Opinie o P.B. DOMBUD S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.B. DOMBUD S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.B. DOMBUD S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. DOMBUD S.A. w Katowice

mieszkaniec

Zakupiliśmy nowe mieszkanie od tego dewelopera, słychać dźwięki uderzeniowe, odbijające się od ścian i sufitu zarówno od sąsiada u góry jak i od dołu, dosłownie każdy krok sąsiadów. Czy ktoś również miał taki problem? Oczywiście przy protokole odbioru nie było nawet mowy, by sprawdzić takie rzeczy.

Witam czy może ktoś kto pracuje w tej firmie napisać ile mozna zarobić miesięczne netto przy pracach wykonczeniowych. Pozdrawiam

Danuta
@Paweł

Dzień dobry, ktoś niżej pisał, że cytując "pensja jest jaka jest, ale zawsze w terminie na koncie". Ktoś może rozwinąć kwestię tych wynagrodzeń w P.B. DOMBUD? Tym bardziej, że pojawiają się o to pytania i ja również do nich teraz dołączam.

Radek
@Danuta

Pracowałem w dombud mintex jako operator koparko ładowarki 2000 złoty na rękę z tego co wiem operatorzy w dombudzie mieli identyczne place podkreślę operatorzy tak że zwykły pracownik bez dni czerwonych za dużo nie wyjdzie 2000-2500

Hej, czy w firmie P.B. DOMBUD S.A. płacą za nadgodziny?

Brunon

Tak, soboty setki nadgodziny 50ki a potem setki jesli pozwolą robić a mało kiedy pozwolą..

Brunon

Firma bez mozliwosci rozwoju zawodowego stoisz w miejscu. Kadra raczej ok a zarobki.. bez zmian od kilku lat. Najniższa krajowa powoli dogania. Umowa o pracę Śląsk i Małopolska transport organizują ale rewelki w delegacji nie ma, nadgodziny lub soboty tzw setki na pasku legal ale pod stołem dodatek.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
ktoss

Pod zadnym pozorem nie idzcie tam pracowac, firma ktora (usunięte przez administratora) jak sie tylko da. Dorobkiewicze na szkodzie innych. Biznesik rodzinny ktory zeruje tylko na (usunięte przez administratora), pracownicy ktorzy tam przychodza sa traktowani jako (usunięte przez administratora), ktorzy maja robic na znajomosci rodzinne w firmie. Dla nich jako czlowiek sie wogole nie liczysz, jestes tylko pieniadzem i maja z ciebie wycisnac ile tylko sie da. Ostrzegam was.

conieco

Których służb ???

Joanna

Czy swój komentarz dodałeś z pozycji pracownika firmy P.B. DOMBUD, a może osoby korzystającej z usług tego przedsiębiorstwa? Na tym forum najważniejsze są opinie osób tu zatrudnionych tak więc chętnie się dowiem czegoś więcej na temat warunków pracy jakie tu panują.

Jan

Na forum Gowork.pl nie można nikogo bezpodstawnie oskarżać. Wypowiadasz się z punku widzenia klienta firmy i na pewno są instytucje, gdzie możesz zgłosić swoje uwagi. Na tym forum szukamy przede wszystkim wypowiedzi pracowników Dombud o warunkach pracy i wynagrodzenia. Może ktoś z osób zatrudnionych odwiedza ten wątek i może opisać swoje doświadczenia z tym pracodawcą. Zachęcam Was do większej aktywności.

Wojtas

A jak to wygląda, praca spawacza w tej firmie ???

@Wojtas

Już dawno nikt nie interesował się na forum tym pracodawcą, a więc podwójnie cieszę się z Twojego komentarza. Firma P.B. DOMBUD właśnie poszukuję ślusarza - spawacza. Wymagają: wykształcenia zawodowego, doświadczenia zawodowego w spawaniu konstrukcji stalowych min.6 miesięcy, uprawnień spawalniczych w metodzie TIG, MAG (spawanie stali czarnej i nierdzewnej). A oferują: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat), możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji. Czy wobec tego zechcesz aplikować?

xxx

(usunięte przez administratora), układ rodzinny nic więcej.

Dawny

Witam co sądzicie o DOMBUD? Jaka atmosfera na budowie? Jacy pracownicy robią pod górkę?

