Opinie o Cyprysek Urszula Śladczyk w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cyprysek Urszula Śladczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cyprysek Urszula Śladczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyprysek Urszula Śladczyk w Chorzów

Obserwator

Witam , tak obserwuje tego człowieka i zastanawiam się czy ten kucharz ukończył szkołę gastronomiczną Ja rozumiem , że są różne smaki , ale te zupy są bardzo zagęszczone , makaron raczej obok aldente nie stał , hamburgery ociekają tłuszczem , przecież to nie lata 80 i gastronomia się zmieniła , czy w barach się gotuje w ten sposób ? To takie moje spostrzeżenie podczas oglądanie relacji i zdjęć Być może się mylę , ale mnie te obrazki nie zachęcają , wyglada to okropnie

marcinwdiscus

Czesc wszystkim ???? Kurde czytam te opinie już 4 raz i nie dowierzam,a chciałem tam z moją żoną i dziećmi jechać zjeść coś dobrego. Ale jak czytam to ani się tam nie wybieram bo szkoda czasu .

Tomas

Gość już od jakiegoś czasu zablokował komentarze gdzie ludzie piszą prawdę, a udostępnia wpisy kilku swoich fanatyków. Te jedzenie jest tłuste z frytury nic wspólnego to nie ma że zdrowa żywnością i tymi bajkami z wędzonkami naszpikowanymi chemia. Facet ma problem z przyjęciem krytyki od konsumentów straszy jakimiś sądami. Wcześniej najeżdżal na rząd a sam kręci nieźle wały dramat...

Kryśka

Nie szukają przypadkiem teraz kogoś do pracy przez sezon, chociaż? W internecie niz nie widzę, żadnych ofert:/ Może wy, pracownicy wiecie, jak tam z praca teraz?:) Chodzi mi o stanowisko kelnerki, czy jako pomoc kuchenna. Wymagają statusu studenta, jak to w gastro?

Kamil
@Kryśka

My tam byliśmy latem 2021. Powiem tak osoba która 1 stoi na kasie 2 wynosi jedzenie e zbiera talerze r sprzedaje te jego swojskie wędliny. Chcesz tam pracować? Czas oczekiwania na jedzenie 2.5 h w tym 1h na drinka. Porazka

Dusia
@Kamil

A więc to tak wygląda :0 To dlatego w ogóle nie widać ogłoszeń. No ale z drugiej strony, ta pani co robi 3 rzeczy naraz, w końcu się zmęczy i może rzucić robotę. A wtedy będzie miejsce dla nowej kasjerki-kelnerki- sprzedawczyni. Czy miałeś na myśli faceta? Bo nie wiem, kogo tam wolą w tym lokalu ;)

Wiesz co, może nie jestem aż tak bardzo ogarnięta jak reszta, ale szukam pracy i jest ciężko. Jak to mówią, tonący brzytwy się chwyta:/ Długo to pracowałaś? Czyli jak to jest, firma nie ma absolutnie żadnych plusów? Ktoś to pisał o braku umowy, ale to już dawno było. Zmieniło się coś czy nadal nie można na nią liczyć? Płacą chociaż jako tako? Wynagrodzenie jest wypłacane w terminie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cyprysek Urszula Śladczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik pralni przemysłowej
Niemcy
HR Navigator

Skoro to praca z żywnością to czy trzeba mieć ze sobą książeczkę sanepidowską przy podjęciu pracy? Bo musiałabym zrobić badania, nigdy wcześniej jakoś w tej branży nie pracowałam. Proszę ogólnie też o informacje, czy na tę chwilę można tam znaleźć zatrudnienie jako pomoc.

Xyz

Ja tez dostałam bana bo napisałam, ze jego autorskie sosy są z fanexu, a placki ziemniaczane z proszku. Ten człowiek nie znosi konstruktywnej krytyki, dla niego liczy się tylko hajs i ochy oraz achy jakim to jest wspaniałym ojcem i restauratorem.

