy lipa
samuraj 2016-01-12 19:00
pracowałem na infolinii cp na ogólnej jakiś dłuższy czas, szło całkiem nieźle jeżeli chodzi o kase z prowizji. Wiadomo, że nie wszystko było zajebiste (kazdy na cos narzeka), ale nie można mieć wszystkiego... Nabijałem swoja kabzę z jakieś poltora roku i przeniesli mnie do plusa- prowizje o dziwo jeszcze wieksze, co prawda na poczatku trzeba na nowo ogarnac wszystko, ale to co najwazniejsze jest do przodu- czyli kasa. Mozna wycisnac wiecej- za sprzedane umowy, odbieranie polaczen, faktury- duzo tego i tak na prawde mozna sie dogadac z kierownikami w kazdym temacie. Jesli ktos jest chetny to napiszcie- zalatwie wszystko za was z polecenia
anonim 2016-01-12 22:41
Czy jak jesteś na polkomtelu to masz prowizje za umowę na ih średnio po ok 15 zł ?
ciekawy 2016-01-12 22:59
O właśnie jaką macie podstawę premie umowę i prowizje?
??? 2016-01-13 19:28
Samuraj dawaj bo jesteśmy ciekawi
Anonim 2016-01-15 08:18
Samuraj daj znać jaką macie umowę, podstawę prowizję za umowę, cele itp.
Ydyc 2016-01-18 07:30
Napisał bzdurę ze jest ok i już nic nie odpisuje :)
Plusiak 2016-01-18 19:43
Duzo u Was ludzi pracuje?
pytanko 2016-01-19 18:08
A jakie warunki ?
Anonim 2016-01-21 07:46
Jest ciekaw jakie są warunki pracy na infolinię plus. Słyszałem że bardzo kiepskie . Samozatrudnienie lub umowa 2000 brutto plus nawet na infolinię handlowej za umowę płacą średnio 15zl że nie zarobi się więcej niż 2200 na rękę. Podobno to najniższe zarobki w branży czy tak jest? Nie płaca za podpisaną nową umowę całego pierwszego abonamentu klienta? Podobno cele z kosmosu a na dodatek strasznie dużo pracy , znajomości wszystkiego i mnustwo programów które kiepsko dzialaja?
noname 2016-01-30 20:07
firma nastawiona na tanich, niewymagających pracowników, i mam tu na myśli inżynierów i innych specjalistów aplikujących na stanowisko związane z IT
siedziba na łubinowej przypomina skansen, a rozmowa u nich przesłuchanie
programista 2016-03-01 17:16
Nie polecam aplikować do nich bo stawki oferują mocno "studenckie".
Kiepsko nawet jak na pierwszą pracę w IT.
hupil 2016-03-25 20:16
1-Jak sie kwalifikujesz na "euro26" tzn do 26 roku życia i uczysz sie - czyli nie trzeba odprowadzać za ciebie zus -: to umowa zlecenie -|- reszta: założenie własnej działalności.
2-Z samej godzinówki nie przeżyjesz, na szczęscie jest prowizja za różne wciśnięte usługi.
3-Doświadczenie zdobyte w trakcie rozmów z tzw "trudnymi klientami" i wiedza jak działa korporacja: bezcenna. Zarówno w kolejnej pracy jak i we własnym życiu.
4-Oferty, promocje itd zmieniają sie co chwila, więc trzeba ciągle wiedzę uzupełniać.
5-Odporność na stres....... "albo masz wyje**, albo masz prze**".
Anom 2016-04-23 19:46
Jeśli chodzi o pieniądze od stycznia tego roku to masakra cięcia wynagrodzeń o 70%. Prowizje śmiechu warte 4,5 , 11 zł za umowę to standard. Szkoda czasu .
Katana 2016-04-29 16:15
Pozdrawiam młodą blondynkę z brązowymi paznokietkami która sfrustrowana tym, że 3 lata pracuje na telefonie bo jej wykształcenie skończyło się po gimnazjum, i zdenerwowana stanowiskiem trenera prędzej przejrzy telefon/maila niż ci pomoże, no bo ona przecież od początku wszystko wiedziała bo nie miała nic lepszego do roboty tylko studiowanie niezbędnika. Pani D., nieładnie tak kablować na swoich podopiecznych byle udupić ich żeby pracę zaczęli miesiąc później. Karma wróci pamiętaj o tym.
