Opinie o Andrzej Król Moto-Net w Kocmyrzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Król Moto-Net. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Andrzej Król Moto-Net o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Król Moto-Net w Kocmyrzów

Janusz

Zamowilem lampy podajac dane samochodu, po otrzymaniu paczki okazalo sie, ze lampy sa od wesrji poliftowej. Wykonalem conamniej 60 polaczen i zawsze konsultanci sa zajeci. Badzcie ostrozni z ta firma.

kasia
@Igor

I jak? rozwiązało się jakoś? u mnie też problem, allegro też nie potrafi sobie z nim poradzić

Sebuś

Odradzam pracę w tej firmie, szef Andrzej może ci zaproponować pracę po 12-16h, brak umowy, brak warunków do pracy np (zatkany kibel przez miesiąc) brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Szacunek do pracowników nie istnieje, kierownik popijając z tobą piwko w pracy potem cię wyda szefowi jeżeli będziesz nie słuchać jego poleceń:) Ciągły stres,alkohol, zdarzają się używki, jeżeli byłeś karany to praca jest dla ciebie. Andrzej jeżeli to czytasz to wiedz że nie mam do ciebie nic, nawet szacunku.

Albik
@kazazel

Jakieś trudności w otrzymaniu zamówionych części? Jak patrzę na stronkę firmy, to podają tam numer. Inna sprawa, to ile osób jest do obierania i ile innej roboty mają, choćby na magazynie z przygotowaniem wysyłek? Wiem, że z tym mi pewnie nie pomożesz, ale może jakiś były lub obecny pracownik, coś napisze o tych nadgodzinach? W szczególności, jak są one opłacane i czy są jakieś konsekwencje za odmowę? Chcę też wiedzieć z czego tu stres się może brać?

JohnCena Nowy wpis

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Kawał drania. Brak pieniędzy za przepracowany okres czasu.

Remek

Jakiś czas temu widziałem, że firma szukała kierownika magazynu E-Commerce. Udało się kogoś znaleźć? Ewentualnie czy są w planach dodatkowe rekrutacje do zespołu magazynierów?

Ariana Grande Nowy wpis
@Remek

Firma już ledwo dycha można powiedzieć że ma raka

Kilkadziesiąt razy składałam zamówienie, wieczne problemy ale zamówienia były realizowane. Od 16.12.2023r. brak kontaktu. Proszę o informację jeśli ktoś coś ustali anna.filipiuk3@wp.pl

Ale ja nigdzie niestety nie znalazłam oficjalnego stanowiska? Co by było powodem upadłości? No i co w ogóle z dotychczasowymi pracownikami? Wszyscy dostali wypowiedzenia? Pewnie na żadne odprawy nie ma szans?

@Chuck Norris Nowy wpis

Z tego co wiem to Andrzeja (usunięte przez administratora)pracownicy i kurierzy. Oliwa rychliwa, ale sprawiedliwa. Andrzej trzymam kciuki za Ciebie!

Jerry Nowy wpis
@@Chuck Norris

To chyba mało wiesz.

Sebuś

kazazel
@Sebuś

masz może numer do Andrzeja Króla ?? Pracą zainteresowany nie jestem, tylko przesyłką zamówionych części, więc jakby znalazł się może numer telefonu i wszyscy zaczęli by dzwonić to coś może by sie zmieniło

Albik
@kazazel

Aplikowałeś do firmy Andrzej Król Moto-Net? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Jary - klient

Witam! Z zaskoczeniem przeczytałem ostatnie opinie bo jako klient parokrotnie korzystałem z usług firmy z zadowoleniem, dlatego przykro mi czytać tak o stanie firmy, jak i relacje ludzi którzy może i mnie kiedyś obsługiwali. Jak przyczyni się to dla dobra zmotoryzowanych to życzę powrotu na rynek i poszanowania pracowników.

Qwerty

Dzień dobry, aktualnie nasza firma znalazła się ciężkiej sytuacji finansowej i ze wzglądu na powyższe, jesteśmy w trakcie przygotowywania postępowania restrukturyzacyjnego. Firma w tym momencie nie posiada aktywów obrotowych w postaci gotówki. Bardzo prosimy o poczekanie +/- 3 miesięcy na zwrot pieniędzy lub prosimy o skorzystanie z Allegro Protect w celu odzyskania należności za zwrócone produkty... Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Liczymy na wyrozumiałość. Korzystając z okazji życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku. Z wyrazami szacunku, Andrzej Król Taka wiadomość otrzymałem w sporze allegro od tej firmy.