Kryśka

Widzę, że klientom nie do końca smakuje jedzenie, które wydaje ta restauracja. Dlaczego tak jest? Czyja to wina? Czy na kuchni pracuje wystarczająca liczba osób? Zatrudniani są w ogóle pracownicy z doświadczeniem, czy również bez? Mogą oni liczyć na jakieś szkolenia, kursy, które rozwiną ich wiedzę gastronomiczną? Btw. aktualnie trwa jakaś rekrutacja? Może potrzeba im świeżego, nowego pracownika - spróbuję zaaplikować :)

Kolo44

Zobaczcie jak internet,reklama potrafi zrobić z ludzi (usunięte przez administratora).Żeby to chociaż nie można było usowac żadnych komentarzy na tiktoku i fb to było by takich (usunięte przez administratora) mniej!!!Facet bogaci się na ludzkiej naiwności.Wędzonki to normalna produkcja nafaszerowana chemia i tłuszczem a sery po terminie z marketów!!!Ludzie powinni za każdym razem gdy siadają w tej niby góralskiej knajpie żádac opakowań,daty ważności i składu tych produktów to wtedy by zobaczyli czy faktycznie u Bacy jest na cacy!!!

Czy w Cyprysek Urszula Śladczyk poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Agent

Gość nie na widzi krytyki blokuję ludzi na FB straszy sądami za własne zdanie. ŚMIESZNY facet nie znosi krytyki swojej gastronomi a każdy potencjalny klient ma prawo wypowiedzieć się co zastał co smakowało, sztuczny pseudo góral ktory z podałem nie ma nic wspólnego. Wędzonki to zwykła produkcja masowa kto zna się na robocie widzi to od razu sam wciska kit ludziom a straszy za wolność słowa dramat....

@Agent

Wiesz, może chodzi o to, że zamiast krytyki dań jest tutaj więcej wywlekania jego spraw osobistych, takich jak stan cywilny. Trudno podejrzewać, że to klienci wywlekają takie spraw do sieci. Wątpię szczerze. A ponadto na portalu dla pracowników nic się nie można dowiedzieć o pracy, tylko, że się obsługa klientom nie podoba, więc kto mógłby brać serio tą waszą twórczość tutaj? Jak ktoś napisze, jakie są warunki pracy kelnera, to zwrócę honor i przeproszę. Czekam.

Nocny obserwator

Witam , chciałabym podzielić się swoją opinia na temat serwowanego tam jedzenia Otóż nie miałem okazji być w tej restauracji , raczej tam nigdy nie będę , uważam że jedzenie jest dość słabej jakości z obserwacji Z tego co widzę na filmach , czy załączonych zdjęciach to bułki są gotowe , nie są wypiekane na miejscu , ser (nie każdy) ale ten w plastrach to raczej ser z foliowanych plasterków , dziwi mnie to , że zraz serwowany jest na ostatnim z filmików prosto na czerwona kapustę i na to polewają sosem , czegoś takiego się raczej nie robi , kapusta zmiesza się sosem ( moim skromnym zdaniem to mega wpadka ), dlaczego nie obok ?! , na kotlet schabowy lub z kurczaka , nie jestem w stanie określić wrzucona została surowa czerwona cebula , to mięso przesiąknie tym smakiem i będzie kiepsko smakowało - to nie surówka , zastanawia mnie dlaczego na mięsie do hamburgera kiedy się piecze jest tyle dodatków - między innymi świeży i kiszony ogórek i pomidor , rączej powinny być świeże i chrupiące jako dodatek , po co do wszystkiego ładować tyle kiełek ?! Frytki zapewne nie są ze świeżych ziemniaków Nie jestem zawodowym kucharzem , nie smakowałem , ale te rażące błędy świadczą o braku podstawowych umiejętności kulinarnych Jeżeli się mylę - zwracam honor

