Opinie o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Daniel Filipiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Daniel Filipiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Karol Kryszak Inowrocław

Zdecydowanie tylko ten komis POLECAM piękne auta.

Sylwia
@Karol Kryszak Inowrocław

Dzięki za polecenie! Co w ogóle możesz powiedzieć o obsłudze i tym jak pracownicy odnoszą się do siebie w tym komisie? Atmosfera jest spoko?

Odradzam
@Sylwia

Odradzam zakupu u tego Pana. Kupiłem auto miało być pewne, nie kombinowane, a okazało się, inaczej. W auto włożyłem już prawie 6 tyś zł!!! 6 tys zł od czasu kupna auta czyli nie całe 2 tys km i niecałe 2 miesiące od zakupu!!! Właściciel komisu nie powiedział mi o wypalonych światłach przednich i o popsutym ogrzewaniu w aucie. Dodatkowo po 1 tysiącu km ukazał się olej w płynie chłodniczym i myślałem, ze uszczelka pod głowica (wtedy bym już poszedł do sądu) ale okazało się, ze puściła chłodnica pod filtrem oleju i koszta 1500zl!!! Być może to mój pech ale trochę to dziwne, ze po tak krótkim okresie tyle awarii. Dodatkowo właściciel komisu WYZYWA/OBRAZA po napisaniu wiadomości. NIE POLECAM

Karol Kryszak Inowrocław
@Sylwia

Obsługa uważam że na najwyższym poziomie,sprzedający bardzo przemiła osoba wszystko mi wytłumaczył o aucie,z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni,po paru dniach od zakupu sprzedający również świadczył uprzejmością my jesteśmy Bardzo zadowoleni,pracownik również miły chłopak uprzejmy.Polecam napewno

Do Pana odradzam
@Odradzam

To Pan od tego passata co na bierzaco śledzi Pan profil tego komisu i biernie wystawia negatywne komentarze,czytałam Pana wcześniejsze komentarze również na innych stronach internetowych, jest Pan często na tym profilu firmy wypisując wciąż tą samą usterkę patrząc na daty to często Pan zagląda na ten komis tak sie zastanawiam czy Pan czasami nie jest z konkurencji i chce Pan zrobić pod górkę firmie ...Szanowny Panie komis jest znany w okolicy i świadczy bardzo dobrą opinią wśród użytkowników jest Pan osobą na policzeniu jednej ręki której coś nie odpowiadało,może to mechanik wprowadza Pana w koszta jakie Pan ponosi a Pan płaci i zaraz wystawia na internet opinie niezadowolony.Pozdrawiam Pana i życzę juz samych szczesciwych pokonanych kilometrów. Nie dziwię się ze sprzedający się denerwował lub krzyczał skoro jest Pan taką internetową (usunięte przez administratora)

Odradzam
@Do Pana odradzam

Proszę Pana sytuacja wyglada tak. 1 nie jestem konkurencją. 2 sprzedający ZAPEWNIAŁ mnie i żonę, ze auto jest warte zakupu i nie ma WAD UKRYTYCH. 3 po kupnie auta dojeżdżając do domu zauważyłem, że światła słabo świecą ok myślałem ze to wina żarówki bo może jest złe włożona. Na drugi dzień po sprawdzeniu czy żarówki są ok pojechałem na stacje kontroli pojazdów i okazało się ze reflektory są do wymiany przez wypalone soczewki. Reflektory wymieniłem cena nowych Hella 1300 plus wymiana. Znajdzie Pan taniej Helle??? 3 po kupnie jadąc do domu zauważyłem ze nie grzeje prawa strona nawiewów i strona na przednia szybę. Stwierdziłem ze to pewnie silniczek climatronik wiec ok zrobi się. Ale po podłączeniu komputera pod obd okazało się, ze problem był z silnikiem v107, v159 i v213. Dodatkowo okazało się, ze nagrzewnica jest częściowo zapchana. Kosztowało mnie to 2 tygodnie auta u mechanika i 1750zl robocizna plus części (wyjęcie deski rozdzielczej, wymiana wszystkich silniczków i wymiana nagrzewnicy). 4 po wysłaniu zdjęć do właściciela komisu olał sprawę twierdząc ze to auto używane. Ok używane ale właściciel twierdził, ze kupując u niego masz pewność ze auto jest SPRAWNE i bez wkładu finansowego. Mam na to świadków. 5 po kupnie auta właściciel PROSIŁ MNIE O POZYTYWNY KOMENTARZ NA FB i taki napisałem bo cieszyłem się z auta i myślałem ze naprawa nawiewów będzie nie aż tak kosztowna. Po czasie napisałem komentarz co nie jest tak z autem to automatycznie zostałem zablokowany na FB, zostałem wyzwany. 6 Jeśli właściciel komisu był by w porządku to by się dogadał lub zabrał auto oddając pieniążki jakie zapłaciłem za te auto. Nie dostałem żadnych przeprosin ani nic za obrażenie mnie i za sprzedaż auta z wadami o których sprzedający mi ich nie przekazał. Odradzam zakupu w tym komisie.

