Opinie o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plastica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

facet tchórz i słaby facet wdaje się w romans z kobieta z pracy, z jednej zmiany nie mający żadnej godności tym bardziej facet żonaty. nie wierz nigdy kochance moja dobra rada zniszczysz sobie życie bedziesz żałował a juz bedzie za pożno czytając to dobrze wiesz do kogo to kieruje

xyz

Zapraszam wszystkich pracownikow ZWH na chorobowe ;)

abc
@xyz

a po co? szkoda kasy na chorobowym, no chyba ze ktoś w ciąży i ma 100% Ja nie bylem ani dnia przez 3 lata i chce nagrode

Operator
@abc

tez bymśmy chcieli nagrode tez człowiek pracuje ranki,popo nocki i lipa ciągle tylko lizusy dostają .!!!!!!!!!!!!!!!!!

xyz
@abc

Jedyną Twoją nagrodą może być podwyżka, podwyżka obowiązków.

Ciebie debilu

Operator1
@Gość

Dlaczego?

...!
@xyz

Ja to jeszcze i L4 walne Tylko jestem ciekawy co będzie się działo na ranakch od wtorku a bardziej mnie ciekawi co przed tymi rankami będzie się działo trasa miedzy Golubiem a Kowalewem kto czyta ten wie jak się auteczka ucałuj.....

@...!

.Teraz jest ciemno powód idealny żeby 1,5 godziny przed ranką jechać i na dwa autka się spotkać w jednym autku sie całować widziałem nie raz ta sytuację

@Wtajemniczony

Boli cię to? Wszystko widzisz, a mało wiesz.

Achhhh
@Wtajemniczony

Widocznie zostałeś pominięty w tym trójkącie i Cie to boli Może załóż czysta koszulkę, czyste spodnie i Ty będziesz miał szansę

@Wtajemniczony

Wchodzicie w czyjeś życie z butami ktoś ma rodzinę żyje spokojnie i szczęśliwie a ktoś to zaburza takimi wpisami i pytam po co?? Przecież jest mała społeczności każdy zna siebie a tu takie wpisy Żal....ranicie uczucie bliskich osób np. żony czy męża

Boum

Jak się pracuje na medyku ? Co się robi ? I jaki jest ubiór ?

@Boum

Jeśli masz szukaj pracy gdzie indziej bo tu ludzie są najgorsi można przez to psycho brać A szefostwo o pracowników nie dba Dobrze ze jeszcze trochę i się zwalniam

@Boum

Szefostwo nie dba o pracowników A sami co tam pracują wykańczają psychicznie ludzi Dobrze ze niedługo się zwalniam spadnie kamien z serca

@Boum

Ludzie na halah zli ,szef nie dba o ludzi można z tego wszystkiego można wylądować tam gdzie nie trzeba Dobrze ze niedługo się zwalniam stąd

R. Grzymek

Dziękuję wszystkim pracownikom za kolejny przepracowany rok, który bezpośrednio wiąże się z moją bardziej wypchaną kieszenią i jednocześnie przypominam, że od nowego roku obowiązuje nowy regulamin pracy, a w nim m.in.: skrócenie regulaminowej przerwy dla pracowników z 20 minut do 15 minut. Dziękuję bardzo nowemu Przedstawicielowi Pracowników za podpisanie nowego regulaminu. Bez Pańskiej pomocy nie byłoby to możliwe (obiecane poklepanie po pańskim ramieniu za podpisanie ww. dokumentu złoże panu w najbliższym czasie). Pozdrawiam serdecznie i w nowym roku życzę państwu dużo pracy...yyy... to znaczy szczęścia i pomyślności. :)

Człowiekzwh
@R. Grzymek

Jeśli to prawda to serdecznie dziękujemy przedstawicielowi pracowników za reprezentowanie nas. Widać, że dba o to żebyśmy dobrze wyglądali bo w 15 minut to nie da się dobrze najeść. Może jeszcze zacznie liczyć czy ktoś za długo nie robi k*py. A tak naprawdę to (usunięte przez administratora)!!!!!

PracownikZWH4
@R. Grzymek

Przecież w regulaminie oficjalnie zawsze było 15minut i żadnych zmian nie było. Po co robić ferment

Leszno

Najlepsi odchodzą po latach pracy a “kierowniczka” nie potrafi skleić maila (albo przynajmniej uważa, że nie musi go poprawić).

Nikita

Co tu taka cisza???

Wc
@Nikita

zrobiło się ostrożnie między niektórymi osobami czy to nie daje do myślenia???? Pozostaje w pracy tylko łazienka kto to czyta ten wie ;-) A przed pracą nikt nie widzi co się dzieje A dzieje się dużo i niech nie robi z ludzi (usunięte przez administratora) ( telefony i ewentulane spotkanie) Mam nadzieję że ta cisza została zaspokojna tym wpisem.Milego końca popołudniowej zmiany życzę A tym co na nockę idą wytrwałości bo zimno nna dworze buuu ;)

....
@Wc

Skończę ten temat wiadomo że to I.... i M.... Cieszy się I.... że młodszy za nią się wziął ona tego nie ukrywa że tak jest

@....