Ogólnie CP w Toruniu spoko firma tylko trzeba uważać z jakim trenerem się przeprowadza pierwsze odsłuchy bo jak traficie na blondi w wieku około 30 lat to od razu zgłaszajcie do góry, że nie potrafi prowadzić treningów, korzysta z telefonów w pracy, przegląda internet i mógłbym tak wymieniać ale po co. Post nasączony jadem bo czasu za szkolenie nikt mi nie odda tylko dlatego, że zostałem wydymany przez kolesiostwo. Karma wróci pamiętajcie o tym, ale jeżeli waszym marzeniem jest karta z debetem i własne miejsce parkingowe pod cyfrowym polsatem to gratuluje ambicji.
Co do samej pracy to jest bardzo w porządku, testy teoretyczne do zdania. Gorzej z odsłuchami gdzie cały skrypt który dostałeś na początku szkolenia musisz po tygodniu znać na pamięć i nawet więcej bo na odsłuchach pytają o wszystko, nawet o to czego nie było na szkoleniu ani w dołączonym skrypcie. Ludzie pracują tam tylko dla pieniędzy, jestem naprawdę ciekaw ile osób tam jest zadowolonych z rozmów z "Januszami" którzy plują się przez słuchawkę bo "Psze pani a kanału nie ma a a miał być", i są uradowani takimi rozwiązaniami.
Reasumując, praca w porządku, ludzie 80% też, tylko te 20% nie umrze kanarkami.
Pozdrawiam wszystkich co przeczytali moje wywody i gratuluje.
xxx 2016-05-02 06:31
Rozumiem, że nie dostałeś się za pierwszym razem?... to duże osiągnięcie, brawo.
katana 2016-05-03 16:32
Tak chodzi o panią (usunięte przez administratora)
sprzedajność w cenie 2016-05-03 23:20
Żeśko, zachowała się fatalnie wiele lat temu, dzis jest w tym samym punkcie co kiedyś i w jakim będzie zawsze; głupią, sfrustrowan [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z prowincji...
xxx 2016-05-04 04:14
Katana, zdecyduj się o kim piszesz... Pani D jak w Twoim poprzednim poście, czy Pani Żeśko? Bo po pierwsze osoba, którą wskazuje Ci Tomek (pozdrawiam) nie zajmuje się od długiego czasu trenowaniem konsultantów, a po drugie rzucanie w internerach nazwiskami z powodu jakichś swoich osobistych sporów z daną osobą (lub frustracji) nie jest chyba zbyt dobrym pomysłem.
A do Ciebie Tomku (bo na 99% to Ty kryjesz się pod hasłem "nie umiesz rozmawiać, zamknij mordę") - tyle lat minęło odkąd pożegnałeś się z CP, a Ty nadal nie umiesz iść dalej, zająć się swoim życiem.
ręka ręke myje 2016-05-06 14:02
Ręka rękę myje wszystko w porządku, kapitalizm XXI wieku prawda :)?
km222222 2016-05-13 22:40
nie ma u nas takiego stanowiska pracy
Potek 2016-06-05 00:05
Czy ktoś pracujący na umowę o zlecenie może powiedzieć czy nadal jest ustalone jakieś minimum godzin na grafiku? I czy zmieniły się stawki za prowizję i godzinówka? Pytam, bo chcę wrócić po roku, było tam super :)
Bonzo 2016-08-04 18:32
Przepracowałem w cyfrowym polsacie w toruniu prawie dwa lata, pozniej wzieli mnie na plusa i po szkoleniu zwinałem żagiel :)
Zarobić szło, owszem, ale tylko na małym zusie, jak ktos siedzi na słuchawce na duzym zusie jest dla mnie zyciowym nieudacznikiem.Najgorsze co jest w tej pracy to kontrolerzy i kierownicy, bałwany pokroju familly guya, czy inne naćpane osóbki, a ćpa sie tam ostro, wręcz na potęge na podescie. Ważna sprawa jest tez to do kogo sie trafi z skjim, jezeli na jakiegos kolejnego frustrata robiacego po 300 godzin to moze byc cienko i feedback bedzie slaby. Praca spoko na max 2 lata , nie dluzej, dobre dla studenta albo innej osoby bez zadnych obowiazkow. Zarobic idzie, ponizej 2 tysi raczej sie tam nie schodzi nawet tym, którym sie nie chce sprzedawac. Ale atmosfera jest nedzna, i te niewolnicze godziny pracy, 14tki czy nawet 15tki albo 16tki w gale, praca w swieta to tez zenada, tak samo umowa agencyjna na działalnosc to nic innego jak wyzysk
marek 2016-08-25 16:13
Nie polecam pracy w tej firmie a raczej bycia wspolpracownikiem, bo umowa zlecenie albo wlasna dzialalnosc to wyzysk. Żal mi tych frustratów robiacych po 250 godzin i chwalenia sie ze 4 tysiace zarobili skoro od tego zus i podatek musza zaplacic.
