Opinie o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Daniel Filipiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Daniel Filipiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Pati Turek

Zakup w 100% udany autko sprawdzone na miejscu przez mojego znajomego mechanika,jestem bardzo zadowolona z zakupu w tym komisie papierologia zdobyła zachwyt u pani przy okienku rejestracji,powiedziała że rzadkością jest aby dokumenty były ładnie w skoroszycie ponumerowane,miło do dnia dzisiejszego bez wkładu finansowego poza przepaloną żaróweczką postojową -zakupiłam z polecenia znajomego który również kupił w tym komisie.dziekuje i pozdrawiam Panie Danielu i całą załogę firmy

Edyta
@Pati Turek

Dużo zapłaciłaś za to autko? jaki model? Powiedz coś więcej :)

Nissan Qashqai

Mistrz komis -Zdecydowanie polecam

Agata
@Nissan Qashqai

masz jakieś argumenty dlaczego polecasz?

Nissan Qashqai
@Agata

Kochana polecam z tego powodu ze w tym komisie zaopatruje się moja całą rodziną jak również ja zakupiłam autko po czym tego samego dnia pojechałam do serwisu NISSANA do Bydgoszczy sprawdzić autko,Pan który prześwietlał auto powiedział że dokonałam doskonałego wyboru,że nie mam do czego się doczepić poza przepaloną żarówką postojową Kochana polecam z czystym sumieniem ten komis,znajomi mówili że szkoda twoich pieniędzy na serwis no i się nie mylili,Pan Daniel okazał się profesjonalnym sprzedawcą .dziękuję I każdemu będę polecała komis

Barbara
@Nissan Qashqai

I tutaj w razie czego podpisywana jest może jakaś gwarancja?

Hanna

Wczoraj złożyłam moje 2 zamówienie na autko. Z pierwszego jestem mega zadowolona minęły już 3 lata i wróciłam z kolejnym. Czas na coś lepszego i że spokojem podekscytowana czekam za telefonem ze Pan Daniel juz coś znalazł dla mnie. Pierwszy zakup byl idealny . I po mimo że auto kupuje sama bez mechaników czy innej meskiej pomocy to na spokojnie wiem ze mogę liczyć na to że zamawiam to od Pana który zna się na swoim fachu. Polecam i czekam za swoim nowym autkiem. Najlepsza firma w okolicy!

Karasiński Adam Wrocław

Jako trzeci samochód zakupiony w tej firmie,jesteśmy zadowoleni z aut właśnie dojechaliśmy do domu nowym autkiem i postanowiliśmy dodać komentarz gdyż samochód okazał się w 100% zgodny z opisem na ogłoszeniu całą transakcja przebiegła w zadowalający sposób,nie musieliśmy się martwić o żadne dokumenty gdyż wiedzieliśmy że zawsze wszystko dostajemy w teczce ponumerowane co jest rzadkością u sprzedających....mile zaskoczyły nas gadżety od firmy niby drobiaz a cieszy,breloki pierwsza klasa TAK trzymać Panie Danielu .Brawo i dziękujemy

Aplikowałeś do firmy Auto-Handel Daniel Filipiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Anka z Bydgoszczy

Zakupione autko okazało się w 100%bezwypadkowe w oryginalnej powłoce lakierniczej tak jak było w opisie na oto moto sprzedający okazał się rzetelną i uczciwą osobą .Polecam Komis

Paczka

Żona kupiła u tego pana pięknego białego focus combi,jestem mega zadowolony

Angelika

Super komis super auta polecam

Kamila
@Angelika

Znalazłaś coś dla siebie? Twoje auto dobrze się sprawuje?

Odp
@Kamila

Jestem bardzo zadowolona z mojego auta nie wiem skąd te negatywne komentarze na firmę, ale każdy ma własne zdanie ...najważniejsze ze ja jestem zadowolona z auta jak i z przeprowadzonej transakcji,zero problemów z rejestracją,kontakt z właścicielem firmy bardzo dobry i rzetelny.Polecam a ludzią którzy kupują używane auta i później dzwonią z reklamacją to życzę dużo zdrowia

Nie polecam !!!

Nie polecam. Nie będę się rozpisywać bo szkoda mojego czasu ale to co piszą w komentarzach o agresywnym podejściu właściciela firmy w stosunku do klientów to jest w 100% prawda. Sam właściciel na pewno nie zaprzeczy, że jeżeli ktoś zacznie za bardzo (jego zdaniem) oglądać samochód to mu się to nie podoba. A gdy już ktoś kupi auto i zadzwoni z reklamacją to szkoda mówić...Na pewno już nigdy nie skorzystam z oferty tej firmy i oczywiście nie polecam. Uważam też, że większość komentarzy to wystawia firma sobie sama, oczywiście to jest tylko moje skromne zdanie.

Barbara
@Nie polecam !!!

A co się dzieje jak się z reklamacją zadzwoni? Ona ogólnie gdzieś w umowie jest uwzględniona wraz z zasadami?

Klient

Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Byleby wziąć kase, dać auto i nara, kontakt się urywa. Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo nerwowym człowiekiem, lepiej za dużo nie pytać i nie dociekać, bo można dostać niezłą wiązankę. Już nie wspomnę o jakości samochodów i o tym, że wady są sprytnie ukrywane.

An
@Klient

Chętnie się z kontaktuję z Panem

*****(((
@Klient

Dobrze oddane slowa o firmie i obsludze

Anika

Przepraszam za komentarz , nie dotyczy tego pana ani jego firmy Bardzo przepraszam za pomyłkę

Klient
@Anika

Anika! Za jaki komentarz przepraszasz? Za mój, który napisałem rok temu? Myślisz, że po upływie czasu nie wejde tu z powrotem, by sprawdzić odpowiedzi? Widać kto tu spada na (usunięte przez administratora) i jest nieuczciwy! Masakra.

