Opinie o Trafix Bus Tomasz Robak w Kowalewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Trafix Bus Tomasz Robak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trafix Bus Tomasz Robak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trafix Bus Tomasz Robak w Kowalewo

Iza Nowy wpis

Polecam pan Tomka bardzo sympatyczny i bardzo miły bardzo polecam z nie którymi to długo się jedzie a tu na prawdę szypko bardzo polecam.

Klientka

Chyba najgorszy przewoznik jakiego spotkałam. Spoznil sie 4,5 godziny. Udawal ze nie wie nic o tym na którą byl umówiony, zwalając winę na innych. Chamski, arogancki i bukowatych. Po drodze załatwiał swoje prywatne sprawy w różnych miejscowościach, w tym zabierając swoich znajomych. Zjazd po koleżankę zajął mu około pół godziny. Cała noc spał potem jedna reka prowadzil drugą pisal sms i surfował po necie Na moje pytanie kiedy będziemy jechać w kierunku Olsztyna , arogancko odpowiedział "A co? Dluzy się?". Jest butny i bezczelny. Wydarl się na mnie , że niby nie wiem ile trwa podróż. Generalnie podróż ktora powinna trwać nie dłużej jak 13 godzin trwała prawie 20 godzin , włączając w to czas oczekiwania na przewoźników. Drugi kierowca bardzo sympatyczny ale wlasciciel nie nadaje się do tej pracy. Ja zamówiłam usługę door-yo-door a nie door -Paris - door z elementami załatwiania prywatnych spraw pana Tomka.

@Klientka

Jak można być takim wrednym i zakłamanym człowiekiem i wydawać opinie która tu nie jest prawdą i jak można wyzywać kierowcę Pana Tomka w prywatnych wiadomościach co za beszczelna nie wychowana kobieta. Co cało drogę siedziała na ostrym kacu bo tak śmierdziało że brak słów więc niech pani się zastanowi co pani pisze. A od koleżanki to 4hu....bok. A co do Pana Tomka to bardzo miły i sympatyczny człowiek co polecam kierowcę pardzo porządku.

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Trafix Bus Tomasz Robak w miejscowości Kowalewo? Będziemy wdzięczni za każdy news.

Klientka Nowy wpis

Tam oficjalnie nie ma pracowników. Zatrudnia na czarno

Holender

Jeżdżę z nimi od samego początku jak tylko firma istnieje,właściciel bardzo wpordadku ,słowny człowiek .ostatni przywiózł mnie do Polski na pogrzeb mamy i nawet nie chciał pieniędzy.

@Holender

Bzdura. Niech wlascicirl sam sobie nie wystawia opinii

Aplikowałeś do firmy Trafix Bus Tomasz Robak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
PanDa

Witam wczoraj kolezanka zamowila busa firmy TrafixBus, mial byc o 20,pozniej o 22,niestety nikt nie przyjechal, zostala wrzucona na czarna liste, kierowca nie odbieral. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!

Robert
@PanDa

Brak kadry kierowców, jeden kierowca na busa brak zmienników trasa z warmińsko mazurskie go ponad 24!godziny, wyjazd miał być w piątek przyjachali w sobotę po południu szkoda czasu i kasy. Nie polecam.

ADAS
@Robert

Z TEGO CO WIEM TO ONI NIGDY W PIATKI NIE WYJEZDZAJA TAKZE WATPIE ZEBY TOMEK PRZYJĄŁ REZERWACJIE NA PIĄTEK.CZY ABY NA[PEWNO O NIEGO CI CHODZIŁO?

