Opinie o Cyprysek Urszula Śladczyk w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cyprysek Urszula Śladczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cyprysek Urszula Śladczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyprysek Urszula Śladczyk w Chorzów

Pracownik, byly

1. Brak umowy 2. Gotowe burgery (mieso) z selgrosa. 3. Psie pieniądze 4. Chamscy właściciele 5. Wędliny z firmy STACH 6. Oscypki kupowane w hurtowni jako „ser góralski” 7. Wszędzie brudno na kuchni 8. Artur (właściciel) to gościu z zor, a nie Goral. Jedna wielka ściema 9. Mieso kupowane często w promocji, przed data ważności (np. Kaufland). Nie ma to nic wspólnego z górami. Cała reszta kupowana w selgrosie 10. Pracownik traktowany jak …. Masakra

...
@Pracownik, byly

Zgadzam się, bo niestety byliśmy i żałuję. Strata pieniędzy, i potem kłopoty żołądkowe. Nie wspomnę o czasie oczekiwania, personel z wiecznie obrażona miła, i sztucznie miłe. Hamburgery jednym słowem nie dobre. I grogo. I racja Artur udający kogoś kim nie jest. Jak może udawać górala, nie potrafiąc wg mówić. Obraża tylko wszystkich, kto nie podziela jego zdania i mu nie słodzi.

Nikita

Bacuś jakie masz te pizze. Masz już zamontowany ten piec który już dojeżdża. Baneru z firmy z Świętochłowice też jakoś nie widać o graffiti już nie wspomnę . Kiedy robisz te twoje osobiście stejki . Kupiłeś już łopatę do zakopania fajków. Otwarleś się już w Bytomiu Zakopanym i na morzem. Kiedy będzie zlot dla tych co wpłacił 300 zł za 1 kartkę A 4 twojej wielkiej diety kiedy ten wielki zlot . Co z ludźmi z patronite morze kiedyś będą mieli coś taniej . sosy fanex to już twoje autorskie bo mówiłeś że tych sosów tylko używasz . Doszłeś już do czego służą te krążki do burgerów . Kiedy się w końcu ożenisz z Sylwunia ty nie masz nic nie jest twoje mieszkanie nie jest twoja firma nic nie masz nawijasz ludzią makaron na uszy a ludzie jadą na burgery za 90 zł z gotowców placki mrożone mięsa gotowiec z Selgros . Kiedy będziesz znów na ul. Kasprowicza w centrum Prac Społecznej w Chorzowie dużo jeszcze godzin do odrobienia?

@arturbacabacowski
@Nikita

Bo dużo w tym prawdy. Chłop nie stety robi z siebie znawce w każdej dziedzinie. (usunięte przez administratora) Niestety jedzenie straszne, na pewno nie jest świeże. Sosy kwaśne. A on z pewnością nie ma nic wspólnego z góralam. Personel też wiecznie naburmuszony. Jakby za karę tam siedziały. Ale przy takim pseudo szefie nie ma się co dziwic. Ludzie wiedzą jaki to (usunięte przez administratora) A na fb czy Google usuwa niewygodne opinie.

Kryśka

Nie szukają przypadkiem teraz kogoś do pracy przez sezon, chociaż? W internecie niz nie widzę, żadnych ofert:/ Może wy, pracownicy wiecie, jak tam z praca teraz?:) Chodzi mi o stanowisko kelnerki, czy jako pomoc kuchenna. Wymagają statusu studenta, jak to w gastro?

Wiesz co, może nie jestem aż tak bardzo ogarnięta jak reszta, ale szukam pracy i jest ciężko. Jak to mówią, tonący brzytwy się chwyta:/ Długo to pracowałaś? Czyli jak to jest, firma nie ma absolutnie żadnych plusów? Ktoś to pisał o braku umowy, ale to już dawno było. Zmieniło się coś czy nadal nie można na nią liczyć? Płacą chociaż jako tako? Wynagrodzenie jest wypłacane w terminie?

