Zakład Poligraficzny POL-MAK

Batorowo

Opinie o Zakład Poligraficzny POL-MAK

Gość 2014-07-27 20:37:04
Nie polecam w/w zakładu, pracownicy nie są doceniani, są wykorzystywani fizycznie i psychicznie. Pracownicy są demotywowani, w żadnej sposób pracodawca nie potrafi ich docenić. Wynagrodzenie za pracę na poziomie minimalnym, nawet w firmie Amazon proponują lepsze stawki niż w tej firmie.
gość 2014-12-21 12:55:01
Ja przedmówca wyżej nie polecam tego zakładu a w szczególności oddziału na Słonecznej tam to już całkiem masakra spowodowana atmosfera która robi jedna osoba która ma czelność myśleć że jest kierownikiem a to porostu jest nadzorcą zakładu brak jakiejkolwiek wiedzy poligraficznej jak cos tej osobie nie wychodzi bądź pracownik ma większa wiedzę próbuje albo krzykiem zastraszyć albo zasłania się szefem pozdrawiam wszystkich tam jeszcze pracujących
spoko 2015-11-25 15:42:56
Witam. Jakie są zarobki na stanowisku operatora. pozdrawiam
spoko 2015-11-30 21:46:30
jak adekwatne finansowo
Xx7Bak7xX 2016-03-01 00:03:47
to pol-mak ile premia i wypłaty, ile pienidze swięto?
mały_nik 2016-04-04 11:53:15
a czy ten zakład jest w jakiś sposób uciążliwy dla otoczenia?
zapachy, spaliny, itp.?
z góry dziękuję za odpowiedź
doswiadczony 2016-09-22 07:53:43
Nie polecam oddzialu na slonecznej sytuacja tam panujaca jest bardzo stresujaca i za te pieniadze lepiej cos bardziej atrkacyjnego znalezc
aLina 2016-09-22 10:29:06
Ale to co @doświadczony ustalają jakieś plany do wyrobienia, których nie jest się w stanie zrealizować czy o co chodzi, co cię tak stresuje?
Złota rączka 2016-11-04 20:06:48
Odradzam oddział na słonecznej kierownictwo oderwane od rzeczywistości , stresująca atmosfera , szkoda zdrowia lepiej poszukać czegoś lepszego
Drukarz 2016-12-04 20:49:13
Potwierdzam oddział słoneczna to jest zaprzeczenie idealnego miejsca pracy. Dwóch Panów kierowników Pan G oraz Pan K niewłaściwe osoby na niewłaściwych stanowiskach.
Zostaw swoją opinię o Zakład Poligraficzny POL-MAK - Batorowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Poligraficzny POL-MAK