Opinie o Prodlekpol w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prodlekpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prodlekpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodlekpol w Warszawa

praca dla was nie cienżka bo sie macacie i gździcie po pólkach na kokosie a my cienżko pracujemy i jak jesteś taki mundry to sie zapisz na uniwersytet na nie tu będziesz ortografi innych uczył

my - 2011-02-11 01:26:55 to wszystko co napisalam to prawda !!!!!!!! uwarzaj zkim gadasz . facet tej z logartu tez kapus jest jak ten pracus [usunięte przez moderatora] we dwuch sa podobni . migaia sie tylko od pracy jak moga a my pracujemy ciezko nooo właśnie widzę z kim "gadam" mało wykształcona kobita co nawet poprawnej polszczyzny używać nie umie, ortografia ortografia i jeszcze raz ortografia się przed Tobą kłania : uwarzaj to ż a dwuch to ó migaia to j [usunięte przez moderatora] ha ha ha ha ha ha co do ciężkiej pracy to chyba nie bardzo wiesz jak ona wygląda booo to co się robi w plp na produkcji to na pewno nie można nazwać ciężką pracą [usunięte przez moderatora[

my

to wszystko co napisalam to prawda !!!!!!!! uwarzaj zkim gadasz . facet tej z logartu tez kapus jest jak ten pracus karol we dwuch sa podobni . migaia sie tylko od pracy jak moga a my pracujemy ciezko

my - 2011-02-10 01:01:09 ha ha karol o ten pracus co zamiast pracowac to Marte z kontroli jakosci po nogach glaska i razem sie lizali na magazynie i ciagle tylko sie [usunięte przez moderatora] z nia a szczyci sie praca ,a ta [usunięte przez moderatora] to jest taka jak mamba czarna kapus i jej maz powinien wiedziec co ona robila w pracy . do roboty się weź a nie [usunięte przez moderatora] ludzi dookoła siebie, jak Ci żal (usunięte przez administratora) ściska, że jedni mogą się [usunięte przez moderatora] a Ty nie to się zwolnij w[usunięte przez moderatora], wiesz jakie jest powiedzenie " czego oczy nie widzą tego sercu nie żal"

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prodlekpol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Zaniepokojony

Moja narzeczona pracuje w tej firmie i jak czytam te posty to coś mi się zdaje, że ona się tam źle prowadzi. Wciska mi kity, że pracuje po 16 godzin, a to chyba nie prawda, przychodzi do domu umęczona i nie miałem posługi seksualnej od 3 miesięcy !

Pani z linni B

Nie wiem czemu narzekacie tak na tą prace. ja ją bardzo lubie przychodze do niej na luzie czas mi szybko mija , lubię swoje koleżanki z pracy, zawsze mogę z nimi porozmawiać. Zazwyczaj przegadujemy caly dzien i pracujemy swoim tępem, czyli nie za szybko. a jak by tego bylo malo to dostaje jeszcze za to pieniądze :)

mialem co jesc bo mleko było za darmo

antychwast

Nie mam pojęcia skąd aż tak negatywne wypowiedzi na temat kierownictwa. Fakt może są ewenementy jak Pani B. która nie ma choć trochę kompetencji, a nawet rozumu żeby wytłumaczyć pracownikom prostej pracy. Nie widać w tej osobie jakichkolwiek ambicji aby robić coś w kierunku rozwinięcia swoich można powiedzieć nędznych umiejętności. Czy kolejna, Pani M., która mam wrażenie, że miejsce pracy traktuje jako miejsce rozrywki, żeby sie za "chłopami" porozglądać... pfff... Ale mimo wszystko są tacy ludzie jak Pani. M., która jest osobą na prawdę uprzejmą, widocznie kompetentną, można powiedzieć logicznie myślącą. Czy na przykład tak strasznie obgadywana Pani E. "czarna mamba", która według mojej oceny jest osobą bardzo wykwalifikowaną posiadającą podobno na prawdę liczne praktyki w swoim fachu , osobą odpowiednią na odpowiednim stanowisku. Według mnie jest jedną z nielicznych osób w firmie, która potrafi zaprowadzić odpowiedni porządek. P.S. Osoby wyżej wymienione (M. i B.) mogły się w końcu wziąć za przypisaną im robotę, a nie plotkowaniem. Do pracy na ogół służą ręce a nie jęzory ! ! !