Klient
@ADAS

Z tego co ja wiem to Tomek nieraz jeździ w piątek, poniedziałek czy inny nieplanowy dzień, zwłaszcza jak kiepsko z klientami, ale nie ma co się dziwić, nie odpowiedzialny jest, nie szanuje klientów, uważa że łaskę robi zabierając kogoś, kiedyś było dużo lepiej teraz się stoczył, nie polecam, sam zmieniłem przewoźnika i jestem zadowolony, przynajmniej nie boję się o własne życie i jestem dużo szybciej w domu

Klientka
@Klient

To prawda. Jest chamski i arogancki. Uważa że robi łaskę klientowi i klient musi się do niego dostosować. Fv ani rachunków nie daje ciekawe jak rozlicza się z us

Grzess

Powiem krutko najgorsza firma przewoznicza w polsce jak jeżdżę różnymi firmami ta jest naj gorsza poprostu dno juz mowie czemu w dniu dzisiejszym kolezanka miala jechac z HOLANDI DO POLSKI zamowila ta firme i mieli byc na 14:00 puzniej zadzwonil kierowca ze bedzs o 20:00 pozniej znow zadzwonił ze bedzie o 21.30 i kurwa nadal ich kurw nie ma wic zadz i stwirdzio o godz 22.00 ze bedzie za 30 minut haaa ciekawe i czekamy i przez to firma jest dla mnie DNEM CHOCIAZ BY MI DOPLACALI NIE POLECAM TEJ ZJ......... EJ FIRMY

Justyna
@Grzess

Bardzo mi przykro, że spotkała cię taka sytuacja w Trafix i musiałeś czekać na przyjazd przewoźnika prawie pół dnia. Tylko nie do końca zrozumiałam, czy on w końcu się pojawił? Czy ta sytuacja została wyjaśniona i firma zaoferowała jakąś rekompensatę za wasz zmarnowany czas?

Jotka
@Justyna

Firma nie rekompensuje fantazji właściciela. . Wiem bo właśnie to co opisane wyzej przezywam. Wlasciciel to buc ktorybuwaza ze klient ma przed nim klękać bo jak nie....

Nicola

Dziękuję za miłą i bezpieczna podróż pan Piotrek i Tomek jesteście super.

Krzysztof
@Nicola

Fajnie, że jesteś zadowolona z usług firmy i czujesz się bezpiecznie podczas jazdy. Napisz jak często i na jakich trasach podróżujesz z tymi kierowcami?

Czy Trafix Bus Tomasz Robak oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

byly pracownik

u mnie żadnej umowy nie było jedynie słowna i protokół przekazania busa. A że jego słowa są (usunięte przez administratora) warte nie wypłacił mi wszystkich pieniędzy. Nie polecam

Krzysztof
@byly pracownik

Jak zakończyła się sprawa związana z brakiem częsci wynagrodzenia? Rozumiem, że jeśli nie było umowy, to raczej niewiele można zrobić... Jak długo tam pracowałeś i czy wcześniej pojawiały się jakieś problemy?

Znajoma

Rozumiem że pani jest zła na byłego męża ale proszę przestać wysyłać takie opinie. Naprawdę nic to pani nieda a jest to nie wporzadku wedle niego.

Taaaa
@Znajoma

Przepraszam bardzo ale ta opinia jest wystawiona chyba przez samego właściciela firmy, nie ładnie tak podszywac się pod kogoś innego.

Okon

Nie polecam, bus mial przyjechac a pomimo czekania caly dzien nadal go nie bylo. Ciezko sie dodzwonic do kierowcy

Maria

Witam! Nie polecam firmy Trafix Bus!!! Niby 2 koerowcow ale co z tego.. Jeden z kierowcow załatwia swoje sprawy podczas jazdy...Najpierw u jakiejś kobiety A później w Warszawie... po czym jeździ z nami jak z workiem ziemniaków. Na dziurawej drodze jechał z nami tak szybko że wszyscy i wszystko z nami latało.. cały czas rozmawia przez telefon podczas jazdy 140 /h . Aaa i co najlepsze kierowcy normalnie palą w autach jednego za drugim nie pytając nawet czy pasażerom to przeszkadza... DRAMAT!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Trafix Bus Tomasz Robak - Kowalewo

• Jak się pracuje w Trafix Bus Tomasz Robak?

Zobacz opinie na temat firmy Trafix Bus Tomasz Robak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trafix Bus Tomasz Robak?

Trafix Bus Tomasz Robak