Klient Nowy wpis

Na fb w komentarzu sugeruje ze zle opinie pisza pracownicy ktorzy (usunięte przez administratora)Mieli olewajace nastawienie do pracy itd.czyli dalej twierdzi ze opinie Sa pisane bo go hejtuja. Patoszef knajpy pisze Pod nickiem swojej konkubiny tez falszywej gazdzinki . Ale dobrze ze jest duzo ludzi piszacych prawde o nich choc negatywne komentarze kasuje.

Narcyz Nowy wpis

Nie ma w menu tego kurczako burgera którego tak chwaliłeś z tym szarpanum mięsem? Zwykły burger za mocno przypalony i to nie wino jak mówisz bo wina to nie widziało bacusiu .Ruszaj się i rób to ci nie będzie bęben wisiał a w filmach dla dorosłych grać nie będziesz ! Przeszkadza mu skóra bo 8 kg schudł. Ćwicz a nie sztuczne zamieszanie do filmów robisz .A filmik że niby do kogos mówisz i cie słucha zasługuje na złota malinę! Zakłamany typ x cenami z kosmosu

Nico Nowy wpis
@Narcyz

Nicht mocniej wciagnie sadlo Jak zawsze to robi .a w filmach dla doroslych w sumie by mogl sprobowac bo Morda by Pasowala z wygladu. Baca obali wszystkie tezy naukowe o zdrowym odrzywuaniu i sporcie w odchudzaniu bo on polykajac ogromne ilosci tlustego zarcia schudnie i bedzie fit baca.no kandydat do nagrody nobla .tylko z higiena osobista mu nie po drodze ale to niewarzne.

Kupilam

Witam .Chciałam tylko napisać że kupiłam obiad dnia .Tak jak zupa była w miarę, bo to woda z przyprawa to drugie danie kotlet mielony był Oj aż gęsią skórkę mam na sana myśl z jakimś chrząstkami! Rozumiem że za taką cenę nie jest super jakość ale to jak zmielony kot .odrazajace i jeżeli palicie to myjcie ręce bo naprawdę nie jest to fajne .Pan Artur hałasu dużo robi a chyba zbyt wyolbrzymia to swoje cacy bo cacy nie jest

Zapach

Skusiłem się po filmach na wizytę ale niestety nie skorzystałem, zapach mnie odrzucił od Pana Artura potu .Może i pracowal ale na litość! Człowieku nie wchodzi na kuchnie szykować jedzenia skoro robisz pracę porządkowe! A dziś ten sam sweterek ! Gratuluje .Niestety nie dane mi było zjeść bo aż się brzydziłem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cyprysek Urszula Śladczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

obserwator

to juz jest miotanie sie osobnika ktoremu nic nie wyszlo w zyciu oprocz zrobienia 4 dzieci a to zaden sukces . podsumowujac : buda nie nalezy do niego tylko do konkubiny on jest napewno u niej tylko zatrudniony bo inaczej by komornik czesc zabral. gotowanie mu nie wyszlo bo zaczi oszukiwac i myslal ze ludzie beda kase placic za selfi z nim a jedzenie to juz drugorzedna sprawa i sie przeliczyl. a na dobra reputacje nawet takiej nory trzeba ciezko zapracowac.coz podobno gotowanie to jego pasja i tu znowu klamstwo. szybko skumal ze internetem mozna zarobic .porusza kontrowersyjne tematy o ktorych ma powierzchowna wiedze i robi gownoburze i komenty leca a ztym zasiegi.teraz dieta zmiana zycia ale alkochol nie nalezy do zmiany. ma bardzo slaba wole a sztucznie i na sile to tylko krotkoterminowo sie da. i do tego nieszczescia jeszcze jego konkubina ktora tez nie za bardzo do pracy sie garnie tylko czeka az baca cos na internecie zarobi. oni nie maja niczego ciekawego do zaoferowania w necie takze to umrze smiercia naturalna.niech sie darzy.

