Opinie o P.B. DOMBUD S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.B. DOMBUD S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.B. DOMBUD S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. DOMBUD S.A. w Katowice

podwykonawca

witam..firma zwróciła sie do mnie bym zrobił oferte na dosc duza kwote jako podwykonawca, sprawdziłem ich nawet w KRD , sa na dzien dzisiejszy czyści, ale czy ktos moze powiedziec jak traktuja podwykonawców i czy płaca a moze poprostu trzeba żadac zaliczki i nie robic nic z wyprzedzeniem?

Anim
@podwykonawca

Broń Cie Panie Boże,jak masz zadużo kasy to i tak się jej pozbędziesz. Robią z podwykonawców idiotów, na kase możesz się niedoczekać.Na początku będą Ci słdzić,a jak zrobisz swoje,wpakujesz swoją kase to zapomnij że ktoś będzio pamiętał o twojej fakturze. Odradzam.

zorientowany
@Anim

ale to u dyr grzeg

Podwykonawca
@Anim

Mnie zapłacili w terminie ale jestem zgłoszonym podwykonawcą, trzeba ich szantażować że nie podpiszesz oświadczenia o niezaleganiu albo że jutro nie ma twoich ludzi na budowie i płacą prawie od ręki

Dostawca

Faktycznie płatności się przeciągają bez żadnego uzasadnienia. Zero wyjaśnień powodu opóźnień.

Stolarz

Bardzo zły płatnik. Przeciągają każdą nawet najmniejszą płatność. No może nie każdą, dywidendy podobno wypłacają sobie w terminie.

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w P.B. DOMBUD S.A.? O jakie stanowisko się ubiegaliście, jakie pytania usłyszeliście? Jakie rady możecie dać osobom wybierającym się na rozmowę do P.B. DOMBUD S.A.? Czekamy na Wasze opinie.

@Paulina

Dla nich liczy się stawka jaką powiesz na rozmowie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
my

Witam, Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie są stawki na Inż w DB ?

nie polecam
@my

2500-3500 netto w tym 750 pod stołem

PodWykonawca

Witam i jak udalo sie odzyskac wam pieniadze ? Obecnie jestem w takiej sytuacji. Robota zrobiona a fv nie wyplacone juz prawie miesiac po terminie. Dla mnie ta firma to porazka i oszusci.

lis
@PodWykonawca

Napisz wezwanie do zapłaty przedsądowe

pakaao

Wydaje mi się, że opłaca znaleźć u nich zatrudnienie.

kali

Jak widzicie prace na stanowiskach obecnie oferowanych ? Mistrz budowy, albo inżynier elektryk ? Na jakie zarobki netto mozna liczyć ?

XXX-

DOMBUD S>A Katowice BHP brak Koordynacja brak Kompetencje szkoda gadać Wykonawstwo fuszera praca dla początkujących zarobić NIE WARTO

inzsan

Nie warto. Poświęcisz swój czas, swoje pieniądze. Dostaniesz obietnice złotych gór i na końcu pan dyrektor zrobi z Ciebie idiotę. O wynagrodzeniu i warunkach pracy nawet się nie wypowiadam bo nie warto. Firma działająca współcześnie na zasadach z PRL.

Zainteresowana mieszkaniem

Możesz proszę napisać w jakiej inwestycji kupiłeś mieszkanie?

Janusz

czy ktoś zna w tej firmie zbrojarza o nazwisku GÓRKA KAZIMIERZ

bohun

Omijac ta firme z daleka jak równiez jej firme córke Dombud Mintex generalnie kiepskie kierownictwo arogancja dyraktorów no i poprostu szukkanie chaków na podwykonawców , ja z miałem z nimi sprawę w Sądzie i wygrałem , a ilu jest takich co poprostu odpuszcza tym złodziejom

lusio
@bohun

Masz rację. Chamstwo i bezczelność dyrekcji przybiera coraz większy obszar. Zero szacunku do pracowników. Dyrekcja oszukała mnie, oszuka z pewnością też innych. Jeśli desperacko ktoś poszukuje pracy - niech próbuje. Wg mnie nie warto.

