Opinie o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Daniel Filipiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Daniel Filipiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

POLECAM

Naprawdę fajne autka są w tym komisie, a ja jako nowy nabywca POLECAM komis

BK Moto Słupsk

Gość spoko, auta wszystkie ładne zakupiliśmy już trzecie auto dla firmy jak do tej pory wszystko pozytywnie.

Robert

Właśnie jadę złożyć zamówienie. Zadałem pytanie na jednym z portali internetowych i Pan Filipiak mial 100 % poparcia i poleceń na stronie. Pozdrawiam

Magdalena

Witam a ja zakupiłam auto od Państwa dosłownie przez telefon. Oczywiście z polecenia od znajomych :-) ale moje zamówienie odbywało się drogą telefoniczną. Zadzwoniłam do Pana Daniela wyznaczyłam swoje wymagania i tak po kilku dniach zostałam właścicielka najpiękniejszego Hyundaia w mieście:-) jestem mega zadowolona i polecam każdemu! Jak dla mnie wszystko jest na ogromny plus. Dziękuję i pozdrawiam Państwa serdecznie

Aplikowałeś do firmy Auto-Handel Daniel Filipiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Wesołowscy Paweł i Justyna

Polecamy komis

Zadowolony klient z Barcina

Zakup uważam za udany,dokumenty wszystkie dostałem posegregowane w teczce,właściciel po dniu zakupu pomógł mi z rejestracją pojazdu za co mu bardzo dziękuję, autko czyste niewyeksploatowane.Dziekuje

Dawid Złotniki Kujawskie

Tylko ten komis polecam.Kupiłem astre 4 w benzynie 2010r i jestem bardzo zadowolony z auta służy bezawaryjnie.daje 5 gwiazdek na 5

J.T Płock

Jesteśmy również zdecydowanie na TAK gdyż po długich wędrówkach po Gnieźnie z naszym mechanikiem nic nie kupiliśmy jak się okazało wszystko powypadkowe z dużą ilością szpachli,przypadkowo dostaliśmy namiar na komis w Komaszycach od naszych znajomych z Inowrocławia,już jak zajechaliśmy na miejsce po krótkich oględzinach nasz mechanik powiedział ze są tu same wyselekcjonowane auta a co najważniejsze Bezwypadkowe bez szpachli chodź nie było ich dużo ale było na czym oko zawiesić.Po oględzinach i szczegółowych ekspertyzach zdecydowaliśmy się na zakup Toyoty Yaris chodź przebiegi były nieco wyższe niż w poprzednich komisach ale autko dostaliśmy Bezwypadkowe z pewna historia serwisową do dnia dzisiejszego bez większego wkładu finansowego Dziękujemy P.Danielu i będziemy polecać pana .Pozdrawiamy J.T Janiszewscy Płock

Ciekawe że jak pojawi się negatywna opinia to zaraz jest jakaś pozytywna.Panie Filipiak czekam na dokument potwierdzający zapłatę akcyzy.Pana obowiązkiem jako prowadzącego działalność gospodarczą jest dostarczenie mnie tego dokumentu.Proch

Barbara Niewiadów

Podzielę się również opinią na temat komisu tylko i wyłącznie pozytywną po pół roku od zakupu zapaliła mi się kontrolka w wyświetlaczu zegarów,skontaktowałam się z Panem z komisu I powiedział że mam przyjechać bo ma też komputer i postara się mi pomóc po co płacić jak mam komputer i usuniemy kontrolkę za darmo ,okazało się że jak sprzątałam samochód na święta odkurzaczem zachaczyłam wtyczkę pod fotelem od podłączenia fotela kierowcy stąd ten błąd, został usunięty na miejscu z czego się bardzo cieszę, inny zaraz by skasował chociażby 50zł za zajety czas.Zaastanawiaja mnie te negatywne komentarze od osób anonimowych od 28.12.2022 -03.01.2023 czyżby ktoś zazdrościł,lub chciał zrobić komuś pod górkę, nie raz nie warto oczerniac dobrej firmy,każdemu zadarzają się w potyczki w życiu ale żeby odrazu tak oczerniac człowieka-wszystko świadczy to o drugim człowieku przykre ale prawdziwe .Będę polecała komisu zresztą wszyscy znajomi zaopatrują się w tym komisie I nie zdarzyło się aby ktoś narzekał ,ale ilu użytkowników tyle opini.Polecam