Klient

Przeciez to jest nastepny chwyt zeby lajki mu wysylac.to zdjecie na insta jest Stare.teraz to jego wlosy nie nadaja sie do niczego zaniedbane brudne i zniszczone pod tym zapoconym goralskim kapeluszu. To jest mitoman.opowiada Jak to Super u niego w knajpie ludzie sie bawia a Jak dokladnie sie przyjrzec to przed Telefonen pare ludzi do selfi nagania a lokal pusty . Siedza po ciemku i w kurtkach a patobaca bezsensowne filmiki kreci i zawsze ten Sam falszywy usmiech.Na jednym z ostatnich filmikow to gryzl i wypluwal boczek bo przycinal urywki a wczesniej to pokazywal Jak lyka cale kesy sztucznego boczku.toksyk normalnie.

Kalina Romaniuk

Bardzo jestem zawiedziona jedzeniem w restauracji. Jedzenie mimo że robione po zamówieniu nie jest świeże, mięso strasznie czuć!musiało już leżeć jakiś czas i cebula wcale tego zapachu nie zabiła. Zupa odgrzewana 50 raz przy czym totalnie wodnsta .Gdzie dania x filmów i reklamy !!!!Rozumiem porządki po zimnie ale zabezpieczenie przed tym całym kurzem jak i zmiana odzieży przy wchodzeniu na kuchnie by się przydała! Mówiłam do Ciebie Artur natomiast Ty oczywiście z uśmiechem Szefowa trzeba robić. BRAK ORGANIZACJI I CZYSTOSCI ORAZ SWIEZOSCI PRODUKTOW DOPROWADZILA ZE JUZ NIE ODWIEDZE TEGO LOKALU BO JEST TURBO PRZEREKLAMOWANY

Klient

Byliśmy z żoną w tej że tak powiem restauracji zamówiliśmy 2 golonki chcieliśmy sprawdzić czy rzeczywiście jest tak jak gość pokazuję na tych swoich filmikach i tak jak myśleliśmy jedno wielkie (usunięte przez administratora)golonki podano ciepłe ale po chwili były zimne i dziwnie pachniały na sali zimno ludzie siedzą w kurtkach cena za 1 golonkę 119zl No dramat pierwszy i ostatni raz tam bylismy nie polecam tego miejsca na filmikach cacy a w realu dramat nie pozdrawiam

Anita

Nie polecam , jedzenie pokazywane a serwowane dwa różne światy....dostałam kotleta , którym można zrobić krzywdę a w gratisie włos !maz zamówił golonkę, która nie pachniała świeżo! Wlasciciel próżny (usunięte przez administratora)do drygowania juz nawet oddychanie sprawia mu problem .To nie kupiony hejt tylko prawda że robi ludzi w ciula i napuszcza jednych na drugich broniąc swoich chorych poglądów. JAK MU NIE WYJDZIE POST TO ZARAZ RATUJE SIE RODZINA JAKI DOBRY TATA A PRAWDA JEST ZE KAWAL CHAMA POD PUBLIKE .JEDYNIE MILA PANI KTORA NAS OBSŁUGIWAŁA. NIE ZAWITAM TAM O NIE POLECAM SZKODA PIENIEDZY

@Anita

No niestety to prawda , w jednym z ostatnich postów wyśmiewa obserwatorów i komentujących z tego , co sam robi , uważa się za znawcę od wszelkich tematów , a czasami to nawet nie wiedział co ma na talerzu ( dosłownie ) i to jest kucharz ?! A na koniec odpisał komuś , że komentarze ludzi ma gdzieś Jakim cudem człowiek bez kultury , z tak małą wiedzą na różne tematy ma fanów ? I nie jest mu wstyd , że często się ośmiesza tymi swoimi mądrościami Szkoda , że ocenia innych nie widząc i nie słysząc , że brak komuś kultury , kiedy jemu to słowo jest obce , widać kucharz ma spore kompleksy , do których się nie przyzna , jakoś taki mało męski typ

