Zakład Poligraficzny POL-MAK

Opinie o Zakład Poligraficzny POL-MAK

Karola23

Czy można pracować w domu??

@Karola23

Dzień dobry, Stosujemy różne formy zatrudnienia. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50 Pozdrawiamy, POL-MAK

Paulina

Witam czy jest możliwość podjęcia pracy w domu ?

@Paulina

Dzień dobry, Stosujemy różne formy zatrudnienia. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50. Pozdrawiamy, POL-MAK

chetna

Czy premie są wypłacane na konto?

@chetna

Dzień dobry, kwestie wynagrodzenia oraz premii omawiane są podczas ustalania szczegółów zatrudnienia. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50. Pozdrawiamy, POL-MAK

Witam serdecznie czy szukają Państwo przedstawiciela handlowego dla osoby z doświadczeniem w branży?

@Karolina

Dzień dobry, w tym momencie nie poszukujemy przedstawiciela handlowego. Jednakże jeśli jest Pani zainteresowana współpracą to zachęcamy do przesłania swojego CV na maila praca@pol-mak.com.pl w celu ewentualnych przyszłych rekrutacji. Pozdrawiamy, POL-MAK

Jan

Czy firma Pol-Mak ma swój własny transport bądź zamierza mieć?

@Jan

Dzień dobry, nie mamy własnego transportu i w najbliższym czasie nie planujemy zmian w tym zakresie. Pozdrawiamy, POL-MAK

Kaja

Dzień dobry czy jest możliwość podjęcia się pracy ale w domu ?

@Kaja

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Drukarz

Zależy na jakim stanowisku zaczniesz pracę i co masz w cv (jakie kwalifikacje i umiejętności). Ale raczej nie ma możliwości. RACZEJ.

Necki

Witam. Mam dwunastoletnie doswiadczenie w poligrafii. Cztery lata offset arkuszowy, a reszta flexo w produkcji etykiet. Wiek 35lat. Chciałbym poznać widełki wynagrodzenia netto.

@Necki

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu mailowego - praca@pol-mak.com.pl :) Można też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 61 654 55 50 Pozdrawiamy, POL-MAK

@Necki

Na pewno nie dostaniesz tyle, co na offsecie. Na początku podejrzewam, że jak dadzą ci (usunięte przez administratora)na łapę to będzie sukces. Plus JAKAŚ tam premia. Uważaj tylko na te premie, bo lubią być obcinane i nikt nic nie wie z kierownictwa produkcji, gdzie się te pieniądze podziały. Tyle, że jak masz dobrze gadane to może i więcej uda się ugrać podstawy. (usunięte przez administratora)

MM

Jak wygląda sytuacja na magazynie? Zarobki,atmosfera,nadgodziny? Z góry dziękuję za info

Mariusz B
@MM

Tak.

Martyna

Dzień dobry. Czy już jest możliwość pracy chałupniczej u Państwa?

@Martyna

Dzień dobry, Stosujemy różne formy zatrudnienia :) Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50 Pozdrawiamy, POL-MAK

Czy w Zakład Poligraficzny POL-MAK zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry, na okresie próbnym stosujemy umowę o pracę :) W razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy praca@pol-mak.com.pl

Róża

Witam czy jest możliwość pracy w domu jako chalupnicza praca u państwa jeśli tak to proszę o kontakt

@Róża

Agata

Dzień dobry. Czy mają państwo aktualnie pracę chałupnicza?

@Agata

Ania S

Witam, czy już płace i czas pracy wróciły do normalnego rytmu? Chciałabym zacząć prace i nie wiem czego mogę się spodziewać? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

P-M16,5/3
@Ania S

Wszystko po staremu. To trwało tylko trzy miesiące

Paula

Witam. Jak się wam pracuje w tej firmie jestem zainteresowana praca. Pokazało się ogłoszenie na pakowacza. Jacy ludzie dogadują się ze sobą na zmianach i jak kierownictwo? Pozdrawiam

Czy pracownicy w Zakład Poligraficzny POL-MAK dogadują się między sobą?

Tak

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Nikt

Jak ma dobry dzień to nie obcina premii

NATALIA

Dziękuję bardzo za odpowiedź, uprzejmie proszę o podanie adresu e-mail w celu wysłania swojego cv. Pozdrawiam Natalia

@NATALIA

praca@pol-mak.com.pl Pozdrawiamy, POL-MAK

NATALIA

Witam, Czy potrzebują Państwo do swojego zespołu Parownika Biurowego posiadam 3 letnie doświadczenie w pracy w biurze Pozdrawiam Natalia

@NATALIA

Dzień dobry Pani Natalio, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na Pracownika Biurowego. Zachęcamy do wysłania CV na potrzeby przyszłych rekrutacji na adres praca@pol-mak.com.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak Sp. J. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6 zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Pozdrawiamy serdecznie, POL-MAK

Jakim kierownikiem jest Jakub K? Słyszałem różne opinie

repro
@Adam

Wymieniony pan nie jest kierownikiem

@repro

a na jakim jest stanowisku?

repro
@Adam

Na stanowisku „ja tu tylko rozwieszam plany”

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Poligraficzny POL-MAK - Batorowo

• Jak się pracuje w Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Poligraficzny POL-MAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Kandydaci do pracy w Zakład Poligraficzny POL-MAK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Poligraficzny POL-MAK