Bardzo wulgarny i niesłowny. Wady poukrywane w autach o których wie a udaje ... już nie dokończę. Zachowanie typowego buraka który trochę się dorobił na naiwności innych ludzi. Niemiły i niekulturalny.

Nie polecam

Szkoda pieniędzy i nerwów na ten komis. Wady auta poukrywane. Problemy z silnikiem, po przejechaniu kilku km. Właściciel komisu zapewniał o super stanie auta, twierdził że gdy znajdę usterki to sam je naprawi na swój koszt. Okazało się to kłamstwem. Auto miało kilka poukrywanych wad, wycieki po kilkudziesięciu km, pełno dolnego uszczelniacza do chłodnicy. Pan Filipiak nie chciał pokryć żadnych kosztów, kłamał a później nie odbiera telefonu. Nie polecam, auta wątpliwej jakości, wady ukrywane. Nawet nie można przed zakupem sprawdzić pojazdu na stacji czy warsztacie. Teraz wiem dlaczego. Poza tym brak kultury właściciela.

PanieFilipiak nie odpowiada pan na moje sms-y.Kiedy mógłbym podjachać po dokument od akcyzy. Proch (usunięte przez administratora)

Anon

Pan Filipiak niestety nie szanuje klientów. Jak już kupiłeś i zapłaciłes to będzie miał cię gdzieś. To normalne że nie odbiera tel albo nie odpisuje. Byle sprzedać auto a później olewa. Burak i tyle.

Niezadowolony

Nie polecam zakupu w tym komisie. ksiazka serwisowa po sprawdzeniu w ASO inne wpisy. Kupionym autem nie można jechać do domu pojazdy nie są zarejestrowane więc pozostaje laweta, ponowne wprowadzanie klienta w błąd. Po ujawnieniu usterek kontakt z Panem się urywa olewa temat nie odbiera telefonu. Auta przygotowane pod sprzedaż a usterki poukrywane. To chyba (usunięte przez administratora) Poza tym hamskie zachowanie gdy ujawnisz nieprawidłowości. Nie polecam.

B6
@Niezadowolony

Następna osoba która też wie, ze właściciel jest nie przyjemny i ukrywa wady w autach które sprzedaje ! Tez twierdze, ze te POZYTYWNE komentarze to wielka lipa. Człowiek ciężko pracuje żeby kupić PEWNE AUTO tak jak właściciel twierdzi a tu zonk bo po zakupie wychodzą wady a właściciel zamiast jakoś się poczuć to wyzywa i olewa sytuacje. Jego pieczątka w której jest napisane, ze kupujący wie co kupuje to tez jest ściema bo kupujący NIE JEST EKSPERTEM i może coś nie zauważyć. (usunięte przez administratora)

POLSKA FIRMA GODNA ZAUFANIA

Jest nam miło poinformować iż firma AUTO-IMPORT DANIEL FILIPIAK KOMASZYCE 50 otrzymała w 2019,2020,2021r Certyfikat firmy godnej zaufania jak również w 2022r firma obroniła swój status i również otrzymała Certyfikat na 2022r jest to ogromny zaszczyt dla firmy.Zyczymy samych sukcesów, oby tak dalej .

Klient
@POLSKA FIRMA GODNA ZAUFANIA

No i po co ten papier skoro kupione auto non stop jest u mechanika a auto miało być pewne dlatego tak wysoka cena była

Daniel
@POLSKA FIRMA GODNA ZAUFANIA

Te komentarze pisze sobie sam właściciel. Śmieszne to żeby sam siebie chwalić. Sporo tu takich komentarzy jakby sam sobie pisał pochwały. Hmm.