Powiedzcie co się dzieje teraz w P.B. DOMBUD S.A.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Grzegorz

Nie

MD

NIE warto

Mariusz
@MD

Od Waszych wpisów minął już jakiś czas. Czy mimo to w firmie nic nie uległo zmianie na lepsze? Jak oceniacie obecnie panujące warunki zatrudnienia? Zachęcam do wznowienia dyskusji.

Jaa

Ta firma to jest jakiś dramat. Pracowałem w biurze, ale nie bede pisał w jakim dziale dokladnie. W firmie rządzą układy i znajomości rodzinne, jeśli jestes z poza tego, to nie masz tam na co liczyć, będą cię tylko chcieli wykorzystać. Liczą tak naprawdę na ludzi z zewnątrz co przyjdą i bedą odwalali za nich robote, a wszystko po to żeby za waszą pracę mogli dostać wysokie premie...z których wy nie dostaniecie oczywiście złamanego grosza...dosłownie tak to tam wygląda. Im więcej umiesz tym bardziej cwanie do ciebie podejdą i bardziej cię będą chcieli wykorzystać. Na szczęście się szybko pokapowałem po co tam jestem i zwiałem. Fuszera, dyrekcja chamsko traktująca pracowników, nie płacenie klientom i podwykonawcom , tak wszystko tam funkcjonuje. Z daleka od nich, chyba że chcecie żeby zrobiono z was totalnych frajerów.

Karol

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszcie na forum? Interesuje mnie praca w firmie i liczyłem na info.

Ha
@Karol

Porzućcie wszelką nadzieje wy którzy tu wchodzicie

Paulina

@maper2 Zapoznaj się z regulaminem forum, zanim umieścisz na nim wypowiedź. Twój komentarz łamie regulamin serwisu GoWork.pl. Zapoznaj się z nim proszę. Tutaj link - https://www.gowork.pl/regulamin Niemniej jednak, powiedz, proszę, w jaki konkretnie sposób uświadczyłeś tego, o czym piszesz? Dobrze by było, jakbyś opisał bardziej szczegółowo przytoczone przez Ciebie sytuacje, które spotkały Cię w firmie P.B. DOMBUD.

Ulka

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Budowlaniec

Maja znaczne opóźnienia w płatnościach. Protokoły odbioru robot tez masakra. Doczepiaja się wszystkiego nawet tego ze o 50 cm użyto więcej kabla i poucinali godziny. Ogólnie firma chce jak najmniej opłacić swoje budowy i więcej mieć dla siebie.

Paulina

Rozumiem, że jako klienci P.B. DOMBUD S.A. chcecie znaleźć rzetelne informacje o tej firmie. Jednak na tym forum zdecydowanie powinnny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o niej ale jako pracodawcy. Dlatego jeżeli odwiedzają je pracownicy tego pracodawcy, to bardzo proszę o przedstawienie Waszych doświadczeń z nim.

rojuu

płatnikiem są średnim bo nigdy na czas nie płaca ,pracować jest ciężko bo zaniżają obmiary i robią problemy z protokołami by z nimi pracować trzeba robić po kosztach ogólnie nie polecam

@rojuu

Witam, Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem z tym deweloperem? Interesuje mnie sprawa od strony klienta. Jak z jakością wykonania domów ( Sielwy/Piłsudskiego/Radoszowska). Usterki? Wady?Minusy? Jakie zalety?

Zygmunt
@Zainteresowany

Na Piłsudskiego uważaj. Teren kopalniany. Wydobycie węgla do 2040r. Przewidywane obniżenie terenu pod inwestycją 3 metry.

Paulina

Na stronie internetowej P.B. DOMBUD S.A. znajdziecie nową ofertę pracy na stanowisko inżyniera budowy. O szczegółach oferty dowiecie się, wchodząc w link: https://www.dombud.pl/index.php?s=3495&o=listing_informacji&id_kat=575&id_informacji=607 Warunki, w których pełni się obowiązki na tym stanowisku, mogą być niebezpieczne. Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom pakiet medyczny?

Nero

Chciałam powiedzieć, że to jest forum dla pracowników. Nikt nie zna tematów rozliczeń między firmami.

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. DOMBUD S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w P.B. DOMBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy P.B. DOMBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B. DOMBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.B. DOMBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w P.B. DOMBUD S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.B. DOMBUD S.A.