Opinie o PHARMASWISS SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PHARMASWISS SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHARMASWISS SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHARMASWISS SP. Z O.O. w Toruń

kopia z innej strony :) Zaskoczyło mnie , ze o tej firmie wreszcie "cokolwiek " napisano na forum, na szczęście już mnie w niej nie ma, z własnej nieprzymuszonej woli ;-))))!!! WSZYSTKO o czym napisali poprzednicy - NEGATYWNEGO- jest 100% prawdą , niestety jest to tylko preludium do reszty. Przedmiotowe traktowanie ludzi, brak szacunku dla pracownika, za niezdany test - wpis nagany do akt pracownika, dla mobilizacji pracownika - kij ...nawet marchewki na nim nie ma ... Nowy "menedżment" ma sprawy w sądzie za mobbing. Różnica w planach, pomiędzy PM dochodzą do 150 tys.na cykl -a ograniczajace narzędzia dla wszystkich takie same ... ODRADZAM NAWET NAJBARDZIEJ ZDESPEROWANYM !!!!!!! p.s." ja2"- na bank , jest KLAKIEREM na usługach [usunięte przez moderatora], bądź jednym z nich :-)))

Co za ogr![usunięte przez moderatora] ogarnij się chłopie, myślisz żeś cwany?! Ludzie, którzy odeszli są mądrzejsi niż myślisz, brawo dla nich za logiczne myślenie. W PS ani nie ma dobrej kasy, ani floty, ani atmosfery. W kazdej innej firmie większość dostała o ponad 2tys brutto więcej! Lepsze narzędzia pracy, a już nie wspomne o atmosferze. Myślicie, że jak zrobicie cyklówke, zaprosicie na basen, postwicie wóde to bedziecie wielcy? Albo jakieś chore "atrakcje"? To nie dom dziecka, to nie karitas! My chcemy pracować i byc szanowani, a nie pomiatani przez jakiś partaczy. Na szczęście każdy REP który odszedł znał swoją wartość i chwała mu za to! Cieszcie sie póki możecie, te wasze atrakcje, starania w cudzysłowiu na nikim nie robią wrażenia. Stracicie jeszcze dużą część mocnych ludzi i zostaniecie ze spożywką i bandą leniówz USP.

dobry pomysł napisać maila do M-go :) [usunięte przez moderatora]powinien sam stąd uciekać, wyrośnięty głąb. W głowie pustka, no przepraszam, guma do żucia jest :P Teraz na cyklówce będzie pewnie starał się być miły po tym co się naczytał. Będzie udawał, że jest ok-moge sie założyć, w sumie to nie ważne jest co piszą (czy źle czy dobrze) ważne, że piszą. Niestety, ale na tym D nie zrobi furory, to nie media! "kolesiostwo"=guwno!!!

Nie wierzę,że ktoś wypisuje takie bzdury i oczernia ludzi,których nie zna i nie może wiedzieć jak pracują. Znam mnóstwo ludzi ze starej ekipy i nie można o nich powiedzieć,że to lenie i nieroby. Podoba mi się pomysł poinformowania "góry" o tym co się tutaj dzieje.Ludzie nie mają motywacji do pracy a to co tutaj się dzieje przechodzi wszelkie granice. Też jestem zdania,że [usunięte przez moderatora] nie nadaje się na to stanowisko, nie z takim charakterem i podejściem do pracowników.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PHARMASWISS SP. Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
ktoś

Panie J2 albo jesteś naiwniakiem albo masz po prostu w tym interes aby malować trawę na zielono i wypisywać takie dyrdymały nt tego krzaka. Skoro nie znasz osób , które odeszły to takie komentarze zostaw dla siebie albo najlepiej zmień forum.

dokładnie

Dokładnie! Przyszli kolesie z USP i się rządzą, a nie mają o niczym pojecia. Z USP ich pozwalniali, połowa siedzi jeszcze na L4 i czekają, aż [usunięte przez moderatora]pozwalnia reszte ekipy, albo da im tak popalić, że sami poodchodzą i ściągnie reszte niedorajdów, którzy połorzyli RX'y. Teraz kładą tą firma na łopatki. Katastrofa, aby cała firma zrobiła 23-30% za nowej kadencji! Nowe normy, które powprowadzali nie mają sensu, działa to wszytko w odwrotną stronę. Zamiast mobilizować ludzi, zaproponować konkrety, to robą wszystko, aby sie ich pozbyć i zatrudnić kolesiostwo, które w innych firmach nie może dac sobie rady. Są to osoby pozwalniane, z L4 bądź gr. osób która ma sprawy o mobbing- czyli cały margines. Wydaje mi się, że Mirow...i ma już dosyć [usunięte przez moderatora]i niedługo przyjdzie kryska na matyska he he Może by tak napisać mail do pana[usunięte przez moderatora] :) z informacją co sie dzieje w pl? Ekipa co wy na to? Dawać pomysły :D

