Opinie o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Daniel Filipiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Daniel Filipiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Robuch Toronto

Po dniu zakupu okazało się że sprężarka klimatycacji jest uszkodzona po pierwszym telefonie do własciciela Aż byłem w szoku ze takie podejście do klienta sprzedający zaoferował abym zrobił sobie w moim pięknym mieście Toruniu i pokryje całkowity koszt naprawy ,albo żebym zaprowadził do jego sprawdzonego mechanika bez zastanowienia wybrałem tą drugą opcję,dwa dni i dostałem telefon od Pana Daniela ze auto gotowe do odbioru z nowym kompresorem klimatyzacji oraz świeżo nabita klimą,miło było kupić w tym komisie I bardzo profesjonalne podejście do klienta,oby więcej takich sprzedających było to świat byłby piękniejszy. POLECAM BEZ ZASTANOWIENIA

Nadolny Kamil

Zakup udany .Polecam a kto nie był warto przejechać się i zobaczyć na własne oczy jakie tam stoją auta,jeszcze raz dziękuję Panie Danielu za taki piekny egzemplarz .

Roman Rąbin

Autka pierwsza klasa ,wszystkie dopieszczone,każde autko wypolerowane z nałożoną powłoką ceramiczną to mi się podoba w tym komisie ze aż miło się wraca panowie z konkurencji tylko brać przykład z tego komisu.

Edyta

Samochody zgodne z opisem według niektórych, a co z pracą? Dawno nie widziałam, żeby szukali kogoś, ale chciałam się upewnić, bo chłopak pilnie szuka, a na branży zna się jak mało kto. Czy wywiązują się z obietnic złożonych pracownikom? Co do umowy i ilości pracy np.?

Aplikowałeś do firmy Auto-Handel Daniel Filipiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Szymon od Citroena

Potwierdzam zakup udany w 100% Cytrynka okazała się zgodna z opisem w 100% piękne auto kupiliśmy w tym komisie.Dziekujemy za tak śliczne zadbane auto.

Zadowoleni z Astry Nowiccy

Zakup udany,zakupiliśmy piękną asterke w silniku benzynowym transakcja przebiegła w miłej atmosferze,płatność przelewem na miejscu, w oczekiwaniu na własciciela zostalismy poczestowani kawą z pysznym upieczonym cichem.. żona właściciela bardzo miła i uprzejma kobieta .Mili ludzie napewno z chęcią wrócimy po następne

Klient Zadowolony

Myślę że każdy powinien jechać zobaczyć i sam ocenić jakie Pan Daniel sprowadza auta nie czytać tych komentarzy czy pozytywnych czy negatywnych nie wnikam ,sam zakupiłem auto w tym komisie I jestem do dnia dzisiejszego bardzo zadowolony zeresztą połowa mojej rodziny również kupiła w tym komisie I nie słyszałem jeszcze od nich ani jednego złego słowa na komis.Zastanawia mnie tylko jedno rząd was (usunięte przez administratora) na każdym kroku i nic z tym nie robicie.. ale komentarze negatywne to potraficie pisać na firmy obywatelu nie tędy droga .Zadowolony klient

Nikola Ino

Zakupiłam auto w tym komisie,byłam z rzeczoznawcą którego sobie wynajęłam z Poznania,Pan rzeczoznawca wszystko posprawdzał i nie było przeciwskazań do zakupu auta,pan z którym przyjechałam na oględziny powiedział mi że naprawdę fajny mały komis z fajnymi autami,więc ja dziękuję za auto .Jestem na TAK Polecam

Nadia

Potwierdzam, przestrzegam przed zakupem w tym komisie. Nie daje sprawdzić auta - a jak coś jest nie tak zachowuje się stwarza napięta atmosferę.

Niezadowolony klient

Ostrzegam przed zakupem w tym komisie, wady poukrywane, a właściciel hamaki. Zaraz po pojawieniu się negatywnych opinii pojawiają się pozytywne, które pewnie sam sobie pisze. Wiem i znam ludzi których (usunięte przez administratora)

Piotr M

Rzetelna, profesjonalna, godna polecenia firma. Konkretne auta dla wymagających ludzi.

Edyta

Cześć, tak czytam tutaj, że według niektórych przedstawia auta nie do końca w takim świetle, jak faktycznie powinien. A jak jest z pracą? Chciałabym wiedzieć, czy warunki takie, jak umawia się na rozmowie rekrutacyjnej.

Słaby komis

Potwierdzam wady w aucie poukrywane. Przygotowane typowo pod sprzedaż. Właściciel komisu hamskie zachowanie, nie daje sprawdzić dokładnie auta przed kupnem. Teraz wiem dlaczego. Uważajcie na niego. Komis omijać.

Magdalena Szczepaniak Opel

Postanowiliśmy razem z mężem zlecić firmie w komaszycach sprowadzenie Opla ,z racji tego że mąż jest mechanikiem samochodowym nie mieliśmy żadnych przeciwskazań do zakupu sprowadzonego samochodu ,mąż był bardzo zadowolony ze stanu auta ,mi osobiście jako kobiecie podobał się bardzo więc POLECAMY sprzedającego wszystkie auta które stały obok były zadbane.Napewno nie jest to komis co sprowadza auta na ilość tylko stawia zdecydowanie na jakość. My POLECAMY

Chętny na opla

Myślałem że ma dobre auta, ale to zwykły handlarz rodem "Janusza" wielu moich znajomych mnie przestrzegało przed zakupem, ale dałem się skusić wyplakowanymi autami. Na szczęście w podczas oglądania zauważyłem triki tego Pana i szybko dałem sobie spokój. Nie polecam.

Daniel Własciciel
@Chętny na opla

Szanowny niby kliencie nie przypominam sobie aby ktoś oglądał u mnie auto i nie kupił tym bardziej Astre,astra wystawiona astra sprzedana.pozdrawiam

Niezadowolony klient

Napiszę aby przestrzec przed zakupem czegokolwiek. Ten człowiek to nieuczciwy sprzedawca.

Marzena O.

Polecam! I dziękuję za tak piekne auto. Serdecznie pozdrawiam

Rego-Bud Poznań

Wspołoracujemy z komisem od 5lat co roku bierzemy do firmy trzy auta jak do tej pory to tylko należą się pochwały dla firmy Auto-komaszyce 50 miła rzetelna obsługa,fachowe doradztwo,profesjonalizm a co najważniejsze auta BEZWYPADKOWE w oryginalnym lakierze,my jako firma polecamy komis gdyż juz nie raz się przejechaliśmy na innych komisach, z tego komisu kupując auto nie muszę jechać na jazdę próbną wiem że właściciel nie pozwoliłby sobie na sprzedaż jeżeli coś by dolegało w aucie.POLECAM

Linkiewicz Marian Krosno

Złożyłem zamówienie telefoniczne na Opla Astrę, wszystko odbywało się na telefon.Szczeze mogę polecić firmę Wszystko na najwyższym poziomie bez owijania w bawełnę Auto sprowadzone niczym Nowe jak przystało na dziesięciolatka. Pełen profesjonalizm sprzedający bardzo mądry człowiek, zna się na tym co robi.Szczeze Polecam Marian

Robert Poznań

Miło że jeszcze tak uczciwe komisy jak ten w komaszyce funkcjonują.Sprowadzony samochód rewelacja .Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Daniel Filipiak - Komaszyce

• Jak się pracuje w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Daniel Filipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Handel Daniel Filipiak
4.8/5 Na podstawie 171 ocen.
  • 50
    88-100 Komaszyce