Do Pana odradzam
@Odradzam

Szanowny Panie napisałam specjalnie ten komentarz z myślą tylko o tym w jakim czasie Pan odpisze na tą wiadomość minęło kilka godzin i jest już kolejny negatywny komentarz więc czemu Pan tak notorycznie śledzi firmę, proszę się więcej do mnie nie rozpisywać ja już zakończyłam z Panem rozmowę.Wesolych świąt

Patryk
@Do Pana odradzam

Na miejscu właściciela auta też bym się wkurzył. A Pan jest oszust i tyle. Oszust i złodziej. Właścicieł ciężko pracował żeby kupić sprawne auto a Pan oszukał.

Krystian Lewandowski

Kto zna komis ten wie jakie są tam ładne autka,opinie negatywne zawsze się znajdą gdyż człowiek człowiekowi nigdy nie dogodzi,jeżeli szukasz auta idealnego to myślę że powinieneś iść do salonu ,ale powiem tak również w salonach zdążają się na nowe auta opinie negatywne Ja jestem użytkownikiem Audi A4 zakupionym u Pana Daniela w Komaszycach około dwóch lat temu ....właśnie zamówiłem następne autko w tym komisie ...jak również dodam ze autka nie sprzedaje zostaję u nas w rodzinie ..Polecam komis

Kamila i Paweł

My złego słowa na firmę powiedzieć nie możemy,kupione auto słuzy nam bardzo bobrze bez napraw.Sprzedajacy okazał się bardzo dobrym człowiekiem,wszystkie dokumenty otrzymaliśmy w teczce co nas bardzo cieszyło jak również panią w okienku rejestracyjnym pochwaliła firmę,że od tej firmy wszystkie dokumenty zawsze się zgadzają ,mogła by ich nie sprawdzać i wie że wszystko było by dobrze ale jako pracownik biurowy musi wszystko sprawdzić. MY Polecamy firmę Auto-Komaszyce 50 Dziękujemy Panie Danielu i napewno będziemy wszystkim polecać pana auta.Pieķne auta ma Pan.

Karol Tarski od Opla

Polecam z czystym sumieniem,drugie auto zakupione w rodzinie do dnia dzisiejszego bez żadnego wkładu finansowego

Aplikowałeś do firmy Auto-Handel Daniel Filipiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
maximus

Nie polecam zakupów u tego gościa, totalny brak szacunku do klienta, obraźliwe słownictwo. Auto niezgodne z opisem, wypicowane i "wyplakowane" pod sprzedaż. Umawia się na oględziny, a potem po 20 minutach ma pretensje, że klient ogląda i zadaje pytania. Mija się z prawdą w swoich opowieściach o aucie, a jak mu się wytknie, że coś jest nie tak, to kręci, że nie zdążył, albo że właśnie zamówił brakującą część. Niestety dorabia się na naiwnych ludziach. Omijać szerokim łukiem.