A wy to wszyscy zazdrośni. Weźcie się w końcu do roboty, a nie plotami się zajmujecie. Każdy ma swoje życie i niech się nim zainteresuje. W tej pracy to zawsze każdy z kimś ma romans, wystarczy, że chwilę pogada, a jak już się uśmiechnie to zaraz wielka zdrada. Ogarnijcie się w końcu.

Operator
@.

Nikt nie jest zazdrosny tylko widzą co się dzieje tu romans jest na całego przed pracą po pracy.Teraz ranna zmiana a zobacz co szybki bil robi.Na odległość widać co ich łączy nikt beż przyczyny jakby to była tylko koleżanka od rana się nie spotykał by i nie wisiał na telefonie z nia I już skończcie ten temat są razem to niech będą

Ona

Dostał ktoś już dodatek na świeta?

;)

To co wypisuje jakaś osoba o zmianie B a szczególnie o romansach itp itd nie ma własnego życia albo bardzo zazdrości ze niektórzy w tej pracy naprawdę dobrze ze sobą się dogadują a wcale romansu nie maja Tak to ze nie ma komunikacji dobrej na maszynach między ludźmi ciagle żarcie się płakanie itp a ktoś z kimś dogaduje się dobrze to zaraz romans nie dogodzisz nikomu forum powinno zostać zlikwidowane albo warunkiem dodawania takich bzdur powino być prawdziwe imię i nazwisko pracownika wtedy by nikt się nie odezwał Radzę zająć się własnym życiem bo wchodząc tu,wypisujac hot ploteczki i to jeszcze wyssane z palca robisz po prostu z siebie idiotę.

!

Jak ktoś ze sobą się dobrze dogaduje to zaraz romans czyli wszyscy maja się nienawidzic płakać i się wiecznie kłócić tak by było najlepiej

!

Jak już idziemy takim tokiem myślenia to na każdej maszynie albo inaczej na każdej hali jest po kilka romansów bo ktoś ze sobą gada krócej lub dłużej W tym zakładzie jest mnóstwo ludzi jedni się nie lubią drudzy lubią się bardziej i tak powinno się zakończyć te hot ploteczki a o romansach pisz jeżeli zauważysz coś naprawdę wskazującego na ten romans bo to co piszesz to jest głupota.

@!

To jest taka osoba co ma naprawdę z garem, jak coś komuś nie pasuje to niech przyjdzie i powie a nie glupoty pisze.

V
@!

A wiadomo że jak ktoś komuś puści oko miło coś powie jedna osoba przyjknie że miło a druga że kurcze ten chłopak się we mnie kocha Wszędzie tak jest a to co dzieje się po pracy to każdego czy jego czy tamtego czy jej czy jego sprawa .Tego nie da się u pilnować jak już zamoczył to oni wiedzą o tum najlepiej

B

Kto widzi ten widzi jakie pożegnanie przed koncem popołudniówki jak dwa gołąbki

Teraz będziesz miał temat

Ojjjj

Juz nie można porozmawiać z płcią przeciwna?ciemnogród

A o kogo chodzi?

oni
@Gość

ta czarna imienia nie napisze bo RODO ,na literę I... się zaczyna byli na ostatniej nocce na kawie, chyba jasne i nie wałkujcie ciagle tego tematu wiadomo kto i co !!! lepiej mówcie co ze świetami czy bedzie wolne? pan prezes jak zawsze się ociaga z podaniem informacji w innych zakładach juz wiadomo

robol

Wylatywali ludzie za reczniki papierowe, a tu to chyba troche grubsza sprawa

Xxx
@robol

Przecież wiadomo że to lepszy sort. Oni mogą więcej,jak nie imprezy w Lizard King dla wybranych to mogą wynosić co chcą bez żadnych konsekwencji. Impreza organizowana ciuchutko żeby tylko zwykłe szaraki się nie dowiedzieli. Gdzie jest prezes??? Który pozwala na takie dzielenie pracowników.

Sygnalista

Zgłaszaliście to mnie, bo chyba nie?

Mika

ZWM Ta firma nie docenia w ogóle Pracowników. Dlaczego nowe osoby dostają podwyżki a stare nie? Tylko nowe osoby dotyczy inflacja czy o co chodzi? I oni dziwią się że ludzie odchodzą stąd? Premie za wszystko zabierają. Czy ktoś wkoncu zrobi z tym porządek?

Podwyżka zwm
@Mika

Firma nie docenia osób które pracują już dłuższy czas podwyżki są dla nowych osób żeby nie uciekły. No chyba że jest się liderem lub referentem wtedy dwa razy do roku podwyżka za jakże cenne donoszenie do Kierownika prod. Jedyne sprawa która jakoś ratuje sytuacje starszych pracowników to ten dodatek za staż pracy. Niestety ale na ZWM tylko Ci co donoszą mają dobrze.