W tej firmie maja ludzi gdzies, atmosfera napieta. Teraz rzucaja ludzi z CP na plusa. Bo nie moga ogarnac call center plusa i kolejek po 300 osob. Trzeba pracowac czy swieto czy zwykly dzien po 14 godzin. I kasa taka sama i to jest wlasnie wlasna dzialalnosc. Nie polecam w zwiazku z duzymi zmianami na gorsze obnizeniem prowizji. I tym ze przychodzac nie wiesz czy bedziesz pracowac w cyfrowym polsacie czy nie kazą Ci isc na plusa bo przeszedles szkolenie. A pieniadze te same. Ciągły stres. Ja z tego obozu sie zwolnilem.
heee 2016-08-28 21:05
podbił fazę jak to się super pracuje heee .....
Rara 2016-08-29 20:31
A jak to jest z tą wlasna dzialalnoscia? O co w tym chodzi
papaja 2016-09-02 20:37
w tej firmie ludzie nie mysla. przyklad z windy cp konsul gowniarz na zleceniowce dostaje 5000 zl za nieco ponad 100 godzin czyli za opierdalanie sie . konsul z duzym zusem za ponad 200 gdzie robi z siebie niewolnika dostaje fv na podobna kwote a ile mu z tego zostaje? polowa? zleceniowcy zarabiaja wiecej niz glowny koordynator projektu pozdrawiam :)
pracownik 2016-09-14 12:57
ktoś tu się połasił na polecenia pracownicze haha "wszystko za was załatwię " matka teresa się znalazła haha
Łukasz 2016-10-08 20:40
Marek,
Co do jednego przyznam Ci rację - idziesz do pracy do Cyfrowego Polsatu, nikt na żadnym etapie nie wspomina Ci o Plusie, aż tu nagle każą Ci iść na szkolenie z i non stop Ciebie tam wrzucają. To najgorsze, co może być. Nie wiem po co nowych pytają gdzie chcą pracować, skoro jak ktoś wybierze CP, to i tak będzie ciągle rzucany na Plusa, jak dziw*a na telefon - "wyloguj się i idź do góry".

Co do kasy mylisz się. 251h i 4000zł? Jak to z samej godzinówki jest 3412. Jeśli ktoś, kto robi po 251h zrobi z prowizji tylko niecałe 600zł, to pozdro. Przy takiej godzinówce to przynajmniej te 1500zł z samej prowizji.
bum 2016-10-09 18:49
Analityk finansowy to może liczyć na dwukładnikowe wynagrodzenie to jeszcze lepiej o nich świadczy. W końcu ważne dla mnie jest, żeby wypłata była na czas.
tomek p. 2016-11-17 14:30
Cyfrowy polsat czyli parter jest naprawdę spoko można się wielu rzeczy czepiać ale tam.pracuje się nieźle, za to góra czyli infolinia plusa...