Don pedro
@maximus

Potwierdzam byłem u tego pana, cwaniackie i hamskie zachowanie Auto niezgodne z opisem

Bogdanowski Piotr

Co tu więcej pisać właśnie dojechaliśmy do domu Panie Danielu zrobiliśmy 440KM i autko spisało się wyśmienicie, dziękujemy za poświęcony czas,mechanik z którym byliśmy zwrocił szczególną uwagę na wszystkie Pana auta i powiedział że dawno nie był w tak czystym i zadbanym komisie samochodowym,dziękujemy za rezerwacje i wszystkim polecam ten komis .

Tobiasz

Dzisiejszy zakup w tym komisie okazał się strzałem w dziesiątkę,piękne auta miła obsługa,formalności wszystko na najwyższym poziomie ,bede polecał bo warto zdecydowanie.A bym zapomniał Pan się nie przejmuje tymi negatywnymi komentarzami (zresztą znikoma ilosc)kto przyjedzie i obejrzy jakie ładne auta stoją na placu sam się przekona,a tym którzy tak źle komentują kij w oko oby więcej takich komisów

Niezadowolony klient

Skuszony pozytywnymi opiniami na temat komisu postanowiłem jakiś czas temu zakupić w nim auto. Był to opel Insignia w sedanie. Pierwsza wizyta bardzo pozytywna. Auto wizualnie w perfekcyjnym stanie, blachy i szyby w oryginale, dokumenty dot. przebiegu itp również ok. Sprzedawca miły, rzeczowy, pierwsze wrażenie super. Po wpłaceniu zaliczki (była niedziela) wróciłem po auto w poniedziałek. Ku mojemu zaskoczeniu auto z samego rana było dodatkowo woskowane i sprzątane. Myślę sobie: wow! Nareszczie profesjonalny komis! Niestety, wszystko zbyt piękne żeby było prawdziwe. Po przejechaniu kilkudziesięciu km wyłączyłem radio i dopiero wtedy usłyszałem że na 3 i 4 biegu ze skrzyni wydobywa się szum. Od razu po zajechaniu pod dom poinformowałem telefonicznie sprzedawcę że prawdopodobnie skrzynia jest uszkodzona. Pan Daniel powiedzial że z autem było wszystko ok i podczas jazdy próbnej nic nie było słychać (jazda trwała 5 min, w aucie 3 osoby a dźwięk inny tylko na 3 i 4 biegu) ale pogada z mechanikiem i da znać co da się zrobić. W międzyczasie odwiedziłem 2 serwisy w Bydgoszczy w których potwierdzono że uszkodzone są łożyska w skrzyni biegów. Po ok dwóch tygodnich pan Daniel przekazał mi info że mam podjechać do wybranego przez niego mechanika i tam mi ta skrzynie ogarną. Na miejscu okazało się że dodatkowo brak osłony termicznej na kolektor a olej zdarzył zalać już część silnika. (Doszła więc do wymiany uszczelka po pokrywą i osłona kolektora) nie znam się aż tak na autach więc miałem prawo przy zakupie tego nie zauważyć. Co najlepsze mechanik na temat rozliczenia za usługę niczego nie wiedział. Dzwonię więc do sprzedawcy i tutaj Pan Daniel pokazuje swoją prawdziwą twarz. Nagle zmienia narrację że kosztami naprawy dzielimy się po połowie, że jestem problemowy (gdyby auto było w pełni sprawne tak jak w ogłoszeniu to bym nie był), a skrzynie pewnie sam popsułem (serio...?!) dodatkowo klnąc i wyzywając przy tym aż 'miło'. Tak się nie rozmawia z klientem. Machnąłem ręką i przystałem na połowę kosztow naprawy bo szczerze mialem dosyć tego cyrku. Po odbiorze naprawionego auta okazało się że w skrzynie, aż pod korek był wlany olej od wspomagania (wycisza uszkodzone łożyska). Komaszyce 50 to zwykły komis, nic specjalnego a podejście sprzedawcy do klienta to podejście zwykłego handlarza. Sprzedać i zapomnieć. Nie polecam.

