Opinie o P.B. DOMBUD S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.B. DOMBUD S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.B. DOMBUD S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. DOMBUD S.A. w Katowice

Cześć wszystkim! Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Katowic. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie P.B. DOMBUD S.A.? Czy firma dba o pracowników? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Tomek

Elżbieta
@Tomek

Czy tylko posiłki są najważniejsze? Nie obchodzą Cię zarobki w tej firmie? Ktoś pisał tutaj że płacą mniej niż 3000 na stanowisku elektryk czy to dla Ciebie nie problem?

@Tomek

Zapomnij o tej firmie i daj sobie spokój

Elżbieta

Czemu tak odradzasz? Coś nie tak z atmosferą w firmie? Czy może zarobki słabe? Możesz zdradzić na ile mniej więcej można liczyć?

@Elżbieta

Zarobki u największego dewelopera na Śląsku są w granicach 3400 zł czy to są zarobki dla budowlańców w tych czasach wystarczające??Góra zarabia Krocie po 50 domów apartamentów mają jest ich chyba z 7 przy korycie a ludzi traktują jak zło konieczne pracownicy którzy pracują po ponad 20 lat mają po 22 zł na godzinę a młodzi jak przychodzą to dostają po 24 Tam na ludziach im nie zależy ale już niedługo skończy im się to emeryci odejdą to sami będą robić

Ciekaw jestem jak w tym roku podziela bony na święta uwierzycie że ludzie pracujący poniżej 10 lat dostają mniej niż ci dłużej pracujący tzn 300 zł młodzi i 500 starzy,,tak jak by ten co pracuje 5 lat czy choć by rok mniej miał socjalu albo jego rodzina ma mniejsze potrzeby,na każdym kroku (usunięte przez administratora) pracowników fizycznych,,było 30 lecie pracownicy fizyczni nie dostali nawet grosza ale kierownictwo majstrzy już pozostawali trzymajcie się ludziska i (usunięte przez administratora) kółkiem zapchajcie tyle nam nawalą

Wszystko poszło w górę proszki płyny do prania a praniowe w firmie od 10 lat stoi w miejscu

Jak wygląda praca na stanowisku Elektryk w firmie P.B. DOMBUD S.A.? Czy mogę liczyć na więcej niż 4300 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Elektryk

Doświadczenie się nie liczy a dostaniesz mniej niż 3000 na ręke

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Golono

Lubisz pić dużo%%%% %? Lubisz się obijać jak masz więcej niż 30 lat? Lubisz chodzić po glinie co wciąga gumowiec? Lubisz słuchać malkontentów co gadają że wiecznie mało zarabiają? Lubisz syfiaste budowy? To dombud jest dla Ciebie. Co drugi uważa Siebie za kierownika a Jak coś spieprzą to kierownik musi się tłumaczyć. I tak najlepsza jest baza na Siemianowicach postawili grilla za 100 tyś z drzewa egzotycznego i zrobili tylko raz grilla. Ale wiadomo gdzie premie pracowników utopili ;). (usunięte przez administratora) Z drugiej strony kto tam dobrze ogarnia prace z kierowników ? SŁAWEK z ŚLUSARNI moim zdaniem jedyny człowiek który powinien być kierownikiem BAZY. Panie z biura na bazie zawsze miłe i adekwatnie ubrane nie co ta Pani powyżej ..w ogóle pozdrawiam też maja kompetencje. Zawsze mnie ciekawiło gdzie te odpady z nierdzewki noo jak widać MAJĄ NOGI hahah Duża firma a wyposażenie stolarni jak dla przedszkola. Spawacze mają stoly z drewna a materiał trzeba nosić w rękach. Dziurawy dach na Ślusarni. (usunięte przez administratora) Ogólnie polecam w tej firmie prace na pół roku max. Na prefabrykacji brak podstawowych rzeczy w apteczce na Ślusarni juz lepiej. Na magazynie pizgawa ale grubi to mega pracownicy. PAMIĘTAJ CHCESZ BYĆ SZANOWANY W DB to KRATA ŻUBRA NA STÓŁ i golono.