Gastronomia
@Nocny obserwator

Jeżeli oglądasz jego filmiki to wiesz, że pseudo restaurator nie mieli mięsa tylko nawet dla własnej rodziny kupuje najtańsze zrzuty z marketu (widać po paczkowanej porcji) czyli maszynka do mięsa wśród tyłu gadżetów nie istnieje. Dwa surowe pseudo mięso wyrabia w farbowanej misie dekoracyjnej z brokatowymi dodatkami, która absolutnie się do tego nie nadaje. Szok, że taki geniusz kulinarny nie ma w domu misek z nierdzewki. Obieranie warzyw do zlewu, sam sposób obierania słabo, wsypywanie wszystkich przypraw np do kurczaka gratuluję wyczucia smaku. No tak wszystkie opakowania przypraw nowe... Trzeba pokazać. Mówić nasze wędliny gdy ich się nie produkuje to kłamstwo w czystej postaci. Umiejętność krojenia nożem poziom pierwszej kasy zawodówki branżowej. Tłuczki do mięsa niezgodne z instrukcją HACCAP. Deski używane nie zgodnie z przeznaczeniem. Ubiór - kapelusz na którym jest tona bakterii nad garami przy zbiorowym żywieniu to jest nieznajomość zasad higieny. Bransoletki na nadgarstku. Cóż da rękawica gdy w WC podcierasz się ręka na której masz bransoletki, na których po kilku godzinach masz zbiór bakterii, które rozrzuca nad jedzeniem. Dla własnego bezpieczeństwa należy poważnie przemyśleć obiad w takim miejscu hucznie zwanym restauracja. O osobowości pana z nadmuchanym ego i bardzo prymitywnym rozumem oraz zerowa kultura osobista można by dużo napisać. Nadzieja, że pycha kroczy przed upadkiem i tym razem też sprawiedliwie los rozliczy.

Kika

Wybieraliśmy się tamz mężem ale po dłuższym obserwowaniu go na mediach społecznościowych to stwierdzamy że nie mamy ochoty na posiłek u (usunięte przez administratora) hipokryty. Koleś że swoją dama jeśli tak można określić nie uznają słowa krytyki ten szałas co on nazywa restauracja to żart. Znajomi byli i to nic się ma do tego co pokazuje ... (usunięte przez administratora) hipokryta i (usunięte przez administratora)do tego oblech to już wolę kebsa u turasa :) a wogole to społeczeństwo gorlaskie powinno zrobić z nim porządek bo uwłacza i hańbi tradycję no i sanepid powinien się przyjrzeć ..

Sellgros

Nie świeże golonki jak i inne mięsa. Burgery gotowce. Golonka tylko podgrzewana dużo wcześniej przygotowaną smacznego

To ty wiesz coś więcej o firmie? Szczerze zajrzałam w nadziei, że ktoś mi powie czy praca by się znalazła no i jak się pracuje ogólnie. A na forum cisza ze strony pracowników. Często zmieniają się pracownicy czy właśnie wielu jest takich długoletnich i dlatego brak ofert w necie jest? Warunki pracy są w porządku?

Opinia

Skazany czy nie , rozumiem Czasami różnie się w życiu układa Ale w tym wypadku ten cały kucharz nie powinien osadzać innych , a czasami się to zdarza Czasami oglądam te filmiki na FB , ale mam wrażenie , że ten człowiek nie potrafi przyjąć krytyki , może lepiej byłoby zrezygnować z pokazywania swojego życia innym Dzieci super , sama jestem mamą i moje każde dziecko jest pocieszne Co do kuchni i gotowania , nie smakowałam , ale nie wyglada to na wykwintne jedzenie z dobrych produktów , ja bym nie zapłaciła za to , ale o gustach się nie dyskutuje Co mnie zdziwiło , to ostatnie straszenie ludzi , aby nie dodawali negatywnych opinii , przecież tak się nie powinno zachowywać A z tego co pamietam , ten pan sam nie raz oceniał innych i nie zawsze to są pozytywne oceny Czasami nie panuje nad sobą obrażając innych - rząd , grupy zawodowe , celebryci …. No cóż , bardzo szkoda , że ten człowiek tak nerwowo reaguje na wszystko co nie jest różowe w stosunku do jego osoby Trzeba się ogarnąć i zaakceptować świat taki jakim jest , nie zmieni go ten człowiek , lub zająć się barem i nie będzie kłopotu Trzeba być samemu ideałem , aby pouczać i ostrzegać innych , bo równie dobrze celebryci i inne obrażane osoby mogą złożyć pozew przeciw temu panu Tak czy inaczej , życzę sukcesów bo jeszcze daleka droga