la la mi do

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy DOMBUD, moim zdaniem warto się zainteresować. Dla naszego Klienta, PPHiU Dombud Spółka z o.o., dynamicznie rozwijającej się firmy budowlanej,  Generaln... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5678999?keywords=&region=

czytelnik
@la la mi do

Chyba śnisz to nie ten dombud matole

Pierwszy szlif

Przed napisaniem swojej opinii, nie czytałem poprzednich. Ale to nie ma najmniejszego znaczenia. Powiem tylko tyle, że kiedyś dawno temu, zaczynałem tam pracę zawodową jako młody inżynier po studiach. Chciałbym o tej firmie wyrazić się pozytywnie. Pozdrawiam tę firmę "Dombud" z Katowic !!!

klient

Daruj sobie, nie będziesz zadowolony. Oni są jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz co Ci los przynisie

zainteresowany klient

Chce zakupić mieszkanie w stanie deweloperskim od firmy DOMBUD proszę o opinie jak wykańczone są te mieszkania? czy warto i czy robi się fuszerki jeśli chodzi o samo wykonanie. Ktoś coś wie i może się podzielić informacjami? Każda informacja CENNA! Dziękuję

lokator_kula_u_nogi
@zainteresowany klient

sprawdzać wszystko!!! po 10 razy, niech czekają i poprawiają!!!

inz MK

Piszę z perspektywy byłego pracownika. Firma jest specyficzna, zwłaszcza dla kogoś kto gdzieś już pracował w innym dużym przedsiębiorstwie budowlanym. Zalety firmy: - pensja jest jaka jest, ale zawsze w terminie na koncie, - praca zazwyczaj do 15, - brak delegacji Wady firmy: - za dużo "polityki" i koneksji rodzinnych decyduje o awansie, - dużo chaosu w zarządzaniu budowami przez dyr. (z perspektywy pracy w biurze jak i na budowie) i generalnie "nieomylność" szefa, - oszczędności do przesady (na wszystkim, tanich ciuchach dla robotników, elektronarzędziach, wyposażeniu nadzoru budowy, np. komputer jest tylko dla kierownika budowy) - w biurze stołki zajmują członkowie rodziny prezesów, a my "murzyny" odwalamy za nich całą robotę Generalnie praca dobra na start dla początkującego inżyniera, później lepiej tak jak ja, poszukać sobie lepszej roboty!

Miro
@inz MK

Zatrudniają Ukraińców. Na budowie dyzenteria

kRisss

Firma totalna porażka,pracowałem tam kilka lat ,zero sprzętu,(usunięte przez administratora), komunistyczne technologie ,brak podstawowych narzędzi,kierownictwo nie ma pojęcia o robocie, ,bardzo niskie wynagrodzenie(usunięte przez administratora)to co liczy się na składki to 1300pln.Zero szacunku do pracownika ,brak planingu urlopowego ,(usunięte przez administratora)o umowie na stałe można zapomnieć

Aneta

To jest świeża sprawa bo kasę powinnam mieć 26.07.2013r. na koncie. Dziś się do nich dodzwoniłam (tak jak już wcześniej pisałam) i dowiedziałam się, że jak przeanalizuje prezes dokumenty to do końca tego tygodnia pieniądze powinny wyjść z firmy. Gorzej jak się okaże, że brakuje np. certyfikatu zgodności betonu to pewnie przelew się opóźni. Dlatego ten wpis bo jestem na nich wściekła że tak ludzi traktują. Przez 56 dni nie mieć czasu sprawdzić dokumentów to jest skandal !!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. DOMBUD S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w P.B. DOMBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy P.B. DOMBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B. DOMBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.B. DOMBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w P.B. DOMBUD S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.B. DOMBUD S.A.