Czy zna ktoś Tomasza Marco.l ? Z Katowic? Były pracownik DomBud

Z czystym sumieniem mogę polecić mieszkania z DOMBUD S.A. Natomiast absolutnie rewelacyjna jest ekipa Pana Wojciecha W., która zajmuje się wykańczaniem lokali. Panowie są rzetelni, słowni, kompetentni, punktualni i do tego mili i uśmiechnięci. Zawsze odbierają telefony, zawsze są chętni do pomocy i załatwienia spraw. Dziękuję całej ekipie.

Amadeusz

Jak wygląda praca jako elektryk w tej firmie jakie zadanie się wykonuje na takim stanowisku?

Witam, mam pytanie z innej beczki. Będę wdzięczna za pomoc. Interesuje mnie mieszkanie dwupoziomowe. Czy schody są tylko betonowe? Można zamienić je np. na drewniane? Jeżeli można to zrobi to dombud czy we własnym zakresie? Te schody znajdują się przy ścianie nośnej czy działowej? Z góry dziękuję za pomoc :)

@Anna

Dombud tego nie zrobi a schody drewniane to trzeba wiedzieć jak zrobić i z jakiego drzewa przeważnie robi się schodzi z drzewa 10 lub 15 grubości nasze polskie drzewo się nie nadaje na schody a naj lepsze drzewo jest ze Szwecji lub Skandynawii wiem bo pracuje przy domkach kanadyjskich

Tomasz

Nie polecam.. wypłaty tak śmieszne ze lepiej pracować w biedronce..

Inż

Firma wystawila ogłoszenie o pracę dla inżyniera. Na jaką pensję można liczyć?

@Inż

Przyjdź i zaproponuj swoja stawkę

Daria

Faktycznie są urlopy przymusowe ?

Nikoś

Ludzie ludziska omijajcie ta firmę z daleka nie dość że nie zarobicie to teraz Dyrektor Grzegorz wysyla ludzi na urlopy przymusowe jest początek lutego a ludzie już po 10 dni nowego urlopu nie mają,mają ludzi w (usunięte przez administratora) a z resztą już nie wielu im zostało rozpadnie się to kiedyś

Misiek

No niestety firma finansowo traktuje swoich pracowników coraz gorzej.Pensje stoją w miejscu od 10 lat.Czasem są drobne podwyżki dla wszystkich, ale to bardziej takie wyrównanie inflacyjne.Ostatnie duże podwyżki dostały się fachowcom z prefabrykacji którzy chcieli uciec do nowo powstałej konkurencyjnej firmy.Ten słynny dodatek praniowy też stoi w miejscu już od 10lat .W roku 2007 wynosił około 350zł po czym w ciągu niecałych dwóch lat podskoczył do 600...ale to za sprawą bumu budowlanego.Na dodatek od kilku ładnych lat nie jest już wypłacany na urlopie wypoczynkowym,a dodam że przedtem był.Widać firma szuka oszczędności na każdym kroku.Pieniądze są potrzebne na wypłatę dewidend dla akcjonariuszy, i dla niepotrzebnych stanowisk stworzonych dla członków swoich rodzin.

Gruby

Nie przychodźcie do tej Firmy poważnie ludzie 20zl brutto nie więcej plus dodatek praniowe 600 zł tak. Omijają podatki zamiast ludziom normalnie dać z 27 zł. Na godzinne a ludzie durni się zgadzają do tego. Wystarczy że weźmiesz wolne i. Odbijają ci po ok 30zl za każdy dzień wolny z tego niby dodatku praniowegomłodych ludzi już prawie nie ma starzy po odchodzą na emerytury i palcem w (usunięte przez administratora) Się nie trafia wczasów pod grusza nie ma zabrane ludzi na każdym. Kroku (usunięte przez administratora) a talony na święta sluchajcie po 300zl jeżeli nie przepracowałeś 10 lat śmiech Dyrektorstwo zarabia krocie po 20 domów mieszkań itd a ludzie robią za niecałe 3000 zł nawet starzy pracownicy mają po 18 zł brutto na godz szok

Rafał

Witam ile mozna wyjść na czysto miesięczne na wykończeniowce

Aleksander
@Rafał

Jesteś zainteresowany pracą? Na stronie https://www.dombud.pl/p,s,3495.html widziałem, że szukają inżyniera budowy, ale Ty szukasz pracy w wykończeniach wnętrz. Niestety nie znam aktualnych zarobków. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie napisz jakie warunki pracy Ci zaproponowano.