Pracownicaa
@Podwyżka zwm

Prawda. W ogóle nas nie doceniają. Szkoda ze bez starych pracownic, nowe by nie wiedziały co i jak zrobić.

Jestem zainteresowany stanowiskiem "pracownik produkcyjny" ktoś wie jak wygląda to stanowisko? Warto składać CV?

@Zainteresowany

Zwm zmiany

Czy na ZWM w końcu ktoś zauważył mobbing ze strony Mistrzyni ? Czy o co chodzi z tą zamianą Mistrzów? Co teraz będą robiły referentki i liderki jak nowy Mistrz nie lubi donoszenia ?

Zwm zm c
@Zwm zmiany

Mistrzyni za wszystko zabiera.premie a mistrz pilnuje palarni

Zbigniew
@Zwm zm c

Czemu pilnuje palarni? Sprawadza czy ktoś nie za często wychodzi na fajka? Można tylko na przewie czy ludzie wymykają się w czasie pracy?

Zwm
@Zwm zmiany

To co ostatnio dzieje się na tej hali przechodzi ludzkie pojęcie! Mistrzyni mierzy nawet czas korzystania z WC!

Asia
@Zwm zm c

Czy mistrz jak odwiedza palarnię to szkodzi Tobie czy twojej wypłacie .

Maja
@Zwm

Czemu, ktoś wcześniej nadużywał takich przerw i siedział tam za długo czy o co chodzi? Jak poza czasem z atmosferą, jak ktoś pracuje i nie przedłuża przerw to jest spokojnie?

Prezes

Niech zejdzie już ze sceny bo mamy go dosyć.

Prezes
@Prezes

????

Maragata
@Prezes

Masakryczna osobowość.

Jaca
@Maragata

Szkoda gadać. Zostawmy to bez komentarza.

Praca

Polecacie pracę na medyku ?

Uyyy
@Praca

praca
@Uyyy

dlaczego ??

ktoś
@Praca

Zdecydowanie nie. Zakład schodzi na psy. Atmosfera pracy nie do wytrzymania, mówi się o zgłaszaniu mobbingu a liderzy i mistrz zaczynają to robić. Starszy pracownicy mąja harować jak woły a młode dziewczyny są pod wielka ochrona. Szkoda bo praca sama w sobie jest fajna ale reszta na wielkie NIE!

Jolanta
@ktoś

Czekaj, zaczynaja zgłaszać mobbing, czy sami w nim uczestniczą? Bo chyba niezbyt to zrozumiałam :/ czyli co, jeśli jesteś młoda dziewczyna łatwiej pracować w firmie? I inni pracownicy to wytrzymują, czy rotacja jest spora?

Hh
@Jolanta

Nieprawda, jak jesteś młoda musisz wykonywać taka sama robotę jak stare baby, normy dla wszystkich są takie same :)

Karol

Czy ktoś się orientuje ile brutto zarabia elektroautomatyk ?

Ciekawy

Co to jest ten kaizen ? O co w tym chodzi bo podobno jakieś nagrody można dostać ?

trynek
@Ciekawy

masz jakiś pomysł na usprawnienie produkcji, maszyn, zmniejszenie kosztów, czasu, ilości odpadów? to będzie kasa

AniaKaizen
@Ciekawy

Tak jak napisał @trynek , Kaizen to system w ramach, którego pracownicy produkcyjni i magazynowi mogą zgłaszać pomysły dotyczące doskonalenia procesów w firmie. Pomysły mogą dotyczyć np. skrócenia przezbrojeń, mniejszego zużycia surowców, poprawy ergonomii stanowiska pracy, poprawy jakości wyrobu, poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, itp, itd. Pomysł zgłaszasz na specjalnym formularzu w wersji papierowej lub elektronicznej. Raz na kwartał oceniane są wszystkie wdrożone pomysły i te najwyżej ocenione zdobywają nagrody finansowe. Wszystkie niezbędne informacje w temacie Kaizen możesz znaleźć w regulaminie lub też możesz pogadać z koordynatorem Kaizen - w każdym zakładzie jest wyznaczony koordynator. Jest też witryna internetowa z informacjami o Kaizenie - możesz wejść na nią przez przeglądarkę chrome na komputerach produkcyjnych :)

małpka z zwh

tutaj nawet jak napiszesz, odmowia przyjecia ale i tak zrobia co napisales

Darek

Szukam dojazdu z okolic Wrock na brygadę C proszę o kontakt osoby które dojeżdżają na tą zmiane

@Darek

Przenieś się na A

Można się przenieść z zfil na higienę? Do kogo muszę się udać??

Arni
@Nowy

Ludziu,pogięło Cię że chcesz przejść na zwh Zakład Wiecznej Harówy.?!!!!!????

Zostaw merytoryczną opinię o Plastica Sp. z o.o. - Frydrychowo

• Jak się pracuje w Plastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 37 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastica Sp. z o.o.