Samo szkolenie na rejestracje kart prepaid ilustruje wszystko co tam ma miejsce na codzień, prowadziła je tak wyniosła i zarozumiała smarkula że człowiek miał z niego ochotę wyjść po 2 min. Chyba była to Daria. Ogólnie otoczona doświadczonymi pracownikami traktowała nas jak dzieci z przedszkola a najmłodsza osoba z nas miała 4- krotnie dłuższy staż pracy niż ona. Jednak to to nic kierownik plusa, to jest dopiero prawdziwy ewenement. Większego chama nie spotkałem nigdy wcześniej nie wiem kto jest głupszy on czy pracownicy którzy tolerują tego debila... Ogólnie jak masz wybór pracować na plusie albo iść do jakiegokolwiek innego call center za połowę stawki to niech idzie gdzie indziej :)
yyyy 2016-11-18 22:59
Wiekszosc pracownikow przeszla szkolenie z plusa, teraz to jest dramat, przychodze do pracy podpisuje sie na liscie a tam plk i musze isc na gore na plusa... malo tego w trakcie pracy potrafia zadzwonic i powiedziec 'wyloguj sie i idz na gore'... człowiek czuje sie jak najgorszy parobek..
onaM 2016-11-21 21:25
Który kierownik, bo o ile się nie mylę to jest ich dwóch
. 2016-11-30 14:27
jest 3 kierasów jak coś ;p
Bobo 2016-12-07 17:15
Załatwię z polecenia, bo co łbie chcesz po 3 miechem dostać prowizję za nowego pracownika nie piszcie nie dajcie łajzie zarobić 150 zł za frajer
Szukaaaaaaaa 2017-02-12 15:20
Czy znasz pana ktory jezdzi czarnym samochodem. Takim wyzszym w cyfrowym polsacie szczuply wysoki ciemne wlosy okulary ???..??nie wiem tylko na jakiej ulicy pracuje.????odp na syl-lew@wp.pl
Wazneeeeee 2017-02-12 15:35
Czy ktos zna pana kierowcecyfrowego polsatu. Jezdzi czarnym samochodem wyzszym takim...wysoki .ciemne wlosy okulary ????????
Kontakt syl-lew@wp.pl
Nie ważne kto 2017-02-23 22:56
Nie polecam pracy w polsacie jako Przedstawiciel handlowy praca polega na nękaniu ludzi w domach :) na rozmowie obiecują złote góry a jak jest na prawdę ? Nie masz podstawy żyjesz ze skromnych prowizji i nic więcej nie dają ci auta nie dają telefonu dają ci teczkę masz chodzić po domach i zbierać umowy jeśli tego nie robisz wywalą cie żadna strata biorą kogo popadnie byle by umowy zbierał jeśli podoba Ci się tracić czas po 8 h dziennie ta robota jest dla cizbie pojedziesz w teren wydasz swoje pieniądze na paliwo a zarobisz wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie oszukujmy się kto chce cyfrowy polsat ? Odradzam pracy tam ! I te śmieszne ogłoszenia że zarobki od 3 do 10 tysięcy pracowałem tam miesiąc zarobiłem 40 zl a ile straciłem? Nie dajcie się zmanipulowac lepiej robić w biedronce przynajmniej wiesz ze zarobisz
heee 2017-03-02 12:47
ja też nie dostałem się za pierwszym razem czy to znaczy , że jestem debilem lub głupkiem ? Panie mądrala ?
xxx 2017-03-02 16:40
Cóż, nie powiem tego na głos, hehe :D
Dylemat 2017-03-16 13:07
Witam. Planuję zatrudnić się w tej firmie, ale nie mam pojęcia, czy zdecydować się na Plusa, czy na Cyfrowy Polsat.
Czy nie jest tak, że w Plusie można więcej wyciągnąć z prowizji, ale jest więcej klientów i większy stres?
Bardzo proszę o rady!
ONA 2017-03-21 13:47
No to podobnie jak w orange ;)
sebek 2017-03-21 16:58
Co do liczby rozmow z klientami to nie ma znaczenia co wybierzesz, na cyfrowym i na plusie bedziesz gadal praktycznie tyle samo... co do prowizji to w sumie ciezko powiedziec bo wszystko zalezy od ciebie- jak sprzedajesz duzo to zarobisz i tu i tu, jezeli sprzedajesz slabo to na plusie dostaniesz wiecej prowizji za to ze po prostu siedzisz na dupsku i gadasz. pozdro
Paweł 2017-05-11 13:46
ktoś mi napisze ile trwa szkolenie w plusie ?;)
Eddy 2017-06-07 09:39
3 tygodnie po 10h
Zostaw swoją opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfrowy Polsat S.A.