Facet
@Rafał

Max 3000 zł netto bez sobót, wliczając dodatek praniowy 600 zł.który nie jest wliczony do zarobku (takie pod stołem tylko legalnie) Nowym nie dadzą więcej niż 20 zł brutto, czyli z dodatkiem praniowym 2700 zł netto na miesiąc. Firma ta podnosi regularnie ceny mieszkań, ale zarobków już nie. Od 2008 do 2018 podwyżek nie było. Ostatnia podwyżka była w 2018 (usunięte przez administratora) Odzież robocza i ochrona bhp na minimalnym poziomie.

Gruby 3

3000 tys nie wiecej

zdziwony

A byłeś tam kiedyś czy konfabulujesz?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie P.B. DOMBUD S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

inżynier

Wigilia jest odrabiana w sobotę i dlatego jest wolna i nie przychodzi się do pracy

Gruby

Witajcie ludzie i ludziska omijajcie ta firmę z daleka nie zarobicie tu więcej jak 3000zl stawki są głodowe sobót nie pozwalają robić zniszczyli ta firmę taka z tradycjami kiedyś ludzie pracowali z ochota teraz bo muszą żeby na budowie zarobić takie grosze a powtarzam przyjmujesz się np jako murarz czy Cieśla czy malarz a robisz wszystko dosłownie a pan dyrektor Nijaki Grzegorz C.. Powie ci dzis w dom budzie się robi wszystko ale stawki nie przekraczają ludziom 22 zł brutto i to starym pracownikom młodzi dostaną po 17 zł 18 zł brutto szok chłopy od 7 lat nie widzieli podwyżek już ludzie odchodzą pomału reszta pójdzie na emerytury a młodzi nie przyjdą pracować w tych czasach za takie grosze z dodatkiem takim że traktują cię jak powietrze niech się lepiej głowy ttej firmy złapią za rozum bo długo tak nie pociągną

lokator_kula_u_nogi

Witajcie. Chcąc nabyć mieszkanie, sprawdzajcie dosłownie wszystko - polecam. Zasadniczo, języka zasięgnąłem zbyt późno, bo już po nabyciu mieszkania, niewiele się zmieniło w iście (usunięte przez administratora)podejściu do Klienta. Zerowe zaangażowanie dwóch z trzech Panów sprzedawców - o matko, aż szok! Podejście po decyzji? Płać jak najszybciej i mieszkaj, najlepiej nie sprawdzaj niczego. Podczas odbioru - w protokoły wpisują sami, że brak uwag, i zawsze mało czasu na odbiór... Dzisiaj odbierając, nawet o krzywą linię na oknach bym wpisał, tacy perfidni. Jakość wykonania tynków maszynowych? Szok - konieczne poprawki. Złe zwymiarowanie otworów drzwiowych (różne). Okna? To już mistrzostwo fuszerki - krzywo, z dziurami w szybach, źle osadzone, samoczynnie zamykające się, przycinające się... Długo by pisać, więcej - poprzez e-mail. Zapraszam!

mieszkanka
@lokator_kula_u_nogi

Przepraszam, że pytam, ale czy doświadczył Pan także w zakupionym mieszkaniu problemów z akustyką? Zakupiliśmy niedawno mieszkanie od tego dewelopera i właśnie tego rodzaju pojawił się spory problem...

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. DOMBUD S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w P.B. DOMBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy P.B. DOMBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B. DOMBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.B. DOMBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w P.B. DOMBUD S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.B. DOMBUD S.A.