Opinie o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Daniel Filipiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Daniel Filipiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Daniel Filipiak w Komaszyce

Od Astry Kamila Piotrowska EŁK

Krótko i na temat :Sprowadzone autko pod moje indywidualne zamówienie W dniu odbioru auta zaznałam szoku w jakim stanie P.Daniel sprowadził dla mnie autko stan niczym nowe z salonu,w dniu odbioru autko było wypolerowane,wyprany środek jednym słowem czyste pachnące z nowymi dywanikami gumowymi ,stare również otrzymałam welurowe w bagażniku.100% Polecam nie szukajcie nigdzie indziej w tym komisie macie sprawdzone autka od lat znajomi kupują i wszyscy zadowoleni łącznie zemną

Dominik Gniewkowo

Postanowiłem dodać opinie po przejechaniu 10tyś km autko jak do tej pory spisuje się znakomicie.Polecam zdecydowanie no i ten stan auta .

Elżbieta
@Dominik Gniewkowo

To super, że auto się sprawdza! Zdradzisz jak wypadła obsługa podczas kupowania samochodu? :D Profesjonaliści, czy znalazłeś jakieś minusy?

Dominik Gniewkowo
@Elżbieta

Obsługa na najwyższym poziomie ....jedyny minus to to że nie odezwałem się odrazu do tego komisu, dokumenty otrzymałem ładnie w teczce co rzadko się zdarza ,pani w wydziale komunikacji również pochwaliła komis ze ludzie zadowoleni.Oby więcej takich Super komisów wszyscy zadowoleni

Wiola z Patrykiem

Kupiony Scenic w tym komisie jest w stanie niczym nowym a był to 2009r mąż pracujący w Serwisie Renault wszystko szczegółowo sprawdził cała historia okazała się zgodna z opisem..znajomy mechanik który był z nami powiedział że jeżeli my go nie bierzemy to on go wezmie ,miło było usłyszeć to z ust mechanika zakup udany .POLECAMY i napewno wrócimy po następne

P i M

Bardzo dobry kontakt telefoniczny miłe doradztwo zdecydowanie nasz ulubiony komis .Zakupiliśmy trzy auta w tym komisie jak również znajomi ,wszyscy zadowoleni z zakupu jak narazie MEGA pozytyw dla firmy oby tak dalej.Paulina i Marcin Gniewkowo.

Aplikowałeś do firmy Auto-Handel Daniel Filipiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Firma Godna Zaufania 2021

Jest nam miło poinformować że Firma Auto-Handel Daniel Filipiak Komaszyce 50 przystąpiła do programu Firmy godnej Zaufania i otrzymała certyfikaty w 2017,2018,2019,2020 oraz w 2021r jest nam niezmiernie miło pogratulować oraz życzyć samych sukcesów.

Klient
@Firma Godna Zaufania 2021

Należy się! Pozdrawiam i polecam serdecznie

Paweł Leon
@Firma Godna Zaufania 2021

Zasłużone,tak trzymać

au.expertyza.tomasz

Witam wszystkich ciekawskich opinii na temat komisu samochodowego Auto-Komaszyce-50 jesteśmy firmą zajmującą się sprawdzaniem/ekspertyzami na terenie całego kraju, nasz rzeczoznawca udał się na oględziny danego auta wskazanego przez naszego klienta, ze wstępnych ustaleń naszego eksperta wynikło ze auta okazały się szczególnie zadbane z pewną historią serwisową, jak również wszystkie auta od pierwszych właścicieli,miło nam się współpracuje z takimi komisami samochodowymi jak również klienci mogą nam zaufać polecanego komisu.Zdecydowanie na TAK

Piter

Polecam 10 gwiazdek

Sławek Włocławek

Z polecenia kupiłem auto! I ja także POLECAM!

