Opinie o PHARMASWISS SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PHARMASWISS SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHARMASWISS SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHARMASWISS SP. Z O.O. w Toruń

Tiktik, strasznie mi przykro...ale świat się nie kończy na tej firmie

Tiktik, strasznie mi przykro...ale świat się nie kończy na tej firmie

tiktik

może i tak mała firma (ok.50os.) ale każdy z każdym się znał, kolegował, była świetna atmosfera, sympatyczna praca, walka o wynik, każdy miał motywacje i chęć do pracy. Obecnie nowi zrobili burdel, każdy rozsądny ucieka, po co się męczyć. Niedługo do was dołącze, także ja nie jade już na cyklówke!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hurra!!!!!!!!!!

Hej, ale czy przypadkiem tak w życiu nie jest, że jak firma jest mała to niestety zawsze znajdą się osoby które sie znają, kochają, lubią i niecierpią...nawet po pewnym czasie...za stary jestem i z niejednego pieca "chleb" jadłem. Jasne nikt takich sytuacji nie lubi, a powiedzenie wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma też ma swój sens i drugie "dno". Rozumiem osoby, które wiele czasu i energii "straciły" dla tej organizacji...rodzi to bunt! Ale czy coś to zmieni????

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PHARMASWISS SP. Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba

ja bym się nie pchała akutat na dolnyśląsk i podkarpacie, trafisz na kolesiostwo D&D, ludzie bez serca, uwielbiają zwalniać, krzyczeć. Życie prywatne nie istnieje. Zachodzi (usunięte przez moderatora). Reszta regionalnych jak najbardziej tak o ile ich nie zwolnią.

a co z tym kierownikiem na dolnośląskim, jest ok, czy nie bo zgłupiałem-((

swój do swojego ciągnie :) co to dla Ciebie znaczy być stanowczym? (usunięte przez moderatora)to prostak, który nic nie reprezentuje swoją osobą! Jest żałosny, bez klasy, nie umie się wypowiadać, ma mały zasób słów-powinien się zapisać na korepetycje z j.polskiego. Cmokanie i yyy to jego wypowiedzi. Widocznie lubisz być poniżana przez władze :) Czasy komuny się skonczyły i takim ludziom jak (usunięte przez moderatora) trzeba, że nie wszystko od nich zależy. PS. Pozdrowienia dla ludzi kreatywnych (immunitet to podstawa!)

oprócz miłosci do (usunięte przez moderatora)-) jak Ci się skarbie pracuje?

Zakochana

A ja w (usunięte przez moderatora) jestem zakochana, lubię stanowczych mężczyzn :-)

bajka

może napisze tak.... pracowałam w firmie długo. Byłam przed zmianami w trakcie i po, także wiem co się dzieje i znam opinie ludzi. Firma była świetna przy wcześniejszej prezesurze, plany były do zrobienia, były premie. Obecnie szok! Premie nie realne, podnieśli o 150%! Najgorsi regionalni to teren podkarpacia i dolnegośląska-podchodzi o mobbing. Jeżeli macie nóż na gardle to firma dobra na przeczekanie (max 3 miechy). Dużo leków. Jeden fajny Diclo Duo, reszta wprowadzona w 2010r. i na bieżąco promowana z wielkim wysiłkiem. Ludzie z wynikami, doświadczeniem uciekają, ponieważ nie są leniami jak twierdzi(usunięte przez moderatora), ale wiedzą jak się pracuje w innych firmach. Są doceniani, pracują na premie, w spokoju. Tutaj jak sie odezwiesz to na drugi dzień Cie nie ma. Należałoby zadać pytanie (usunięte przez moderatora) czym się kierował zatrudniając(usunięte przez moderatora)? Gościu sie nadaje na wymiankę, nie nadaje sie absolutnie na kierownicze stanowisko. Poza tym na ostatniej cyklówce zrobił z siebie idiote. Przedstawił się dopiero po 3 dniach pobytu z gumą w gębie i mlaskając, podpierając ścianę, cwaniakowatym głosem starał sie nas nastraszyć... Każdy go zlał, nikt nie pozwoli sobie na takie żałosne traktowanie. Zresztą nawet nie umie składać zdań, nie umie sie koleś wypowiadać, kpina jak na takie stanowisko!!! Uciekajcie kochani z tej pseudo firmy farmaceutyczny. I te słynne kolesiostwo...

ja2

czemu jesteś taki nieobjektywny? czy chcesz się na kimś zemścić z powodów osobistych?

Gościu musisz być niezłym naiwniakiem jeśli wierzysz w takie rzeczy. Od samego początku mamy monitoring, gdyby tak było to Ci ludzie wylecieliby po 1 dniu nie wyjeżdżania do pracy.

ja2

to co słyszałem, słyszałem od pracowników, którzy byli w tej firmie od samego początku ( mówili,że tu się wcześniej nie pracowało, tygodniami nie wyjeżdżało się do pracy).

Kolego jak wcześniej nie pracowałeś to się nie wypowiadaj, bo to kompletna nieprawda. Jeżeli tak było jak piszesz to wytłumacz mi w jaki sposób po roku promocji DicloDuo miesięcznie zaczęliśmy sprzedawać na poziomie 70tys. opakowań, po 3 letniej przerwie w dostępności tego leku na rynku i to jeszcze przed zmianą zarządu ?

pracownik pharmaswiss

Widzę, że są tu gorące dyskusje. Ja uważam, że jeżeli ktoś chcę normalnie, uczciwie pracować to znajdzie tu swoje miejsce. Nie zawsze szef da się lubić. Ale my z Dawidem bezpośrednio nie pracujemy. A regionalni są ok.

ja2

nie znam osób które zostały zwolnione, więc nie będę się wypowiadał

ja2

nie jestem Dawidem :). To kto jak odczuwa atmosferę jest sprawą indywidualną. Ja z kolei słyszałem, że ta firma przed obecnym zarządem wogóle nie pracowała, pieniądze były wydawane tylko na zabawy. Wiadomo, że każdy kto pracował w tamtych czasach zatęskniłby za nimi (0 pracy, max rozrywki). Ale sądzę, że żadna firma tak długo nie pociągnełaby.

Niezadowolona

Ja też potwierdzam teraz w firmie to masakra. Faktycznie w zeszłym tygodniu zwolnili 5 osób, w tym 2, które miały bardzo dobre wyniki, tak naprawdę nie znasz tu dnia, ani godziny. NIE POLECAM

ja2

mam nadzieję, że trochę pomogłem, życzę powodzenia :)) a do jakiej innej firmy startujesz?

na wstępie b. wielkie dzięki za info-) Waham się, mam jeszcze jedną propozycję z mniejszą ilością leków...tu jest ich sporo...ewentualna premia tylko z totala, czy także indywidualnie z każdego leku?

Zostaw merytoryczną opinię o PHARMASWISS SP. Z O.O. - Toruń

PHARMASWISS SP. Z O.O.