Jeśli chodzi o model CPM, 1000 wyświetleń reklamy na Facebooku kosztowało w 2021 roku średnio 6 zł 84 gr. Najwięcej za CPM reklamodawcy płacili tuż przed wakacjami – w maju i czerwcu. Średnia wartość tysiąca odsłon reklamy wynosiła w tych miesiącach odpowiednio 7 zł 76 gr oraz 7 zł 53g

Nico

On wyraża swoją jak on twierdzi AUTENTYCZNOŚĆ ????i jest lepszą wersją siebie. Paca jest sobą i przeciera ścieżki o których inni mogą tylko marzyć. Jego unikalnosc jest jego siłą i kłamstwa właśnie są jego siła. Tak kłamie i (usunięte przez administratora) ludzi i siebie że już sam wierzy w te bzdety.

Kamil

Ceny nie są adekwatne do jakości dań jak i wystroju .Brudne stoliki i sztućce, Domniemam ze ręce przez pracowników też nie są często myte nimo styczności z pieniedzmi jak i daniami podawanymi .Brak fartuchów wszystko wycierane w ubranie , koszmar .Można siedzieć i wymieniać.Pojechalem raz i żałuję czasu jak i pieniędzy! Wielki niesmak jedynie pozostal z tego hopsa są. Można nie być urodziwym ale czystym wypada być zawsze .Przykro mi bardzo

Klient

Obiad dzisiejszy nie należał do najlepszych , skojone było coś nieświeżego bo nawet zapach odrzucał, warto dopilnować interesu .Każdy ma prawo do życia osobistego i nawet oglądałem filmy ale perfidne kopiowanie i oszukiwanie co będę jadł niby w przeliczeniu na gramaturę i kalorie wola o pomstę. LUDZIE NAPRAWDE ci wierzą, dlatego zal wielki że nie prowadzisz vloga sprawiedliwie .Ani nie będę korzystać z restauracji ani nie będę oglądać obłudy w twoim wykonaniu .Bo jeżeli jesteś już jak to mówisz osoba która ma fanów to mają ludzie prawo pisać co się nie podoba i nie dla poklasku jak to piszesz bp odkrywają twoje (usunięte przez administratora) tylko dlatego że bezczelność twoja nie zna granic !!!

@Klient

No ja bym tech ich obiadów za 19 zł nie zjadła Zdecydowanie wydać więcej i zjeść coś smacznego i dobrze wyglądającego Nie wiem kto to kupuje A ten pan to powinien zejść na ziemie i nauczyć się szanować ludzi , później może wymagać szacunku dla siebie Zastanawia mnie kim są ludzie , którzy mu tak klaszczą , czasami na rzeczy które pozostawiają wiele do życzenia Mimo wszystko , życzę innym dobrze

Chciałbym po gastronomiku przyjąć się na staż. Tu zatrudniają młodych bez większego doświadczenia? Mogę zacząć od stanowiska pomoc kuchenna. Praca tez w weekendy? Wtedy stawka jest wyższa?

Byliśmy raz i nigdy więcej!!!!Hamburger to jakaś porażka Właściciel ten cały Baca okropny i wulgarny !!!!Czysta gra aktorska,a ludzie oglądaj te fikcyjne filmy.(usunięte przez administratora) zresztą widać .Tak jak ktoś napisał (usunięte przez administratora) nie restauracja!!!!!

Młody

Nie polecam, czekać na danie 1,5h to dramat ???? już nie wspomnę o WC ????, brak światła i(usunięte przez administratora) na podłodze, papier na koszu,do Zakopanego to jeszcze mu daleko,i kultury ????!! Czapka to jedynie chwyty Alala Baco, Powiedzieć prawdę to blokuje, Nie Polecam!!!!!!!!!!

