Opinie o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plastica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Mika

Co sądzicie o kwocie świątecznego na Wielkanoc? Nic się nie zmieniło od tamtego roku. Pieniądze te same a inflacja trwa nadal

Robol
@Mika

Uważam że jest dobrze jest jakiś hajs najważniejsze, że coś dają w innych firmach to nawet życzeń nie usłyszysz

stary robol
@Mika

Widać ze oszczędzają gdzie się da. dodatek na Wielkanoc się nie zmienił od paru lat, wypadało by coś dodać, ale to chyba w Toruniu decydują a nie Plastica. Dodatek stażowy, dodatek PPE i Optus to najstarsi górale nie pamiętają kiedy były zwiększane.

Kuba
@Mika

A kiedy to płacą? Jestem nowy pracuje niedługo proszę o wyrozumiałość

@stary robol

Masz rację, inflacja jest inne zakłady dostają więcej na święta a my za 300 zł Wielkanoc. Porażka

@Kuba

Do końca marca bodajże mają zapłacić

Do kiedy jest wypłata w plastice?

grzymek

do 10

Czy to prawda ze M został zwolniony ze zmiany B?

na L4 nie zwalniają. Robić mu się nie chcę w tamtym roku odpoczywał 6 miesięcy na koszt podatników i w tym chyba też planuje.

Jak napisać kaizena?są jakieś papierowe wnioski czy może elektronicznie? Mam dwa pomysły i chciałbym spróbować

Informator

Możesz zgłosić Kaizena przez witrynkę: https://sites.google.com/tzmo-global.com/system-sugestii-kaizen/zg%C5%82oszenie-sugestii?authuser=0

Leszno
małpka z zwh

Romans na zmianie B, na zmianie A, teraz też na zmianie C.

Xx
@małpka z zwh

A na zm c kto wam przeszkadza?

Bazyli
@Xx

Tam zaraz przeszkadza...przynajmniej jest o czym pogadac. Tylko szkoda ze niedlugo kolega obwodowy w brame sie nie zmiesci przez te rogi :D

Arczi i Dejw to szwagry
@małpka z zwh

Dziewczyna ma już swoje lata i nie ma co się dziwić że nudzi ją ten brak dojrzałości jej dotychczasowego partnera i że już może szuka innych alternatyw... Szkoda tylko że od jednego (usunięte przez administratora) trafiła do jeszcze większego (usunięte przez administratora):|

Mxxx
@Arczi i Dejw to szwagry

Zgadzam się w 100% z Tobą, to największy kobieciarz na zmianie B nawet i w całej plastice Ich ciągle schadzki, spotkania rano Golubiu- Dobrzyniu i też w okolicach A co najśmieszniejsze tu narobił starszej nadzei,a już ma nowy obiekt zaintersowania i do niej pisze i robi podchody czy ona się nim zainteresuje. Czyli w sumie teraz ma trzy kobiety Którym mówi że jemu zależy że jest seksowna,ze jak go zona nie rozumie.Zawsze takie same teksty zeby kolejna kobiete zdobyć Gratulacje chłopie żebyś czasem po nosie od życia nie dostał

Obczajony
@małpka z zwh

Na zmianie D nie ma już??

Xxx
@Arczi i Dejw to szwagry

Przypominam, że wszelkie pomówienia i niszczenie reputacji innych ludzi są karalne i nie jest problem ustalenie z pomocą policji kto dokonał wpisu. Takie oszczerstwa jakie tu mają miejsce, są podstawą do założenia sprawy o zniesławienie i chęć zniszczenie wizerunku w pracy. Wzamianki sugerujące w tytule kogo dotyczy sprawa są dodatkowa podstawa do założenia sprawy sadowej.

Maxx
@Mxxx

Interesuje mnie kto na zmianie B chociaż wskazówki

ktos
@Obczajony

Na zmianie D miała pani p z panem a. Myśleli ze nikt nie wie a wszyscy wiedzieli

Obczajony
@ktos

Uuu to coś słabo się ukrywali skoro wszyscy to widzieli , jeśli dobrze kojarzę o którego pana chodzi to on raczej ma żonę o ile dobrze pamiętam,ciekaw jestem czy się żonie pochwalił

Nick2567
@Maxx

Przestańcie w końcu pisać te bzdury na forum. Są ważniejsze sprawy w tym zakładzie niż (usunięte przez administratora). Zaśmiecacie tylko forum.

Napalony

Sorry z tej podniety nie doczytałem,ja z C zmiany

Podwyżki w 2023r

Pracownicy Plastiki jakich podwyżek płacy spodziewacie się w 2023? a o jakich marzycie? inflacja rok do roku to 17-18%

qwerty

2zl minimum

50 gr to max co mogę zaoferować

Sebastian
@Grzymek

hmmm, a ile teraz płacą, bo może to takie kokosy, że nie trzeba robić podwyżek?

@Sebastian

Nie orientuję się w tym ile teraz dokładnie płacimy ale jak na tych nierobów to i tak za dużo

@Podwyżki w 2023r

Zrównanie chociaż do najnizszej krajowej czyli 22.8 zł na godzinę.