Patryk Serwis OPEL
@Niezadowolony klient

Witam pisząc do ciebie najpierw się przedstawię nazywam się Patryk z Poznania Zakupiłem jakiś czas temu samochód w tym komisie i sytuacja ma się następująco: w dniu odbioru auta również z samego rana autko dostałem nawoskowane,wyczyszczone tzn na takim aucie widać wszystkie uszczerbki,rysy,wgniecenia sprzedający nie ma nic do ukrycia przed klientem jak to było w twoim/moim przypadku widziałeś co kupujesz nie zostało auto przykryte tzw kocem...do tej skrzyni to niechce mi się wierzyć aby sprzedający dolał coś do skrzyni aby ją wyciszyć jako pracownik serwisu ASO OPEL dobrze o tym wiemy że w Insigniach jak i w Astrach są wadliwe manualne skrzynie biegów (wada fabryczna Łozyska)to że sprzedający zaproponował pokrycie połowy Kosztów świadczy o tym że nie zostawił ciebie na lodzie ...nie ma żadnej możliwości abyś w dniu zakupu na jeździe próbnej nie słyszał łożysk w skrzyni,juz nie raz mieliśmy taki sam problem w serwisie że klient po dniu zakupu wracał z takim samym problemem,ale dużo czynników wpływa na eksplatacje skrzyni tzn ze łożyska w insigni można wykończyć przez niepoprawną zmianę biegów,zle wysprzeglenie sprzęgła..a najczestrzą przyczyną jest zmienienie z wysokiego biegu na niski -odrazu padają łożyska i tak najprawdopodobniej uważam że było w twoim przypadku.brawo dla sprzedającego że zwrocił połowę za naprawę chodź wiemy że jeżeli chodzi o skrzynie to jesteśmy w sądzie na przegranej pozycji.wspomniales również o uszczelce pokrywy zaworów koszt około 50zł ale zrobiłeś aferę a zapytam dlaczego nie wymieniłeś rozrządu gdyż jest to pakiet startowy który każdy kupujący musi zrobić po zakupie auta -gdyż tego pakietu nie zrobi nie przysługuje jemu żadna rękojmia, stąd wiem że nie wymieniłeś gdyż wspomniałeś o uszczelce pokrywy zaworow,robiąc rozrzad nigdy nie zakładamy na stara uszczelkę,szanowny Panie osłona kolektora jest zrobiona można powiedzieć z foli aluminiowej ktoóra pod wpływem temperatury się wypala..więc szanowny Panie przed wystawieniem tak negatywnego komentarza warto było by zaczerpnąć wiedzy z serwisu Opla.Pozdrawiam Pana a tak apropo tak jak Pan napisał na samym początku pięknej oczerniajacej opini GDZIE Pan znajdzie auta bezwypadkowe,w oryginalnej powłoce lakierniczej, SZYBY w oryginale,udokumentowane przebiegi.. więc Komis należy Pochwalić a nie oczerniasz kyo zna komuś ten wie że auta z komisu AUTO-KOMASZYCE 50 są warte uwagi .

Brak słów
@Patryk Serwis OPEL

Po pierwsze, trudno mi uwierzyć, że ten pan kiedyś pracował w serwisie Opla-ale to jest moje skromne zdanie Po drugie, to właściciel komisu łaski nie zrobił, że oddał połowę za naprawę skrzyni, ponieważ klient miał prawo zarządzać oddania całych kosztów naprawy. Pierwszy lepszy prawnik ogarnie ten temat. Nadmiernie, że rzadko wypowiadam się na forum, ale tutaj aż kipi manipulacja.

Barbara
@Brak słów

A dlaczego aż tak trudno w to uwierzyć?

Marian Kopur
@Patryk Serwis OPEL

W którym serwisie Opla pracował Pan Panie Patryku? Wikipedia? Google? Forum.opel24? Opel.klub? Chętnie sprawdzę Pana referencje. Co za żałosna ustawka pod obronę handlarza ????

