Opinie o PHARMASWISS SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PHARMASWISS SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHARMASWISS SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHARMASWISS SP. Z O.O. w Toruń

rejon dolnośląski

ja2

a w jakim województwie chcesz pracować? mogę powiedzieć parę słów na temat atmosfery itd :)

i jest dobry dudżet

ja2

są dobre rabaty (jak w większości firm generycznych)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PHARMASWISS SP. Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Jak z pakietami do aptek? Są rabaty

ja2

premje są osiągalne i dość dobre. na niektóre leki plany są bardzo niskie, a na niektóre wysokie (ale tak chyba jest wszędzie). samochody być może nie są jakieś piękne, ale mają dobre silniki i dobrze się nimi jezdzi (zalerzy komu na czym zalerzy :))

pracownik pharmaswiss

Nie nie jest źle. Mogę powiedzieć jedno, że niezadowoleni są ludzie ze starej ekipy, którzy średnio przykładali się do pracy. Fakt, że plan ostatnio był lekko wygórowany, ale była to wina poprzedniego zarządu, który się z niego nie wywiązał, a obecny musiał ratować sytuację.

jest naprawdę tak źle?

No dokładnie poprzedniku ;] Pozytywne opinie o pracy w tej firmie pisze pewnie tylko Dawid i Darek :) Dopóki był poprzedni prezes w firmie była świetna atmosfera i świetnie się pracowało.. teraz to masakra, zwolnili w tym tyg. 5 osób..

zapytaj kogos kto tam pracuje a nie lenia.

Jeśli chcesz pracować a nie udawać to dobre miejsce. Jestem tu już jakiś czas i nie narzekam. W każdej firmie wymagają. Atmosfera ok chyba, że żyjesz plotkami

brutto.. ale troche przesadzilem, przedzial na pm jest tak 3200-4000 .. bez doswiadczenia w farmacji mozna sie odstac, jest wielu pm co byli wczesniej ph i dobrze sobie radza.. jednak atmosfera w firmie nieciekawa i ludzie innej pracy szukaja.. w 1 tyg. odeszlo okolo 5 ludzi

@?

a ta kasa to netto czy brutto? i jak wyglądają płace dla kogoś bez doświadczenia

inny

Samochód to Skoda Octavia (ta stara na bazie golfa iv) .. zarobki ? 3700-4500.. atmosfera ? teraz już kiepska.. pozmieniali się prezesi, prezes zatrudnia swoich kumpli zaczął od dyr.generalnego i jest do bani. Plan nie do zrealizowania.. brak jakichkolwiek premii. Szkolenia przeciętnie.

pharmaswisss

tzn dlaczego brak słów? jak sie pracowało,jakie leki/wynagrodzenie/auta/szkolenia/atmosfera?????

Pracowa??em i ??a??ujÄ?, ??e po??wiÄ?ci??em tej firmie czas. Lepiej trzymaÄ? siÄ? z daleka. Brak s????w.

kas-ka

no wlasnie ja tez jestem ciekawa! dajcie jakies info

ja1

witam wie ktos z Was cos wiecej o tej firmie. prosze o info atmosfera kasa socjal i auta

Zostaw merytoryczną opinię o PHARMASWISS SP. Z O.O. - Toruń

PHARMASWISS SP. Z O.O.