Opinie o Cyprysek Urszula Śladczyk w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cyprysek Urszula Śladczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cyprysek Urszula Śladczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyprysek Urszula Śladczyk w Chorzów

Joanna

Serio pracujecie tutaj wszyscy bez umowy, tak jak napisał @pracownik, były? Powiedzcie coś o pracy, może chociaż zlecenie proponują?

Byliśmy dzisiaj!zimno zimno zimno!!!burgery Ok ale golonki????masakra, zero smaku!pewnie z kilku dni!piwo lane szkoda gadać!!!na fb wszystko ładnie ale rzeczywistość okazała się mega słaba!nie polecam

Tatawariata
@Piotr

Co nie tak z piwem lanym?

Kasia 345342

Byliśmy u Bacy. Słyszałam różne opinie na temat jedzenia… Mi osobiście burgery smakował. Ale … strasznie zimno w restauracji. Siedziałam w kurtce. Nie są to dogodne warunki. Nawet herbata nas nie rozgrzała. A frytki były jakieś dziwne. Strasznie nasiąknięte olejem. Samego burgera polecam bo pyszny, ale jak nie chcesz zamarznąć to na wynos.

Robert
@Kasia 345342

Droga Pani frytki nasiąknięte olejem bo pewnie Frytura stara innej opcji raczej nie ma

Bronisław
@Robert

Nie wiesz tego na pewno no chyba że pracujesz w restauracji na kuchni. To co? Jesteś klientem czy pracownikiem, bo mnie zaciekawiłeś.

Ksara

Nie polecam w lokalu zimno tak bardzo że trzeba siedzieć w kurtkach do domu przyjechaliśmy zmarznięci.Widac właściciel oszczędza jak się da na stołach zero przypraw zero serwetek brak terminalu płatność gotówką masakra W ubikacji umywalka zapchana brudno. Co do jedzenia to wiele do życzenia podanie nieestetycznie talerze co drugi inny model jedzenie przeciętne i bardzo drogo osobiście nie polecam jak ktoś lubi dobre jedzenie poprostu jestem rozczarowana i zła że nie poczytalam wcześnij opinii jeszcze raz nie polecam

Kamila
@Ksara

Czy to w ogóle dopuszczalne przez przepisy BHP żeby w takim lokalu było tak zimno? Nie wspominając o tej wątpliwej czystości w toalecie...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cyprysek Urszula Śladczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik pralni przemysłowej
Niemcy
HR Navigator

Ten lokal to jeden wielki (usunięte przez administratora) Właściciel na siłę chce być zabawny a robi z siebie idiote.

Dorota

Jestem kierownikiem nie boje się nowych APU !

Nie polecam w lokalu strasznie zimno trzeba siedzieć w kurtkach na temat jedzenia się nie wypowiem ponieważ po informacji iż na zamówienie trzeba czekać koło godziny gdzie w lokalu był zajęty tylko jeden stolik po prostu wyszliśmy.

Zmieniliśmy trasę nadlkadajac 40 km , teraz żałujemy czas oczekiwania na jedzenie 2 godz,(nieporozumienie) i rozczarowanie ,schabowy spalony ser przypalony nie dało się grysc. Na burgery trzeba było też czekać dwie godz panie baca fastfood zjechany na max a co sie okazało się że boczek był surowy dodatkowo Córka zamówiła hamburgera dziecięcego poprosiliśmy bez pomidora i ketchupu ,ponieważ ma silną alergie , otrzymalismy z dodatkami ktorych mialo nie być gdybyśmy nie zobaczyli nie wiem czy nie skończyło by się szpitalem, w trakcie oczekiwania na jedzenie w lokalu zimno trzeba było siedzieć w kurtkach,chyba ktoś zapomniał włączyć wentylacji bo strasznie zadymione gdzie sie spożywa W toalecie męskiej brak mydła,papieru do rąk ,jeden wielki (usunięte przez administratora) pozasychane wymioty, już nie mówię o przemyciu podłogi. Kto chce może zaryzykować na swoją odpowiedzialność a my juz napewno widać czy właściciel czy właścicielka ślepi na kasę

Dante

Jedzenie na mega przeciętnym poziomie,(więcej hałasu i bicia piany niż to odzwierciedlenie ma rzeczywistości ) do zestawu obiadowego kapustę zasmażaną dostaliśmy zimną dostosowała sie do temperatury panującej w restauracji ale po podniesieniu faktu obsługa po kilku minutach przyniosła inną która była nie wiele cieplejsza, natomiast burger XXL szału nie było ale za to ciepły. Ceny jak na warunki miasto Chorzów wysokie. Czas oczekiwania na jednego burgera i jedno danie obiadowe plus żurek w chlebie około 1,5 h szok ;) . Przy zamówieniu obsługa poinformowała nas o tym że będzie dłuższy czas oczekiwania ale nie sądziliśmy że aż tak długo ( ponieważ na sali była grupa ok 15 osobowa i klika stolików czekających na jedzenie przed nami). Warto wziąć poprawkę na to że w weekendy i poza nimi u bacy trzeba będzie odczekać na swoje zamówienie ponad 1h ???? raczej nie wpadniemy ponownie , czasami warto wziąść pod uwage aspekty czysto organizacyjne itd. bo jak szybko sie jest na szczycie mozna łatwo zahaczyć dna a potem sie wygrzebać jest cięzko