Prawda

100 % prawda

Tomasz

Zdecydowanie tylko ten komis plecam reszta się chowa.POLECAM

Agata
@Tomasz

A czym się wyróżnia ten komis? :D

Tomasz
@Agata

Komis wyróżnia się tym że zajmuje się sprzedażą aut bezwypadkowych w oryginalnej powłoce lakierniczej co u konkurencji jest niemożliwością,polecam również z tego powodu ze jaka kolwiek usterka po dniu zakupu usuwana jest na koszt Pana Daniela w innym komisie dostaniesz odpowiedź ze po zakupie pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) taka prawda Z resztą kto zna Daniela ten wie że wszystko musi grać w jego komisie na najwyższym szczeblu.

Eko-bud Torun

Postanowiliśmy dodać opinie firmie Auto-komaszyce50 z racji tego że zawsze do firmy kupowaliśmy nowe auta żadnych używanych,dwa lata temu postanowiliśmy zakupić auto używane dla przedstawiciela naszej firmy jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu w tym komisie ,wymieniamy tylko części eksplatacyjne i śmigamy dalej ....z nowymi autami nie raz mieliśmy większe problemy....autka w tej firmie są dokładnie sprawdzane pod kątem mechanicznym,niewyeksploatowane na co sprzedawca zwraca szczególną uwagę.sprzedawcy należy się duży ukłon gdyż nie każdy przywiązuje takiej uwagi do szczegółów jak P.Daniel.Polecam

Art-Bud Szczecin

Trzecie auto zakupione dla firmy do dnia dzisiejszego bez wkładu finansowego ,zdecydowanie polecam komis w Komaszycach 50

Daniel sprowadził dla mnie auto około osmiu lat temu,jakiś czas temu zamówiłem następne jestem Mega Zadowolony z sprowadzonego auta do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło w tej firmie panuje porządek, auta pierwsza klasa bezwypadkowe,czyste zadbane, doinwestowane pełen szacun dla sprzedawcy

Gosia z Inowroclawia

u Pana wszystkie samochody szybko schodzą ???? my swój wybieraliśmy 5min I juz się z niego cieszymy ,wszystko działa,wszystko sprawnie w porównaniu z innymi sprzedającymi,ma Pan faktycznie zadbane te samochody .Polecam i tak na marginesie ja nie słyszałam ani jednej złej opini na temat Pana firmy.

Justyna

Jeden z najpewniejszych komisów w województwie,zakup auta w tym małym komisie to czysta przyjemność, człowiek nie musi się denerwować,zamartwiać czy z autem wszystko wporzadku czy czasami nie jest to auto powypadkowe.POLECAM

@Justyna

a czy firma pozwalała sprawdzić czy z autem wszystko ok przez specjalistę wskazanego przez klienta, a nie przez komis? i czy miałaś szansę na jazdę jakąś przed zakupem

Własciciel firmy Daniel

Witam mam pytanie do administratora dlaczego na pierwszych stronach moich opini są wszystkie negatywne opinie,stare opinie? chodzi mi o datę wystawienia ,skoro ktoś wystawia opinie powinna znajdować sie na samym poczatku... proszę mi nie pisać ze im więcej uśmiechniętych buźki to opinie wskakują na sam początek juz to przerabialismy z konsultantami sprawa jest jasna i klarowna ...od jakiegoś czasu dzwonicie do mnie i zachęcacie mnie do współpracy z waszą firmą co jest odpłatnie .....odmawiam współpracy z wami gdyż jak można współpracować z kimś kto robi pod górkę,wystawiając niezweryfikowane negatywne opinie na temat wizerunku mojej firmy,sprawą moją prywatnie zajął się Detektyw Rutkowski lecz do dnia dzisiejszego nie jesteście w stanie udostępnić jemu danych IP komputera do dalszych czynności sprawdzających, związanych z oszczerstwami mojej firmy.

Grek Patryk

Jako jedyny komis w powiecie oferuje auta bezwypadkowe bez wkładu finansowego jako juz można powiedzieć stały klient zakupiłem w ciągu 8lat 4auta w tym komisie i do dnia dzisiejszego złego słowa nie mogę powiedzieć na temat Komisu jak i samego sprzedającego P.Daniela jestem na etapie zakupu kolejnego auta na które złożyłem już zamówienie i czekam.Szczeze mogę wszystkim polecić komis a co najwazniejsze nie muszę się martwić o nic P.Daniel wszystko dogrywa na ostatni guzik za co wielki ukłon w jego kierunku.Pozdr

Weronika Inowrocław

Udało mi się zakupić autko w tym komisie jestem bardzo zadowolona,jak oglądałam przyjechało jeszcze dwóch klientów sprzedawca powiedział że ja mam pierwszeństwo skoro wcześniej rezerwowałam autko....bardzo duży plus dla komisu profesjonalne podejscie do tematu.dziekuje i napewno będę polecała dalej ....moj Tata diagnosta samochodowy powiedział że nie ma do czego się doczepić pod względem technicznym i jeżeli mi się nie podoba to on wezmie dla siebie to autko ...

POLECAM

Florek Piotr Radziejów

Jestem bardzo zadowolony z sprowadzonego samochodu,Pan Daniel okazał się w 100% rzetelnym sprzedającym pełen profesjonalizm firma zasługuje na piątkę plus. Wizytówką firmy są piękne auta.POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Daniel Filipiak - Komaszyce

• Jak się pracuje w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Daniel Filipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Handel Daniel Filipiak
4.8/5 Na podstawie 171 ocen.
  • 50
    88-100 Komaszyce