Opinie o Sklepy LKJ Fashion World w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sklepy LKJ Fashion World. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklepy LKJ Fashion World o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklepy LKJ Fashion World w Szczecin

Czy pracownicy Sklepy LKJ Fashion World mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Madmax Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego,to prywaciarz.

….. Nowy wpis

Beznadziejny sklep na niskim poziomie handlu w Unii Europejskiej …!!!

Byłypracownik

Na rozmowie o pracy - ile masz lat? masz męża? masz dzieci? chcesz mieć dzieci? kiedy? jesteś zaszczepiona? zrobiłaś test na covid XD Uciekłabym, gdyby nie koleżanka obok która mnie tam ściągnęła. Miałam zajmować się esklepem, a wyszło, że miałam też być fotografem - wszystko za 2300. W między czasie moja koleżanka została zwolniona, bo zatrudnili inną dziewczynę, którą nastawiali przeciw mnie i przez plotki się nie polubiłyśmy. Na początku byłam przez nich lubiana, po miesiącu jak przyszła X to byłam zepchnięta na drugi tor. Po dwóch miesiącach ona też już przestała być pupilkiem i się dogadałyśmy. Pani Lucyna potrafiła wyśmiać ją, że coś je albo jak się ubiera. Jak byłam po szczepieniu i naprawdę się źle czułam to Pan Jacek zrobił mi awanturę o rzekomo brudny zlew - leżał tam jakiś okruszek czy coś. Jak przeprosiłam i powiedziałam, że źle się czuję to powiedział "co mnie to interesuje". Wcześniej na samym początku pracy, poszłam na 2 dni na zwolnienie, zadzwonili i nie mogli uwierzyć, że jestem chora, w tle usłyszałam głos Pani Lucyny "Zamiast pracować to sobie choruje!!!". I potwierdzam to, co ktoś napisał - dawali polecenia, zostały one wykonywane a potem pretensje, że nie zajmujemy się czymś innym. Warunki pracy wspaniałe, siedziałam z komputerem na socjalu w kuchni xD Bardzo współczuję dziewczynom, które tam pracują. Są zastraszone i cały czas się boją. Jedna z nich powiedziała mi, że Pani Lucyna potrafiła powiedzieć klientce, żeby z nią nie gadała bo "śmierdzi jej z gęby". A jeśli chodzi o obgadywanie klientów to jest to na porządku dziennym ze strony Pani Lucyny... Ostatnie dni byłam w depresji, musiałam iść do psychiatry po leki, bo tak byłam rozstrzęsiona. O wielu rzeczach zapomniałam, ale chętnie się odniosę do jakichś komentarzy czy pytań.

Panna_K Nowy wpis
@Byłypracownik

Pracowałam tutaj rok i śmiać mi się chcę z tego co czytam :) dlaczego nie zwolniłaś się wcześniej skoro było Ci tak źle ? A teraz wypisujesz gorzkie żale i co Ci to da ? Pamiętaj ,że nikt nie jest w internecie anonimowy pseudo pracowniku, który nawet nie potrafi się podpisać z imienia :D bo taka odważna jesteś :D

Qwert

Może i nie pracuje tu długo, ale większość co jest tu napisane to szczera prawda. Nie warto się nawet zastanawiać na pracą tutaj

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sklepy LKJ Fashion World odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
XYZ

Żenada, szefostwo krzyczy na swoich pracowników przy klientkach,ubliza im i zachowuje sie jakby byli ich własnością.Wyszlam z tamtad gdy to usłyszałam.Sklep nie ma zwrotów.

xsdfa

Nikt z obecnych tu nie napisze, bo są zastraszeni - przynajmniej jeśli mowa tu o dziewczynach, które sprzedają. 1,5 roku temu, kiedy pracowałam odeszły dwie - jedna po około 20 latach, a druga po 3. Nawet na sam koniec nie powiedziały im prawdy dlaczego się zwalniają.

Maria

Odniósł by się ktoś do aktualnych relacji właścicielem? Podobno kiedyś były tu spore wymagania i niestety ludzi słabo doceniali. Zastanawiam się czy do dziś tak jest? Do tego ciekawa bym była jak aktualnie z warunkami finansowym ile można zarobić na rękę?

exseller
@Maria

Pracowałam na innym stanowisku i było tragicznie. Co do relacji to nadal jest źle i nikomu nie polecam. Chyba, że ktoś lubi toksyczną atmosferę to spoko.

Tobyłemja

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie. Właściciele mają już po 70 lat i totalnie nic nie ogarniają. Atmosfera w pracy jest strasznie toksyczna, na początku było w miarę ok, ale po dłuższym czasie odchodzi jakakolwiek chęć przychodzenia do pracy. Codziennie jakieś problemy, spiny oraz dziwne wymysły pracodawców, szczególnie właścicielki Lucyny. Co chwilę pojawiały się jakieś polecenia, które następnie były realizowane, a później pracodawcy przychodzili i pytali czemu nie zajmujemy się czymś totalnie innym o czym nie było mówione (wtf). Potrafili mieć również pretensję o ustalenia, o których nigdy wcześniej nie było mowy. Same warunki pracy były słabe, można nawet powiedzieć, że niezgodne z przepisami. Przy rozmowie kwalifikacyjnej było też naobiecane ile dodatkowych benefitów będzie w pracy, a koniec końców nic nie zostało dotrzymane. W pewnym momencie pracy została jeszcze zatrudniona osoba z konkurencji, która była specjalnie traktowana, nic nie robiła, co chwile siedziała na przerwie i wszystkim utrudniała pracę, a uwagi w związku z tym do pracodawcy niczym nie skutkowały. Praca bez jakiejkolwiek możliwości rozwoju bo wszelkie chęci wprowadzenia czegoś nowego, kreatywnego były skutecznie zabijane przez boomerskie podejście właścicieli (wszystko mieliśmy robić niedostosowane do aktualnych trendów, a potem pretensje czemu nic nie działa XD). Cała firma była tylko nakierunkowana wyłącznie na jak najszybszy i najłatwiejszy zysk. Odradzam jakiejkolwiek pracy w sklepie bądź w dziale e-sklepu.

Sami Nie Wiecie

Nie polecam pracy w tym sklepie. Właściciele wymagają od 1 osoby wykonywania pracy, która powinna zostać rozłożona na przynajmniej 3 osoby. Za to zero wdzięczności (również finansowej). Firma jest bardzo źle zarządzana, właściciele nie orientują się jak współcześnie kieruje się firmą. W sklepach panuje również toksyczna atmosfera - pracownicy obgadują się wzajemnie, każdy gada na każdego, naprawdę ciężko się odnaleźć. Właściciele podsycają taką atmosferę, sami nakręcając konflikty i podjudzając pracowników przeciwko sobie. Z tego względu szczególnie nie polecam osobom inteligentnym - można zwariować w takim środowisku.

Zla opinia

Okropna baba

Zostaw merytoryczną opinię o Sklepy LKJ Fashion World - Szczecin

• Jak się pracuje w Sklepy LKJ Fashion World?

Zobacz opinie na temat firmy Sklepy LKJ Fashion World tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklepy LKJ Fashion World?

Sklepy LKJ Fashion World

Sklepy LKJ Fashion World