Matcin

Witam. Byłem tam 3 razy. Pierwszy raz wypadł bardzo średnio. Drogo i bez szalu. Na dodatek mega zimno, trzeba siedzieć w kurtkach. Z czasem wydaje się że na dworze jest cieplej. Nie było dużo ludzi czekaliśmy ok 45 min. Drugi raz super. Było pusto l, kominek się palił. Jedzenie szybko podano ciepło i smakowało.. Było super. Nowe burgery lepsze ceny. Trzeci raz dramat. Mnóstwo ludzi, zimno bo na dworze mróz i knajpa duża, ciężko ją ogrzać samym kominkiem. Czekaliśmy ponad dwie godziny na zamówienie. Smakowało ale Panie Baco jak Pan nie masz ludzi do pracy to może trzeba by było zakasać rękawy i być od otwarcia do zamkniecia?? A nie liczyć że ta jedna Pani lub dwie to wszystko ogarnąć same. Ogólnie obsługa miła i komunikatywna z lekka nutka sklerozy. Jedzenie bardzo dobre tylko zimno i czas czekania to wszystko psują. Panie Baco wyciągnij Pan wnioski

__Maniek__

Opinia będzie nie zbyt przyjemna ale jestem zmuszony: Ja i moja dziewczyna zamówiliśmy burgera, zapiekankę i napoje. Czas oczekiwania 1 godzina 47 minut !!!! Tak ! Skandalem jest nieorganizacja, była tylko jedna kelnerka. Miła i przepraszała za opóźnienie „ale jest sama” Było ponad 10 stolików i duża kolejka czekających a ona sama … ale … kochani, moja dziewczyna robiła jako kelnerka w gastronomii i czas zrobienia burgera nie powinien przekraczać 15 minut i podobnie zapiekanki. Jeżeli robi się dłużej to nie dostajesz jedzenia tylko (usunięte przez administratora) . Wiem jak się smaży mięso. Wiec pytanie …. Skoro taki czas oczekiwania , jedna kelnerka, to ile osób jest na kuchni ? Jedna ? Albo 10 ale bez wiedzy do pracy w restauracji ! Skandal tyle czekać ! To nie jest jakaś prestiżowa restauracja by taki długi czas był konieczny poza tym w dobrych restauracjach otrzymujesz czekadełko, napoje darmowe jeżeli czekasz dłużej niż godzinę ! A tu masz wrażenie że mają Ciebie w (usunięte przez administratora) tylko nie twoje pieniądze … bo np cena za colę 8 złotych to przesada ! Jedzenie przeciętne, nie robi niesamowitego wrażenia, wiec cena też nie jest adekwatna. Nie mam zamiaru tam przychodzić a was ostrzegam o ile nie chcecie stracić pieniędzy na takie sobie jedzenie a co za tym idzie prawie 2 godzin oczekiwania to nie polecam. Zapłaciłem i awantury nie robiłem …. Ale na Boga …. Za taka cenę, za tyle czekania powinno wyglądać to inaczej. Ja bym tego restauracją nie nazwał ….. restauracja ma styl, klasę, klimat, zapach, urok, smak, kolor, atmosferę … … a tu był tylko Pan Baca.

Paulina Sz.

Ojjjjjj Liczyłam na coś lepszego. Oglądam Bacę w internecie i miałam wrażenie ze jest u niego w restauracji fajnie, pomyliłam się. Atmosfera mnie nie przekonała. I niechlujnie podane jedzenie. Nie wyglądało to smakowicie.

Tomi

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, zimno, jedzenie które zostało dostarczone po długim oczekiwaniu, po chwili było zimne.

Anna Skolimowska

Byłam, zjadłam i wypiłam :) Bardzo mi smakowało. Bardzo dobre danie obiadowe i piwo. Jedynie powiem tak …. Za drogo jak na domowe jedzonko. Niestety otrzymałam informacje że niższe ceny są tylko w tygodniu. A wiec polecam :) chodź ceny ciut ciut za duże.

—Natka—

Nie polecam. Zimno ! Nie smacznie ! Wchodząc do restauracji na pierwszy rzut oka widać taki „ nieład „ totalnie bez prawdziwego klimatu góralskiego. Stoły z zabawkami, chodź nie zauważyłam tam dzieci…. A wiec nie sprzątnięto z jakiejś imprezy ?? Burger.. Jadałam lepsze burgery w budkach na dworcach. Niechlujnie przygotowane. Na popękanych i wyszczerbionych talerzach. Sztućce .. każdy z innej parafii. Liczyłam po tym co widziałam w internecie na jakiś większy poziom, a tylko się rozczarowałam.

Sebastian

Byłem ostatnio na karaoke … jeżeli można to nazwać karaoke bo pan Baca był ewidentnie pijany i sam krzyczał do mikrofonu. Jedzenie takie 4/10. Obsługa 9/10. Atmosfera dzięki panu Bacy 0/10. Nie na to liczyłem odwiedzajac tą restauracje ze znajomymi. Wyczuć można tez było od pana Bacy zapach palonej pewnej substancji nie papierosów. Zastanawia mnie biegające tam dzieci w takim towarzystwie.

Praca bez umowy, stawka godzinowa na początek 12 zł.nie ma określonego stanowiska,zajmujesz się wszystkim. Od stania na grillu,sprzątania do kelnerowania. Zero szacunku od właścicieli, , Jego żona pozornie miła ale nie docenia pracowników. Trzeba za wszystko płacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyprysek Urszula Śladczyk - Chorzów

• Jak się pracuje w Cyprysek Urszula Śladczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Cyprysek Urszula Śladczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyprysek Urszula Śladczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cyprysek Urszula Śladczyk
  • Cieszyńska 15 lok. 12