WojT
@Qwerty

Odesłałem towar jako zwrot, wszystko zgodnie z ich procedurami. Dostarczony był do nich 15 grudnia. Zwrotu pieniędzy brak.

@Qwerty

Również jestem w podobnej sytuacji, z tym, że zakup był przez ich stronę, ktora już nie działa. Co możemy z tym zrobić, żeby odzyskać kasę? Pozdrawiam

Wicek

(usunięte przez administratora) Wysyłają towar niezgodny z opisem na allegro. Po wykonaniu zwrotu części nie oddają pieniędzy. Telefonów nie odbierają, bo już mają zapisany numer klienta. Rozpoczęta dyskusja na allegro pozostaje bez odpowiedzi z ich strony. Włączenie się allegro w spór też nic nie daje, bo też ich olewają.

Cześć. Klienci piszą, bo niedawno otrzymali maila z firmy, że nie posiada ona gotówki, by zapłacić za zwrócone towary. A co z pracownikami, jak Wy odczuwacie sytuację, w której firma się znalazła? Pensje są płacone terminowo?

Jaka umowa obowiązuje w Andrzej Król Moto-Net podczas okresu próbnego?

Lidka

Po ile godzin pracuje się w tej firmie? Należy spodziewać się nadgodzin? Jakiś czas temu pisano, że szef może zaproponować pracę jedyniepo 12-16h i bez umowy. Czy wciąż tak jest? Może zredukowali czas pracy do 8h i dali umowę? Jeśli tak, to jaką? Myślę nad zatrudnieniem w tej firmie

Janek
@Lidka

Jak nie przekroczysz bariery 200 godzin miesięcznie to wszyscy na Ciebie krzywo patrzą :) SMS'y po nocach "Przyjdź wcześniej" "Zostań dłużej" to normalna rzecz. A jak już zostaniesz dłużej i nadrobisz obowiązki innych osób, które siedzą w tym czasie w szatni, to nawet zwykłego "Dziękuję" nie usłyszysz.

@Janek

A jak reagują na SMS-y zwrotne - "zapłać więcej, to będę wcześniej i/lub zostanę dłużej"? Ogólnie, ile płacą bez nadgodzin i na ile są skorzy, by płacić ekstra za nadgodziny, czy dać podwyżkę od czasu do czasu?

Janusz

ZnawcaMoto
@Janusz

Telefon jest tylko na sztukę, nigdy się nie dodzwonicie, każda poważna firma odbiera telefon, oni nawet nie odpisują na maile, tragedia jakich i amatorka! Omijać

Mieczysław
@ZnawcaMoto

Nie można do nich podjechać osobiście i załatwić sprawy? Bo na telefon to nie zawsze wszytko się udaje. Ty też miałeś jakąś reklamacje i nie udało ci się jej załatwić, że jesteś taki niezadowolony?

mw
@Mieczysław

Boże, ludzie nie pomyśleliście, że osoba mieszkająca na drugim końcu Polski nie podjedzie osobiście? Ten sklep prowadzi przecież też sprzedaż internetową.

MArianX
@Janusz

Dokładnie, bądźcie ostrożni kupując coś w tej firmie ponieważ sprzedający nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje błędy które być może są celowe aby oszukać klienta. W przypadku większej sprawwy zgłosić do Rzecznika praw konsumenta. Być może przydała by się t utaj wwizyta skarbówki.

Grażyna
@MArianX

A skąd taka sugestia? Jakieś właśnie doświadczenie?

Adams63
@Janusz

Potwierdzam!!! Kiedy by nie Zadzwonił Konsultanci są Zajęci wklepuje 1 mówią że oddzwonią a to poprostu G... prawda kilka dni dzwoniłem wciąż to Samo Zrobiłem Zamówienie Sam przez Sklep Internetowy też Nikt się nie odzywa... Więc postanowiłem zadzwonić do Szefa firmy dopiero Zadziałało... Ale co z tego jak zrobiłem zakupy na ponad 190zł gdzie przy 150zł powinna być Wysyłka za Free a doliczono mi 18zł!!! Jak to można Nazwać po Polsku Niech każdy sobie Dopowie!!! To że "Niby" najtańszy Sklep w Polsce to Klient jest traktowany Prxedmiotowo!!!