opozycjonista

ja do Pana ja2. stary przestań ludziom mieszać w głowach. zarząd przyjmuje na stanowiska do swoich znajomych, od produktów po regionalnych. ludzi wymieniają jak im się podoba. cała ta ekipa pracowała w us pharmacji i w rok wyłożyli w niej rx-y. teraz ściagają tu. a do Pana ja 2 zapewne davida i twojej wypowiedzi że kiedyś się nie pracowało tylko bawiło - powiem tyle. w pierwszych 2 cyklach poprezedniego roku wynik imsu był na poziomie 70% i 74%. a za waszej kadencji 3 cykl zrobiliście na 30%. chłopie ogarnij się i nie wciskaj ludziom kitu. naucz się lepiej angielskiego bo podobno na spotkaniach z centrali siedzisz jak słup soli i grzebiesz w zębach:-)

Firma Pharmaswiss to jedna wielka tragedia. Co można powiedzieć o firmie, w której tygodniowo odchodzi 5 osób, a w następnym tygodniu jest zwalnianych na tzw. spotkaniu regionalnym 5 przedstawicieli? O czym to świadczy? Każdy kto tylko może ucieka z tej firmy !!! Dobre osoby same odchodzą bo nie mają tam przyszłości. Firma myśli - i tam przyjdą następni naiwniacy. . Generalnie [usunięte przez moderatora], presja, ingerowanie w prywatne życie, ciągły problem z terminowością (finanse), raczej nie polecam chyba ze ktoś ma trochę zdrowia do stracenia - Pharmaswiss chętnie to zabiera. Kadrę [usunięte przez moderatora] tworzą ludzie wyrzuceni z innych firm, bez kompetencji do zajmowania takich stanowisk generalnie znajomi [usunięte przez moderatora]. Mega kolesiostwo. . Jest taki jeden „DiSTRIKT” , który na pytanie kardiologa o to czy firma będzie miała stoisko na konferencji PTK- Zjazd (Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego-pyta przedstawicela co to PTK?:))) ODRADZAM NAWET NAJBARDZIEJ ZDESPEROWANYM !!!

porażka

brawo! po ostatnich wpisach widać kto pracuje w firmie i jaki reprezentuje poziom. Jeżeli kadra zarządcza wypisuje takie głupoty ([usunięte przez moderatora]) to sami widzi cie jakie mają podejście do wszystkiego. [usunięte przez moderatora]chyba nie ma co robić nocami :P

była ubrana ale skromnie, mi się tam podobała :)

A dlaczego ona była ubrana?

zachodniopomorskie - ok, (usunięte przez moderatora) jest dobrym regionalnym co do basenu... na poprzedniej cyklówce wrzucili laskę do basenu w ubraniu i gołe chłopy latały :)

normalnie romantyka :), a Ty rozumiem nie jedziesz?

a cyklówkę wiem, że macie w bardzo, bardzo wielkim Hotelu Magellan, dodam, że trudno do niego dojechać - leśna głusz! Zgubicie się zarówno między drzewami, jak i pokojami - zapewniam o "kameralność" dla tak nielicznej firmy tam trudno. A i jest basen dla tych co chcą topić "smutki" niekoniecznie przy barze-)))) live is brutal panowie! ups i panie (zwłaszcza panie)

Mam pytanie, widziałem ogłoszenie na zachodniopomorskie. Czy może mi ktoś napisać jaki tam jest regionalny ?

O cokolwiek :). Te dyskusje są wciągające (zwłaszcza przed cyklówką)

Ciekawski

"PS. Pozdrowienia dla ludzi kreatywnych (immunitet to podstawa!)" O co chodzi, bo nie rozumiem ?

No opowiedzcie jeszcze coś

to prawda, że w mniejszych firmach zawsze tak jest: miłości, zazdrości, nienawiści - jak w porządnych serialach :))))

Ten kierownik z dolnośląskiego jest ok. Nie wiem o co go obwiniacie? o to że się przyjaźni z kierownikiem z podkarpacia? Nie wyobrażam sobie jak on może krzyczeć. Przecierz to jest oaza spokoju.

Zostaw merytoryczną opinię o PHARMASWISS SP. Z O.O. - Toruń

PHARMASWISS SP. Z O.O.