Passat b6
@Niezadowolony klient

Dobrze ze oddał chodź polowe za usterkę a ja musiałem kupić lampy koszt 1300zl plus klapy klimatronik jak narazie 350 i tez jeszcze nie działa. Po napisaniu do właściciela komisu na messengerze o usterkach zostałem WYZWANY. NIE POLECAM

Passat B6

Witam. Po zakupie okazało się, ze silniczki climatronik v159 i v107 nie działają co następuje brakiem nawiewu w środkowych kratkach nawiewu i po zajerestrowaniu auta i pierwszej jeździe autem w nocy w ciężkich warunkach okazało ze ze lampy z przodu nie świecą. Po wizycie u diagnosty okazało ze, ze lampy sa do regeneracji lub do wymiany ponieważ sa soczewki wypalone. Szkoda ,ze sprzedawca zapewniał mnie ze auto jest drogie bo wszystko jest dobrze, a jednak jest inaczej. Ps. Nie jestem (usunięte przez administratora)jak to pan Daniel napisał jak napisałem ta wiadomość ????

Daniel Własciciel
@Passat B6

Odniosę się do negatywnego komentarza a więc tak jak wcześniej tobie napisałem autko przeszło przegląd techniczny bezroblemowo bez żadnych przeciwskazań,tak jak wcześniej tobie również wspomniałem kupiłeś auto za 22tyś zł z przebiegiem bliskim 250tyś przy takim przebiegu zawsze znajdzie się jakiś mankament jeżeli chodzi o nawiewy nie wnikam nie wiem,w dniu odbioru auta nawiewy działały na każdym stopniu mocy to że srodkowy nawiewy nie działał mogłem nie zauważyć,wszystkiego nie da się sprawdzić ale szanowny Pan jest niezadowolony i musiał wystawić komentarz negatywny.brawo dla Pana

Passat B6
@Daniel Własciciel

Zdziwiony jestem ze lampy przeszły przegląd. Pewnie było sprawdzone ustawienie świateł a nie moc świecenia. Trudno. 22tys zł dla jednych to dużo dla innych mało. Auto miało być bez jakichkolwiek wad jak Pan Daniel zapewniał. Po napisaniu komentarza negatywnego pod postem z tym autem na FB automatycznie zostałem zablokowany i WYZWANY !!! (Mam screen zapisany )

Marian Kopura
@Daniel Własciciel

A jaki miał wystawić komentarz Panie Dzbanie skoro sprzedajesz Pan auto z wadami które albo zataiłeś albo w najlepszym wypadku przeoczyłeś? Niemiec płakał jak sprzedawał czy do kościoła tylko jeździł?

Grzegorz Piórki

Opis 100% zgodny ze stanem faktycznym,auto w zadbanym stanie po pierwszym właścicielu.Jestem bardzo zadowolony z sprowadzonego samochodu długo szukałem właśnie takiego egzemplarza a tu Pan Daniel sprowadził w ciągu trzech dni nie wiem jak on to zrobił ale wejście na autka ma wyśmienite, przed sprowadzeniem dostałem zdjęcia z każdego boku auta,więc widziałem że co kupuje o resztę zadbał Pan Daniel Transakcja na najwyższym poziomie

Paulina
@Grzegorz Piórki

Również kupiliśmy parę lat temu autko z tego komisu i jesteśmy zadowoleni do dnia dzisiejszego, lecz przyszedł czas na nowe i złożyliśmy zamówienie również w tym komisie.Własnie czekamy na nowe

Kupiłam trzecie juz auto w tym komisie,do dnia dzisiejszego bez żadnych napraw.Polecam komis wlasciciel podchodzi do klienta sumiennie,auta zawsze w tym komisie są czyste i zadbane,nie zdarzyło mi się kiedykolwiek aby auto stało brudne,po każdym kliencie auta są myte aby każdy mógł widzieć co kupuje za co wielki szacun dla właściciela.oby więcej takich sprzedających