@Pracownicaa

A ile daje plastica na start na produkcji?

13,20

związkowiec
@Podwyżki w 2023r

Cisnąć zarząd, dyra,mistrzów, przedstawiciela po nowym roku, bo inaczej dadzą 1 złotówkę i przeciągną podwyżki od maja

@Podwyżki w 2023r

Do zarządu plastica sp zoo. Dziękuję za te życzenia i podziękowania które przysłaliście dzisiaj w sms-ie. obiecuję że w przyszłym roku nadal będę się starał, ale bardziej byłbym zadowolony z przelewu na koncie, a nie z samych życzeń.

mała mi
@Podwyżki w 2023r

Wszyscy produkcyjni ze stawką godzinową dostają od 1.01.2023 2zl brutto podwyżki, są aneksy do podpisania.

Lol
@mała mi

No to (usunięte przez administratora) nie urywa.

Pracownikzwh
@mała mi

Dobrze że od stycznia a nie na wiosnę jak zawsze

@Lol

Ciesz się że w ogóle coś jest, ja chciałem podwyżki tylko dla biurowych ale Toruń się uparł że dla wszystkich maja być...

nik nolti
@Grzymek

To zwolnij tych "nierobów" i na kartony zatrudnij tylko akcjonariuszy TZMO bo po co nie potrzebne koszty i będziecie pracować na swoje.

Kaźmisz

Czy wszyscy mogą korzystać z ekspresu na sali konferencyjnej? Czy tylko mechanicy?

Pracownik MZ
@Kaźmisz

Na 4 hali lepsza kawka niż na 3 hali ekspres bajerka. Pozdro

Kolefen

Do Gościa jak to piszesz po pysku to Ty możesz dostać za to co już narobiłeś dużego smrodu Co dziś wolne mają jutro dopiero na nockę i tak do piątku mieliście się spotykać ....I po spotkaniu oczywiście cały dzień na telefonie wisieć Michał nie kombinuj nic z nią bo zdziwisz się bo niespodzianka będzie duza domyśl się ją Twoj dobry kolega źle nie chce

X

To teraz co koledze powiem jest godzina 15:00 to Pan M rozmawia że swoją kochanka przez telefon i jest często widywany w rannych godzinach z nią zgadnijcie co robią w oczy napewno sobie nie patrza co się równa uciekł z pracy żeby podejrzenia od niego odeszły a to się będzie ciągnąć

@X

A dostałeś kiedyś po mordzie porządnie ,chyba nie. Także szykuj się.

Drodzy hejterzy zapomnieliście że znieważanie innej osoby lub osób w internecie podlega grzywnie , karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku..Dotychczasowe Wasze wpisy zgłoszone już są na Policji i osoba która naruszyła dobra osobiste innej osoby będzie odpowiadała karnie !!!.Pamiętajcie hejterzy nic w internecie nie ginie a każda zniewaga drugiego człowieka uderzająca w jego godność i w życie prywatne to przestępstwo ścigane prawem.Radzę zająć się swoim życiem prywatnym .Uważam że forum zakładowe nie jest miejscem od takiego rodzaju wpisów.A dobrą nauczką i przykładem dla Wszystkich wpisujących takie bzdury będzie ujawnienie takiej osoby i ich prawne ukaranie.

Osobazwh

Taką właśnie reakcje na głupie wpisy popieram i czekam na wyłapanie tych paskudnych hejterów !!!!

Pracownik2

Panie kolego. Chyba nie sadzisz, ze polica ma magiczny programik ujawniający dane albo hakermanow z matrixa, którzy niczym hakier Bonzo zakładają hasło na plytę glówna? Takie sprawy ciagną się latami, począwszy od wystąpienia policji do serwisu o udostepnienie danych, na dochodzeniu po adresach IP kończąc. Jeśli dodatkowo ktoś pisał to z zakładu, to przypomnę tylko, ze pracujemy na pulpitach wirtualnych. Poza tym, nikt tutaj nie podał imienia i nazwiska, nic nie jest czarno a bialym. Tyleczek zapiekl i taka jest prawda ;)

Alex
@Pracownik2

Odpowiesz skąd tyle wrogości do kogoś, kto chce szukać winnego? Uważasz, że mu się należało???

Stary pracownik zwh

Dla wszystkich którzy nie mają własnego życia i zajmują się sprawami innych ludzi z pracy: przestańcie w końcu zaśmiecać forum takimi bzdurami!!!!!!!!!! Zajmijcie się sobą. W tej firmie są ważniejsze problemy niż czyjeś (usunięte przez administratora). Nie widzicie co się dzieje? Co nowy dyrektor i szef produkcji zaczynają wprowadzać na zwh?

Bonifacy

W plastice horujesz i podwyszki nie zyskujesz :))))) A wy co sondzicie o ludziach kturzy nie dostali podwyszki z powodu horobowego powyrzej 100 dni????

