Opinie o Beata Różańska Igłą i Nitką w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Beata Różańska Igłą i Nitką. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Beata Różańska Igłą i Nitką na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Różańska Igłą i Nitką w Łódź

Czy poziom wynagrodzeń w Beata Różańska Igłą i Nitką uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na InfoPraca.pl 7 listopada.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Beata Różańska Igłą i Nitką na stanowisko szwaczka?

Beata Nowy wpis

Przede wszystkim o praktykę. doświadczenie zawodowe i zdobyte umiejętności

Weronika Nowy wpis
@Beata

No i słusznie, w tej branży doświadczenie i umiejętności najważniejsze. A czy umowe dostaje się na okres próbny czy na dłuższy? Jak to wygląda na początku zatrudnienia?

Beata Nowy wpis
@Weronika

Witam na początku jest umowa na czas określony długość zależy od ustaleń obu stron jeśli obie strony pod koniec okresu próbnego są zadowolone podpisujemy umowę na czas nieokreślony

Iga

Słyszałam że zakład nie do polecenia, małe zarobki, wypłaty nie na czas, za zwolnienia i urlop pracodawca nie płaci, a stawka wychodzi 8 zł na godzinę,. Szkoda czasu na ten zakład.

Madzia
@Iga

Zasłyszane ale nie sprawdzone a szkoda

Iwona
@Iga

Witam nie jestem pewna czy niektórzy wiedzą do czego służy ta strona jak można wystawić komuś opinię bez sprawdzenia faktów słyszałam podobno czy ktoś wie że... Ludzie tak się nie da pracowałam w tej firmie i coś wam powiem nie jest łatwo, jak wszędzie teraz są rzeczy łatwiejsze i trudniejsze do szycia jak wszędzie nie przypominam sobie żeby nawet 7 lat temu stawki wynosiły 8 zł na godz może u kogoś kto ma dwie lewe ręce do pracy bo takich też nie brakuje musiałam odejść że względów zdrowotnych i bardzo tego żałuję mam nadzieję że jak dojdę do siebie to będzie dla mnie miejsce

Jaka umowa obowiązuje w Beata Różańska Igłą i Nitką podczas okresu próbnego?

Umowa na czas określony

@Beata

I ile ten czas wynosi? Bo często widuję, że proponują np., miesiąc, trzy miesiące lub siedem. Jak jest tutaj? I czy taką umowę w razie czego można swobodnie zerwać?

@Katarzyna

Witam umowę zawsze można zerwać np za porozumieniem stron lub okresem wypowiedzenia zawartym w umowie okres umowy zależy od obu stron

@Beata

Czyli swobodnie na start można go ustalić przed podpisaniem? Miesiąc to najkrótszy z możliwych odstępów czasowych od rezygnacji z dalszej współpracy?

@Katarzyna

Tak miesiąc to najkrótszy możliwy okres proszę o kontakt to udzielę wszystkich odpowiedzi na Pani pytania

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beata Różańska Igłą i Nitką. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Katarzyna

Z tego co widzę po dawnych opiniach pracownicy chwalą właścicielkę, podobno jest wyrozumiała i idzie na luzie się dogadać. ;) Gorzej z tego co widzę jest z wynagrodzeniem chyba... Jak zarobki kształtują się tutaj na dzień dzisiejszy? Są według was lepsze niż kiedyś?

Madzia
@Katarzyna

Witam najlepiej przekonać się samemu ja nie nażekam

@Madzia

A można prosić o więcej informacji? Tak na zachętę? ;)

Teresa 9999

Witam w zakładzie pracowałam jakiś czas niestety musiałam odejść z powodów prywatnych. Szefowa wyrozumiała na potrzeby pracownika, można zawsze się dogadać. Atmosfera fajna choć zawsze znajdzie się osoba której cos nie odpowiada .Zarobki sprawiedliwe do wykonywanej pracy . Polecam ????

Przyjemna atmosfera, jednak zarobki kiepskie. Tylko dla osob, ktore sa w stanie zrobic cuda i dla takich goraco polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Różańska Igłą i Nitką - Łódź

• Jak się pracuje w Beata Różańska Igłą i Nitką?

Zobacz opinie na temat firmy Beata Różańska Igłą i Nitką tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Beata Różańska Igłą i Nitką
  • Janusza Kusocińskiego 100