Kamila Inowroclaw Audi

Kto zna komis ten wie że jeden z najlepszych w okolicy,znajdziemy tam tylko auta bezwypadkowe,nie malowane powtórnie,właściciel przywiązuje szczególną uwagę do aut,ludzie wypisują jakieś drętwe komentarze ze auto coś tam nie sprawne miało,ludzie to są auta używane zawsze coś się znajdzie a nikomu i tak się nie dogodzi bo zawsze przy używanych rzeczach coś się znajdzie nie tak.Zakupiłam trzy lata temu z komisu z Radziejowa auto za 80tyś zł jak się okazało po pół roku ze auto było skladane z dwóch o czym sprzedawca mnie nie poinformował a sam spawał auto jak się dowiedzieliśmy z mężem sprawę w sądzie wygraliśmy ale dwa lata latania po sądach oraz koszty związane z sprawą .Panie Danielu po zakupie od Pana odrazu sprawdziliśmy auto w serwisie Audi i jak się okazało autko pierwsza klasa za to dziękujemy i za Pana zapewnianie ze autko bezwypadkowe w oryginale lakier.Dla nowych zastanawiających się klientów przy zakupie auta z tego komisu POLECAM w stu procentach zakup.

Roberto Opel

Zakup udany w 100% Polecam komis

Grażyna Walczak Inowrocław

Jeden z najpewniejszych komisów w okolicy,zakup w tym komisie to czysta przyjemność,wszyscy z naszej rodziny zaopatrują się w tym komisie każdy zadowolony nie słyszsłam ani jednego złego słowa,oby więcej takich komisów samochodowych jak ten w Komaszycach 50,człowiek kupując nie musi się martwi o nic,formalności papierowe pierwsza klasa-panowie z konkurencji tylko brać przykład

Maks

Witam, kupuję samochody w tym komisie regularnie co rok lub dwa. Komis jak zawsze rzetelny i samochody w super stanie oraz za co bardzo doceniam sprzedawcę bez owijania w bawełnę. Okazało się że dużo moich znajomych również zmienia samochody w tym komisie i ma takie samo zdanie. Wiadomo, że nie ma idealnych ludzi i może być małe nie dopatrzenie, ale trzeba być człowiekiem w moim przypadku nie było żadnych nie dopatrzen... Panie Danielu jak człowiek do was przyjedzie i zobaczyć jak profesjonalnie i szczerze podchodzicie do sprawy zaczną inaczej myśleć. Z świecą szukać takiej firmy większość handlarzy chce Cię przekręcić natomiast komis w Komaszycach służy fachową wiedzą oraz obsługą wszystko stara się być dopięta a ostatni guzik.

Sławek Eko Trans

Super komis,zdecydowanie polecam od lat kupujemy tylko w tym komisie,auta mamy sprawdzone nie musimy martwić się o nic.Polecam

Barbara
@Sławek Eko Trans

I jak biorą Państwo kolejne to dajecie może tutaj to poprzednie w jakieś rozliczenie?

Darek Skoda

Auto -petarda Stan ogólny-petarda Bezwypadkowe w oryginalnym lakierze Długo szukałem takiego egzemplarza Polecam komis Dużo najeździłem po Polsce za autem a tu praktycznie pod domem znalazłem taki piekny egzemplarz Inne auta również przykuwały oko Mój brat zamówił sobie kia sportage jak zobaczył w jakim stanie stoją tam auta e tym komisie .Będę napewno polecał Pana Daniela

Geodezja Wyszków G&D

Z przyjemnością postanowiliśmy napisać pozytywny komentarz dla firmy od której zakupiliśmy już parę aut dla naszych pracowników,komis wyspecjalizował się w autach bezwypadkowych co potwierdzają nasze samochody,są to samochody pierwszej klasy nie jakieś ogórki kiszone po warsztatach ,z miłą chęcią ponownie zawitamy po następne,jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni.pozdrawiam Kierownik Grek

Weronika

Dziękuję za mojego Opelka jestem bardzo zadowolona i wiem gdzie zawsze będę wracać po autka Tylko do Państwa!

Borys

Dziękuję za moje BMW! Jest petarda! Polecam I pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Daniel Filipiak - Komaszyce

• Jak się pracuje w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Daniel Filipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Handel Daniel Filipiak
4.8/5 Na podstawie 171 ocen.
  • 50
    88-100 Komaszyce