Ewelina Srodoń

Moge polecić z czystym sumieniem komis w Komaszycach jako nowy własciciel świeżo sprowadzonego auta ,mój mąż z zawodu jest rzeczoznawcą motoryzacyjnym o czym wcześniej nie poinformowaliśmy P.Daniela autko które sprowadził dla nas okazało się czystym,bezwypadkowym,bezkolizyjnym autem stan autka zachwycał nas z każdą minutą oglądania, po dokładnych sprawdzeniach mojego męża zdecydowaliśmy nie zajmować czasu właścicielowi i spisaliśmy szybko umowę,dziękujemy za tak zadbane auto na które dłuższy czas pracowaliśmy, będziemy napewno polecać ten niepozorny komis.Piona

Artur Kawiński Poznań

Polecam bardzo firmę AUTO KOMASZYCE 50 To co mogę napisać o firmie to przede wszystkim,,,, że są uczciwi, profesjonalni oraz że SZANUJĄ swoich klientów. Samochód wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciach piekny zadbany wszystko się zgadzało. Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić to miejsce każdemu.

JAŃCZAK OD INSIGNI

Insignia sprowadzona na zamówienie w stanie perfekcyjnym jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu u Pana.Daniela sprzedawca okazał się bardzo rzetelny,służył dużym doświadczeniem motoryzacyjnym za które jesteśmy bardzo wdzięczni, znajomy mechanik ocenił stan auta perfekcyjny pod każdym względem ,dlatego postanowiliśmy podzielić się opinią na temat Komisu w Komaszycach 50 .Dziękujemy i polecamy wszystkim

Paweł Lew

Również polecam i dodam że auta w tym komisie są wizytowką firmy.Zachecam do odwiedzenia tego małego komisiku,mały ale auta robią duże wrażenie.a co najważniejsze nie masówka.

Sławomir Inowrocław

Zdecydowanie najlepszy komis w okolicy .

Anita i Piotr Z Warlubia

Na wstępie chcieliśmy podziękować za takie autko jakie u Pana w komisie zakupiliśmy,do dnia dzisiejszego bez większych napraw a juz leci piąty rok ,poleciliśmy Pana znajomym którzy również kupili u Pana Astre są również bardzo zadowoleni,na dniach myślę że się zgłosimy do Pana po młodsze autko a to zostawiamy córce.Pozdrawiamy i Polecamy wszystkim Auto-Import z Zasadami

Najlepszy sprzedawca, najlepsze auta,najlepszy komis Dziękuję za sprowadzenie astry.Panie Danielu wszystkiego najlepszego dla całej pańskiej rodziny w te święta dużo zdrówka bo to teraz najważniejsze.

Stefański Piotr

Z pełnym przekonaniem POLECAM i zachecam na zakup auta u Pana Daniela Filipiak Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo miły i uczciwy sprzedawca.Auto zgodne z opisem, kontakt z P.Danielem to przyjemność, tak rzadko spotykany w dzisiejszych czasach. Pierwszy raz kupiłem używane auto bez niespodzianek i ukrytych wad Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Patrycja

Jak po auta to tylko do Daniela.Mega pozytyw

Dagi Szu

Zdecydowanie polecam wszystkim. Profesjonalny sprzedawca. Auto sprowadzone na zamówienie. Prowadzi się super. Przeszło oględziny w warsztacie i nie ma się do czego przyczepić. Polecam Pana Daniela. Zna się na swoim fachu. Tak jak mówi tak jest i proces zakupu też przebiega sprawnie i szybko bez żadnych problemów. ????

Klient od Audi

Oglądałem wiele aut na rynku, ale bardzo ciężko było znaleźć takie bezwypadkowe i bezkolizyjne. W Polsce to graniczy z cudem:) Daniel zaproponował mi właśnie takie auto. Znając Daniela i jego firmę, zdecydowałem się na kupno Audi po jednej rozmowie telefonicznej i zobaczeniu kilku zdjęć. Auto zostało kupione .Sprawdzenie techniczne auta potwierdziło jego bezwypadkowość. Oczywiście polecam współpracę z komisem w Komaszycach 50 u Daniela

Tomasz Toruń

Pan Daniel ma bardzo dobre podejście do swojej branży. Stawia na uczciwość , solidność , rzetelność.... to ostatnio bardzo rzadko spotykane cechy , zwłaszcza w handlu. Doceniam i polecam. Mam od niego bardzo dobry samochód. Jestem naprawdę zadowolony. Wszystko sprawnie i szybko załatwione. Pierwszy raz kupiłem auto z pełnym bakiem paliwa .Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Daniel Filipiak - Komaszyce

• Jak się pracuje w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Daniel Filipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Daniel Filipiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Handel Daniel Filipiak
4.8/5 Na podstawie 171 ocen.
  • 50
    88-100 Komaszyce