Opinie o Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar w Mierzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar w Mierzyn

Bardzo polecam, fachowo i w przyjaznej atmosferze. Piękna kuchnia na wymiar, wszystko dopracowane w jak najmniejszym szczególe.

Artur Nowy wpis
@Marek

A jak z czasem realizacji? Długo trzeba czekać?

Marek Nowy wpis
@Artur

Te kwestie to już z firmą,ja czekałem tyle ile ustaliliśmy,wiem ,że na czas realizacji ma wpływ jaki projekt ma być wykonany. Polecam zadzwonić, dopytać, dogadać się.

Nowy wpis

@Artur

Dzień dobry, Panie Arturze, zapraszam do kontaktu z naszą firmą, ustalimy ważne kwestie i ustalimy dogodny czas realizacji . Pozdrawiamy całym zespołem :)

Polecam usługi, świetny fachowiec. Jeśli jest szansa na współpracę chętnie się podejmę . Widziałem pracę tego człowieka.

Nowy wpis

@Paweł

Bardzo dziękuję za opinie. Pod kątem współpracy , będziemy pamiętać :) Bardzo nam miło :)

Klient

Bardzo sympatyczny człowiek, precyzja w pracy i szacunek do człowieka , w tych czasach u fachowca to rzadkość. Bardzo polecam.

Aktualność
Efekt końcowy cieszy oczy :)
Mieszkanie do wynajęcia - trudny projekt, ale wyszło super :)
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Aktualność
Witamy serdecznie !

cieszymy się, że tu jesteś! Zależy nam, abyś nas lepiej poznał,

Na dobry początek, zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych celów

Utrzymanie wysokiego poziomu jakości jest rzeczą nadzwyczaj trudną. Priorytetem firmy IDEA jest sprostanie temu wyzwaniu!

IDEA to firma, dla której bardzo ważne jest szczęście i zadowolenie klientów.

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomagają nam w codziennej pracy.

Od lat mamy jasno określoną strategię społecznej odpowiedzialności, która ma swoje odzwierciedlenie na wielu różnorodnych płaszczyznach.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar - Mierzyn

• Jak się pracuje w Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar?

Zobacz opinie na temat firmy Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar

Kuchnie IDEA - Szczecin kuchnie na wymiar