@Młody

Proszę poczytać jak kucharz obraza ludzi na FB , łącznie z rodzinami komentujących Kilka godzin wcześniej dodał filmik jak to on jest biedny i obrażany , popłakał się , tzn próbował to zrobić a po tym w następnym poście „jedzie” po ludziach jak ostatni (usunięte przez administratora) Zastanawiam się kto go obserwuje , czy nie mamy ludzi wartościowych , którzy prowadzą takie strony , czy musimy dawać zarobić ludziom bez szacunku do innych i cwaniakom ?! Zobaczcie jego zupę gulaszową , z dwoma kostkami mięsa , w życiu takiej nie widziałam , ale kucharz krytyki nie przyjmuje i jeszcze się stawia

Klient

Zamówiłem sobie danie i co dostałem Gratis ???? Włos, CHYBA panie Nie obowiązują nakrycie głowy,???? już nie zapomnę o karcie menu,jaka kartka a ceny to aż w oczy Szczypie Piwo ???? 18zl, Dramat,w Tej ślicznej (usunięte przez administratora) zimno jak w kieleckim na dworcu, jaki to wygodne jeść w kurtce, żaden, ja rozumiem że inflacja itp, ale Alala Baco co innego na filmiku a Rzeczywistość to JESZCZE trochę daleko,,????????

Może by tak dla odmiany ktoś, kto tu pracuje wyraził swoje zdanie? Nie wiem czy nie ma tu wpisów od pracowników, czy po prostu mi umknęły w tym gąszczu komentarzy od klientów;) Wiecie może, czy nie potrzebują dodatkowych rąk do pracy na kuchnie? Nie widzę żadnych ofert niestety. Jak wyglądają tu zarobki? Są rynkowe czy bardziej konkurencyjne? Co z benefitami, oferują jakieś? Ile pracuje się godzin w miesiącu, tak mniej więcej? :) Zakładam, że jakieś nadgodziny wpadają?

Milunia

To nie jest restauracja to zwykły bar a wręcz obora jak to wcześniej było w nazwie. Tam powinien wjechać sanepid w szczególności na kuchnię. Bardzo fałszywy człowiek. Nie daj boże skrytykować jego danie albo zwrócić mu uwagę że coś robi źle. Od razu wyzywa od hejterów. Człowiek, który ma na bakier z prawem dalej wrzuca filmiki którymi powinny się zainteresować inne instytucje.

Robson
@Milunia

To prawda Kiedy ostatnio zamówiłem golonkę i ją przekroiłem to zaleciało taką (usunięte przez administratora)że myślałem że padnę. Kible brudne jedynka i dwójka porażka. A te kiełbasy co zamawia porażka owinięte w folię ogrodową wszystko pływa na wymioty się zbiera. Ostatnio ktoś tam wymiotował przy stole po burgerze. Omijać!

Obrerwatorka

Pan naprawdę ma problem z przyjmowaniem krytyki,nawet to że ktoś pisze iż spożywa posiłki na filmikach mlaskając wogole bez opamiętania zostaje usunięty .nie można mieć odmiennego zdania niż ten Pan,bo odrazu Cie obrazi.chcialam kiedyś zjeść u nich ale obrzydził mi On chęć odwiedzenia tego miejsca

Obserwator

Witam , tak obserwuje tego człowieka i zastanawiam się czy ten kucharz ukończył szkołę gastronomiczną Ja rozumiem , że są różne smaki , ale te zupy są bardzo zagęszczone , makaron raczej obok aldente nie stał , hamburgery ociekają tłuszczem , przecież to nie lata 80 i gastronomia się zmieniła , czy w barach się gotuje w ten sposób ? To takie moje spostrzeżenie podczas oglądanie relacji i zdjęć Być może się mylę , ale mnie te obrazki nie zachęcają , wyglada to okropnie

Zostaw merytoryczną opinię o Cyprysek Urszula Śladczyk - Chorzów

• Jak się pracuje w Cyprysek Urszula Śladczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Cyprysek Urszula Śladczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyprysek Urszula Śladczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cyprysek Urszula Śladczyk
  • Cieszyńska 15 lok. 12