MAJA

SZCZERZE ODRADZAM PRACĘ W TEJ "FIRMIE" "DYREKTORZY" NIE MAJA POJECIA O KIEROWANIU LUDŹMI I FIRMĄ.ZERO SZACUNKU I JAKICHKOLWIEK PERSPETYW!

Ja się zastanawiam, czy niektórzy ludzie udzielający się na tym forum udają swoją głupotę, piszą takie bzdury specjalnie, czy naprawdę jest z nimi tak źle.

Ale

Ale w bio-active pewnie płacą tyle za 8 godzin dziennie, a nie za 16 czyli jest troche lepiej bo tu z tego co piszecie wychodzi 550zł miesięcznie za 8 godzin dziennie

To nie jedyny zakład w którym są takie wynagrodzenia. Idżcie pracować do Bio-Active w Ostrówku, tam zarabiają po 650 zł.

ooo

o Jezu 1100 za 16 godzin pracy to gorzej niż w Azji

anaonim

1100 na rękę to nie wie czy jest co polecać, a te zabawy to dobre w podstawowce a nie w pracy

Tak, ja też nie narzekam! Płacą raczej normalnie, mam też tam swojego miłego pana z Kokosa - on zawsze mną się odpowiednio zaopiekuje i przytuli, naciśnie gdzie trzeba i w ogóle... Praca lekka i sympatyczna a doliczając atrakcje to nawet godna polecenia.

Jak się to wszystko czyta to się wierzyć nie chce, że wypowiadają się ludzie którzy myślą że praca czeka na nich wszędzie i można nie szanować ani pracodawcy ani samej pracy.Życie takich ludzi szybko uczy pokory....ale cóż niektórzy potrzebuję poczuć na własnej skórze jak to jest nie mieć pracy a nawet jeśli to mogą trafić na jeszcze gorszą. Ja jestem zadowolony z pracy i nie mam zamiaru wybrzydzać...

nic z tego nie rozumię - 2011-01-05 08:54:29 ja - 2011-01-04 19:24:59 jak sie nie umie czytac to tak jest!!!!....... (usunięte przez moderatora) to znaczy sie że jak umiesz czytać to co nie każom ci pracować po 16 godzin? przecież chyba tam nie pracują tacy co czytać nie umiom a wielu tu pisze na forum że jednak każom pracować po 16 godzin mowilem o tobie durnoto ze nie umiesz czytac i co tu pisza na forum... jakie 16 godz ......?? az smiac sie chce z twojej glupoty

nic z tego nie rozumię - 2011-01-05 08:54:29 ja - 2011-01-04 19:24:59 jak sie nie umie czytac to tak jest!!!!....... (usunięte przez moderatora) to znaczy sie że jak umiesz czytać to co nie każom ci pracować po 16 godzin? przecież chyba tam nie pracują tacy co czytać nie umiom a wielu tu pisze na forum że jednak każom pracować po 16 godzin Nikomu nie każą pracować po 16 godzin,co więcej jakby znaleźli się chętni to i tak nikt im na to nie pozwoli.

aaa - 2011-01-04 11:34:08 jak nie jak jeden gostek pisał wcześniej że jego matce kazali pracować w tej firmie na dwie zmiany a płacili za jedną to przecież żenada To on nierób jeden kazał jej pracować na dwie zmiany,ja tam pracowałam ale wysłali mnie na przestój,praca jest po 8 godz.zdążyło się raz tak ze mieli jakieś pilne zamówienie i można było sobie dorobić zostając po godzinach.Wtedy zapłacili za tyle godzin ile się przepracowało.

nic z tego nie rozumię

ja - 2011-01-04 19:24:59 jak sie nie umie czytac to tak jest!!!!........ (usunięte przez moderatora) to znaczy sie że jak umiesz czytać to co nie każom ci pracować po 16 godzin? przecież chyba tam nie pracują tacy co czytać nie umiom a wielu tu pisze na forum że jednak każom pracować po 16 godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Prodlekpol - Warszawa

• Jak się pracuje w Prodlekpol?

Zobacz opinie na temat firmy Prodlekpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodlekpol?

Prodlekpol
3.5/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Chełmżyńska 249
    04-458 Warszawa