Lewandki Wrocław

Postanowiliśmy wypowiedzieć sie w pozytywnej myśli na komis w Komaszycach 50.Zakup na najwyższym szczeblu możliwości,formalności również nie mają sobie równych,wszystko dopięte na ostatni guzik,jesteśmy bardzo zaskoczeni podejściem do klienta,bardzo miła rozmową z właścicielem kontakt po sprzedaży rowniez przemiły.jedyny minus to brak kontaktu z właścicielem komisu po przez wiadomości elektroniczne emeil ale zostaliśmy powiadomieni ze nie zawsze sprawdza pocztę. Wszystkie autka piękne czyste zadbane,na każdym aucie idzie zawiesic oko.Pozdrawiamy i dziękujemy za tak piękne auto...Zapraszamy na kawkę oraz ciacho jak będziecie przejazdem z rodziną

Wioletta Mazurek Barcin

Tylko ten komis polecam z czystym sumieniem,zakup udany 100%jak również opis zgodny z stanem faktycznym auta.Piekne auta w komisie tak powiedział moj mechanik z którym kupowaliśmy auto.

Bmw Jastarnia

Dziękujemy za nasze piękne bmw jesteśmy mega zaskoczeni w jakim stanie zakupiliśmy naszą perełkę opłacało się jechać tak daleko,polecamy państwu ten mały komisik gdyż przejechaliśmy parę tysięcy kilometrów po Polsce i nigdzie nie znaleźliśmy tego czego szukaliśmy a nie ukrywam jesteśmy pasjonatami bmw I każdy szczegół, drobnostka się dla nas liczyła mieliśmy już poprostu dość szukania i marnowania czasu,zadzwoniliśmy do Pana Daniela z Komaszyc i powiedział tak jeżeli coś się nie zgadza w opisie ze stanem faktycznym auta zwróci nam koszt podróży oraz obiad dla całej rodziny -zachęcająco to brzmiało ,więc sie wybraliśmy, żeby było śmieszniej pojechaliśmy w pięciu cała rodziną ,jak zajechaliśmy mąż do mnie mówi bierzemy i się uśmiechnął.dziekujemy za tak szczere podejście do sprawy.powiemy tak auta pierwsza klasa

Stefański Piotr

Stefański Piotr Z pełnym przekonaniem POLECAM i zachecam na zakup auta u Pana Daniela Filipiak Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo miły i uczciwy sprzedawca.Auto zgodne z opisem, kontakt z P.Danielem to przyjemność, tak rzadko spotykany w dzisiejszych czasach. Pierwszy raz kupiłem używane auto bez niespodzianek i ukrytych wad Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Mega Internet Bydgosz

Zakupiliśmy już 6ste auto z tej firmy do dnia dzisiejszego bez większych naprawdę,części eksplatacyjne tarcze,klocki od czasu jakiś drążek kierowniczy spowodowany naszymi pięknymi drogami po za tym wszystkie auta jakie zostały zakupione w okresie 4lat jeżdżą do dzisiaj i pokonują dużo kilometrów przez naszych przedstawieli ,nowe auto które zakupiliśmy jako NOWE w salonie juz było 7razy na warsztacie w ASO FORD więc uważam że zakupiliśmy w tym komisie jest godny polecenia .Wiadomo jak to z używanymi autami jak człowiek chce to i do wszystkiego się przytrzepi ...kupując nowe auto z salonu z rocznika 2022 dostaliśmy opony z 2017r i nic z tym zrobić nie mogliśmy serwis:stany magazynowe i co ? Musieli byśmy napisać negatywny komentarz na salon ,ale tego robić nie będziemy mamy swój honor i szacunek. KOMIS w Komaszycach wspominamy bardzo dobrze jak również polecamy znajomym

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Daniel Filipiak - Komaszyce

• Jak się pracuje w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Daniel Filipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Handel Daniel Filipiak
4.8/5 Na podstawie 171 ocen.
  • 50
    88-100 Komaszyce