Igor
@Janusz

Podobny problem i brak kontaktu czy rozwiązania wymiany pomimo iż nadal mają produkt w sprzedaży. Zespół Allegro też próbuje.

kasia
@Igor

Mieczysław

Nie potrafię zrozumieć dlaczego pomimo takiej dużej liczbie negatywnych opinii o tej firmie ludzie jeszcze cokolwiek u nich zamawiają.Ja przed zamówieniem czegokolwiek czytam opinie o danej firmie .

@Mieczysław

Też nie wiem, jak to nazwać. Ja z kolei chciałem, jakiś czas temu dowiedzieć się czegoś konkretnego o tym, co tu jest do roboty, jak się jest pracownikiem, i jak te obowiązki są dopasowane do pieniędzy? Ale na razie bez powodzenia, jeśli nie liczyć słów z kwietnia o braku pomysłu na firmę oraz braku zarządzania. Co też warto byłoby wiedzieć, czy jest w miarę choćby jasny zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach i czego tak na prawdę wymagają od pracownika?

Dariusz

UWAGA (usunięte przez administratora) Nie wysyłają zamówionego towaru, nie zwracają wpłaconych pieniędzy. Kontakt urywa się gdy klient zaczyna upominać się o realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Pp

Nie polecam 3 tygodnie temu odesłałem lampy ,zero odzewu ani zwrotu pieniędzy, nie odpisują na nic sprawę zgłosiłem policji

Klient

Kontakt zerowy, wykonanych18 telefonôw w tym 1 na lini 40 min oczekiwania, 7 zgłoszeń o ponowne oddzwonienie i kompletnie nic sie nie zadziało. Powinienem dać ocenę na poziomie 0. Chyba handel przerasta tą firmę i właściciela Andrzeja Króla. Nie polecam!!!!!! Aktualizacja, firma skontaktowała się, niestety konsultant z firmy na uwagę że starałem się skontaktowac 2 godziny chamsko odpowiedział że będę czekał jeszcze dłużej i rozłączył się. Wychodzi na to że to typowi Janusze biznesu.

Wiecie, czy Andrzej Król Moto-Net udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Oluś

Ale od nikogo nie odbierają telefonów czy tylko od klientów? Próbowałeś się wielokrotnie z nimi skontaktować? Skąd ta pewność, że nie dają narzędzi do pracy?

Klient nieregularny

Kilka razy zamawiałem u nich części i zawsze problem z wysyłką. Kiedyś nawet napisali sms a w nim przeprosili za opóźnioną wysyłkę i w ramach przeprosin dostanę rabat na następne zamówienie telefonizne. tyko że (usunięte przez administratora) mie dodzwonisz się tam.

Filip

Nie można nazwać pracy w tej firmie "pracą" raczej kompletną porażką. Brak jakiegokolwiek zarządzania, pomysłu na firmę. Nie polecam

Wiesiek
@Filip

Ale kasa wypłacana za przepracowany miesiąc pracy była? Inna sprawa, to jaka to kwota, no i za jakie konkretnie obowiązki? Napiszesz też na jaką umowę zatrudnia właściciel tej firmy oraz dlaczego w sumie tak gorzka jest Twoja opinia o tej robocie?

ER

Omijac szerokim lukiem oddalem tarcze bo po tyg zeby pekaly od drgan Ich rzeczoznawca haaa chyba po szkole krawieckiej powiedzial ze byl rdzawy nalot i badanie prawidlowosci tarcz nie jedt do zbafania Smiech i posmiewisko Motonet to (usunięte przez administratora) i obsluga z czadow (usunięte przez administratora)Nie uznaja reklamacji osxusci !!!!

(usunięte przez administratora) i kłamcy szkoda nerwów towar otrzymałem inny niż mają na stronie .

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Król Moto-Net - Kocmyrzów

• Jak się pracuje w Andrzej Król Moto-Net?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Król Moto-Net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Król Moto-Net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrzej Król Moto-Net
1.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • 112
    32-010 Kocmyrzów