@Bonifacy

Pozdywżka należy się każdemu pracownikowi, który pracuje uczciwie a jak zakład nie docenia ludzi to dużo ludzi się zwolni

Konon23
@Bonifacy

Bonifacy widzę, że pisanie nie leży w Twoich obowiązkach zawodowych - to widać haha... pewnie jesteś z tej najgorszej zmiany...

Korniszon
@Konon23

Chodzi o zm. "C" czy "D"?

Filemon
@Bonifacy

jeśli ktoś ma w roku chorobowe powyżej 100dni to są trzy opcje: 1. jest bardzo słaby i chorowity - może czas na rentę, 2. miał dużego pecha np wypadek. 3. jest kombinatorem i robić mu się nie chce

Asia
@Bonifacy

To poprostu chamtwo jeśli ktoś ściemnia i go na tym nakryją to ok.

anonim2

Bum334

Hej, wie ktoś może czy są dojazdy z Torunia do Plastica ?

zwh
@Bum334

są dojazdy autobusem, bilet miesięczny z Torunia chyba 220zl, samochodem taniej (w czterech) na którą zmianę idziesz?

pannazuzanka
@zwh

Szukają jeszcze nadal do pracy?

@pannazuzanka

Szukają non stop, ale zastanów się dwa razy czy warto.

pannazuzanka

Nie mam prawa jazdy, a to w sumie jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania ????????

Filemon

czy czterozmianówka jest zadowolona z wypłaty za grudzień 2022?

@Filemon

Lepszej nie miałem

Sebastian
@małpka z zwh

o, dobrze to brzmi. Ile Wam w takim razie płacą za czterozmianówkę? Warto tu przyjść z innego zakładu?

RomanG
@Sebastian

19zł brutto plus 20% premii i dodatki za nocki i popołudniowe zmiany. Tak wyglądają stawki dla nowych pracowników, daje to pewnie 3tys do ręki na miesiąc

Antoni
@Filemon

To jakaś zapomoga a nie wypłata. Widać ile się tu zarabia jeśli nie ma żadnych nadgodzin. Gdyby nie nadgodziny i nocki to wielkie (usunięte przez administratora) by było pensji.

Xxx

jak to kolega mówi kobity nie ma to można zaraz do innej pisac dzwonic i się spotykać...myśle, że pamiętasz piatek, sobote,niedziele czy poniedziałek.... nic się nie uczysz na błędach. Ładne słówka ze głos piękny spojrzenie cudne i leci jak przszczoła do miodu a reszcie rozgaduję i się chwali.... pamiętaj świat jest mały wszyscy o wsyztskim wiedzą

Lolo
@Xxx

A ta jego kobita wie? Bo ostatnio ktoś się mnie pytał czy pokazali jej foty A założę się tak jak ostatnio mówili o tym na nocce że spowiada się że wszystkiego jej niż swojej kobicie. Bo ta nowa już mu życie układa co ma robić, że chce pod swój pantofel i wychować go ,a mówili że wszystko wie co robi gdzie jeździ nawet kiedy heheh wc lub jedzenie robi heheh

wkurzony
@Lolo

a czemu tylko piszecie o jego kobicie chociaż ładniej brzmi żona? a ona przecież tez ma kogoś i w tym domku sobie mieszka g-d

Lolo

Grzymek

Chciałbym z tego miejsca podziękować Panom Dyrektorowi Zakładu i Kierownikowi Produkcji z ZWH za rzetelną pracę i oddawanie firmie samych siebie i swojego wolnego czasu. Panowie Sławomir i Sebastian w imię wspólnego sukcesu gotowi są poświęcić swój wolny czas w dzień świąteczny i (wczoraj, 6. stycznia w godzinach nocnych) przyjeżdżają do pracy, żeby sprawować nadzór nad naszymi małpkami, żeby pracowały i nie pozwalały sobie na zbyt długie przerwy. Dziękuję Wam Panowie za poświęcony czas i serce.

Kolo

Przenieś się na A mam miejsce.

I.....

ja dziękuję , za dziś i za kazda chwilę z Tobą nie przejmuje sie co ludzie mówią i tak się wypre wszystkiego

......
@I.....

chwila po godz 14 po rance a my już na łączach telefonicznych .....

Bonifacy

Na zmianie A w rórznych przytulnych i ciepłych miejscach dzieją się rużne rzeczy bardzo nieprzyzwoite. Czy tylko ja to zauważyłem?

Aleks
@Bonifacy

Czy ktoś się weźmie za mistrza zm A

Elo
@Aleks

a czy ktoś się weźmie za ortografie Bonifacego?

NN
@Bonifacy

Widzę że zmiana tematu....raczej się to nie uda , przypomnij sobie kochany czwartek, przepustki brane na schadzki,przypomnij sobie przedwczoraj, sobotę Pamiętaj to mała społeczność Ty się chwalisz koledze a to dalej idzie

Zostaw merytoryczną opinię o Plastica Sp. z o.o. - Frydrychowo

• Jak się pracuje w Plastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 37 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastica Sp. z o.o.