Laura

Na każdym stanowisku dostaje się 18 złotych? Niezależnie czy to bar, kuchnia, czy kelnerka? Czy piszesz o jakiejś konkretnej posadzie? Nadgodzin dużo? Widzę ogólnie bardzo dużo negatywnych komentarzy... A myślałam, aby tu aplikować

Cyprysek

Decydując się Natalki bar obok budynków ,trzeba liczyć się z tym ,że ludzie tam mieszkający chcą spokoju Kiedyś mieszkałam obok klubu i choć wydawało się , że głośno nie było , muzyka , rozmowy ludzi pod klubem nosiły się okropnie , w nocy przy zamkniętym oknie czasami było coś słychać Jak oni prowadzą taki a nie inny styl życia to im nie przeszkadza Ale ludzie często pracują w weekendy i wstają przed 4:00 - maja prawo do spokoju

Klient

Przeraża mnie ilu ludzi daje się nabierać na te jego "swojskie wyroby" cieknące wodą, boczek jak galareta... Masakra, chłop ma wyroki za (usunięte przez administratora) A ludzie dalej się nabierają... Haha Zapracowany "baca" codziennie wrzuca 15 filmów ile czasu trzeba poświęcić na nagrywanie i montaż tych hipokryzji.... Żal mi ludzi nabitych w butelkę po marynacie Jack Daniels.... Haha

@Klient

Szkoda mi tych ludzi , za takie pieniądze można kupić świeże wyroby , a nie wysyłane , zapakowane w plastik Ludzie , opamiętajcie się !

Sara

Uwaga , kucharz Arturek przyrządza golonki w spleśniałych warzywach , post sprzed 4 dni , do tego nagrywa to wszystko ! Twierdzi również , że zalewa to whisky , a wcześniej pokazywał , że dodaje do potraw mieszankę przypraw o smaku whisky Nie ładnie (usunięte przez administratora) klientów i karmić ich byle czym Żurek i jego wygląd pozostawia też wiele do życzenia , wyglada jak pomyje z resztkami wędlin i mięs Nie polecam tego baru

Niezadowolony klient

TRAGEDIA. Tak jak pisał poprzednik ponieważ nie da się wystawić nigdzie opini to również zostawiam ja tutaj(usunięte przez administratora)Te jego wywody na wiele tematów porażają ????Pan nie przyjmujący absolutnie żadnej krytyki. Ten kto próbuje cchociazby ocenić jego post śmieszna buźka odrazu jest blokowany.???????????? ŻENADA. Szkoda mi jego pracowników ja są traktowani. Tam długo nikt w pracy nie pociągnie. Ceny z kosmosu. Jedzenie drogie niesmaczne, bardzo długi czas oczekiwania. Golonka spalona- spalenizna jest rakotwórcza!!!! (usunięte przez administratora) !!!!!

Magda
@Niezadowolony klient

Dokładnie tak jest! Najpierw chce, żeby komentować filmiki, a potem usuwa wszystko, co mu nie pasuje i blokuje natychmiast! Jak ktoś napisze złą opinię na google, to chamsko odpowiada, atakuje i odsyła do komentarzy na Fejsie. Problem w tym, że tam wszystko jest usunięte, poblokowane i tylko zostają cudowne i wspaniałe wpisy. Nie tylko gada głupoty o diecie, o nowych biznesach nad morzem itd.(usunięte przez administratora)

Mariano

Mięso kupowane z 3 dniowym terminem przydatności za 50% ceny a oscypki jako wyrób seropodobny pakowany w folie. Wlasciciel to zwykły (usunięte przez administratora) i cham nadużywający alkohol

Zostaw merytoryczną opinię o Cyprysek Urszula Śladczyk - Chorzów

• Jak się pracuje w Cyprysek Urszula Śladczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Cyprysek Urszula Śladczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyprysek Urszula Śladczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cyprysek Urszula Śladczyk
  • Cieszyńska 15 lok. 12